|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
więcej -> |
|
O Iraku za czasów Prezydenta Hussaina...Myślę że to prawda
|
|

Niemiecka telewizja ARD nadała reportaż, który pokazuje, jak amerykańscy żołnierze strzelają do rannych Irakijczyków.
Pierwsza sekwencja pochodzi z 1 grudnia 2003 roku. Zdjęcia nakręciła z powietrza kamera zainstalowana na śmigłowcu Apache z 4. dywizji piechoty. Widać na nich trzy osoby, które spotykają się nocą w pobliżu zaparkowanych samochodów. Na ziemi kładą coś, co żołnierze USA biorą za broń. To fragment artykułu na onecie, link http://info.onet.pl/877316,12,item.html
Zwrócił moją uwagę komentarz do tego postu zamieszczony na onecie. Mimo że uważam się za dobrze poiformowanego, przyznaję że wiele podanych informacji było dla mnie zaskoczeniem. Komentarz ów skopiowałem poniżej, link http://info.onet.pl/1,15,11,4851705,14557120,915027,0,forum.html
A teraz troche prawdy poza oficjalna propagandą:
Al-KUIDA powstała w 1980 roku jako Kasa Zapomogowo-Pozycz kowa w Afganistanie. Sponsorowana przez USA dla walczących z ZSRR. Kasa łożyła fundusze dla sierot i wdów po Mudżachedinach. Po wycofaniu się ZSRR z Afganistanu USA przestały finansować Kasę i całkowicie odwróciły się od Afganistanu. Osama uznał to za zdradę, gdyż jego ludzie odwalili czarną robotę za Amerykanów i gdy wojna się skończyła zniszczony krajpozostał sam. Utworzył więc z resztek funduszy organizację terrorystyczną. OFIARY 11 WRZEŚNIA DZIĘKUJCIE USA
Saddam Hussain, bez względu na to, jak będą go odbierać potomni, przyczynił się do tego, że zyski z ropy naftowej zostały zabrane brytyjskim i amerykańskim monopolom i przekazane na rozwój Iraku. Tak właśnie ja go, podczas swojej długiej pracy w Iraku, postrzegałem. Obecnie natomiast na zyskach tych trzymają łapy władze okupacyjne, które po przekazaniu groszowych ochłapów przywiezionym z USA irackim kolaborantom, transferują je do zagranicznych banków. Uzasadnianie obalenia rządów partii Baas i S.Hussaina tym, że krwawo rozprawił się z powstańcami kurdyjskimi i szyickimi (bo broni masowego rażenia nie ma), to tylko zasłona dymna obliczona na osoby mało w polityce zorientowane i wyrobione. W sytuacji, jakiej wówczas znajdował się Irak, taka reakcja władz była nie do uniknięcia. Szkoda tylko, że szyici i Kurdowie dali się Amerykanom do wybuchu tych powstań namówić.
Brak wiedzy i kompletna ignorancja to nałatwiejszy sposób na to, aby dać się zmanipulować obcej propagandzie, tym razem antysaddamowskiej. W związku z powyższym muszę powiedzieć ci o Iraku kilka rzeczy, których obecnie w środkach masowego przekazu się nie uświadczy. Jest co prawda faktem, że Saddam Hussain posiadał wiele pałaców, ale jest tez prawdą, że :
1.)W Iraku istniała całkowicie bezpłatna opieka lekarska. Osoby ciężko chore mogły bez większych problemów wyjechać na leczenie zagraniczne (sam znałem takie 3 osoby). Lekarstwa dla obywateli irackich (i zatrudnionych legalnie w Iraku cudzoziemców) też były wydawane bezpłatnie.
2.)Nauka w Iraku była całkowicie bezpłatna, w tym bezpłatne były podręczniki szkolne, mundurki szkolne i posiłki. Ten kto chciał, mógł po ukończeniu szkoły podstawowej starać się o, opłacaną przez rząd, naukę w szkole średniej lub wyższej za granicą.
3.)W Iraku nie było bezrobocia, był raczej brak lokalnych wykwalifikowanych kadr. W rezultacie każdy absolwent szkoły średniej lub wyższej otrzymywał skierowanie do pracy (rodzaj nakazu pracy). Razem z tym nakazem otrzymywał również przydział na bezpłatne mieszkanie (kawaler-M3, żonaty-M5/M6). Każdy zakład pracy serwował bezpłatny lunch.
4.)Każdy inżynier po 2 latach pracy uzyskiwał prawo (talon) na zakup po bardzo ulgowej cenie (30-35%) samochodu osobowego (z reguły - VW).
5.)Obywatele wszystkich wyznań mieli prawo do wyznawania swoich religii, a wszelkie próby religijnej nietolerancji były tępione. Co ciekawe katolicy, oprócz świat państwowych (muzułmańskich), mieli np. prawo do 2 dni dodatkowych świąt w roku (pierwsze dni Bożego Narodzenia i Wielkanocy). Obawiam się, że gdy do władzy dojdą teraz szyici może się to zmienić.
6.)Te 5 pierwszych punktów to tylko przykłady tego, co się działo w Iraku za rządów S.Hussaina. Siłą rzeczy krótka forma niniejszej wypowiedzi daje tylko fragmentaryczny obraz sytuacji w Iraku, to jednak po analizie również innych danych globalna moja ocena nie może być inna niż pozytywna.
~tedd, 2004-02-27 09:28
|
|
28 luty 2004
|
|
antycenzor
|
|
|
|
Łyżwiński na prezydenta.
grudzień 11, 2006
Jan Lucjan Wycislak
|
Albanian Organ Market
kwiecień 29, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Zadowoleni z budżetu
luty 10, 2004
www.krakow.pl
|
Handel ludzką naiwnością
maj 24, 2007
|
Podchody twórców wirusów
czerwiec 5, 2004
|
Rosja ma nową ideę
listopad 30, 2007
Igor Panarin
|
Mięśniak kontra pedały
wrzesień 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
USrael tchórzy i ucieka od globalizmu ?
wrzesień 6, 2007
marduk
|
Co piszą inni
listopad 20, 2007
( . ) bez podpisu
|
Katastrofa ludzkosci
marzec 28, 2003
Waldemar Maszewski, Hamburg
|
Teraz wszyscy posłowie chcą zaostrzenia kar
wrzesień 12, 2002
zaprasza.net
|
Co i z czym kojarzy się Adamowi Michnikowi
wrzesień 4, 2007
Izabela Grelowska
|
Unia Europejska zamierza wprowadzić powszechny zakaz tzw. negowania Holokaustu
styczeń 18, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Małopolskę czeka boom inwestycyjny
czerwiec 26, 2007
|
Fundacja urzędnika NFZ reprezentuje polskich pacjentów w organizacjach międzynarodowych
listopad 26, 2007
Adam Sandauer
|
Janukowycz wrócił do władzy
sierpień 10, 2006
Marek A. Koprowski
|
W hiszpańskim mieście Dni Pamięci o Palestyńskich Ofiarach Ludobójstwa Izraelskiego zamiast Dni Pamięci o Holokauście
luty 8, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Balcerowicz: Dość robienia ludziom wody z mózgu
grudzień 27, 2006
PAP
|
Geje a opera mydlana
grudzień 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zamach Kaczyńskiego na ... lustracje
styczeń 23, 2006
http://www.raportnowaka.pl/
|
więcej -> |
|