|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
więcej -> |
|
Gdzie się podziały pożyczki?
|
|
Dziękuję PiS-owi za początek oczyszczania z korupcji i malwersacji publicznego pieniądza i majątku narodowego Państwa Polskiego. Nareszcie ktoś odważny to robi po 17 latach !
Pani Hajko, te słowa kieruję do "GRONOWCA", co się stało z pożyczkami pod pani "sztandarami" z Narodowego Banku Polskiego, w którym to pani tak ślicznie szefowała... i szarżowała ? My jako Naród, w ogromnej liczbie Polacy, bo to nasza jest OJCZYZNA od chwili księcia MIESZKA I i pó?niej od jego syna, pierwszego Króla BOLESŁAWA CHROBREGO - który uporządkował to terytorium Polski, który (pod jego koroną, berłem i mieczem) RZECZYPOSPOLITA przyjęła Chrzest, zatem nic tu nie ma o Rabinach, ani w kropli deszczu, ani w płatku śniegu, ani w promieniu słońca, ani w spadającej gwieżdzie, że to nie jest kraj POLAKÓW - SŁOWIAN, chyba się pani ze mną zgodzi, więc nie mamy zamiaru ciągle i wciąż długi czyjeś spłacać. Bo to nie Polacy szastają majątkiem narodowym !
Od pani otrzymał SRULOW BOGATINOW, amerykański gangster żydowskiego pochodzenia (aż !) 100 000 000 dolarów USA; czy zwrócił (ów pani znajomy) do Kasy Narodowej tę pożyczkę ?
Proszę poczytać o sobie artykuł ANDRZEJA REYMANA pt. "TRUE FACT ZŁODZIEJ STORY". Może zrozumie pani, jak my Polacy cieszymy się z tego, że żydówka HAJKA została wygnana na banicję ze Stołecznego Ratusza.
Te "marmoladowe" gadki na śledziu, w związku z ukryciem wpisu o dochodach majątkowych rodziny, niech pani wywiezie tam, tam na "STEPY MONGOLSKIE", tam gdzie jest piękny wiatr i piękna trawa...
Powiem tak jako intelektualista, niezależny publicysta i narodowy poeta w Polsce, cieszę się że "prezentury" nie ma w pani rękach. Dziękuję BOGU za to i Braciom KACZYŃSKIM jak najbardziej !
A ode mnie prośba: Czy może PLATFORMA OBYWATELSKA (PO) wyrejestrować się w sądzie jako zbyteczna partia dla Polski ? Bo wy nam przeszkadzacie żyć ! No bo ile można słuchać tego gęgania o niesprawiedliwości dla siebie - tym bardziej, że od społeczeństwa jesteście tak daleko jak od Polski daleka jest "Ziemia Ognista".
26.01.2007 - Ustka |
|
26 styczeń 2007
|
|
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
|
|
|
Listonosz odchodzi na emeryturę
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
|
Zabito mala dziewczynke
październik 8, 2004
|
"Skup kradzionego"
lipiec 28, 2004
|
Unia Europejska i jej Konstytucja
marzec 22, 2005
Gregory Akko
|
III Zjazd Polonii Swiata
listopad 15, 2007
...
|
Wystawa w 100-lecie urodzina Jana Szancera.
listopad 22, 2002
PAP
|
Apel o stawienie oporu syjonistycznemu okupantowi
sierpień 9, 2006
Tłum.: Paweł Michał Bartolik.
|
Jan Paweł II wystąpił w sobotę z nowym apelem o zapobieżenie wojnie.
luty 9, 2003
PAP
|
Wynarodawianie XXI wieku
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
|
Owoce multi-kulti: Jedna-trzecia mieszkanców Waszyngtonu to analfabeci
marzec 22, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Wyrywanie Korzeni Pamięci Narodowej za Pomocą Fałszów Literackich
luty 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co się dzieje?
październik 29, 2007
bez podpisu ( . )
|
Kto tu kłamie?
Kto za Unią, kto przeciw
marzec 25, 2003
zaprasza.net
|
Millerjugend
maj 24, 2003
Artur Łoboda
|
Czy lobby Izraela zniszczy kandydaturę Barack’a Obama?
marzec 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Mały wielki człowiek
luty 16, 2003
Artur Łoboda
|
Dysproporcja nuklearna między Izraelem i Iranem
luty 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
W imię Honoru, Godności Człowieka i Sprawiedliwości
grudzień 12, 2005
Ryszard Krzysztof Chałasiński
|
Dmuchajmy na zimne
październik 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy Dostojewski wybił się plagiatem pamietnika Tokarzewskiego?
kwiecień 13, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|