|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
więcej -> |
|
Wspólnicy zbrodniarza
|
|
Brytyjski premier Tony Blair przyznał dziś, że być może nigdy nie zostanie znaleziona w Iraku broń biologiczna i chemiczna, którą - zdaniem władz USA i Wielkiej Brytanii - Saddam Husajn miał gotową do użycia.
- Wiemy, że Saddam Husajn miał broń masowego zniszczenia, ale jak wiadomo, nie znale?liśmy jej - powiedział Blair w komisji parlamentarnej.
- Muszę pogodzić się z tym, że jej nie znale?liśmy, że być może nie znajdziemy nigdy - dodał brytyjski premier.
Tony Blair dotychczas wyrażał przekonanie, że broń masowego zniszczenia zostanie znaleziona w Iraku i usprawiedliwiał decyzję rozpoczęcia wojny koniecznością jej zlikwidowania.
W raporcie rządowym, opublikowanym we wrześniu 2002 r., zawarta była opinia, że Saddam dysponuje tego rodzaju bronią i mogłaby ona być gotowa do użycia w ciągu 45 minut.
Po upływie ponad roku od obalenia Saddama, broń masowego zniszczenia nie została znaleziona. W tym samym okresie spadł wska?nik zaufania publicznego do Blaira.
Zdaniem brytyjskiego premiera, nawet nieobecność zakazanej broni nie oznacza, że Saddam nie stanowił zagrożenia dla regionu i stabilności świata. Blair powiedział, że jest zadowolony z odsunięcia Saddama od władzy. - Błędem byłoby twierdzić, że Saddam Husajn nie stanowił zagrożenia - zauważył.
Komisja parlamentarna badająca dowody i przesłanki, które doprowadziły rząd brytyjski do twierdzenia, że Irak posiada broń masowego zniszczenia, ma przekazać swoje wnioski 14 lipca.
(AFP)
My nie mamy wątpliwości
że w Iraku była broń chemiczna i biologiczna.
Europa Zachodnia i Stany Zjednoczone przez lata dostarczały ją irackiemu despocie.
W świetle prawa międzynarodowego współuczestniczyli w zbrodniach na żołnierzach Irańskich, Kurdach i Szyitach. Bo to oni stali się ofiarami prowokacji dokonanej w Białym Domu.
Prowokacji, w której Saddam Husein okazał się wielce naiwną marionetką.
Rozsądek wskazywałby aby maksymalnie wyciszyć sprawę.
Jak jednak pokazał Michael Moore - Bush to kompetny idiota sterowany przez syjonistów i amerykański biznes.
O ile nie ma wątpliwości jakie pobudki kierowały Kwaśniewskim o tyle rodzi się pytanie : czy Blair jest aż takim idiotą, czy tylko my nie poznaliśmy jego gry.
A jeżeli tak to : jaki jest jego prawdziwy cel?
(PM) |
|
6 lipiec 2004
|
|
|
|
|
|
Petycja
luty 6, 2003
Elzbieta
|
Mełłaby dwa dolce na sekundę
marzec 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Równi i rowniejsci. Grabek nie pójdzie do aresztu
styczeń 3, 2003
PAP
|
"Sierpień 80": rząd nie konsultował reform
grudzień 3, 2002
PAP
|
Kto wygrał, kto przegrał?
czerwiec 14, 2003
Andrzej Kumor
|
Uwagi MERYTORYCZNE odnośnie zastosowania w polityce modeli z teorii gier. System pierwiastkowy.
czerwiec 14, 2007
tłumacz
|
Czy starym towarzyszom będzie potrzebna nowa "Rota"?
maj 9, 2005
Wojciech Kozlowski
|
Kabała Bush'a i Propaganda Na Nadchodzące Wybory
wrzesień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Unijny Rozbiór Serbii
Kosowo oddane islamistom
luty 19, 2008
Robert Wit Wyrostkiewicz
|
Russian-Jewish
Mafia Revealed
styczeń 4, 2007
Przesłał ICP
|
Terror
sierpień 22, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Amerykańscy Weterani Przeciwko Wojnie
marzec 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Propaganda w I i II Wojnie Swiatowej.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
|
Kłamstwo sto razy sprzedawane
|
TO JUŻ NIE JEST TA EUROPA
marzec 26, 2003
|
Papież genialnie odpowiedział prezydentowi i premierowi
(znawca 4)
sierpień 18, 2002
PAP
|
Nastepca F-16
grudzień 6, 2006
Goska
|
Izrael Szamir Mur
marzec 23, 2009
Izrael Szamir
|
Polonijna Wioska
sierpień 23, 2008
...
|
Rosja może odpowiedzieć atakiem nuklearnym na Polskę jeśli ta umieści na swoim terenie "Patrioty"
sierpień 15, 2008
"Pravda"
|
więcej -> |
|