ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
więcej ->

 
 

Żądza władzy

Swiatowa finansjera jest tak zadna wladzy, ze pieniadze juz jej nie wystarczaja. Chce ona kontrolowac wszystko i wszystkich. Chce uzyc najnowszej technologii

do kontroli Twojej kazdej mysli i kazdego dzialania, stosujac w tym celu mikroczip wszczepiony pod skore. Najpierw czip ten pojawi sie w formie obowiazkowych

dla kazdego dowodow osobistych, pod pozorem zapewnienia bezpieczenstwa w walce z terroryzmem. Potem pod pretekstem, ze Twoj dowod osobisty moze

zostac ukradziony, czip zostanie umieszczony pod Twoja skora. Nie mowi sie nam jednak o tym, ze te same czipy moga byc zastosowane jako urzadzenia sluzace do kontroli umyslu. Wydaje sie to nieprawdopodobne?

Przyjrzyjmy sie ostatnim nowosciom.

We wrzesniu 2002 r. przedstawiono nowa karte indentyfikacyjna (tzw. ID card), czyli dowod osobisty, ktory bedzie musial posiadac kazdy obywatel USA (USID - United States Indntyfication: Dowod Osobisty Stanow Zjednoczonych). Platikowa karta

zawiera laserowo wydrukowane zdjecie jej posiadacza z urzadzeniem identyfikujacym karte za pomoca fal fal radiowych, ulokowanym na fotografii w miejscu czola. Karta posiada takze pasek pamieci, zawierajacej 20 megabajtow zapisanej informacji, w tym odciski palcow, zapis zeskanowanej teczowki oka i calej twarzy, charakterystyke pracy serca i sekwencje DNA.

Od jesnieni 2004 r. osoby odwiedzajace USA beda musialy posiadac w swoich paszportach mikroczipowa karte indentyfikacyjna, zawierajaca dane biometryczne, takie jak zeskanowana siatkowka oka i odciski palcow. Dennis Coderre, oglosil koniecznosc wprowadzenia w Kanadzie dowodu osobistego, zawierajacego zapis zeskanowanej teczowki oka i odciski kciukow.

W Massachusetts Institute of Technology w Bostonie prowadzone sa obecnie prace nad nowa technologia, ktorej celem jest oznaczenie wszystkich przedmiotow i produktow na swiecie!

Kazdy zakupiony produkt bedzie posiadal wlasna mikroskopijna etykietke elektroniczna, ktora bedzie odczytywana przy wyjsciu ze sklepu, powodujac automatycznie odpisanie odpowiedniej kwoty z konta osoby kupujacej bez uzycia gotowki.

Komputer odczyta umieszczony w dowodzie osobistym czip wspolpracujacy z sytemem GPS (Satelitarny Globalny System Pozycyjny) i powiaze go z elektronicznym kodem na etykietce towaru, odpisujac odpowiednia sume z konta bankowego. Technologia ta nosi ogolna nazwe identyfikacji przy uzyciu fal radiowych (RFID - Radio Frequency Indentyfication).

Etykietki RFID sa malenkimi mikroczipami wielkosci polowy ziarenka piasku.

Odpowiadaja one na zapytania wyslane droga radiowa przez przesylanie swojego unikatowego kodu identyfikacyjnego.

Etykiety RFID nie posiadaja baterii: uzywaja one zasilania z poczatkowego sygnalu radiowego do transmitowania swojej odpowiedzi.

Amerykanska siec handlowa Wal-Mart i brytyjska Tesco zaczynaja instalowac "sprytne polki" z polaczonymi siecia czytnikami RFID.

Innym nowym urzadzeniem jest przedstawiony przez dwoch Brytyjczykow 28 czerwca 2002 r. prototyp "telefonu zebowego". Jest to niewielkie urzadzenie umieszczane w jednym z tylnych zebow trzonowych, ktore zawiera bezprzewodowy odbiornik i przyrzad, zamieniajacy sygnaly radiowe na wibracje mechaniczne. Wibracje te przechodza bezposrednio z zeba do ucha wewnetrznego jako czyste dzwieki. Uzytkownik posiadalby tez niewielkie urzadzenie na zewnatrz do wylaczenia i programowania komorkowego telefonu zebowego.
2 czerwiec 2003

przesłała Elżbieta 

  

Archiwum

Totalny kryzys SLD
czerwiec 4, 2003
przesłała Elżbieta
Rzeczpospolita konfidencka
kwiecień 11, 2007
Witold Kowalczyk
Szokujące nieprzygotowanie
wrzesień 6, 2003
Andrzej Kamieński
Tak działają przestępcy, którzy zniszczyli naszą Ojczyznę
kwiecień 17, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
Krowy są po to, aby je doić
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
Huebnerowe "poczucie odpowiedzialności"
listopad 6, 2003
Piotr Mączyński
Zabronione dotowanie biletów kolejowych?
październik 24, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czym skorupka za młodu
marzec 1, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Hitler zawsze atakował na wiosnę. Wyjątkiem atak na Polskę.
luty 22, 2003
PAP
Niemieckie sklepy Rossmann wycofały figurkę św. Mikołaja z wyciągniętą rękę, podobno w hitlerowskim pozdrowieniu
grudzień 7, 2006
bibula
Gra Polskim Pionkiem Na Szachownicy Światowej
marzec 7, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Więzienie dla pedofilki
luty 29, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
To Państwo odpowiada za przestępstwa ciągłe popełnione przez swoich funkcjonariuszy!
wrzesień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ubecka mniejszość narodowa
marzec 29, 2005
Jadwiga Szcześkiewicz London (Kanada)
Naruszenie przestrzeni wodnej i powietrznej terytorium Iranu przez wojska GB/USA. Sfałszowane mapy Blaira
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
"Prywatyzacja" polskich hut stali
sierpień 1, 2003
zn
Pazerny fiskus i "..." komentatorzy
czerwiec 27, 2004
Odepchnięte dziecięcą nóżką
luty 26, 2008
Bronisław Łagowski
Amerykanie zbombardowali iracki szpital
listopad 9, 2004
PAP
Kłopoty w Izraelu, Iraku i Okolicy
styczeń 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media