|
Sprawdzona strategia Tuska
|
|
Bogdan Zdrojewski - jako Prezydent Wrocławia - świadomie łamał przepisy Kodeksu karno skarbowego.
Dopiero po zmianie ekipy rządzącej na SLD - Prokuratura oskarżyła go o .......... niegospodarność - co było wyjątkowym absurdem.
Zdrojewski bez problemu wybronił się z oskarżenia, bo niepłacenie podatku działa na korzyść, a nie ma szkodę zobowiązanego.
W dniu wczorajszym Donald Tusk bezczelnie zaatakował ludzi, którzy oczekują wyjaśnień w sprawie podsłuchu w Restauracji Sowa.
Wcześniej dokonano przygotowania medialnego - służącego zagmatwaniu sprawy dokładnie tak samo - jak to miało miejsce w wypadku katastrofy pod Smoleńskiem.
Zaatakowano więc Polaków informacjami, że mamy do czynienia z prowokacją obcych służb i cała ta sprawa służy destabilizacji Państwa.
Mówiąc o dokonanych nagraniach powtarza się też informację o jakichś "taśmach", podczas gdy taśma magnetyczna - jako nośnik nagrania - odeszła do lamusa ponad 10 lat temu.
Mowa też o rzekomym "profesjonalizmie" nagrań - co kompromituje tylko osoby głoszące takie opinie.
Nagranie zawiera wiele szumów i bardzo niewyraźnie słychać rozmówców. Raz dźwięk jest przesterowany, a innym razem bardzo cichy.
Wszystkie wypowiedzi rzekomych ekspertów to jedna - wielka brednia.
Ale ich cel jest prosty: zmęczyć Polaków informacjami o przestępstwach zarejestrowanych w nagraniu.
Dokładnie tak samo - jak zmęczono tematem katastrofy pod Smoleńskiem.
Z treści rozmów Ministra Spraw Wewnętrznych z Prezesem NBP jasno wynika, że obaj osobnicy przygotowywali się do przestępstwa ukrycia stanu finansów Państwa.
Jest to bezdyskusyjne fałszowane dokumentacji finansowej. I karane jest już samo przygotowanie do dokonania czynu.
Czy Minister Spraw Wewnętrznych nie wiedział, że dokonuje przestępstwa?
On doskonale wie, że "Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie". I dlatego pozwala sobie na działania, które w normalnym kraju prowadzą do więzienia.
W dniu wczorajszym Donald Tusk - z pełnym tupetem pominął własne sprawstwo w propozycjach Sienkiewicza wobec Belki.
Żadna ze spraw omawianych przez tych osobników, nie mogłaby się dokonać, bez osobistej decyzji Donalda Tuska.
Mamy więc do czynienia z przestępstwem, którego dokonał osobnik pełniący funkcję Premiera RP.
Ponieważ przez siedem lat udawało mu się kierować Państwem - niczym gangster przekupujący, bądź zastraszający sędziów i prokuratorów - to żywi przekonanie, że tak będzie dalej.
Przez zniszczenie Kultury Narodu Polskiego z Rodaków zrobiono bezwolnych niewolników, którzy nie potrafią już myśleć logicznie, a tym bardziej walczyć o swoje prawa.
Niewykluczone więc, że i tym razem Tuskowi może się udać.
Wystarczy, że znajdzie odpowiednie środki na przekupstwo swoich politycznych oponentów.
Jego wypowiedź z dnia 16 czerwca dowodzi, że odpowiednio ustawił już Prokuraturę.
|
|
17 czerwiec 2014
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Dokopac Ruskim, ale czy naprawde warto?
listopad 29, 2008
Gregory Akko
|
Antyprogramy, antypodrecznik
kwiecień 24, 2003
przesłała Elżbieta
|
VII rocznica agresji NATO na Jugosławię
marzec 23, 2006
Tadeusz Samitowski
|
Z korupcją wciąż nam do twarzy
sierpień 28, 2002
PAP
|
"Mamy prawo wątpić w uczciwość pertraktacji z UE"
grudzień 23, 2002
PAP
|
Media wybiórcze, czyli ickowe szukania
listopad 30, 2005
Marek Olżyński
|
Ze względów praktycznych ........
marzec 8, 2009
Artur Łoboda
|
Eskalacja mordów i rola John’a Negroponte
styczeń 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co piszą inni
listopad 20, 2007
( . ) bez podpisu
|
Ubezpieczyciele liczą zyski
grudzień 20, 2005
GUS
|
Co robić?
październik 8, 2005
Stanisław Bulza
|
Recepta Radka Sikorskiego na ponizenie Polski
październik 7, 2006
dr Marek Glogoczowski
|
Wojskowa dyktatura
wrzesień 4, 2003
Stanisław Tyminski
|
Odkryto tajne konta byłych szefów PZU
kwiecień 6, 2007
PAP
|
Poland
wrzesień 8, 2003
Ojczyzna.pl
|
Centrum kultury w fabryce Schindlera
czerwiec 3, 2004
|
"Irakische banditen"
maj 20, 2004
PAP
|
Demon-kracja czy demokracja
kwiecień 15, 2003
Adam Wielomski
|
Jawności ułaskawień!
styczeń 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Im wyżej wyjdziesz, tym niżej upadniesz.
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (1)
listopad 14, 2003
Artur Łoboda
|
|
|