|
Nie ma takiego szamba, którego Tusk nie przeskoczy
|
|
14 maja napisałem "Dziewiąte wezwanie o uzasadnienie wysłania obywatelki państwa Izrael - Yael Bartana - jako reprezentantki polskiej kultury na 54. Biennale Sztuki w Wenecji", które obecnie kieruję do tak zwanego Premiera RP - Donalda Tuska.
Wydawało mi się, że ostrość mojej wypowiedzi sięgnęła szczytu.
Ale kilka godzin później media doniosły o upublicznieniu nagrań rozmów - członów Rządu Donalda Tuska. A wtedy nawet najostrzejsze słowa okazały się niewystarczające.
Oczekując na dalsze informacje w tej sprawie, Donald Tusk milczy. Chce najpierw wiedzieć: ile wyciekło do prasy, a co może dalej ukrywać?
Do akcji włączył się natomiast najgorszy degenerat Platformy Obywatelskiej - Niesiołowski, który podał własną wykładnię obowiązującego Prawa A wedle "Prawa" Platformy Obywatelskiej dokumentowanie działań przestępców jest nielegalne i to nie przestępcy, ale osoby ich rejestrujące są winni złamania Prawa.
Z tego względu od siedmiu lat polskojęzyczna Prokuratura, NIK i CBA nie ścigają przestępców z rządzącej partii.
Nie mamy wielkiego pola wyboru - na ustawionej scenie politycznej. Ale znajduje się dostatecznie dużo motłochu, który zagłosuje na przestępców twierdzących, że "państwo polskie istnieje tylko teoretycznie".
Ja od wielu lat obserwuję - jak jeden z nich - Bogdan Zdrojewski, z pełna premedytacją niszczy Kulturę Narodu Polskiego, a dyspozycyjna wobec Donalda Tuska - Prokuratura chroni tego przestępcę.
W związku z treścią opublikowanych nagrań pojawiły się już próby zamiecenia tematu pod dywan i obarczenia odpowiedzialnością jedynie przedstawicieli Donalda Tuska.
Niewykluczone, że ten ryży oszust wykpi się - poprzez dymisję kilku ministrów.
Na to dadzą się nabrać głupcy - ukształtowani przez media głównego nurtu.
Ja zadam jednak podstawowe pytanie: w czyim imieniu Minister Spraw Wewnętrznych - Bartosz Sienkiewicz rozmawiał z Markiem Belką?
Przecież to była świadoma rozgrywka Donalda Tuska, który wysłał człowieka dysponującego zarówno "kijem" - jak też "marchewką".
Niezależnie od dalszych sensacji opublikowanych w mediach, przypomnę diagnozę, którą postawiłem już dawno temu:
Neostalinowski Rząd Platformy Obywatelskiej z pełną premedytacją demontuje Państwo Polskie.
Największą cenę zapłaci za to naiwna młodzież, która zawierzyła tym zbrodniarzom, oraz przyszłe pokolenie Polaków.
|
|
15 czerwiec 2014
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Azyl i ambasady w wydaniu demokraci.pl
lipiec 10, 2006
Mariusz Affek
|
Doskonale wychowanie ostatniego Pokolenia WOLNEJ POLSKI
lipiec 15, 2008
...
|
Odpolitycznianie prokuratury
luty 22, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
NFZ wyda 6 mln zł na szkolenia
styczeń 19, 2005
PAP
|
65 miliardów
luty 11, 2007
przesłała Elżbieta
|
Unia Europejska bez Budzetu i bez Konstytutcji
czerwiec 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Idziemy do referendum!
czerwiec 6, 2003
Sabina
|
Pierwiastek kłamstwa.
czerwiec 13, 2007
bez podpisu
|
Np. Emeryt na Rencie
luty 18, 2008
Marek Jastrząb
|
STOEN jeszcze raz
grudzień 26, 2002
Artur Łoboda
|
Militaryzm polski - fakty i mity
marzec 17, 2007
nebuchadnezar
|
Pani Europa w rozkroku
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Mełłaby dwa dolce na sekundę
marzec 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Mec. Karol Głogowski - nie żyje
listopad 6, 2005
Leszek Skonka
|
Przerywnik o łosiach
październik 22, 2004
Polska Zbrojna - Dyskusja
|
Nieprzewidziane skutki w USA zmiany reżymu w Iraku
listopad 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Komunikat Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce
styczeń 1, 2005
dr Leszek Skonka
|
Odezwa
sierpień 5, 2003
Romuald Traugutt, wiosna 1864 roku
|
Kanadyjskie przypadki wojenne w Afganistanie
październik 5, 2006
Wiesław Kwaśniewski
|
Odwaga cywilna
czerwiec 28, 2005
|
|
|