|
Media i totalitaryzm
|
|
Media
http://www.youtube.com/watch?v=h3VnDPbT3hE&feature=email
Kazdy czlowiek pragnie byc wolnym. To jest podstawowe dazenie kazdej zyjacej istoty na Ziemi. Ludzie, ktorzy pracuja w mediach tez nie sa pozbawieni tego dazenia do wolnosci. Zaplata jednak jest za pewien zakres obowiazkow, ktore trzeba nalezycie realizowac. Wlasciciel w dzisiejszych czasach jest najczesciej tylko bogaty. Pieniadze i zwiazane z nimi obowiazki nie pozwalaja na chwile zastanowienia sie. Nie pozwalaja na zglebianie informacji. Nie pozwalaja na doksztalcanie sie. Zycie szybko ucieka i najlepiej jak biegnie utartym torem, bo jest to wszystko latwiej ogarnac. Wlasciciele dzisiejsi sa zniewoleni ogromem posiadania. Placa duzo dyrektorom, zeby pilnowali rozleglej dzialalnosci. Kazdy pracownik zarabiac chce wiecej i jak jest tylko okazja na skorzystanie na czyms, to kupuja to jako dobro i na tej zasadzie swiat sie kreci. Krecic sie bedzie dotad, az lba sobie nie urwie od tego wirowania. Mamy okazje tworzyc media sami wiec to robmy poki nam wolno i nie zwracajmy uwagi na obelgi. Kazdy narod jest organizmem. Silny organizm przezyje. Nie sluchajmy wiec smedzenia, bo szkoda na to czasu. Normalnym lekarzem jest ten, ktory zawsze potrafi podtrzymac na duchu stosujac jaknajlepsze metody leczenia. Robmy swoje ! Jak spiewa Mlynarski.
_____________________________________________________________________
Totalitaryzm
http://www.piotrjaroszynski.pl/
Wysluchalam ciekawego wykladu o totalitaryzmie. Tak szkoda, ze dopiero teraz powszechnie naucza sie filozofii Hegla. Uwazam, ze ludzkosc stracila sto lat. Pozwolila sie zagnac w slepy zaulek. Teraz juz jestesmy uczestnikami czasow totalitarnych. Tyran ma bron, a ten kto ma bron ten ma wladze. Zwykly czlowiek jest w stanie tylko trwac. Jego swiadomosc jest czysta i nieskazona. Ci, ktorym swiadomosc ksztaltowaly pieniadze zaczynaja sie dopiero budzic i rozgladaja sie na razie. Nie sa to na pewno wszyscy. Totalitaryzm jest bezprawny i nikt na niego sie nie zgodzi. Ludzkosc w totalitaryzmie nie jest zdolna trwac. Ciemnota musi zdac sobie z tego sprawe. Madrzy ludzie pomoga jej to pojac. Dlatego dzisiaj tak duzo tych wykladow, a w nich wielkiej troski o przyszlosc zycia na Ziemi. Tracimy czas i wiedze. Glupio jest sie cofac w rozwoju. Ciemnocie jednak wystarcza wladza !
|
|
19 maj 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
Trafiłem kiedyś na wypowiedzi Jaroszyńskiego.
Pierwsze wrażenie było pozytywne. Jego hit w postaci odwołań do publikacji Józefa Kosseckiego - Cybernetyka kultury kończy się jednak w tym momencie, gdy wrogów widzi tylko z jednej strony. Tymczasem społeczeństwa są osaczone i manipulowane ze wszystkich stron. A największym manipulatorem jest Kościół - który narzędzia opisywane przez Kosseckiego stosuje od starożytności.
|
|
2010-05-19
Artur Łoboda
|
|
|
|
Media pod żydowską okupacją
grudzień 11, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Kurewsko pedalska "Unia Europejska"
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
|
Kaczynski ostrzega przed przejeciem euro w glebokim kryzysie gospodarczym
styczeń 1, 2009
Narod Polski dziekuje Kaczynskiemu
|
Wiara
listopad 24, 2002
Artur Łoboda
|
Putinowski "antysemityzm"
maj 11, 2007
przysłał marduk
|
Biurokraci unijni fałszują ustalenia z Kopenhagi.
styczeń 27, 2003
IAR
|
Czwartego Lipca Dzień Prowokacji?
lipiec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kontynuatorzy z SLD (2)
Wszyscy ludzie prezydenta
czerwiec 20, 2003
Paweł Siergiejczyk
|
Zachwianie kredytu i kryzys na giełdach świata
styczeń 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jak dolar stał się słabą walutą?
wrzesień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Korzyści" z liberalizacji polskiego handlu
luty 9, 2007
Dariusz Kosiur
|
Kaczyński: przychylność dla bossów
sierpień 9, 2002
PAP
|
Skurwiona Samoobrona czy tylko Aneta Krawczyk?
grudzień 12, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Koniec amerykańskiego snu
maj 27, 2006
Robert Fisk
|
Masoni
lipiec 23, 2008
Artur Łoboda
|
Szachy
maj 26, 2008
Marek Jastrząb
|
Powstał Konwent "Solidarności"
sierpień 18, 2002
PAP
|
Bo nie ginę
sierpień 5, 2003
Ewelina Igańska
|
Nauka historii współczesnej
luty 9, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
Eksport demokracji po amerykańsku
maj 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|