ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
więcej ->

 
 

"Polskie" banki

Za usługi bankowe w Polsce płacimy drożej niż w dużo bogatszych krajach zachodnich - wynika z najnowszego raportu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Urząd przygląda się bankom regularnie - widzi poprawę w stosunku do tego, co było kiedyś, daleko nam jednak do standardów europejskich.

Polskie banki ściągają z klientów pieniądze, gdzie tylko mogą. Narzucają wysokie prowizje, ukryte obciążenia i niekorzystne warunki umów. Wynika to na pewno z małej konkurencji między nimi, ale nie tylko - uważa prezes Urzędu, Cezary Banasiński. Banki często nie mają odpowiedniej kadry, która w sposób przystępny potrafiłaby wytłumaczyć skomplikowane pojęcia bankowe. W efekcie dosyć często zdarza się, że klienci nie wiedzą, co tak naprawdę podpisują.

Do listy grzechów popełnianych przez banki dopisać można jeszcze wiele, między innymi obciążenia klientów za nieuzasadnione reklamacje, pobieranie opłat za otwieranie i zamykanie rachunków. To tak, jakby ktoś przyszedł do sklepu i płacił już za samo przekroczenie progu, za chęć kupienia chleba - powiedział Banasiński.

Banki się bronią, mówiąc, że prowizje płacone przez klientów to wynik między innymi bardzo wysokich podatków.
(IAR)

Komentarz
"W cywilizowanym kraju" (jakże chętnie takiego zwrotu używają wszelkiej maści tłumoki), banki łamiące prawo nie miałyby racji istnienia.
Po kilku prewencyjnych karach nauczyłyby się przestrzegać prawa, bąd? przestały istnieć.
Dziwnym trafem Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów skutecznie niszczy polskie (naprawdę prywatne) firmy a nie tknie firm zagranicznych, bąd? firm znajdujących się w rękach uwłaszczonej nomenklatury PZPR.
(ZN)

2 październik 2003

 

  

Archiwum

Czym się różni Wałęsa od Leppera
kwiecień 13, 2004
Artur Łoboda
Hymn skoczny niczym mistrz skoczni
styczeń 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ankieta i Judeopolonia Rzeczywistość czy zły sen?
wrzesień 28, 2006
Józef Bizoń
KTO UCHYLI WYDAWANE PRZEZ "SOLIDARNOŚĆ" WYROKI ŚMIERCI CYWILNEJ NA POLSKICH PATRIOTÓW ?
luty 13, 2003
Leszek Skonka
Profesór od obietnic
maj 22, 2004
Pięć minut przed Żydami
marzec 7, 2008
Artur Łoboda
200 tysięczna demonstracja przeciwko amerykańskiemu militaryzmowi w mieście Vincenza
luty 25, 2007
lbc
Kiedy nauka w Polsce stanie się częścią nauki światowej?
wrzesień 18, 2003
Naukowcy
Happy Easter! Christ is Risen!
marzec 23, 2008
Izrael miał zaatakować Iran z terytorium Gruzji
wrzesień 4, 2008
PAP
Śmierć Saddama Husseina
grudzień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Stworzmy wspolnie partie!
grudzień 15, 2006
Marzyciel
Putin w Teheranie w 67 rocznicę wizyty Stalina
październik 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Rozmowa z 21-VII-2006 z Dr.Lorraine Day
sierpień 7, 2006
tatar
Ten kamienny opus
kwiecień 2, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Izrael Szamir - Przyparty do muru
lipiec 9, 2008
Izrael Szamir
Poland
wrzesień 8, 2003
Ojczyzna.pl
Oceń wygląd zmarłego!
październik 21, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Tanie państwo obu parzystych Rzeczypospolitych
marzec 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zapomniane ludobojstwo
styczeń 8, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media