ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
więcej ->

 
 

Wpadli we własne sidła



Mieszkańcy Niemiec obawiają się, że po rozszerzeniu Unii Europejskiej niemieckie firmy będą coraz częściej przenosić produkcję do krajów środkowo- i wschodnioeuropejskich, a konkurencja ze strony taniej siły roboczej spowoduje wzrost bezrobocia i spadek zarobków.

Jak wynika z sondażu instytutu Polis, którego rezultaty opublikował tygodnik "Focus", aż 81% pytanych liczy się ze wzrostem liczby przedsiębiorstw, które będą się przenosić do nowych krajów Unii. 71% ankietowanych uważa, że skutkiem poszerzenia Unii na Wschód będzie wzrost bezrobocia i spadek zarobków niemieckich pracowników.

Wśród pozytywnych skutków rozszerzenia Unii Niemcy wymieniają najczęściej wzbogacenie własnej kultury (66%) oraz otwarcie nowych rynków dla gospodarki niemieckiej. Jak podał "Focus", ankietę przeprowadzono 22-24 marca wśród osób powyżej 18. roku życia.

Unijny komisarz ds. poszerzenia Guenter Verheugen uznał przenoszenie produkcji na Wschód za zjawisko "nieuniknione". "Przenoszenie produkcji w krajów o niskich kosztach pracy, aby sprostać konkurencji, jest wynikiem procesu globalizacji" - powiedział Verheugem w wywiadzie dla niedzielnego dziennika "Bild". "Globalizacji nie da się zatrzymać, na to jest już za pó?no" - podkreślił.

Łotewski fachowiec zarabia 170 euro - zauważył Verheugen i dodał: "Nikt nie chce, aby niemieckie płace zbliżyły się do poziomu zarobków łotewskich".
27 marzec 2004

PAP 

  

Archiwum

Walesa powiedzial:
wrzesień 14, 2007
..
Ponad 600,000 Irakijczyków zabitych, od inwazji przez USA
październik 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy zbliża się koniec imperialnej polityki USA na Bliskim Wschodzie?
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Inflacja rośnie na świecie
kwiecień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Sprawiedliwość i życie
październik 29, 2005
Stanisław Michalkiewicz
Bieda
styczeń 31, 2005
ala
Obłędna inicjatywa nadania honorowego obywatelstwa USA żydówce Annie Frank
luty 19, 2007
bibula- pismo niezależne
Dotychczasowy Koszt Napadu USA Na Irak: Trzy Tysiące Miliardów Dolarów
marzec 2, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Wypedęenie Niemców ???
lipiec 16, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Katrina
sierpień 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak stabilizowaliśmy Irak
sierpień 5, 2006
Abramowski/Grupa im.Edwarda Abramowskiego
List Otwarty Zrzeszenia Artystycznego "ZA" Do Pana Lecha Kaczyńskiego Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy
sierpień 16, 2004
Życzenia Świąteczne
marzec 28, 2005
redakcja zaprasza.net
Spadkobiercy "Solidarnosci"
grudzień 27, 2002
Elzbieta
Sprawa Wo?niaka
listopad 17, 2007
Bogusław
W Polsce oficjalnie pracuje niewiele ponad połowa ludności
lipiec 15, 2003
PAP
LPR w sprawie Jedwabnego
lipiec 17, 2002
PAP
Odpowiedzialność za słowa
kwiecień 25, 2003
Wojciech Papis apeluje o pomoc dla Matek pokrzywdzonych przez ZUS
luty 21, 2009
Wojciech Papis
Zatupanie murów Jerycha
październik 8, 2003
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media