|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
więcej -> |
|
"Podział limitów CO2 zahamuje wzrost gospodarczy"
|
|
"Podział limitów CO2 zahamuje wzrost gospodarczy"
System przyznawania limitów do emisji CO2 przez Komisję Europejską przyczyni się do osłabienia wzrostu gospodarczego Polski. Konsekwencją będzie wzrost cen towarów i usług wytwarzanych przez krajową gospodarkę - uważa Krzysztof Rybiński, partner w Ernest&Young.
Niejasny, patologiczny i niesprawiedliwy system przyznawania i podziału limitów CO2 przez Komisję Europejską doprowadzi do wytrącenia Polski ze ścieżki wzrostu gospodarczego - powiedział Rybiński na konferencji poświęconej limitom CO2.
Według raportu Ernst&Young dotyczącego podziału limitów CO2 dla polskiej gospodarki, limit przyznany Polsce przez Komisję Europejską na lata 2008-2012 jest niewystarczający.
W marcu 2007 roku Komisja Europejska zredukowała Polsce wielkość emisji dwutlenku węgla na lata 2008-2012 z 284,6 mln ton do 208,5 mln ton. Polski rząd zaskarżył decyzję do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości.
Poziom (limitu CO2) jest zdecydowanie niższy niż potrzeby polskiej gospodarki, o czym świadczy porównanie z dotychczasowym poziomem emisji oraz tempem jego wzrostu w latach 2005-2007 - napisano w raporcie.
W roku 2007 łączna emisja dwutlenku węgla wyniosła 211,2 mln ton.
Zdaniem Rybińskiego sytuacja kiedy Polska otrzyma niższe od potrzeb limity, które KE przydzieliła nie biorąc m.in. pod uwagę wzrostu zapotrzebowania na energię, odbije się na cenach towarów i usług.
Szczególnie istotny wzrost cen może mieć miejsce w przypadku cen energii elektrycznej, ale także materiałów budowlanych, np. stali i cementu - dodał.
Ernst&Young prognozuje, że w dłuższej perspektywie ograniczenia dotyczące emisji CO2 mogą spowodować przeniesienie części produkcji z sektorów o największym udziale w emisji, do krajów gdzie emisja nie stanowi ?ródła kosztu dla przedsiębiorstw. W przypadku Polski może to być Ukraina.
To natomiast doprowadzi do zmniejszenia lub wolniejszego wzrostu liczby miejsc pracy w tych sektorach oraz redukcji tempa wzrostu produkcji tych sektorów - uważa Rybiński.
Według ekspertów Ernst&Young, również podział limitów CO2 w latach 2008-2012 na poszczególne sektory gospodarki dokonywany przez Polski rząd jest opieszały i niejasny.
Zmiany alokacji uprawnień do emisji CO2 są dokonywane właściwie co miesiąc, opinia publiczna i zainteresowane podmioty dowiadują się o tym z prasy. System alokacji limitów według dyrektywy KE musi być przejrzysty i nie może dyskryminować - powiedziała Nina Półtorak, ekspert z Ernst&Young.
Zdaniem Rybińskiego proponowane przez ministrów podziały limitów CO2 dyskryminują te sektory, które poczyniły wysiłki, żeby ograniczyć emisyjność, np. hutnictwo.
W lutym tego roku resort środowiska opublikował projekt rozporządzenia, w którym energetyka otrzymała limit CO2 większy od wcześniejszych przymiarek (w sumie 132 mln ton), zmniejszono tym samym pulę dla innych branż. Jednak resort skarbu uznał wówczas, że limity dla energetyki są nadal zbyt małe i opowiedział się za ich zwiększeniem. Przeciwny zwiększaniu limitów dla elektroenergetyki jest wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak.
Po zmianach w projekcie z 16 maja energetyka ma otrzymać średnioroczny przydział limitów na poziomie ok. 142 mln ton, hutnictwo zaś 11 mln ton.
W 2006 r. elektrownie wyemitowały ponad 151 mln ton CO2, a hutnictwo - 8,8 mln ton.
|
|
19 czerwiec 2008
|
|
|
|
|
|
Eksplozja globalnych spekulacji walutowych
wrzesień 26, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Równi i równiejsi w rolnictwie
lipiec 2, 2002
PAP
|
POLSKA - UNIA 2
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Wojna ideologiczna?
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Moralność a reprywatyzacja
lipiec 5, 2005
PAP
|
List z Unii
maj 11, 2003
Zdzisiek
|
"Cywilizowana" Unia której pragniemy
kwiecień 28, 2003
IAR
|
Stanisław Michalkiewicz: Fejginięta znowu smrodzą?
maj 9, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Unia Europejska zjednoczona... cudem?
sierpień 19, 2004
|
Poprzez analogie do sedna sprawy
kwiecień 26, 2007
Marek Olżyński
|
Potajemne Loty na Przesłuchania i Tortury
kwiecień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polskość musi się opłacać.
grudzień 6, 2003
Andrzej Kumor
|
Obud? się droga Polsko!
czerwiec 11, 2007
przysłał Marek Głogoczowski
|
"Kwestia polskiego honoru" (w Ottawie)
kwiecień 11, 2005
Aleksander Maciej Jablonski
|
Kadry IV Rzeczpospolitej
styczeń 17, 2007
copy/paste malgorzata
|
Zniszczenie Świata
listopad 12, 2004
|
Nagła przemiana vortalu w wortal
listopad 6, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Gdzie istnieje prawo zbliżone do ideału?
luty 23, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jesteś "rasistą", choć nawet o tym nie wiesz? Nie dostaniesz pracy!
Tworzenie Orwellowskiego państwa policyjnego
czerwiec 13, 2007
przysłał Marduk
|
PO kładzie łapę na OFE
sierpień 27, 2008
interia.pl
|
więcej -> |
|