ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Oto Mateusz Morawiecki! 
18 grudzień 2020     
Dokąd sięgają macki NWO? 
27 październik 2016     
Pierwsze uwagi na temat wyborów 
11 maj 2015      Artur Łoboda
Alternatywy 4 
24 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Krakowskie obligacje. Majchrowski tuszuje przewałki finansowe. 
11 czerwiec 2009      www.krakow.pl
Covid-19 niszczy komórki nowotworowe? "Są takie przypadki" 
15 kwiecień 2021      hens
Ludzi dobrej woli jest ..... 
30 listopad 2023     
Poemat o Polsce, która na zawsze odeszła 
29 marzec 2012      Artur Łoboda
Miały chamy złoty róg 
5 grudzień 2023     
Bezczelna litwaczka dalej opluwa Polaków 
8 marzec 2018     
Wzrost anty-semityzmu w czasie kryzysu 
8 kwiecień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Zygmunt Jan Prusiński ZATOKA INTYMNEGO PRZYMIERZA - część ósma  
26 październik 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Hugo Chavez nie żyje 
5 marzec 2013      Artur Łoboda
Niemcy i Szwajcaria, ocenzurowane wideo: nie wolno wiedzieć, co dzieje się na zewnątrz 
18 październik 2020      Pietro Di Martino
Zapętlona prowokacja 
23 maj 2014      Artur Łoboda
Tylko idiota mógł wymyślić projekt "narodowego auta elektrycznego"  
21 maj 2020     
Przelewanie z pustego w próżne, czyli kolejne monstrualne oszustwo PiS 
5 kwiecień 2020     
12 krajów wycofuje ograniczenia COVID, Izrael znosi „zieloną przepustkę” 
4 luty 2022     
Koalicja dla Polski 
8 październik 2020      Artur Łoboda
Cud nad urną też we Francji 
8 maj 2017     

 
 

Wezwanie Prezydenta do powiedzenia PRAWDY!

Artur Łoboda
Polskie Niezależne Media
Pr 164/10
Kraków  22.04. 2021Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
00-013 Warszawa, ul. Jasna 2/4
 
Skarżący: Artur Łoboda

Kraków

Podmiot pozwany: Andrzej Duda Prezydent  RP
                           Kancelaria Prezydenta
Warszawa

Skarga na odmowę udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane Prezydentowi RP w Trybie Prawa prasowego1. Wnoszę o podanie przez Andrzeja Dudę - Prezydenta RP : które laboratorium na świecie wydzieliło czysty wirus SARS CoV-2 jako medyczny "złoty standard"?

Wnoszę o podanie przez Prezydenta RP  niepodważalnego dowodu naukowego w postaci publikacji naukowej - zweryfikowanej przez niezależnych naukowców.

2. Albo by Prezydent Andrzej Duda  przyznał publicznie - że nie wie: czy ktokolwiek na świecie wyizolował SARS CoV-2?

Wnoszę też o obciążenie Prezydenta RP  wszystkimi kosztami postępowania sądowego.

UzasadnienieW styczniu 2021 roku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda - wypowiedział groźby bezprawne wobec Polaków walczących o elementarne PRAWA PODSTAWOWE, które są fundamentem każdej demokracji.

Groził bowiem Polakom, którzy odważnie przeciwstawiają się  terrorowi "KOWIDOWEO" Rządu Mateusza Morawieckiego.


Wystąpienie Prezydenta sprowokowało mnie do przekazania Andrzejowi Dudzie, że  Polacy dowiedzieli się po tej wypowiedzi  - iż jest  w pełni ŚWIADOMYM wspólnikiem bandytów - mordujących w różnych Krajach świata ludzi - pod pretekstem fikcyjnej pandemii.
A swój przekaz zawarłem w formie pytania zadanego w Trybie Prawa prasowego o podanie:

Czy Prezydent RP wie: kto na świecie odkrył SARS CoV-2? (załącznik 1- strona2)

W odpowiedzi na swoje pytanie o udowodnienie, że SARS COV-2 w ogóle istnieje, otrzymałem z Biura Prasowego Prezydenta POKRĘTNĄ odpowiedź że:

"zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej, udostępnianie informacji publicznej na wniosek następuje bez zbędnej zwłoki, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia złożenia wniosku, z zastrzeżeniem, że, jeżeli informacja publiczna nie może być udostępniona w terminie tak określonym, podmiot obowiązany do jej udostępnienia powiadamia w tym terminie o powodach opóźnienia oraz o terminie, w jakim udostępni informację, nie dłuższym jednak niż 2 miesiące od dnia złożenia wniosku. " (załącznik 1)Mimo, że Prawo stanowi, że powinienem uzyskać uzasadnienie przedłużania odpowiedzi i dokładny termin jej otrzymania - Biuro Prasowe Kancelarii Prezydenta RP  całkowicie zlekceważyło te wymogi  Prawa w przekonaniu, że udało im się zbyć petenta kłamliwą odpowiedzią.

Po upływie dwóch miesięcy od zadania pytania i ciągłym milczeniu Prezydenta RP - przypomniałem o braku odpowiedzi.

Dnia  29 marca 2021 roku  otrzymałem w końcu odpowiedź - w której  Kancelaria Prezydenta RP po raz drugi zamierzała zbyć mnie KŁAMLIWĄ interpretacją obowiązującego w Polsce Prawa.

Oto treść odpowiedzi:  

"Szanowny Panie,

 odnosząc się do Pana korespondencji z dnia 26 stycznia br. uprzejmie informujemy, że charakter żądanych informacji nie mieści się w definicji informacji publicznej w świetle ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej. Zgodnie z utrwalonym orzecznictwem, na gruncie dostępu do informacji publicznej, informacja taka musi dotyczyć faktów. Faktem jest zaś czynność organu wykonującego zadania publiczne podjęta w zakresie wykonywania takiego zadania oraz związana bezpośrednio z funkcjonowaniem i trybem działania organu, który jest adresatem wniosku (zob. też wyrok WSA w Krakowie z dnia 31 października 2012 r., sygn. akt II SA/Kr 1192/12, CBOSA). W świetle powyższego nie ma waloru informacji publicznej wiedza funkcjonariusza publicznego. Nie jest bowiem publiczną informacja istniejąca tylko w pamięci przedstawiciela władzy publicznej, która nie została utrwalona w jakiejkolwiek formie (wyrok NSA z dnia 14 września 2012 r. I OSK 1177/12, wyrok WSA w Lublinie z dnia 21 grudnia 2015 r., II SAB/Lu 173/15, wyrok WSA w Szczecinie z dnia 29 października 2015 r., II SAB/Sz 114/15, CBOSA).

 Z poważaniem,

 Biuro Prasowe
Kancelarii Prezydenta RP"

(załącznik 2)W związku z nim oświadczam:

Prezydent RP nie musi wiedzieć: kto odkrył "Twierdzenie Pitagorasa", albo "Teorię Kopernika".
Ale Prezydent RP ma OBOWIĄZEK udowodnić KAŻDY istotny czynnik, który warunkuje stanowienie przez Niego w Polsce Prawa!

Takimi czynnikami są akty prawne - upoważniające do działania Prezydenta - jak też potencjalna "epidemia" - mogąca wystąpić na terenie Polski.


Ja twierdzę, że ta rzekoma "epidemia" jest BEZCZELNĄ MISTYFILACJĄ - dokonana wedle nazistowskiej zasady, że "KŁAMSTWO STO RAZY POWTARZANE - STAJE SIĘ PRAWDĄ".
Tysiące razy powtarzają skorumpowane media, że "w Polsce jest jakaś epidemia".
I niewykształceni ludzie w to wierzą.

Media nie robią tego za darmo.
Ministerstwo Zdrowia finansuje propagandę fikcyjnej "epidemii" z pieniędzy publicznych - pod przykrywką rzekomej "edukacji medycznej".
W załączniku nr 4  zawarty jest ułamek kwot przeznaczonych na skorumpowanie mediów,  by oszukiwali Polaków i potwierdzali istnienie jakiejś "epidemii".


By udowodnić, że ta rzekoma "pandemia" jest mistyfikacją - od września 2020 roku wielokrotnie zgłaszałem się jako wolontariusz do pracy w  rzekomych "szpitalach kowidowych". (załącznik 3)

Jako podoficer rezerwy LWP mam specjalizację obrona cywilna - w tym obrona przed bronią bakteriologiczną.  

Są to wystarczające kwalifikacje - by walczyć z "pandemią".
Mimo, że Minister Zdrowia Niedzielski, Horban, Simon i inni przestępcy medyczni odgrażali się, że zaproszą "niedowiarków" do takiego szpitala - to ani razu nie odpowiedzieli na moją pisemną deklarację pracy w takim szpitalu.
Również Wojewoda Małopolski, który odstawił cyrk medialny z rzekomym poszukiwaniem "chętnych" do pracy z chorymi na "kowidy" - nikogo później nie przyjął do takiej pracy.
A mnie podziękował pisemnie  za zgłoszoną deklarację.

W załączniku 3 zawarta jest moja bardzo obcesowa korespondencja z Ministerstwem Zdrowia.
Proszę o wyrozumiałość Sądu do użytej formy, ale pisałem do morderców, którzy odpowiadają za śmierć dziesiątek tysięcy Polaków.
 

Ustalenie stanu faktycznegoPonad rok temu Rząd Mateusza Morawieckiego rozpoczął wojnę przeciwko Narodowi Polskiemu - pod pretekstem jakiejś fikcyjnej epidemii Covid-19.

Ukrytą bronią w tej walce miały być uszkodzenia  narządów wewnętrznych organizmów Polaków - pod wpływem sto razy powiększonego promieniowania elektromagnetycznego telefonii komórkowej,  które Rząd planował przypisać mitycznemu  kowidowi.

(Rozporządzenie w tej sprawie BEZPRAWNIE podpisał Łukasz Szumowski, a opublikowano je 17 grudnia 2019 roku.
Minister Środowiska - do którego kompetencji należało ustalanie norm promieniowania elektromagnetycznego - nie zgadzał się na proponowane zmiany i dlatego odebrano mu to prawo.)


Uszkodzone przez silne promieniowanie elektromagnetyczne  narządy wewnętrzne - niczym  skaleczona  skóra ludzka - są podatne na każde - nawet najmniejsze zakażenie.
I dlatego tradycyjne - mało szkodliwe  do niedawna koronawirusy - atakują  najsłabszy - zniszczony promieniowaniem elektromagnetycznym organ ludzki - co wywołuje tym razem poważne skutki.
Mam na to twierdzenie  niepodważalny dowód!

W "Biblii bakteriologii" - "Czterech Postulatach Roberta Kocha " zawarte są następujące warunki do uznania, że odkryto jakiś patogen:

Postulat 1 – Drobnoustrój musi być obecny u wszystkich osób mających daną chorobę i powinien mieć związek ze zmianami chorobowymi.

Postulat 2 – Drobnoustrój musi być wyizolowany w czystej kulturze od osoby chorej.

Postulat 3 – Drobnoustrój, wyizolowany od chorej osoby, po wprowadzeniu do ludzi lub zwierząt musi wywołać tę samą chorobę.

Postulat 4 – Drobnoustrój należy ponownie wyizolować w czystej kulturze od eksperymentalnie zakażonego człowieka - lub zwierzęcia w celu spełnienia trzeciego postulatu

 By więc mówić o wyizolowaniu jakiegoś patogenu - musi on wywoływać TAKIE SAME OBJAWY u wszystkich  chorych!


Podkreślam: do czasu wojny kowidowej - w nauce KAŻDY patogen wywoływał swoiste - niepowtarzalne objawy chorobowe.


(Tylko gorączka towarzyszy każdemu stanowi chorobowemu - bo jest reakcją organizmu.)

Tymczasem Rząd Mateusza Morawieckiego - we współpracy ze skorumpowanymi pseudo-ekspertami medycznymi twierdzi, że mityczny - przez NIKOGO NIE WYIZOLOWANY SARS COV-2  wywołuje każdą możliwą chorobę w organizmie ludzkim!

Jest bardzo dużo prac naukowych na temat uszkodzeń narządów wewnętrznych - przez promieniowanie elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości. A szczególnie badań pokazujących uszkodzenie płuc przez fale elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości.
Jednak Ministerstwo Zdrowia BEZCZELNIE KŁAMIE, że nie ma żadnych takich badań.


W październiku 2020 roku wniosłem do WSA  Skargę o przymuszenie Ministra Zdrowia do podania: Kto na świecie wyizolował SARS CoV-2?
Sprawa ta jest rozpatrywana do chwili obecnej.
W  piśmie przesłanym do Sądu,  Ministerstwo Zdrowia podało, że mitycznego kowida wyizolował "Zespół Małopolskiego Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, we współpracy z NIZP-PHZ w Warszawie.

Od razu napisałem do tych instytucji - i wtedy  NIZP-PHZ w Warszawie stwierdził, że "dokonano tego na UJ".
Natomiast Zespół Małopolskiego Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego długo milczał na moje ponawiane pytanie, a po miesiącu Kanclerz UJ napisała, że "odmawia odpowiedzi na to pytanie".
Chociaż pytanie adresowałem do Instytutu UJ i niejakiego "profesora Pyrcia". (załącznik 5 i 6)

Pytanie o dowód naukowy na istnienie jakiegoś mitycznego kowida - jest fundamentalne dla obecnej sytuacji w Polsce.


Przez rok kowidowego TERRORU - Rząd Mateusza Morawieckiego   dokonał ogromnych spustoszeń gospodarki, nędzy milionów Polaków i LUDOBÓJSTWA na Polakach chorych wcześniej  na wszelkie choroby - poza urojonym kowidem.

Z powodu zablokowania  dostępu do lekarza chorych - na niekowidowe schorzenia - zmarło w Polsce co najmniej 50 tysięcy osób więcej - niż w latach poprzedzających. (Statystyki podają nawet liczbę 100 tysięcy zmarłych więcej.)

Rządowe media nazywają to bezczelnie "zgonami w związku z kowidem" i w ten sposób straszą ludzi mających problem ze  zrozumieniem tekstu czytanego - bo ci myślą, że te zgony to skutek   wirusa.

I w tej zbrodni WSPÓŁUCZESTNICZY Andrzej Duda poprzez zatwierdzanie Ustaw wprowadzających kowidowe BEZPRAWIE, oraz skutkujące dziesiątkami tysięcy zgonów -z  powodu pozbawienia opieki  lekarskiej!
W ciągu roku dziennikarskiego śledztwa dotarłem do następujących informacji:1. Mieszkańcy chińskiego Wuhan prywatnie  twierdzą, że cała ta epidemia to była mistyfikacja.
Wystarczy zauważyć, że już w maju ubiegłego roku skończyli  tam z WSZYSTKIMI obostrzeniami.
Tymczasem w Polsce i Europie wmawia się Nam "kolejne fale" jakiejś epidemii.

2. Żadne laboratorium na świecie nie przyznaje się do ODKRYCIA SARS COV-2 jako medycznego "złotego standardu".
Wszystkie osoby, które rok temu opowiadały bajki o "wysekwencjonowaniu" wirusa - dzisiaj milczą, ponieważ nie mają ŻADNEGO dowodu naukowego, że to co badali - to był jakiś SARS COV-2.

3. Testy PCR stosowane przez Ministerstwo Zdrowia NIE ZAWIERAJĄ ŻADNEJ INFORMACJI WZORCA SARS COV-2. Przede wszystkim dlatego, że zostały stworzone w 2011 roku!
9 lat przed mitycznym kowidem.
W tej sprawie złożyłem  do Prokuratury dwa zawiadomienia o używanie fałszywych testów PCR - w celu wprowadzenia w Polsce terroru .

4. Od co najmniej dwudziestu lat - zgromadzeni w tajnych stowarzyszeniach - najbogatsi ludzie świata zapowiadali, że zrobią z Ludzkością dokładnie to - co się dzisiaj dzieje na świecie.
Niepodważalnym jest dokument Fundacji Rockefellera z 2011 roku pod nazwą "Scenariusze dla przyszłości" .
W zeszłym roku był jeszcze dostępny w sieci - na stronie tej Fundacji.
Natomiast dwa miesiące przed wybuchem rzekomej "epidemii" odbyły się zorganizowane przez  struktury wielkiego kapitału - światowe manewry wprowadzenia  terroru kowidowego - po roboczym kryptonimem "Event 201". (Do sprawdzenia w Internecie.)

5. W słynnych nagraniach w "Restauracji u sowy" bankier - Mateusz Morawiecki wychwalał wojnę - jako narzędzie sprawowania władzy.
A dzisiaj jest właśnie prowadzona przez  niego wojna - przeciwko Narodowi Polskiemu.

6. Preludium do wywołania histerii kowida i całej tej WOJNY kowidowej - było stukrotne podniesienie dopuszczalnych norm promieniowania elektromagnetycznego. Przy takim natężeniu promieniowania  już   częstotliwość 2G  wypala narządy wewnętrzne człowieka. (Udowadnia to załącznik nr.7)  

7. W Sądzie Administracyjnym jest obecnie procedowana moja Skarga wobec Premiera RP Mateusza Morawieckiego - o podanie chociaż jednego dowodu naukowego, że maski na twarz chronią przed SARS CoV-2.

Rękami policyjnych oprawców Rząd terroryzuje Polaków i  karze  wysokimi mandatami za brak maski.  Ale jednocześnie twierdzi, że dowód na ochronną funkcję masek "nie jest informacja publiczną", a  Prezydent Andrzej Duda groził ludziom nienoszącym masek.


Walka Ministra Zdrowia z wszelkimi próbami uczciwych lekarzy - chcących leczyć chorych na rzekomego kowida (przykład Amantadyny i sądów kapturowych nad lekarzami kwestionującymi działania Ministerstwa)  pokazuje, że JEDYNYM CELEM RZĄDU MATEUSZA MORAWIECKIEGO JEST "WYSZCZEPIENIE" największej liczby Polaków - niezależnie od ilości zgonów.  
I w tym dziele haniebnie współpracuje Andrzej Duda.


Nazwa COVID tak naprawdę oznacza Certificate of Vaccination ID - (Świadectwo Szczepień numer identyfikacyjny).

Od samego początku tej kowidowej  prowokacji chodziło i "wyszczepienie", a tym samym depopulację maksymalnie dużej liczby ludności świata!
Kiedy ludzie zaczną  po latach umierać po tych szczepionkach - wmawiać się będzie, że to "kolejna mutacja kowida".


Prezydent nie może  tłumaczyć się, że kłamstwa na temat fikcyjnej epidemii podają mu "eksperci".
Każdy wybiera sobie eksperta na własnym poziomie inteligencji i zgodnie własną moralnością.

Prezydent Andrzej Duda ma w tej chwili
trzy możliwości reakcji na moją skargę:1. Podać dowód w postaci pracy naukowej - zweryfikowanej przez niezależnych recenzentów, że ktoś  na świecie odkrył SARS CoV-2.

2. Wezwać Ministra Zdrowia do podania dowodu naukowego na odkrycie SARS COv-2.
A ponieważ taki dowód nie istnieje: rozwiązać Sejm - współuczestniczący w wojnie przeciwko Narodowi Polskiemu i rozpisać nowe Wybory parlamentarne.

3. Podtrzymywać twierdzenie, że podanie niepodważalnego dowodu iż SARS CoV-2 naprawdę istnieje, nie jest "informacją publiczną" - a tym samym przyznać, że w Andrzej Duda w pełni świadomie uczestniczy w zamachu stanu z marca 2020 roku i medycznym  ludobójstwie na Narodzie Polskim.

Zdaję sobie też  sprawę, że Andrzej Duda może dostać wsparcie z Sądu Administracyjnego, który odrzuci moją Skargę.


Załączniki:
1.
a/ Wezwanie Prezydenta Andrzeja Dudy z 26 stycznia 2021 roku do podania " kto na świecie odkrył SARS CoV-2?"

b/ Odpowiedź Kancelarii Prezydenta z 28 stycznia 2021 roku informująca, że odpowiedź zostanie udzielona w ciągu dwóch miesięcy.

2. Odpowiedź Kancelarii Prezydenta z 29 marca 2021  stwierdzająca, że zadane pytanie "nie ma waloru informacji publicznej".

3. Kolejne przypomnienie do Ministra Zdrowia z 6 października 2020 roku - o podanie "szpitala kowidowego" gdzie mógłbym pracować jako wolontariusz - by udowodnić mi rzekomo tragiczne skutki kowida.

4.  Bardzo okrojona lista Ministerstwa Zdrowia - przedstawiająca formy korumpowania mediów  dla prowadzenia kowidowej  propagandy  strachu.

5. Przypomnienie o pytaniu do  Małopolskiego Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego: czy prawdą jest twierdzenie Ministerstwa Zdrowia, że w tym instytucie wyizolowali SARS CoV-2?
Na to pytanie nie otrzymałem odpowiedzi.

6. Zapytanie do profesora Pyrcia z Małopolskiego Centrum Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego: czy to on wyizolował SARS CoV-2?
Na to pytanie nie otrzymałem odpowiedzi.

7. Zapytanie do Samiry  Mubareka z uniwersytetu w Toronto: jakie ma dowody, że wyizolowała SARS CoV-2.
Na to pytanie nie otrzymałem odpowiedzi

8. Zapytanie do Ministerstwa Zdrowia Chin: czy wiedzą kto wyizolował SARS CoV-2?
W odpowiedzi dostałem wiadomość po chińsku, że "skrzynka pocztowa odbiorcy jest przepełniona".

9. Zapytanie do Rzecznika Prasowego Uniwersytetu Gdańskiego: czy dysponują jakimkolwiek dowodem naukowym, że podobno "wysekwencjonowany" na tym Uniwersytecie gen był rzeczywistym genem SARS CoV-2.  Na to pytanie nie otrzymałem odpowiedzi.

10. Prawdziwa praca naukowa z 2018 roku dowodząca, że przy częstotliwości wi-fi, oraz  stukrotnie mniejszych - niż dzisiejsze normach  promieniowania  elektromagnetycznego - następuje  uszkodzenie płuc u szczurów laboratoryjnych - przypominające mitycznego kowida.

Autorzy: Randa Ahmed Ibrahim, Azza Hussein Ali, Noura Hassan Khamis , Hanaa Hassanein Mohammed
Tytuł:
"Wpływ narażenia na promieniowanie routera Wi-Fi na płuca. Dorosłe samce szczurów albinosów.

Na zdjęciach z tego badania pokazane są makrofagi, które są reakcją komórek  na napromieniowanie elektromagnetyczne przez wi-fi.
Te makrofagi były przez oszustów medycznych nazywane "wirusami" kowida.
Ale to kłamstwo zostało już rok temu zdemaskowane przez doktora Andy Kaufmana. 
Po co się tak wysilam i naświetlam w tym piśmie całość zagadnienia?
To pismo będzie dowodem w przyszłym Instytucie Pamięci Narodowej - na zbrodnie ludobójstwa na Narodzie Polskim - gdzie Andrzej Duda znajdzie się w towarzystwie takich "Prezydentów" - jak Bolesław Bierut.
Już na to z całą pewnością  zasłużył.
30 kwiecień 2021

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Duda, zaistniał jako woźny, który usłużnie otworzył Kancelarię Prezydenta RP przed szogunem.
I dostał nagrodę w postaci następstwa szoguna. Jest to zwykły ..., który w pierwszej kadencji wyróżniał się li tylko tembrem przemówień w stylu patriotycznym. A w drugiej, to nawet nie jest kukła. To imitacja stracha na wróble. Bo większe ptaki są poza jego zasięgiem mentalno-percepcyjnym. Podejrzewam, że jest na sznurku takich "Duginów technokracji".

2021-04-30
Magellan

  

Archiwum

Koszt ropy naftowej w Iraku
kwiecień 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
List prywatny
maj 27, 2003
przesłała Elżbieta
Autopoprawka budżetu Krakowa na 2004r/
styczeń 29, 2004
www.krakow.pl
Słowa Prawdy - jeszcze raz o agencie Wałęsie w filmie J. Zalewskiego
lipiec 11, 2006
J. Zalewski
Umieć nadąrzyć za Ameryką?
październik 28, 2008
Gregory Akko
Na siódmą rocznicę istnienia Portalu
marzec 20, 2009
Artur Łoboda
„Historia nauczycielką życia”
Przemówienie Hitlera z 1935 roku

luty 19, 2003
Ludzie o. Rydzyka wystartują z list PiS
listopad 19, 2008
Polityczna Niepoprawność
marzec 18, 2008
Marek Jastrząb
Tak się robi ze społeczeństwa pachołków
maj 6, 2003
Rzeczpospolita złodziei
luty 12, 2003
Artur Łoboda
Prawnicze szambo
marzec 18, 2005
PAP
Święte krowy i barbarzyńcy
styczeń 11, 2007
Piotr Ciszewski
Obud? się droga Polsko!
czerwiec 11, 2007
przysłał Marek Głogoczowski
Świąteczne liryki z prowincji
grudzień 10, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Michnik i Havel nagrodzeni
październik 25, 2003
RadioZet
Widziane z Ameryki - komentarze z USA (5) ZNIEWOLENIE AMERYKAŃSKIEJ PRAWICY? (część pierwsza}
styczeń 10, 2005
The Progress (the Creep) of Cancer named USA
listopad 14, 2008
Marek Głogoczowski
imaż, wizaż, balejaż
październik 29, 2004
Mirosław Naleziński
Pokojowa Wizja Bliskiego Wchodu
lipiec 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media