ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE
Stolik Wolności
wprawo.pl
politywatory.com
wolna-polska.pl
mtodd.pl
dakowski.pl
www.pch24.pl
prisonplanet.pl
marucha.wordpress.com
michalkiewicz.pl
babylonianempire.wordpress.com
nczas.com
zmianynaziemi.pl
MediaNarodowe
Nam zależy
wRealu24
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych"
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski
Hashtag COVID1984
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r.
David Icke w LondonReal TV
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo...
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują?
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia.
Ludobójstwo covid
Wywiad z CLAIRE EDWARDS
Na wzór hitlerowski
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.
Los Angeles - piekło na ziemi
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag
Klimat i trop finansowy
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej.
Konzentrationslager Fuehrer
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę.
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty?
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.
PiStapo atakuje rodziny
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej.
1984
Podstawowa lektura dla młodych Polaków
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie?
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR”
Papież błogosławi strażników de Rotschild
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline.
Warto posłuchać
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia.
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.”
"Górale to męczą konie"
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka.
Kolejna odsłona protestów w Londynie
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie.
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ...
wRealu24
Niezależna Telewizja Marcina Roli
Debata ws. pandemii COVID-19!
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej.
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".
Atak pistapo w Gdańsku
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.
Deklaracja Wielkiej Barrington
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi.
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows
Program "niezaleznatelewizja"

więcej ->

Bill do więzienia!
Przemówienie Sary Cunial z 14 maja 2020 roku.

 ...()
8 luty 2021
BaldTV

ZROZUMIEĆ WIELKI RE:SET - REZYLIENCJA I CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Jednym z priorytetowych zagadnień obecnie jest cyberbezpieczeństwo jako obrona przed ewentualnośc ...()
7 luty 2021
BaldTV

Pożar w Archiwum

Wszystkie media trąbią, że w Krakowie pali się Archiwum miejskie. "Dostęp do budynku jest utrudniony ze względu na jego charakter i układ konstrukcyjny. W środku mamy bardzo duże nagromadzenie materiałów palnych i wąskie korytarze, co jest specyfiką archiwum" - przekazał PAP rzecznik ma ...()
7 luty 2021
Artur Łoboda

Nowoczesne marki
Tak jak właściciele oznakowali swoje stada od wieków, tak rządy chcą teraz zidentyfikować swoich obywateli

Od czasów starożytnych znakowanie było często używane do wskazywania właściciela. To dało wszystkim jasno do zrozumienia, do kogo należało stado. Albo niewolnik, ponieważ ślad jego właściciela był czasami trwale wytatuowany na ich skórze. Teraz mamy do czynienia z budowaniem marki ludzi na c ...()
7 luty 2021
Thomas Schulze

PIENIĄDZE PODATNIKÓW, ZATRZYMANE W OCEANIE SPOKOJU

Federalny minister zdrowia Spahn kupił miliardy całkowicie nieodpowiednich masek, których nie może się pozbyć i za które nie może zapłacić. Czy teraz powinniśmy umieścić te śmieci przed naszymi ustami i nosem? Zastanawialiście się również, dlaczego nagle musimy chodzić po maskach chirurgi ...()
6 luty 2021
Herman Plopp

Kościół został przejęty i służy globalnym elitom ? - abp Vigano

Abp. Vigano: Co to jest „głęboki kościół”?  ...()
5 luty 2021
m.rekinek

Szarańcza, czyli opowieść o potwornej głupocie

Pewnego dnia, w dalekiej krainie i dawno minionym czasie, przyszedł pewien Kapłan do miejsca, gdzie Wielu pielęgnowało swoje uprawy i zwierzęta gospodarskie i powiedział... "Nadchodzi szarańcza i musimy się przygotować!" "Ale szarańcza przychodzi co roku i przychodziła przez wszystkie  ...()
4 luty 2021
Phil

Jak to bywa u kurewskiej.pl

Nasz nauczyciel z liceum, który jako BOHATER walczył o Polskę będąc nastolatkiem - a potem trafił do katowni UB - gdzie zrobili z Niego kalekę, spotkał Nas na wagarach - na Błoniach. Idąc do szkoły zapytał: czy nie powinniśmy być na lekcji? Odpowiedzieliśmy, że teraz jest lekcja rosyjskiego i  ...()
4 luty 2021
Artur Łoboda

Teraz w szpitalu zarazisz się kowidem

Hańbą medycyny XXI wieku było to, że szpitale były siedliskiem chorób. Jeżeli starszy człowiek szedł na operację chirurgiczną - to wynoszono go w trumnie - po zapaleniu płuc. Nazwano zresztą specjalna kategorię choroby - określaną "szpitalnym zapaleniem płuc". A przecież wystarczy systematy ...()
4 luty 2021
Artur Łoboda

Czy jest coś gorszego od konfliktu? – Tak, negowanie faktu jego istnienia

Czy jest coś gorszego od konfliktu? – Tak, negowanie faktu jego istnienia 3 luty 2021 4 luty 2021: Papież bierze udział w pierwszym «Międzynarodowym Dniu Braterstwa Ludzi» https://www.vaticannews.va/it/papa/news/2021-02/papa-francesco-giornata-internazionale-fratellanza-umana-abu-dha.html  ...()
3 luty 2021
Phil

Niemiecki sąd w Weimarze orzekł, że blokada jest niekonstytucyjna

W decyzji prawnej LANDMARK stwierdzono, że regionalne zasady powstrzymywania - w tym blokady, dystans społeczny, zakazy gromadzenia się rodziny lub przyjaciół) są NIEKONSTYTUCJONALNE. Sędzia nazwał blokady „katastrofalnie błędną decyzją polityczną z dramatycznymi konsekwencjami dla prawie ...()
3 luty 2021


Dwie rezolucje

Rezolucja pierwsza:
„W ostatnich dniach toczył się w Krakowie proces grupy szpiegów amerykańskich powiązanych z krakowską Kurią Metropolitarną. My zebrani w dniu 8 lutego 1953 r. członkowie krakowskiego Oddziału Związku Literatów Polskich wyrażamy bezwzględne potępienie dl
 ...()
3 luty 2021


Nie ma na co czekać!

  Będzie tak samo - jak z Żydami w gettach Kiedy w połowie 1940 roku Niemcy zaczęli tworzyć getta dla Żydów - niektórzy syjoniści byli zadowoleni. Dla Polaków był już wtedy utworzony obóz koncentracyjny w Oświęcimiu, a Żydzi mogli tworzyć własne enklawy polityczne w okupowanej Polsce. Syj ...()
3 luty 2021
Artur Łoboda

Zakazane piosenki - Teraz jest LOCKDOWN

 ...()
2 luty 2021
Montage.pl

Sierocy wirus

  Pitagoras odkrył wiele uwarunkowań geometrycznych, a słynny jest z najbardziej znanego równania na powierzchnię trójkąta. Krzysztof Kolumb odkrył Amerykę. Kopernik ogłosił teorię heliocentryczną. Robert Koch odkrył "prątki" nazwane od jego imienia - które są przyczyną gruźlicy. Lou ...()
2 luty 2021
Artur Łoboda

WOSP

Przez lata krytykowałem Owsiaka i jego działania - przyjmując w tej krytyce dwa podstawowe argumenty: 1. Uczy on dzieci żebrać - zamiast pożytecznych działań w opiece zdrowotnej. 2. Owoc rocznych zbiórek WOSP nie wyniósł wtedy dziesiątej części dziennych wydatków na Służbę Zdrowia - ...()
1 luty 2021
Artur Łoboda

Zawiadomienie o współudziale w zbrodni zamachu stanu dokonanej przez Komendanta Głównego Policji Jarosława Szymczyka

Artur Łoboda Kraków 1 lutego  2021  roku
  Rafał Babiński Prokurator Okręgowy w Krakowie
Zawiadomienie o współudziale w zbrodni zamachu stanu dokonanej przez Komendanta Głó ...()
1 luty 2021
Artur Łoboda

A w Moskwie "biją murzynów"

Kurewska.pl donosi, że "Trwają protesty w Rosji! Ponad 500 osób zatrzymanych podczas manifestacji". Jednak ani słowem nie wspomni, że w tej samej Rosji kończą z fikcją pandemii i wszelkich restrykcji z tego powodu. Nawet na zdjęciu z tych protestów - zamieszczonym w tej "kurewskiej" widać, że ...()
31 styczeń 2021
Artur Łoboda

33 000 ludzi protestuje we Francji przeciwko "Prawu o globalnym bezpieczeństwie"

Armatki wodne były używane do rozpraszania wściekłych protestujących w  ...()
31 styczeń 2021
Sky News

Morawiecki pozwala łaskawie Polakom zapożyczać się na przyszłość

    Ten kryzys, epidemia COVID-19 cechuje się tym, że bardzo wiele przedsiębiorstw i przedsiębiorców stanęło wobec egzystencjalnego zagrożenia, a wraz z nim miliony miejsc pracy dla milionów Polaków - powiedział dzisiaj w Dzierżoniowie premier Mateusz Morawiecki. Potwierdził również zapowiedź ...()
30 styczeń 2021
Artur Łoboda

Skuteczny lek na bezsenność

Przed chwilą obejrzałem kolejną reklamę środka chemicznego - który rzekomo ma być aplikowany na bezsenność. Kolejna trucizna i kolejne zniszczenie organizmu. Dlatego ja podam najzdrowszy lek na bezsenność! 1. Po pierwsze to nie pij kawy ani tuż przed snem, ani sześć godzin przed ...()
30 styczeń 2021
Artur Łoboda

Darmowe poddanie się inwigilacji

Syjonistyczne pachołki z pisowskich mediów namawiają FRAJERÓW do utworzenia swojego profilu na inwigilującym narzędziu pod nazwą ALBICLA.COM. Argumentem ma być rzekoma "cenzura" na fejsbuku. Ale albicla.com powstała wcześniej - zanim fejsbuk dokonał swoich silnie cenzorskich ingerencji - b ...()
30 styczeń 2021
Artur Łoboda

Nową Ustawą o cyberbezpieczenństwie chcą walczyć w Polce z PRAWDĄ

W projekcie nowelizacji ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa są zapisy pozwalające na odłączenie serwisów online decyzją ministra. Chodzi o tzw. polecenie zabezpieczające, jakie minister właściwy do spraw informatyzacji - te kompetencje są obecnie w gestii premiera - może ...()
29 styczeń 2021
Elżbieta Rutkowska

Minister Zdrowia nie posiada informacji o istnieniu dowodu naukowego na skuteczność szczepień

Artur Łoboda Polskie Niezależne Media Pr 164/10 Kraków 26.01. 2021
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie 00-013 Warszawa, ul. Jasna 2/4
Podtrzymanie Skargi W odpowiedzi na pismo Ministerstwa Zdrow ...()
27 styczeń 2021
Artur Łoboda

"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy"

Balcerowicz  prowadził wojnę przeciwko polskiej gospodarce w zupełnie innej rzeczywistości. Jednak mocodawców i autorów strategii miał z tych samych kręgów co dzisiaj Mateusz Morawiecki - więc cel był ten sam. Właśnie mi dzisiaj przypomniano - z jaką nienawiścią obrażali mnie "Rodacy ...()
27 styczeń 2021
Artur Łoboda

Prawie WSZYSCY chcą "wyszczepić" Polaków

"Poza Konfederacją wszyscy stawiamy sobie ten sam cel, czyli sprawne zaszczepienie jak największej części populacji w naszym kraju, bo to jest jedyny sposób, żeby walczyć z pandemią" — powiedział Szef KPRM Michał Dworczyk po spotkaniu w KPRM. ...()
26 styczeń 2021


24 i 25 stycznia - kolejne dni protestu przeciwko wojnie NWO, odbyły się w Dani i Holandii

W dniach 24 i 25 stycznia 2020 roku miały miejsce w Danii i Holandii ko ...()
26 styczeń 2021


Czy Prezydent RP wie: kto na świecie odkrył SARS CoV-2?

Artur Łoboda Polskie Niezależne Media www.zaprasza.net Kraków 26 stycznia 2021 roku
Prezydent RP Andrzej Duda   Zapytanie w Trybie Prawa Prasowego Czy Prezydent RP wie: kto na świecie odkrył SARS CoV-2?
 ...()
26 styczeń 2021
Artur Łoboda

Zapytanie do Zespołu Małopolskiego Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego

Artur Łoboda Polskie Niezależne Media www.zaprasza.net Kraków 25 stycznia 2021 roku  
Zapytanie w Trybie Prawa Prasowego Szanowni Państwo
Wnoszę o podanie, czy prawdziwą jest informacja podana przez Minis
 ...()
25 styczeń 2021
Artur Łoboda

Brutalna policja Putina (Demokracja w Holandii)

Armatki wodne, aby rozproszyć tłum. Psy warczą na protestujących. Policja w strojach bojowych. Nie są to zdjęcia zrobione z gułagu czy nazistowskiego obozu koncentracyjnego. Teraz jest tak w Holandii. To tutaj globalistyczna dyktatura przewodzi Europie i światu. Mężczyzna z zakrwawioną głową to sie ...()
25 styczeń 2021
Obserwator

Protesty w Holandii i Danii przeciwko wojnie kowidowej

W dniach 22 i 23 stycznia 2020 roku miały miejsce w Danii i Holandii maso ...()
24 styczeń 2021


Globalizm totalitarny 2/2

Wielki biznes wykorzystuje „pandemię koronową”, aby rozwiązać swój kryzys wyzysku poprzez autorytarny reżim. Część 2/2. Globalny kapitalizm jest na najlepszej drodze do największego kryzysu gospodarczego od czasów II wojny światowej. Miliarderzy i wielkie korporacje chcą rozwiązać te ...()
24 styczeń 2021
Eric Angerer

Już wiemy komu potrzebne są "mutacje wirusa"

Wszystkie - rzekome szczepionki przeciw kowid to shit. Ludzie zaszczepieni na pewno będą chorować na grypę i różnorakie przeziębienia. Ale kowido-terroryści nie przyznają nigdy, że ludzie chorują też na inną chorobę niż kowid - bo wtedy mogliby zadać sobie pytanie: czy wcześniej te inne ...()
24 styczeń 2021
Artur Łoboda

To Polacy odkryli SARS CoV-2.
Tak twierdzi Niedzielski

Dopiero przedwczoraj otrzymałem z Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie odpowiedź Ministerstwa Zdrowia datowaną na 17.11.2020 roku w sprawie Skargi na nieudzielenie odpowiedzi na pytania zadane w Trybie Prawa prasowego. Chodziło o następujące pytania: 1. Wnoszę o podanie które labo ...()
23 styczeń 2021
Artur Łoboda

Tak było kiedyś - zanim rozpoczęto wojnę kowidową przeciwko Ludzkości

4 luty 2020 roku.  ...()
23 styczeń 2021
bogaci i biedni

Dlaczego Eichman - Niedzielski zwalcza Amantadynę?

Do 1989 roku obowiązywały w Polsce choćby minimalne normy dotyczące lecznictwa. Każdy preparat leczniczy był dokładnie badany. Zanim podano jakiejś nowe lekarstwo - to kompetentny zespół badawczy musiał się popisać pod zgodą na jego używanie, ale po przeprowadzeniu testów laboratoryjnych. N ...()
22 styczeń 2021
Artur Łoboda

Globalizm totalitarny 1/2

Wielki biznes wykorzystuje „pandemię koronową”, aby rozwiązać swój kryzys wyzysku poprzez przemianę w autorytarny reżim. Nota redakcyjna: Szanowni Państwo od zawsze staram się wybierać zwięzłe teksty, a i sam piszę w telegraficznym skrócie. Poniższy tekst jest jednak ogromnie w ...()
22 styczeń 2021
Eric Angerer

Macie swój kapitalizm

W przeszłości bardzo często krytykowałem BREDNIE wypowiadane przez Korwina Mikke i jego zauszników - którzy "kapitalizm" traktowali niczym religię, a więc dogmat nie podlegający dyskusji. Tymczasem religia była mandatem do sprawowania władzy w systemie feudalnym, a miecz był strażnikiem tego  ...()
21 styczeń 2021
Artur Łoboda

Eichmann kowida

Adolf Eichmann był hitlerowskim urzędnikiem odpowiedzialnym za eksterminację Żydów. Po wojnie tłumaczył się, że "on zajmował się tylko organizacją transportu". I tak został powieszony, a prochy jego rozrzucone po świecie. Adam Niedzielski - Eichmann dokłada wiele starań - by wymordować ...()
20 styczeń 2021
Artur Łoboda

Bezsilny suweren

Wraz z wystąpieniem kryzysu koronowego - zasady demokracji bezpośredniej w Szwajcarii zostały w dużej mierze wyrzucone za burtę. Szwajcaria jest jednym z krajów na świecie, w którym istnieje najbardziej bezpośrednia demokracja. Jednak globalny demontaż praw człowieka i struktur demokrat ...()
20 styczeń 2021
Konstantin Beck, Werner Widmer

Protest przeciwko zbrodni sądowej

Artur Łoboda Polskie Niezależne Media www.zaprasza.net Kraków 19.01.2021 r.
Protest przeciwko ZBRODNI SĄDOWEJ Odezwa do polskich Sędziów
 "13 stycznia 2021 roku "Sąd Okręgowy w Łodzi uznał oskarżonego Ada
 ...()
20 styczeń 2021
Artur Łoboda

Jestem otwarty”: 50 000 właścicieli włoskich restauracji planuje zignorować blokadę

Ogromny akt obywatelskiego nieposłuszeństwa ma na celu prowadzenie działalności jak zwykle, pomimo działań „przeciwko Covid”   Dziś - piątek 15 stycznia - planuje otwarcie ponad 50 000 restauracji, akt masowego obywatelskiego nieposłuszeństwa wobec środków blokujących „anty-Covid”, które po ...()
19 styczeń 2021
Robin Monotti

Inscenizacja wojny domowej

  Mieszkańcy USA są celowo podburzani przeciwko sobie, aby w cieniu tego konfliktu zainstalować pieniądz cyfrowego banku centralnego. Czy imperium się rozpada? Sugeruje to pobieżne spojrzenie na chaos w Stanach Zjednoczonych. Podzielone społeczeństwo, gorzka bieda, rozpadająca się inf ...()
19 styczeń 2021
Ernst Wolff

Bezobjawowe ocieplenie klimatu

W związku z atakami zimy i opadami śniegu w Hiszpanii i Grecji - pojawiły się głosy zapytania o prawdziwość teorii o "globalnym ociepleniu. Ale "eksperci" rządowi pospieszyli z wyjaśnieniem, że to "ocieplenie klimatu jest bezobjawowe" i dlatego dużo bardziej niebezpieczne, bo nie wiemy: co  ...()
19 styczeń 2021
Artur Łoboda

Goralskie Highlanders ‘Veto’ Lockdown And Hope The Whole Country Will Follow (Poland)

“We are on the side of law, it is the government that rebels” Polish restaurants, pubs, small hotels, inns, ski slopes and other businesses all over Poland are reopening, regardless of COVID restrictions imposed by the Polish Government. They were supposed to stay closed until at least ...()
19 styczeń 2021
By Patryk Vlod

Czy Rząd chce przejąć biznesy?

Inicjator "góralskiego veta" Sebastian Pitoń powiedział w wywiadzie dla WP.pl, że "Rząd chce przejąć biznesy". A skąd ma Rząd pieniądze - by choćby za ułamek wartości przejąć te biznesy? Po zburzeniu WTC "wyparowały" setki miliardów dolarów. Zaraz potem prywatny - żydowski bank - e ...()
18 styczeń 2021
Artur Łoboda

Czy wynalazki cywilizacji Nas zabiją?

W Krakowie jest bardzo duże natężenie pola elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości. Zastanawiając się nad źródłami jego pochodzenia - przypomniałem sobie doświadczenie z dzieciństwa. W tamtych czasach do zdobycia były przedwojenne słuchawki dynamiczne. Kupowało się diodę uniwersalną i łąc ...()
18 styczeń 2021
Artur Łoboda

Rocznice historyczne

17 stycznia 1945 roku Niemcy ostatecznie opuścili Warszawę. 18 stycznia 1945 roku Niemcy uciekli z Krakowa. 19 stycznia 1945 roku Niemcy uciekli z Łodzi. Strach przed Armią sowiecką był na tyle silny, że wystarczyło - by po pół roku powstrzymania frontu - wojsko sowieckie ruszyło naprzód i N ...()
17 styczeń 2021
Artur Łoboda

Reprywatyzacja w Krakowie

 ...()
16 styczeń 2021
x

Jutro wszyscy wyjeżdżamy za miasto

Dawno temu stwierdziłem, że mylę się tylko wtedy - gdy nie jestem konsekwentny. Namawiałem czytelników by w początkowej fazie rozwoju infekcji - wyjeżdżali poza miasto - zanim rozwinie się infekcja. Najlepiej na kilka dni. Od kilku dni drapie mnie w gardle i oskrzelach. Strzeliłem ...()
16 styczeń 2021
Artur Łoboda

  Nie istnieją wiarygodne testy na SARS CoV-2 ->


Covid-19 niszczy komórki nowotworowe? "Są takie przypadki"

"U pacjentów cierpiących na raka krwi, po przejściu Covid-19 nie stwierdzono obecności komórek nowotworowych. Lekarze podejrzewają, że Covid-19 zniszczył raka" - https://medianarodowe.com/2021/04/14/covid-19-niszczy-komorki-nowotworowe-sa-takie-przypadki/ Kto by przypuszczał, że grypa może jednoc ...()
15 kwiecień 2021
hens

CZY MAMY DO CZYNIENIA Z FAŁSZYWĄ P.A.N.D.E.M.I.Ą? "WARTO ROZMAWIAĆ" CZ.9

 ...()
14 kwiecień 2021


Najgorzej jest w miastach

Odbicia fal elektromagnetycznych od budynków powodują, że nawarstwia się ich moc - w stosunku do bezpośredniego kontaktu w linii prostej. To - mniej więcej tak - jak z siłą światła żarówki - rozświetlającej jasne pomieszczenie. Po wielokroć odbite od ścian promieniowanie - daje dużo światła.  ...()
13 kwiecień 2021
Artur Łoboda

Śmiertelne szczepionki

Według badania przeprowadzonego przez rząd brytyjski, wzrost liczby zgonów koronowych i przyjęć do szpitali jest zdominowany przez osoby, które otrzymały już dwa szczepienia koronowe.   Rząd brytyjski jest motorem kryzysu koronowego, dlatego jego informacje nie powinny być początkowo um ...()
13 kwiecień 2021
Jens Bernert

5 NAJLEPSZYCH rzeczy, które robią Amerykanie, które sprawiają, że są bardziej podatni na złapanie, a może nawet śmierć z powodu nadchodzących mutacji wirusa Covid-19

Maski Covid-19 powodują infekcje bakteryjne i utratę dopływu tlenu, co skutkuje dostarczaniem mniejszej ilości składników odżywczych do całego organizmu człowieka. Ma to bezpośredni wpływ na funkcjonowanie układu odpornościowego na gorszey   Dystans społeczny jest całkowitą porażką jako strategi ...()
13 kwiecień 2021
SD Wells

SPARS Pandemic 2025-2028: powtórna próba "Event 201"?

"Ostatecznie to, do czego doprowadzi czwarta rewolucja przemysłowa, to połączenie naszej fizycznej, cyfrowej i biologicznej tożsamości”. - Klaus Schwab , założyciel i dyrektor generalny Światowego Forum Ekonomicznego (WEF)   Pandemia SPARS - 2025-2028 - Futurystyczny scenariusz dla  ...()
12 kwiecień 2021
Peter Koenig

Zanim będzie za późno

Jeżeli atak kowidowy przeciwko Ludności - prowadzony jest w zakresie do 8GHz - to na razie mieszkańcom wsi nic nie grozi. Badanie promieniowania elektromagnetycznego w miastach i na łonie natury pokazuje na dzisiaj - że w zakresie do 8GHz wieś jest narażona tylko na promieniowanie kosmiczne.  ...()
11 kwiecień 2021
Artur Łoboda

Dr Ryan Cole odrzuca całą propagandę COVID-19

Dr Ryan Cole jest dyrektorem generalnym i dyrektorem medycznym Cole Diagnostics, jednego z największych niezależnych laboratoriów w stanie Idaho. Dr Cole przeprowadził ponad 100 000 testów laboratoryjnych Covid-19 i leczył ponad 350 000 pacjentów w trakcie swojej kariery medycznej.   -  ...()
9 kwiecień 2021
Bill Sardi

Grypa nie żyje: teraz Korona musi służyć jako „najgroźniejsza epidemia”

()......................... Tak dramatyczna była grypa sprzed Corony Pod tytułem „Kiedy grypa trafia na intensywną terapię”, absolutny ekspert od intensywnej terapii wypowiada się w artykule w specjalistycznym czasopiśmie „Pflege Professionell” 7 lutego 2019 roku (!). Univ.-Prof. Dr. Rudolf ...()
9 kwiecień 2021
Obserwator

Arcybiskup Viganò: Jak kryzys Covid powinien doprowadzić do Nowego Porządku Świata

Były nuncjusz apostolski w USA, watykański dyplomata i arcybiskup tytularny Carlo Maria Viganò, dzięki swoim rewelacjom śledczym przeciwstawia się przepływowi opinii w polityce ogólnej i jej czołowych mediach. Demaskuje kryzys koronacyjny i Wielki Reset jako oszukańcze oszustwo na korzyść niewi ...()
9 kwiecień 2021
Obserwator

Profesor Cahill: „Osoby powyżej 70 roku życia, które zostaną zaszczepione, prawdopodobnie umrą w ciągu 2–3 lat

Cała historia koronacji to kłamstwo, mówi immunolog i biolog molekularny Dolores Cahill . Twierdzi się, że koronawirus jest śmiertelny, że nie ma leczenia, że ​​powinniśmy zachować dystans i nosić maski, a szczepionka mRNA przeciwko koronawirusowi jest bezpieczna i skuteczna. Ta ...()
9 kwiecień 2021
Obserwator

Austria: Prawnicy otworzyli portal dotyczący szkód spowodowanych przez szczepienia koronowe

Więcej zgonów w domach starców, które są czasowo związane ze szczepieniem koronowym. Ponadto często nie ma rzeczowej dyskusji na temat zagrożeń. Austriacki rząd federalny od tygodni prowadzi ogólnokrajową kampanię reklamową szczepionki Covid 19, donosi serwis informacyjny OTS.at.  ...()
8 kwiecień 2021


Niesamowite: Drosten przyznaje, że „choroba nie istnieje!”

„Ludzie stracili wiarę” - powiedział wirusolog podczas wideokonferencji z kolegami z USA Drosten przyznaje podczas wideokonferencji we wrześniu 2020 roku: „Obecnie tracimy zaufanie do populacji” Moderator pyta: „Dlaczego (populacja) traci zaufanie?” Drosten: „Choroba nie  ...()
8 kwiecień 2021


Gubernator stanu Teksas podpisuje zakaz publicznego używania paszportów szczepionek

Wczoraj (6 kwietnia) gubernator Teksasu Greg Abbott podpisał dekret, który zakazuje przywódcom agencji stanowych i innych podmiotów finansowanych przez podatników wymagania paszportów szczepionek.    Lider Teksasu dołącza do rosnącej liczby republikańskich przywódców w całym kraju, w tym ...()
8 kwiecień 2021


Pozaparlamentarna społeczna grupą do spraw COVID-19

Jesteśmy pozaparlamentarną społeczną grupą do spraw COVID-19. Zachorowalność Polaków na covid-19 i prowadzona przez polski rząd aktywność prawna, polityczna i epidemiologiczna, zmuszają nas do działania. Decyzje rządu, tłumaczone Polakom tzw. „pandemią”, budzą w nich wątpliwości, opór i podejr ...()
6 kwiecień 2021
grupac19.pl

Wcześniej robiono to w KL Auschwitz -Birkenau

 ...()
5 kwiecień 2021
prafalko

Belgia musi znieść „wszystkie środki dotyczące COVID-19” w ciągu 30 dni, zgodnie z regulaminem sądu w Brukseli

  Rządowi belgijskiemu nakazano zniesienie „wszystkich środków koronawirusa” w ciągu 30 dni, ponieważ podstawa prawna jest niewystarczająca - orzekł w środę brukselski sąd.   Liga Praw Człowieka złożyła pozew kilka tygodni temu - kwestionujący belgijski system wdrażania środków za pomocą ...()
4 kwiecień 2021
Maithé Chini and Lauren Walker

It is not 5G alone that causes the covid

After nearly a year of analysis - I seem to be close to explaining the methods of destroying human organisms - by NWO assassin. First of all - what I suspected a year ago: people are poisoned with preparations called "medicines". Medical executions take place under respirators! But the real ...()
3 kwiecień 2021
Artur Łoboda

Czy można leczyć kowida wodą?

  "W 1965 roku Devyatkov i jego współpracownicy przedstawili  własną teorię, że wszystkie żywe organizmy na Ziemi nie są przystosowane do promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości, ponieważ w warunkach naturalnych jest ono praktycznie nieobecne ze względu na silną abso ...()
3 kwiecień 2021
Artur Łoboda

To są tylko zbiegi okoliczności ...
Na pewno nie zmarł w wyniku szczepienia.

The Vaccine (Dis) -Information War autorstwa CJ Hopkinsa Tłumaczenie z języka angielskiego Ważna uwaga: czytanie między wierszami jest dozwolone. W Norwegii 23 osoby starsze zmarły po otrzymaniu szczepionki Pfizer. Jednak według tak zwanych „weryfikatorów faktów” osoby starsze czasami umieraj ...()
3 kwiecień 2021
C.J. Hopkins

To nie samo 5G wywołuje kowida

Po blisko rocznej analizie - zdaje się jestem blisko wyjaśnienia metod niszczenia organizmów ludzkich - przez zamachowców z NWO. Po pierwsze, - co podejrzewałem już rok temu: ludzie są zatruwani preparatami nazywanymi "lekarstwami". Pod respiratorami dochodzi do egzekucji medycznych! Ale  ...()
2 kwiecień 2021
Artur Łoboda

Pokonanie zamachu stanu globalnej elity: wielki reset

  Na całym świecie organizacje międzynarodowe, takie jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), rządy i media korporacyjne, działając jako agenci globalnej elity, kontynuują swoje wysiłki w celu zaabsorbowania populacji ludzkiej środkami rzekomo podejmowanymi w celu rozwiązania problemu nieistnieją ...()
2 kwiecień 2021
Robert J. Burrowes

Wskaźnik pozytywności COVID w Teksasie spada do rekordowo niskiego poziomu po zniesieniu mandatu maski, restauracje wracają do poziomu sprzed kryzysu

Zgodnie z bezlitosną propagandą pro-maskową, tak się nie stało. Przez większą część ubiegłego roku amerykańska opinia publiczna była bombardowana „nauką”, że tylko noszenie maski (albo dwóch, albo trzech masek lub więcej) było jedyną rzeczą, która stanęła między zachodnim stylem życia a Armagedon ...()
2 kwiecień 2021
Obserwator

Niezależne testy laboratoryjne potwierdzają nieznane czarne włókna na paskach testowych wyładowań koronowych

Od kilku dni w Internecie krążą filmy i zdjęcia rzekomych pasożytów - tak zwanych „Morgellonów” na pałeczkach testowych z testów koronowych oraz w maskach. Niezliczeni użytkownicy nie mogli uwierzyć własnym oczom, patrząc przez mikroskop. Te rzeczy naprawdę istnieją. The Epoch Times przeprow ...()
2 kwiecień 2021
Obserwator

Czeski sąd uchyla obowiązkowe testy dla osób powracających

Sąd w Republice Czeskiej orzekł, że obowiązek przeprowadzenia testu CoV w przypadku powracających podróżnych jest niezgodny z konstytucją. Odwołał się do Karty praw podstawowych konstytucji, która gwarantuje swobodny powrót do Czech w dowolnym momencie, jak zapowiedział dziś rzecznik. Poprze ...()
2 kwiecień 2021
Obserwator

Kto naprawdę odkrył kowida?

Prezydent Andrzej Duda nie chce podać: kto odkrył kowida? Premier Mateusz Morawiecki nie wie: kto odkrył kowida? Adam Niedzielski twierdzi, że kowida odkryli na Uniwersytecie Jagiellońskim, ale tam odmawiają odpowiedzi na pytanie: czy słowa Niedzielskiego są prawdą? Dlatego długo twierd ...()
30 marzec 2021
Artur Łoboda

Czekając na kowida.
Po co stworzono "szpitale kowidowe"?

Największy błazen polskiej polityki twierdził kiedyś, że szachy: "nie wiem czy pomagają, ale brak umiejętności gry w szachy na pewno przeszkadza". I na okrągło bredzi - jaki to z niego "orzeł". Niewątpliwe gra w szachy uczy zdolności przewidywania do przodu i to kilku - do kilkudziesięciu al ...()
30 marzec 2021
Artur Łoboda

WHO potwierdza, że ​​test Covid-19 PCR jest wadliwy: oszacowania „przypadków pozytywnych” są bez znaczenia. Blokada nie ma podstaw naukowych

Test reakcji łańcuchowej polimerazy z odwrotną transkrypcją w czasie rzeczywistym (rRT-PCR) został przyjęty przez WHO 23 stycznia 2020 r. jako sposób wykrywania wirusa SARS-COV-2, zgodnie z zaleceniami grupy badawczej ds. Wirusologii (z siedzibą na Uniwersytecie Charité). Hospital, B ...()
27 marzec 2021
Michel Chossudovsky

Rozważasz szczepienie na COVID-19?

COVID-19 Szczepionki Poinformowani Pacjenci. Poinformowani Lekarze.   Rozważasz szczepienie na COVID-19? Zadaj najpierw następujące pytania:

  Maski: czy to prawda, że maski zwiększają ryzyko zakażenia i miano wirusa? Czy noszenie maski zwiększ
 ...()
27 marzec 2021
dr Agnieszka

Drobnym drukiem: Rząd Wielkiej Brytanii w końcu przyznaje, że testy PCR dają wyniki fałszywie pozytywne

Po miesiącach alarmowania przez niezależnych dziennikarzy i uczciwych lekarzy o szerokim wykorzystywaniu w nieuczciwy sposób testów PCR, rząd Wielkiej Brytanii przyznał w końcu – aczkolwiek drobnym drukiem – na swojej stronie internetowej, że osoby niezakaźne będą miały pozytywne wyniki testów PCR.  ...()
26 marzec 2021
hens

Brak wzrostu liczby koronawirusa Dwa tygodnie po zniesieniu mandatu dotyczącego maski w Teksasie

Po dwóch tygodniach od zniesienia mandatu dotyczącego masek i umożliwienia firmom otwierania z pełną wydajnością, Teksas nie widzi fali nowych przypadków COVID-19 ().......................................... Źródło: www.theepochtimes.com/no-surge-in-covid-two-weeks-after-mask-mandate-lifted-in-t ...()
26 marzec 2021
Obserwator

Wirusy przeziębienia "nie lubią" SARS-CoV-2

"Zakażenie powodującym najczęstsze przeziębienia rinowirusem utrudnia zakażenie “konkurencyjnym” koronawirusem SARS-CoV-2 – informuje "The Journal of Infectious Diseases". Wiadomo, że interakcje pomiędzy poszczególnymi gatunkami wirusów wpływają zarówno na stan zdrowia poszczególnych osób, jak i na ...()
25 marzec 2021
hens

W maju 2019, Merkel zorganizowała w Reichstagu seminarium z udziałem Fundacji Gates’a i WHO – mówiono o pandemiach oraz szczepieniach obowiązkowych

W maju 2019, Merkel zorganizowała w Reichstagu seminarium z udziałem Fundacji Gates’a i WHO – mówiono o pandemiach oraz szczepieniach obowiązkowych Rok 2019: CDU gospodarzem kongresu zdrowia – obecni są Merkel, Fundacja Gatesa, Spahn, Drosten i szef WHO 8 maja 2019, w budynku ...()
24 marzec 2021
Phil

Izraelskie Stowarzyszenie „Ludzie Prawdy” prosi papieża Franciszka o zbadanie umowy Pfizer-Netanjahu

Prawnicy Ruth Machnes Suchovolsky i Arie Suchowolsky z kancelarii A. Suchovolsky & Co. wysłali ważny list do kilku odbiorców, w tym do laboratorium Pfizer, Międzynarodowego Trybunału Karnego, Sądu Najwyższego Izraela, Food and Drugs Administration (FDA). ), Federalne Biuro Śledcze (FBI), Jego Świąto ...()
24 marzec 2021
Obserwator

To są protesty przeciwko wojnie!

To nie są protesty przeciwko restrykcjom. To są protesty przeciwko wojnie - jaką wytoczono przeciwko Nam. Kowidowa wojna przeciwko Ludzkości. These are not protests against restrictions. These are the protests - against the war - they are waging against us. The Covid War ...()
23 marzec 2021
Artur Łoboda

Akta Wielera

Dokumentacja ta ujawnia solidne oszustwo statystyczne, za które odpowiedzialny jest Lothar Wieler, szef Instytutu Roberta Kocha. Profesor Dr. Lothar Wieler jest w skrócie prezesem niemieckiego Instytutu Roberta Kocha RKI od 2015 roku. Instytut ten jest centralną instytucją rządu federalnego Niem ...()
23 marzec 2021
Obserwator

Chodzi o ludzkość! Najlepszy wirusolog Geert Vanden Bossche ostrzega przed masowymi zgonami spowodowanymi szczepieniami koronowymi!

„Zapłacimy ogromną cenę za kampanię masowych ...()
22 marzec 2021
Obserwator

UWAGA WYŁĄCZ TELEWIZOR !! PROTESTY W WARSZAWIE MARSZ O WOLNOŚĆ 20.03 2021

KOCUЯ Protesty w Anglii, Szwecji ...()
20 marzec 2021


Co naprawdę wydarzyło się w Wuhan?

Mimo dwudziestoletniej wiedzy o tym, że NWO przygotowuje plan zniewolenia Ludzkości i zaczipowania Nas wszystkich - dałem się na krótko zwieść Alex'owi Jones'owi i dr. Francis Boyl'owi, że w Wuhan pracowali nad nową bronią biologiczną. Zanim - w lutym 2020 nie podali w mediach - jak we  ...()
19 marzec 2021
Artur Łoboda

Żałosny pajac sprzedał się niczym ...

Piasek nie ma talentów aktorskich - więc powinien darować sobie tak żało ...()
18 marzec 2021


Profesor Roman Zieliński odpowiada 34 naukowcom z PAN

Dotyczy: Stanowiska Komitetu Genetyki Człowieka i Patologii Molekularnej PAN, w sprawie rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji o szczepionkach przeciw COVID-19 oraz testach PCR wykrywających SARS-CoV-2, z dnia 4 stycznia 2021 r.

 ...()

15 marzec 2021
Roman Zieliński

Pilny list otwarty od lekarzy i naukowców do Europejskiej Agencji Leków- dotyczący kwestii bezpieczeństwa szczepionek COVID-19

Lekarze etyki COVID 10 marca 2021 r    28 lutego 2021 Szanowni Państwo, DO PILNEJ ODPOWIEDZI: EMER COOKE, DYREKTORA WYKONAWCZEGO EUROPEJSKIEJ AGENCJI LEKÓW Jako lekarze i naukowcy zasadniczo wspieramy stosowanie nowych interwencji medycznych, które są odpowiednio opracowywan ...()
13 marzec 2021


Niebezpieczny zastrzyk z genów

To, co propaguje się na temat tak zwanych szczepień przeciwko SARS-CoV-2, jest sprzeczne z licznymi zasadami naukowymi. Część 1.   Wszystko i wszyscy są dziś testowani z niemal maniakalnym zapałem. Tylko szczepionka, do której zdaniem większości mediów i polityków ma być użyta, przeszła z ...()
13 marzec 2021
Norman Zeelan

Pfizer zastrasza narody, żądając złożenia zabezpieczenia przed przyszłymi procesami sądowymi

  Jak donosi World Is One News (WION) z New Delhi, firma 1 Pfizer domaga się od krajów, aby ustanowiły suwerenne aktywa jako zabezpieczenie spodziewanych pozwów o uszkodzenie organizmu w wyniku zaszczepienia COVID-19. Innymi słowy, chce, aby rządy zagwarantowały firmie rekompensatę za wszelki ...()
12 marzec 2021
dr Joseph Mercola

Covid to od początku była mistyfikacja

Mieszkańcy Wuhan: „To wszystko jest fałszywe!” - TomoNews WUHAN, CHIN ...()
12 marzec 2021


Chiny i ‘Great Reset’

Chiny i ‘Great Reset’     Jak Komunistyczna Partia Chin i zachodni globaliści technologiczni sprzedali światu blokadę   Berlin, 18.11.2020 | von Aya Velázquez Od 20. do 24. styczni ...()
11 marzec 2021
Aya Velazquez

Gra symulacyjna z ekranu

Hollywoodzki film „Zaraza” o wirusie i sposobach walki z nim przewidywał już część obecnego reżimu koronowego w 2011 roku. Czasami zacierają się różnice między sztuką a życiem. Dzięki Coronie żyjemy w czasach, gdy fabuła scenariusza wydaje się przenikać do prawdziwego życia. Doskonałym tego ...()
10 marzec 2021
Christoph Lövenich

Ponowne zapytanie w Trybie Prawa prasowego do Ministra Zdrowia - o maseczki

 ...()
9 marzec 2021
Artur Łoboda

Eksperyment ze szczepieniami: ile zgonów jest etycznie uzasadnionych?

  Podczas gdy wybuchy koronawirusa w domach opieki zaraz po szczepieniach i 223 zgony zostały oficjalnie zgłoszone przez PEI do 12 lutego, propaganda szczepień jest kontynuowana na wszystkich kanałach. Nie martw się, ci ludzie umarli, bo byli starzy i chorzy, szczepienie nie ma z tym nic wspólne ...()
8 marzec 2021
Adelheid von Stösser

Don Giorgio Ghio: „Ludzkość zagrożona próbą globalnego ludobójstwa”

Don Giorgio Ghio, ksiądz katolicki, podjął dyskusję na temat szczepionki dla Covid, atakuje słowa papieża Franciszka i próbuje wyjaśnić. Po oświadczeniu biskupa Adrii i Rovigo ...()
8 marzec 2021
Maurizio Spezia

Chińska firma genomiczna – finansowana przez Fundację Billa Gatesa – “wydobywa” dane DNA, używając do tego celu testów COVID-19

EXC: Bill Gates Foundation Funded Genomics Firm ‘Mining’ DNA Data Through COVID Tests. BGI Genomics – powiązana z Komunistyczną Partią Chin firma genomiczna wskazana przez amerykańskich urzędników jako “wyd ...()
7 marzec 2021
Baltazar

Zmarli po szczepieniu

Według oficjalnych informacji zgony po szczepieniu koronowym są czysto przypadkowe i nie mają związku ze szczepieniem. Wszystko jest związane z Coroną. Jeśli osoba, która dwa miesiące wcześniej uzyskała pozytywny wynik testu na obecność Covid-19, ale nie wykazywała żadnych objawów, umr ...()
7 marzec 2021
Jens Bernert

Demonstracja w Katowicach przeciwko kowidyzmowi

Katowice protest antycovid Anna Martynowska lekarz przemówienie 6.03.2021 ...()
6 marzec 2021
Lothar

Demonstracja przeciwko ograniczeniom kowidowym w Sztokholmie - zaatakowana brutalnie przez policję

Setki ludzi udały się do centrum Sztokholmu, aby demonstrować przeciwko s ...()
6 marzec 2021
SwedenRoyals

Izrael: Korelacja pomiędzy masowym wyszczepianiem i pojawieniem się nowego – groźnego dla ludzi młodych – mutanta Covid-19

Izraelski mutant Covida-19, przepowiednia IDF i sytuacja rzeczywista https://www.unz.com/gatzmon/the-israeli-mutant-the-idf-prophecy-and-the-reality-on-the-ground/   Gilad Atzmon --------  ...()
3 marzec 2021
Baltazar

 

Archiwum

W USA stopy procentowe bez zmian
czerwiec 26, 2002
PAP
Media milczą
luty 2, 2003
zaprasza.net
"Wirtualna Polska" twierdzi, że : Przedsiębiorcy i ekonomiści chcą planu Hausnera w całości
czerwiec 28, 2004
Największa w Historii Zasłona Dymna
maj 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Ideolog globalizmu - Zbigniew Kazimierz Brzeziński
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
Spalona pozycja spalona?
styczeń 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Islam w Rozterce
listopad 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
CIEKAWY WYKŁAD
kwiecień 2, 2006
GOJ
To nawet nie jest śmieszne...
maj 3, 2007
¬ródło informacji: RMF
Aż taka ciemnota?
marzec 18, 2004
cywilizowany
Katastrofa na wschodzie
sierpień 6, 2006
Adam Wielomski
Deska w pejzażu
luty 4, 2007
Zygmunt Miedziński
Polska ofiarą walki o globalne imperium?
czerwiec 14, 2007
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Pobieżne myśli w gumiakach i z widłami
luty 15, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Kłopoty (nie tylko Blaira)
sierpień 11, 2003
Maciej Łętowski
Kabala i Wymuszanie Zeznan
luty 20, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Matka Solidarności
grudzień 15, 2005
Zbigniew Głuszczyk
Dorzynki w Bagdadzie
listopad 17, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Dobrowolne przyznanie się do przestępstwa
kwiecień 16, 2005
Wyspa rozbitkow z gatunku goiowatych
listopad 20, 2007
kruzoe2
Dyplom dla idioty - kontynuacja cyklu zapoczątkowanego przez Pana Witolda Filipowicza
grudzień 23, 2008
tłumacz
Czy Następny Akt Międzynarodowego Terroru Wnet Nastąpi?
luty 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Zachodnie wzorce"
listopad 19, 2002
Artur Łoboda
Ostry Zespół Zakochania
lipiec 19, 2008
Nie dla "tarczy antyrakietowej" w Polsce - Ogólnokrajowa demonstracja antywojenna
marzec 1, 2007
J. Duranowski
Urzędnicza obojętność wobec dzieci
grudzień 6, 2002
Świat wie o zagładzie i milczy
styczeń 28, 2005
zaprasza.net
"Jesteśmy w Unii"
maj 4, 2004
Piotr Mączyński
Polska w stanie totalnej histerii
czerwiec 25, 2007
wasylzly
"Wojna ostateczna" zagraża światu z powodu "Tarczy" w Polsce
grudzień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Pakistan nie jest satelitą USA
listopad 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
A niech to piorun strzeli!
kwiecień 13, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Świat bez kretynów
październik 21, 2008
Marek Olżyński
Uchwała Sejmu w sprawie powołania komisji do zbadania prawidłowości nadzoru bankowości w Polsce
marzec 14, 2006
?rodło: Sejm
O Krakowie w cieniu Wrocławia
grudzień 18, 2007
www.krakow.pl
Referent i petent
lipiec 7, 2008
Marek Jastrząb
Pl.Jokes.Diamenty???Walenty???
luty 13, 2007
8IIIFAN
Brudna przeszłość byłego polskiego prezydenta Kwaśniewskiego
grudzień 6, 2006
M.J.Chodakiewicz
I beda rzadzili zelaznym pretem w UE
styczeń 22, 2003
Elzbieta
Dyrektorzy o sukcesie "Nocy Muzeów w Krakowie"
czerwiec 9, 2004
Ciemność
marzec 4, 2009
jobstalker
Medal Wolnosci
grudzień 8, 2005
przesłała Elżbieta
Bardzo trudne tematy
Rzekomy wywiad Gieremka z 1981roku

grudzień 5, 2002
Spaleni pośród toplaski i hot-dogów
lipiec 7, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Siekielski i Morozowski z TVN nagrali próbę przekupstwa Renaty Beger przez posła PiSu
wrzesień 27, 2006
Dorota
Niemedialne tematy
marzec 5, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Liniowy - błędny i szkodliwy
sierpień 2, 2003
prof. Jerzy Żyżyński
Destabilizacja Pakistanu utrudnia pacyfikację Afganistanu
styczeń 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Żółte Niebezpieczństwo?"
luty 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowy dowod osobisty to niewolnictwo w Polsce
grudzień 28, 2007
2,5 mil emigrantow
więcej ->
  
 
 
 
Zygmunt Jan Prusiński RÓŻOWE SCHODY - część pierwsza
15 kwiecień 2021
Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński RÓŻOWE SCHODY - część pierwsza
14 kwiecień 2021
Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński RÓŻOWE SCHODY - część druga
13 kwiecień 2021
Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński RÓŻOWE SCHODY - część trzecia
9 kwiecień 2021
Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński NUTA W PERLE - część pierwsza
8 kwiecień 2021
Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część piąta
6 kwiecień 2021
Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część czwarta
4 kwiecień 2021
Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część trzecia
3 kwiecień 2021
Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część druga
1 kwiecień 2021
Zygmunt Jan Prusiński
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część pierwsza
29 marzec 2021
Zygmunt Jan Prusiński

Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2021 Polskie Niezależne Media