ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Ten obraz skłania do refleksji... HAPINESS 
4 grudzień 2018      Alina
Dwie teorie spiskowe
Teoria pierwsza
 
21 czerwiec 2020     
Korporacje i urzędnicy idą po PEŁNĄ WŁADZĘ?  
12 marzec 2021      namzalezy.pl
Czy premier Tusk i minister sprawiedliwości Kwiatkowski mają problemy psychiczne 
3 luty 2011      Bogusław
Przestajemy kupować cokolwiek w IKEA!!!! 
28 czerwiec 2019      Alina
XIX FESTIWAL SZTUKI NAJNOWSZEJ ZA 
27 wrzesień 2016      www.trwanie.com
Liczba 96 
16 sierpień 2010      Artur Łoboda
Sowa, Petru i przyjaciele w Londynie  
17 maj 2016      Studio Londyn
Sygnaliści twierdzą, że CIA zwerbowała porywaczy na 11 września i ukryła prawdę przed FBI 
4 listopad 2023      Ethan Huff
Węzeł gordyjski 2 - Konstytucja 
25 maj 2015      Artur Łoboda
Gdzie jest zabytkowy ołtarz z kościoła w Ustce ? Część II 
26 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Konflikt: Pakistan vs USA i NATO?  
28 listopad 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Zygmunt Jan Prusiński Wiersze z książki "Kobieta i rosa" 
19 styczeń 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Z przesłaniem na rok 2014. 
31 grudzień 2013      Artur Łoboda
Ruch oporu podczas III wojny światowej
Każdy, kto chce skutecznie walczyć z obecnymi naruszeniami praw podstawowych, potrzebuje jasnych celów i strategii.
 
31 październik 2020     
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (23 grudnia 2016) 
24 listopad 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Cyfrowa waluta banku centralnego to gra końcowa – część 1 
10 marzec 2023     
Czym jest totalitaryzm liberalny w kulturze 
10 luty 2011      Artur Łoboda
Boje sie 
28 kwiecień 2010      Goska
Maseczki skończą się niedługo.
Rozpoczną się za to procesy sądowe.
 
27 lipiec 2020     

 
 

Przyłapani na gorącym uczynku: Fauci, Gates i Moderna są odpowiedzialni za pandemię COVIDUSDOD podpisał kontrakt na badania nad COVID-19 na 3 miesiące przed tym, jak pojawiły się informacje o Covid – a Fauci i Moderna przygotowały szczepionkę w grudniu 2019 r.


Odkrycie podpisanego w listopadzie 2019 r. kontraktu przyznanego przez Departament Obrony USA firmie Labyrinth Global Health - na „Badania nad COVID-19” wzbudziło pytania o stałą wiedzę rządu USA na temat nowego koronaawirusa.
 
Zamówienie stanowiło część większego projektu „Programu redukcji zagrożeń biologicznych na Ukrainie”, - co sugeruje, że rząd USA był przynajmniej świadomy rzekomego wirusa, zanim rozprzestrzenił się on w Wuhan w Chinach w grudniu 2019 r.
 
Odkrycia sugerują jednak również, że rząd Stanów Zjednoczonych mógł mieć swój udział w stworzeniu tego rzekomego wirusa w laboratoriach Biolabs w ramach badań Gain of Function Research nadzorowanych przez dr Anthony'ego Fauciego .
 
To wyjaśniałoby, dlaczego znali nazwę nowej choroby koronawirusowej na trzy miesiące przed oficjalnym nadaniem jej przez Światową Organizację Zdrowia - nazwy Covid-19 - w lutym 2020 r.

Może to również wyjaśniać, dlaczego Narodowy Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) firm Moderna i Fauci zawarł na początku grudnia 2019 r. umowę o zachowaniu poufności dotyczącą propozycji na szczepionkę przeciw koronawirusowi mRNA, która została opracowana i jest współwłasnością NIAID firm Moderna i Fauci.

 
 
 
Strona internetowa rządu USA „USA Spending” ujawnia, że ​​wydał on oszałamiającą kwotę 4,04 biliona dolarów - „w odpowiedzi na Covid-19”. 
Bliższe spojrzenie na funkcję „Wyszukiwanie nagród” w tej witrynie pozwala odkryć kontrakt przyznany przez Departament Obrony firmie Black & Veatch Special Projects Corp. na „Usługi profesjonalne, naukowe i techniczne” 20 września 2012 r.

Dokładna analiza zakładki „Nagrody cząstkowe” w kontrakcie ujawnia 115 transakcji z odbiorcami oraz krótkie opisy, z których większość to tak przyziemne przedmioty, jak „sprzęt laboratoryjny dla Kijowa” i „meble biurowe dla Kijowa”.
 
 
Jednakże wśród 115 transakcji wymienionych w zakładce „Nagrody poboczne” kontraktu przyznanego przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych firmie Black & Veatch Special Projects Corp. znajduje się jedna transakcja, która wyróżnia się:
Nagroda dla Labyrinth Global Health INC za „Dokumentację manuskryptów MŚP i badania nad COVID-19”.
 
O ile nie jest zaskoczeniem nagroda za badania nad COVID-19 w czasie pandemii, o tyle fakt, że kontrakt został przyznany 12 listopada 2019 r., co najmniej na miesiąc przed rzekomym pojawieniem się rzekomego koronaawirusa i trzy miesiące przed nadaniem mu oficjalnej nazwany Covid-19, rodzi pytania o wiedzę rządu na temat wirusa.
 
 
 
Ponadto zlecono realizację zamówienia na Ukrainie, podobnie jak cały kontrakt przyznany firmie Black & Veatch Special Projects Corp. 
Ustalenia te sugerują potencjalny udział rządu USA w tworzeniu i rozprzestrzenianiu się wirusa.

We wrześniu 2012 r. Agencja Redukcji Zagrożeń Obronnych (DTRA) działająca w ramach Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych przyznała kontrakt globalnej firmie zajmującej się inżynierią, zaopatrzeniem i budownictwem, specjalizującej się w rozwoju infrastruktury.
 
Umowa dotyczyła programu redukcji zagrożeń biologicznych na Ukrainie i została zawarta w październiku 2020 r.
Choć szczegóły nie są jasne, to wiadomo, że na ten program wydano 21,7 mln dolarów z kontraktu wartego 116,6 mln dolarów.
 
 
Zastanawiające jest, dlaczego Departament Obrony zlecił realizację programu redukcji zagrożeń biologicznych firmie specjalizującej się w rozwoju infrastruktury?

Co więcej, intrygujące jest to, że zarówno Departament Obrony, jak i firma kontraktująca zapłaciły następnie firmie Labyrinth Global Health INC za prowadzenie badań nad COVID 19 - na Ukrainie przed pojawieniem się nowego koronawirusa i zanim został on oficjalnie nazwany Covid-19.
 
Wydarzenia te rodzą pytania o charakter programu redukcji zagrożeń biologicznych i jego potencjalny związek z rzekomą pandemią Covid-19. 
Odkrycie podpisanego w listopadzie 2019 r. kontraktu przyznanego przez Departament Obrony USA na badania nad Covid-19 sugeruje, że rząd USA albo wiedział, że wirus istnieje w sposób naturalny, albo był zaangażowany w jego skonstruowanie w laboratorium.
 
Teorię tę potwierdzają dowody wskazujące, że Narodowy Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) i firma Moderna miały kandydata na koronawirusa w grudniu 2019 r.
 
Umowa o zachowaniu poufności ujawnia, że ​​NIAID i Moderna zgodziły się przenieść „kandydatów na szczepionkę przeciwko koronawirusowi mRNA” na Uniwersytet Północnej Karoliny w Chapel Hill w dniu 12 grudnia 2019 r.
 
 
Umowa o transferze materiałów została podpisana 12 grudnia 2019 r. przez dr Ralpha Barica na Uniwersytecie Karoliny Północnej w Chapel Hill, a następnie 16 grudnia 2019 r. przez Jacqueline Quay, - dyrektor ds. licencjonowania i wsparcia innowacji na Uniwersytecie Karoliny Północnej.
 
Porozumienie podpisało także dwóch przedstawicieli NIAID, w tym dr Amy F. Petrik, specjalistka ds. transferu technologii, która podpisała porozumienie 12 grudnia 2019 r. o godz. 8:05. 
Drugim sygnatariuszem był dr Barney Graham, badacz NIAID, jednakże podpis ten nie był datowany.
 
 
Ostatnimi sygnatariuszami porozumienia byli Sunny Himansu, śledczy firmy Moderna i Shaun Ryan, zastępca głównego radcy prawnego firmy Moderna. 
Obydwa podpisy zostały złożone 17 grudnia 2019 r.
 
 
Wszystkie te podpisy zostały złożone, zanim opinia publiczna dowiedziała się o rzekomym pojawieniu się nowego koronaawirusa.

Kandydat na szczepionkę ufundowany przez Billa Gatesa i jego fundację.
 
W 2016 roku firma Moderna potwierdziła, że ​​Fundacja Billa i Melindy Gatesów przyznała im 20 milionów dolarów na wsparcie ich „wstępnego projektu dotyczącego oceny kombinacji przeciwciał w warunkach przedklinicznych oraz przeprowadzenia pierwszego badania klinicznego fazy 1 na ludziach potencjalnym lekiem mRNA”.
 
 
Ale Moderna ujawniła również, że umowa ramowa, którą zawarto z Fundacją Billa i Melindy Gatesów, może zapewnić całkowite finansowanie do 100 milionów dolarów na „kontynuacyjne projekty”, które zostaną zaproponowane i zatwierdzone przez Fundację Billa i Melindy Gatesów do 2022 roku.
A warunki tej umowy stanowią, że Moderna zobowiązana jest do udzielenia Fundacji Billa i Melindy Gatesów - pewnych niewyłącznych licencji.
 
Licencja niewyłączna przyznaje licencjobiorcy prawo do korzystania z własności intelektualnej, ale oznacza, że ​​licencjodawca może swobodnie wykorzystywać tę samą własność intelektualną i pozwala dowolnej liczbie innych licencjobiorców na korzystanie z tej samej własności intelektualnej.
 
Dlatego też zgodnie z warunkami umowy zawartej z firmą Moderna, - Fundacja Billa i Melindy Gatesów otrzymała obecnie niewyłączną licencję na zastrzyk mRNA Covid-19 firmy Moderna i tym samym czerpie korzyści z jego stosowania.
 

Czy Fauci, Gates & Moderna są odpowiedzialni za pandemię Covid?


 
Dopiero 31 grudnia 2019 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) dowiedziała się o rzekomej grupie przypadków wirusowego zapalenia płuc w Wuhan w Chinach.
Jednak nawet na tym etapie nie ustalili, że winę ponosi rzekomy nowy koronawirus, zamiast tego stwierdzili, że zapalenie płuc miało „nieznaną przyczynę”.
 
 
Dopiero 9 stycznia 2020 r. WHO poinformowała , że ​​władze chińskie ustaliły, że epidemia była spowodowana nowym koronawirusem, który później stał się znany jako SARS-CoV-2, a którego rzekomą chorobą była nazwana COVID-19.

Dlaczego więc wirus został przeniesiony na Uniwersytet Północnej Karoliny 12 grudnia 2019 r.?
 
To ta sama firma Moderna, która zatwierdziła szczepionkę mRNA na koronawirusy - do stosowania w sytuacjach awaryjnych wyłącznie w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych - w celu rzekomej walki z Covid-19.

Co Moderna, Fauci i Bill Gates wiedzieli, czego my nie wiedzieliśmy?

W 2019 r. nie wystąpił żaden pojedynczy koronawirus stanowiący zagrożenie dla ludzkości, który wymagałby szczepionki.

W miarę jak świat stara się iść dalej, wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi, a powyższe to tylko niektóre z nich.

Jednak odkrycie w listopadzie 2019 r. kontraktu przyznanego przez Departament Obrony USA na badania nad Covid-19 oraz fakt, że NIAID firm Moderna i Fauci - ma gotową w grudniu 2019 r. propozycję na szczepionkę przeciwko koronawirusowi mRNA - ufundowaną przez Billa Gatesa, sugeruje, że stały rząd USA , dr Anthony Fauci, pan Bill Gates i Moderna znają odpowiedzi na te pytania.


 
Źródło:
https://expose-news.com/2024/02/21/caught-red-handed-fauci-gates-moderna-responsible-for-covid-pndemic/
4 marzec 2024

The Expose 

  

Komentarze

  

Archiwum

Jest szansa dla Polski. Nawet użyteczni durnie zaczynają myśleć
wrzesień 9, 2008
OECD: transformacja bliska końca, konieczne reformy
lipiec 12, 2002
PAP
Jak mydlić oczy po żydowsku?
sierpień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Apel do kandydatów na urząd Prezydenta RP
maj 10, 2005
Leszek Skonka
Czy RPP obniży stopy procentowe?
luty 13, 2006
Irak
czerwiec 8, 2003
przesłala Elżbieta
Innowacje Holocaust Industry: Wypłacajcie odszkodowania dla... dzieci "ofiar Holokaustu"
maj 9, 2007
bibula.com
Marszałek Piłsudski widziany z bliska
grudzień 5, 2002
zaprasza.net
Tajemnica czasu (nordycka interpretacja Vikernesa)
marzec 22, 2007
marduk
Informacja przewodniczącego stowarzyszenia "Pokój dla naszych dzieci"
listopad 21, 2006
Jacek Kwiatkowski
Konflikt irański jest zapalnikiem globalnej bomby monetarnej
luty 16, 2006
maciek
Sejm uczcił minutą skupienia pamięć Ryszarda Kapuścińskiego
styczeń 25, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Program / haslo UE - czym gorzej dla Polski, tym lepiej
czerwiec 4, 2003
Sędziów na mydło
lipiec 31, 2008
Izrael Szamir
Nie wykorzystany interesik
marzec 9, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
LIST DRUGI
wrzesień 18, 2005
aaa
Zyski nie dla Polski
lipiec 29, 2003
Artur Kowalski
Odwołany koncert - zmiana terminu DELIGHT
kwiecień 4, 2005
Co dla jednych jest złe ....... dyskusja o więzieniach CIA w Polsce
styczeń 22, 2009
Artur Łoboda
Reguła symbiozy
kwiecień 21, 2005
Witold Filipowicz
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media