|
15 tysięcy doświadczeń
|
|
Odreagowując dwuletni przestój w podróżach po świecie - pozwoliłem sobie w tym roku na dwie krótkie wycieczki, - które rozciągnęły się do blisko 15 tysięcy kilometrów.
W jakimś sensie był to podszept "Boga" - bo ostatnio straciłem ostatniego przyjaciela z młodości i pozostałem sam - ze swojego pokolenia.
Otóż "siła wyższa" podpowiadała mi - bym obejrzał wszystko - o czym kiedyś marzyłem, a było wtedy poza zasięgiem moich możliwości.
Więc wraz z każdym kolejnym kilometrem poszerzałem swą wiedzę o otaczającym świecie i powróciłem z takim bagażem doświadczeń, że nie wiadomo - od czego zacząć ich "rozpakowywanie".
Ale obecna sytuacja na świecie jest wyjątkowo niebezpieczna i z tego powodu kieruję się rozsądkiem, który narzuca aksjomat, by nie tracić z oczu największych zagrożeń.
Plugawa nacja eskimosów od setek lat prowadzi ukrytą dywersję przeciwko Ludzkości.
Ale w marcu 2020 roku ta krecia robota - przeistoczyła się w krwawą wojnę - w której planowano wymordować znaczną część Populacji.
I o tym musimy pamiętać w każdej chwili!
Wojna na Ukrainie, o której większość mieszkańców Europy nie ma żadnej wiedzy - jest tylko zasłoną dymną - dla zatarcia śladów za sprawcami wielkiego ludobójstwa - dokonanego pod szyldem "epidemii kowida".
Miesiąc temu wyjaśniłem najważniejsze elementy zjawiska o nazwie "epidemia kowid" i powstrzymuję się przed kolejnymi tekstami, by nie odwracały uwagi od największego zagrożenia Ludzkości.
|
|
21 październik 2022
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Stalin, Lenin & kompani
luty 17, 2005
Wisława Szymborska
|
Komu do śmiechu?
styczeń 18, 2006
tadeusz
|
Kiedy zostanie zatrzymana eksterminacja bialego czlowieka?
lipiec 18, 2007
kruzoe2
|
NY Times: Dershowitz v. Finkelstein
kwiecień 13, 2007
przysłał ICP
|
List do ambasadora Iraku
kwiecień 11, 2003
przeslala Elzbieta
|
Konflikt Gruzja - Osetia południowa jako przykrywka dla wojny rosyjsko - amerykańskiej
sierpień 9, 2008
komentator
|
Słuchacze Radia Maryja modlą się za Sowińską
marzec 13, 2008
PAP
|
Jasność widzenia
grudzień 30, 2007
Artur Łoboda
|
Bykołówstwo
luty 11, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nie złoty środek, ale szansa
luty 21, 2006
|
Wojna z Wyboru a Nie z Konieczności -- "Kłamstwa George W. Bush'a" i Tortury.
listopad 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kontynuatorzy z SLD (2)
Wszyscy ludzie prezydenta
czerwiec 20, 2003
Paweł Siergiejczyk
|
Łamanie Praw Człowieka Pod Okupacją Izraela
wrzesień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Hołota i żydohołota (II)
luty 20, 2006
Artur Łoboda
|
Ostrzeżenie
wrzesień 19, 2004
zaprasza.net
|
Cynizm, arogancja, chamstwo
luty 4, 2003
Adam Zielińsk&Co.
|
Edukacyjne wkręcania nosa w imadło
czerwiec 2, 2008
Marek Jastrząb
|
Byt Polski zagrożony zgodą na „Tarczę”?
lipiec 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Cytat dnia
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
|
Uczciwość nie popłaca
czerwiec 12, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|