ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
więcej ->

 
 

Wiceprezydent USA oszustem

Wiceprezydent USA Dick Cheney wiedział o zawyżaniu dochodów kierowanej przez siebie w latach 90. firmy naftowej Halliburton - powiedział tygodnikowi Newsweek obecny szef tego przedsiębiorstwa.

Halliburton jest jedną z wielu amerykańskich korporacji, których kontrowersyjne lub po prostu przestępcze praktyki z księgowością doprowadziły, po ich ujawnieniu, do podważenia zaufania inwestorów do rynku finansowego, bessy na giełdzie i zahamowania wzrostu gospodarki USA po zakończeniu recesji.

Jak powiedział dyrektor Halliburtonu, David Lesar, obecny wiceprezydent USA wiedział, że od 1998 roku firma księgowała przewidywane płatności od swoich kontrahentów jako dochody, nie czekając, aż one rzeczywiście wpłyną.

Komisja Kontroli Giełdy (SEC) bada teraz, czy firma właściwie rozliczała się z dochodów i czy ujawniła, jak należało, swoje metody księgowania.

Cheney był dyrektorem Halliburtonu w latach 1995-2000. Akcje tej korporacji spadły o 75% od czasu, gdy odszedł on do administracji Busha. Kryzys ten przypisuje się m.in. operacji wykupienia przez Halliburton innej firmy za czasów, gdy Cheney był szefem.

Kilka dni temu organizacja interesu publicznego Judicial Watch skierowała pozew sądowy przeciw Cheneyowi, oskarżając go o nieuczciwe praktyki w Halliburton, wskutek których tysiące pracowników firmy straciły swoje oszczędności ulokowane w jej akcjach.

Występując w niedzielę w telewizji CBS News przywódca demokratycznej mniejszości w Izbie Reprezentantów, Dick Gephardt, powiedział, że nie wie, co złego zrobił wiceprezydent, ale powinien on sprawę wyjaśnić udostępniając publicznie wszystkie dokumenty w tej sprawie.

Z takim samym apelem zwrócił się do Cheneya w wywiadzie dla telewizji CNN kongresman z Nowego Jorku, Charles Rangel. Wytknął on wiceprezydentowi, że nie zabiera głosu na temat kontrowersji z Halliburton i w ogóle milczy na temat afer w korporacjach.

Biuro Cheney`a odmawia jakichkolwiek wypowiedzi w związku z Halliburton, odsyłając dziennikarzy do obecnej dyrekcji firmy. Jego rzeczniczka, Wendy Hall, powiedziała jednak: w pewnym momencie Cheney będzie musiał odnieść się do tych kwestii.

Tymczasem prezes Komisji Kontroli Giełdy, Harvey Pitt, stanowczo odmówił w niedzielę podania się do dymisji, do czego wzywają go niektórzy czołowi politycy w Kongresie.

W niedzielnym wywiadzie dla telewizji NBC News popularny republikański senator John McCain - były kandydat prezydencki w wyborach w 2000 r. - powiedział, że Pitt powinien zrezygnować ze stanowiska, gdyż jako były lobbysta wielkich korporacji stale kontaktuje się z dyrekcjami firm oskarżonymi teraz o nadużycia.

Stwarza to podejrzenie konfliktu interesów - powiedział McCain.

Występując w tym samym programie szef Komisji oświadczył jednak, że jest najlepiej kwalifikowaną osobą do pełnienia tej funkcji i jego dorobek dowodzi, iż bezwzględnie ściga nieuczciwe korporacje.
15 lipiec 2002

PAP 

  

Archiwum

Polscy żołdacy mogą stanąć przed sądem
czerwiec 23, 2006
PAP
Oferta dostaw do Afganistanu przez Rosję nie wygodna dla USA?
marzec 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Dziewiąta cywilizacja" w działaniu (1)
styczeń 17, 2005
Solidarność złodziei
luty 22, 2007
mm
High Risk Credit
sierpień 21, 2007
przysłał ICP
DEMOKRACJA - dynamit w rękach ludu
kwiecień 6, 2007
meditus
Cynizm, arogancja, chamstwo
luty 4, 2003
Adam Zielińsk&Co.
Akt oskarżenia przeciwko byłemu funkcjonariuszowi UB
czerwiec 19, 2002
PAP
Deklaracja Suwerenności Narodu
maj 1, 2005
przesłała Elzbieta
Ten - co to zawsze był "uczciwy" i "nieomylny"
marzec 10, 2007
PAP
Wstrząs
wrzesień 14, 2003
Andrzej Kumor
Móc liczyć na Polaka
styczeń 10, 2004
Andrzej Kumor
Najważniejszy agent PRL
wrzesień 18, 2004
PAP
Kiedy znieczulica powstaje
marzec 28, 2008
Marek Jastrząb
Fotografowanie na granicy
październik 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Living the Life of Riley in Poland
marzec 27, 2007
przysłał ICP
Kijem i marchewką
marzec 2, 2007
Bogusław
Obronić Polskę - to też obronić polskiego rolnika
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
Izrael, USA i Pakistan
luty 1, 2008
Iwo Cyprian Pogobnowski
Pokój Busha
styczeń 23, 2005
zaprasza.net
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media