|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
więcej -> |
|
Nałogowe Zbieranie Donosów
|
|

W budynku CIA w Waszyngtonie jest na scianie przy wejsciu cytat z Ewangelii Sw. Jana: "You shall know the truth and the truth shall make you free" ("poznacie prawde a prawda was wyswobodzi"). Ten sam cytat byl ulubiony przez meczennika Solidarnosci s.p. ksiedza Jerzego
Popieluszko, zabitego 19go pazdziernika 1984 roku. Mimo pieknego napisu przy drzwiach kwatery glownej CIA, urzad ten, jak i caly rzad federalny i stanowy, uczynil z obywateli amerykanskich arbitrow majacych sadzic, kto jest podejrzany, a kto nie. Nie jest to prosta sprawa.
Niedlugo po ataku na wiezowce nowojorskie i na Pentagon 11 wrzesnia, 2001, pasazerowie w kolejce podziemnej w Nowym Jorku dostawali pouczenie z glosnika, w kazdym wagonie zeby, byli czujni i meldowali policji jakakolwiek podejrzana osobe, lub czyjes dziwne zachowanie sie. Mark Kurlansky 22go lutego, 2005, w Los Angeles Times w artykule pod tytulem "Szepty, Ktore Niszcza Panstwa: Zachecanie Ludzi Zeby Szpiegowali na Swoich Sasiadow Moze Spowodowac Smiertelnego Raka " ("Whispers That Destroy Nations; Urging People to Spy on Their Neighbors Can Cause a Deadly Cancer") opisuje zdarzenie kiedy uslyszal to pouczenie i sedzaca kolo niego pasazerka, ostro sprzeciwila sie "nieparlamentarnym" jezykiem przeciw tego rodzaju pouczeniom. Kurlansky usmiechna sie potakujaco, ale wnet zauwazyl, ze on sam jak i narzekajaca glosno jego sasiadka, zrobili wrazenie podejrzanych ludzi na reszcie pasazerow w przedziale.
Ogloszenia nawolujace do szpiegowania i donosow na podejrzanych ludzi, ktorzy mogli by byc terrorystami, sa rozwieszone na lotniskach i w pociagach, jak rowniez na slupach przewodow elektrycznych i telefonicznych w calych Stanach. W rezultacie, na przyklad, obywatele amerykanscy, z pochodzenia Sikhsow, ktorzy nosza turbany podobne do Talibanow w Afganistanie, byli ciezko przesladowni przez podnieconych patriotow.
Kurlanski uwaza ze donosicielstwo w Sowietach przyczynilo sie do upadku sowieckiego imperium, zwlaszcza kiedy ludziom kazano oceniac innych, wedlug kryteriow "dzialalnosci kontrrewolucyjnej." Nie ulega watpliwosci ze krzewienie donosicielstwa bylo czescia socialistycznego aparatu terroru, tak w wersji komunistycznej jak i hitlerowskiej. Jednym z problemow radykalnych socialistow byl nawal donosow, w takiej przytlaczajacej ilosci, ze przeciazaly one biurokracje panstwowego aparatu terroru. Czerwony Terror w Rosji byl glownie stworzony przez Zydow. Zastraszeni chlopi, postawieni przed sadem, lub NKWD, mowili, ze "nic nie maja oni przeciw zydowskiej wladzy," ktora nazywali "jewrejskie prawitielstwo."
Autor wspomina jak w Niemczech Wschodnich tajna policja Stasi nawolywala i czesto zmuszala ludzi do skladania donosow. Powstala wtedy ogromna siec donosicieli, ktora donosila o kazdym szczegole zycia, czesto zona na meza i odwrotnie. Jezeli dwoje malzonkow jest zatrudnione w wywiadzie, to wtedy obie strony musza skladac raporty jedna na druga.
Kurlanski wspomina jak na Kubie w latach 1960tych sabotaz CIA i dobrze udokumentowane usilowania zabicia Fidela Castro, spowodowaly stworzenie tam "Komitetow w Obronie Rewolucji." Kazda wioska i kazda kamienica miala komitet donosicielski. W 1965 roku polowa ludnosci Kuby regularnie donosila o wszystkich objawach dzialanosci kontrrewolucyjnej, wlacznie z jakimkolwiek narzekaniem. Kubanczycy nauczyli sie nie miec zaufania do znajomych i sasiadow, podobnie jak to sie stalo w Niemczech Wschodnich i innych krajach satelickich, rzadzonych przez "wadze ludowa" w imieniu Moskwy. Trudnosci w przebudowie Niemiec Wschodnich na gospodarke rynkowa, w tuzej mierze, wedlug Kurlansky'ego, pochodza z obecnosci w tym kraju bardzo duzej ilosci osob wczesniej skompromitowanych otwarciem archiwow donosicietstwa na rzecz Stasi.
W Polsce, general C. Kiszczak dostal rozkaz od Sowietow w 1988 roku, zeby zorganizowal "Okragly Stol." Chodzilo o to zeby Sowietyt mogly uniknac pacyfikacji Polski, podobnej do ich akcji na Wegrzech w 1956 roku. Kiszczak przgotowal pozniej memorandum na konferencje na uniwersytecie w AnnArbor, w USA, w ktorym to memorandum szeroko uzasadnial on fakt, ze jako general, dowodca tajnej policji politycznej, kontrolowal on "debaty okraglego stolu" s pozycji sily. Napisal on ze dowodzil w Polsce aparatem terroru liczacym okolo dwa miliony ludzi, podsumowujac wszystkie podlegle mu organizacje, wedlug przygotowanego przez niego samego memorandum.
Natomiast w USA, Profesor Rashid Khalidi, znany krytyk zbrodni popelnianych przez rzad Izrael na Arabach palestynskich i dyrektor Instytutu Bliskiego Wschodu na Columbia University, zostal usuniety z programu doksztalcania nauczycieli w ramach tego uniwersytetu, poniewaz tak zadecydowal Joel I. Klein, Zyd, szef szkol miejskich w Nowym Jorku.
Profesor Khalidi powiedzial: "Widze ze teraz ma miejsce atak oparty na kalumniach, domyslach i wyrywaniu wypowiedzi z kontekstu, przeciw profesorom wykladajacym o kulturze Bliskiego Wschodu" (wedlug artykulu
Brock Reed'a w "The Chronicle of Higher Education" z 22go lutego, 2005.
Tak jak kiedys Niemcow zachecano zeby wykrywali i donosili Stasi o wszelkich objawach "kontr-rewokucji" z pobudek patriotycznych, to teraz do podobnej akcji donosicieskiej zacheca rzad Busha obywateli amerykanskich, zwlaszcza tych ktorzy krytykuja Izrael, jak i wplywy destabilizacyjne konfliktu zydowsko-arabskiego na sytuacje na Bliskim Wschodzie.
Kurlansky pisze ze system donosicielstwa podminowuje spoleczenstwa i jest zawsze naduzywany przez rzad, ktory wedlug niego, latwo popada w nalog zbierania informacji za pomoca donosow.
Naturalnie jak sie widzi w posiadaniu kogos dynamit, to trzeba zawolac policje, ale decydowac kto jest podejrzany a kto nie, to inna sprawa.
Autor ma nadzieje ze obecny program Homeland Security (Bezpieczenstwa w kraju) nie popadnie w nalog zbierania donosow na wlasnych obywateli i nie bedzie tym demoralizowac Stanow Zjednoczonych.
|
|
26 luty 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Historie zniewalania. Dość szeroki poglad na Michnika i Millera wraz z Olechowskim et consortes
grudzień 28, 2002
Adolf Mayer 0653
|
Panosząca się Postępowa Ideologia
grudzień 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polsko !
lipiec 20, 2003
przesłała Elżbieta
|
Haniebna rola syjonizmu w Polsce
(z perspektywy polskiego maoisty)
grudzień 25, 2006
Kazimierz Mijal
|
2030
lipiec 20, 2008
|
David Irving wypuszczony z austriackiego więzienia
grudzień 22, 2006
bibula- pismo niezależne
|
Głos z Australii
kwiecień 6, 2003
przysłała Elzbieta
|
Kopanie padłego Orła
sierpień 17, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Popisy idiotów, czyli Obóz Wielkich Palantów
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
|
Strefa ochrony
wrzesień 14, 2002
EWA ŁĘTOWSKA http://rzeczpospolita.pl
|
Polska wypuszcza obligacje skarbowe na rynek USA
czerwiec 25, 2002
PAP
|
Pokrętne prawo w sejmie, czy pokrętny marszałek sejmu?
kwiecień 24, 2003
PAP
|
Popieram braci Kaczyńskich
czerwiec 16, 2007
, bez podpisu
|
Zapomniany Stachniuk
wrzesień 7, 2003
przesłała Elżbieta
|
Rozgonić michnikowszczyznę!
grudzień 12, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Benedykt XVI - tylko językowo
kwiecień 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Cele Kwaśniewskiego spełnione
lipiec 4, 2003
Artur Łoboda
|
"Cóż powiedzieć - żal odjeżdżać!"
Jan Paweł II
sierpień 19, 2002
PAP
|
Iran blokuje plany USA w Iraku
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pierwszy kamyk spuszczony - czy pociągnie lawinę?
październik 15, 2003
PAP
|
więcej -> |
|