|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
więcej -> |
|
Watykan nie rezygnuje w sprawie pokoju.
Wysłannik papieża jedzie do Bagdadu
|
|
Jeden z najbliższych współpracowników Jana Pawła II, kardynał Roger Etchegaray, uda się w poniedziałek z misją pokojową do Bagdadu - poinformował w niedzielę dyrektor Biura Prasowego Stolicy Asotolskiej, Joaquin Navarro Valls.
"Celem misji jest ukazanie wszystkim troski Ojca Świętego o sprawy pokoju i pomoc władzom w Iraku w pogłębieniu refleksji na temat faktycznej współpracy międzynarodowej, dla zapewnienia mieszkańcom tego kraju dobra, jakim jest pokój" - powiedział Navarro.
Dyrektor watykańskiego biura prasowego podkreślił, że współpraca władz Iraku z przedstawicielami wspólnoty międzynarodowej powinna być "oparta na zasadach sprawiedliwości i prawa międzynarodowego".
80-letni kardynał Etchegaray, jak nieoficjalnie mówi się w Watykanie, przekaże Sadamowi Husajnowi osobiste przesłanie Jana Pawła II. Stolica Apostolska, jak się przypuszcza, pragnie skłonić władze w Bagdadzie do przyjęcia planu pokojowego opracowanego przez Francję i Niemcy.
Niemiecko-francuską propozycję pokojowego rozwiązania kryzysu z Irakiem przedstawił w piątek w Watykanie niemiecki minister spraw zagranicznych Joschka Fischer. Uzyskał on aprobatę Stolicy Apostolskiej dla sugerowanych przez Paryż i Berlin kroków mających na celu uniknięcie zbrojnego konfliktu z Irakiem.
Jan Paweł II powiedział w sobotę, że "nie wolno dać się zastraszyć atakom terroryzmu ani gro?bom, które rysują się na horyzoncie". Podkreślił, że "trzeba spotęgować wysiłki" na rzecz pokojowego rozwiązania kryzysu.
Misja kardynała Etchegaray'a w Bagdadzie to pierwszy etap nowej watykańskiej ofensywy dyplomatycznej mającej na celu uniknięcie wojny z Irakiem. We czwartek w Watykanie papież przyjmie na audiencji wicepremiera Iraku Tarika Aziza, a cztery dni pó?niej, 18 lutego, sekretarza generalnego ONZ Kofiego Annana.
Katolicki dziennik "Avvenire" napisał w niedzielę, że Jan Paweł II "mógłby osobiście zaangażować się w sprawę przedstawienia ONZ ewentualnych sygnałów z Bagdadu". Gazeta sugeruje, że głównym tematem wizyty Kofiego Annana w Watykanie będzie podjęta przez Stolicę Apostolską próba złagodzenia gro?by wybuchu otwartego konfliktu.
80-letni kardynał Etchegaray już wielokrotnie jako wysłannik Jana Pawła II pełnił delikatne i trudne misje. Był m.in. wysłannikiem papieża w Chinach, w Wietnamie i na Kubie. Przez wiele lat przewodniczył papieskiej Radzie "Justitia et Pax".
|
|
9 luty 2003
|
|
PAP
|
|
|
|
Ośmiornica Wyzysku Przeciwko Ludzkiej Solidarności
styczeń 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jak to z Polanami bylo
maj 22, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
List od dzieci Kany do jastrzębi z Białego Domu
sierpień 9, 2006
Tłumaczenie: Paweł Michał Bartolik
|
Opera
sierpień 21, 2004
Wybiórcza
|
"Irak celem taktycznym, Arabia Saudyska strategicznym, a Egipt nagrodą"
kwiecień 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Koszty aneksji do UE (1)
marzec 14, 2003
Piotr Wesołowski
|
Nagła przemiana vortalu w wortal
listopad 6, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Historia pewnej mykwy
kwiecień 30, 2008
Artur Łoboda
|
Śpiewak śpiewa fałszem
styczeń 4, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Zmierzch papierowych gazet?
marzec 17, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nasze Prezentacje
Profesor Kazimierz Poznański
grudzień 18, 2002
zaprasza.net
|
Rebelia w afgańskiej prowincji
czerwiec 18, 2004
PAP
|
Ukryta potęga - Kapłan przed plutonem egzekucyjnym
listopad 5, 2007
...
|
Owoce multi-kulti: Jedna-trzecia mieszkanców Waszyngtonu to analfabeci
marzec 22, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Jednością silni, rozumni szałem...
lipiec 21, 2006
Artur Łoboda
|
Anty-semityzm "Ostatnią Kartą Kabały"
czerwiec 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
JESZYWAS CHACHMEJ
luty 13, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
Możemy kupić 4 razy mniej paliwa...
listopad 3, 2005
INTERIA.PL
|
"Surowy" wyrok dla piłkarza
luty 4, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Płaska Ziemia" wiedzących wszystko najlepiej
lipiec 19, 2003
|
więcej -> |
|