ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Braun przesłuchiwał Szumowskiego w Sądzie 
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
więcej ->

 
 

Rocznica

ZBLIŻA SIĘ 30. ROCZNICA ŚMIERCI
(+ 3 grudnia 1974)
I 100. ROCZNICA URODZIN
(* 22 grudnia 1904 / 4 stycznia 1905)
KS. WŁADYSŁAWA BUKOWIŃSKIEGO

Za kilka dni minie 30. rocznica śmierci ks. Władysława Bukowińskiego, Apostoła Karagandy (+ 3 grudnia 1974-2004).

Z tej okazji w Karagandzie odbędzie się okolicznościowe sympozjum zorganizowane przez ks. Andrzeja Szczęsnego pod protektoratem Abpa Jana Pawła Lengi. Piszący te słowa będzie miał zaszczyt wygłosić na sympozjum wykład pt. “Zostawił dobre wspomnienie. Szkic biografii duchowej ks. Władysława Bukowińskiego (1905-1974).

Gwoli przypomnienia należy wspomnieć, ze ks. Władysław Bukowiński był kapłanem archidiecezji krakowskiej, który 9 lat pracował w Łucku na Wołyniu (1936-1945), kilkanaście lat był więziony przez sowietów, w tym 10 lat spędził w łagrach (1945-1954), by 20 lat w czasach komunizmu na półlegalnie posługiwał Kościołowi w Kazachstanie.

Już kilku lat wydawnictwo “Wołanie z Wołynia” zbiera świadectwa i wspomnienia ludzi, którzy mieli szczęście znać albo spotkać na swej drodze życia ks. Władysława Bukowińskiego. Nakładem naszego wydawnictwa ukazały się dwie książki jemu poświęcone – jego autorstwa pt. “Do moich przyjaciół. Fragmenty spuścizny piśmienniczej” (Biały Dunajec – Ostróg 2001) i zbiór świadectw o nim pt. “Spotkałem człowieka. Ks. Władysław Bukowiński w pamięci wiernych i przyjaciół” (Biały Dunajec – Ostróg 2001). Obecnie w przygotowaniu jest drugi tom świadectw poświęconych postaci tego kapłana.

Ci którzy go znali, są przekonani o jego świętości. Kościół Katolicki w Kazachstanie czyni starania o rozpoczęcie procesu beatyfikacyjnego tego heroicznego kapłana. Ufam, iż sympozjum jakie odbędzie się w Karagandzie przyczyni się nie tylko do oddania należnej czci ks. Władysławowi Bukowińskiemu, ale przede wszystkim do jak najrychlejszego rozpoczęcia procesu beatyfikacyjnego, który – ufam – wstawia się za nami wszystkimi w Ojczy?nie niebieskiej.

W kilku miejscach na świecie w dniu 3 grudnia 2004 roku odbędą się też okolicznościowe Msze św. z okazji 100. rocznicy urodzin i 30. rocznicę śmierci – oprócz katedry w Karagandzie takie nabożeństwa odbędą się w bazylice św. Floriana w Krakowie (godz. 18. 30), w Raciborzu i w Ostrogu na Wołyniu (7.00).

Wciąż w pamięci mam ów błogosławiony czas wizyty Papieża Jana Pawła II w Kazachstanie i dziękuję Bożej Opatrzności, że mogłem wówczas – we wrześniu 2001 roku – tam w Astanie być, a następnie w Karagandzie, Kokczetawie, Kellerówce i Wołyńsku. Cieszę się, że mogłem wtedy spotkać także wielu świadków życia ks. Władysława Bukowińskiego i heroicznej służby Bogu i ludziom.

ks. Witold Józef Kowalów

P.S. Uprzejmie proszę o modlitwę w intencji pokojowego rozwiązania konfliktu na Ukrainie, by w mojej drugiej Ojczy?nie zwyciężyła Wolność i Demokracja. By katolicy nadal mogli swobodnie i spokojnie modlić się w swoich świątyniach parafialnych.

26 listopad 2004

Krzysztof Cierpisz 

  

Archiwum

Budujmy Polski Narodowy Front
wrzesień 19, 2008
Dariusz Kosiur
Przyjaciel czy nieprzyjaciel?
październik 4, 2003
ks. prof. Czesław Bartnik
Odpowiadamy
październik 4, 2003
http://angora.pl/
Awantura wokół Rynku Głównego
luty 5, 2006
Gazeta Krakowska
Tarcza i wyścig zbrojeń
sierpień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kara?
styczeń 15, 2005
Naruszenie przestrzeni wodnej i powietrznej terytorium Iranu przez wojska GB/USA. Sfałszowane mapy Blaira
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
o pisaniu
grudzień 22, 2006
o
Pseudo atorytety!
październik 7, 2006
mik4
Skrzypkowi na dachu ku rozwadze
grudzień 17, 2002
Sebastian Karczewski http://www.naszdziennik.pl/
Procedury - ciąg dalszy "Medalionów"
sierpień 24, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Agentura wygrała 28 lat
lipiec 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Znamiona cywilizacji śmierci na obliczu UE
czerwiec 4, 2003
Ksiądz arcybiskup Kazimierz Majdański
Fatima i wielki spisek
styczeń 29, 2006
Deirdre Manifold
Pokaże czy pokarze
czerwiec 23, 2003
Rosja jako potęga regionalna
wrzesień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Dobry żart na dzień dobry
sierpień 26, 2003
Dlaczego Pan Akko uważa, że powinniśmy ratyfikować konstytucję UE
czerwiec 4, 2005
Gregory Akko
Populista Tusek
kwiecień 3, 2008
Artur Łoboda
Feudalizm trzeciego tysiąclecia
sierpień 18, 2003
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media