ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
więcej ->

 
 

Terror jako pojęcie, jest inaczej widziany w USA, niż innych krajach



Rohan Gunaratna, autor znanej książki „Wewnątrz Alkaidy: Globalna Sieć Terroru” był głównym badaczem sposobów zapobiegania terrorowi w ramach działalności ONZtu. Mieszka on w Singapore i pisze o Azji: „znaczna większość muzułmanów uważa, że kampania prezydenta Bush’a przeciwko terroryzmowi, spowodowała duży wzrost zagrożenia terroryzmem i ekstremizmem na świecie od 9/11. W Iraku, po inwazji przez USA, terroryści rekrutują i radykalizują bez porównania więcej ludzi, oraz zdobywają coraz większe poparcie finansowe od muzułmanów, którzy uważają okupację i pacyfikację Iraku, jako atak na islam i na wszystkich muzułmanów.”

Psychiatra w Nairobi i prezes afrykańskiego zrzeszenia psychiatrów, Frank Njenga napisał: „Wojna przeciwko terrorowi prowadzona przez Biały Dom jest widziała w Kenji jako działalność bezsensowna, która zagraża bezpieczeństwu świata. Głównymi sprawcami terroryzmu na świecie jest brak sprawiedliwości gospodarczej, socialnej i politycznej.”

„Ludzie poniżani będą skłonni do popełniania aktów terroru. Ameryka jest powszechnie uważana za państwo, które odgrywa główną rolę, w niesprawiedliwym używaniu zasobów naturalnych na świecie. Przeciętny Amerykanin ani nie rozumie, ani nie ma ochoty zrozumieć, tego co się dzieje poza terenem USA i z tego powodu, wojna Bush’a przeciwko terrorowi polega na całkowicie mylnej ocenie, która to ocena, nie ma nic wspólnego z oceną na innych kontynentach, gdzie większość ludzkości żyje.”

Takie są poglądy w Afryce – niewiele inne są natomiast poglądy na Bliskim Wschodzie. Dyrektor instytutu naukowego Issam Fares przy American University w Bejrucie w Libanie i redaktor bardzo wpływowego pisma Daily Star, Rami G. Khouri, niedawno powiedział w audycji radiowej: „Amerykańska wojna przeciwko terrorowi robi w Libanie wrażeni mieszanki arogancji i ignorancji, które są podłożem amerykańskiej polityki nie tylko na Bliskim Wschodzie, ale również w innych częściach świata.”

Uwagi profesora Khouri są napewno nieprzyjemne dla Amerykanów, zwłaszcza gdy mówi on: „Podczas gdy jest ogólne przekonanie, że trzeba usuwać terror – Liban, oraz cały Bliski Wschód, dużo więcej ucierpiał od terroru niż USA – tu ogólnie panuje przekonanie, że USA nie rozumie istoty problemu terroru, oraz przesadza zagrożenie terrorem i beznadziejnie miesza ze sobą, najrozmaitsze grupy ludzi, w tym terrorystów jak i ludzi mających wszelkie prawo bronić się przed obcą okupacją.”

„USA stara się stworzyć teraz zagrożenie, które ma zastąpić dawną Zimną Wojnę,” żeby uzasadniać wydatki ze skarbu państwa amerykańskiego, na działalność kompleksu wojskowo-przemysłowo-sjonistycznego, który dziś rządzi w USA. Trzeba pamiętać, że w czasie Zimnej Wojny, USA skutecznie manipulowało resztą świata, w imię anty-komunizmu i teraz chce to samo czynić w imię anty-terroryzmu. Tymczasem opinia światowa jest oburzona z powodu zaboru ziemi Arabów przez Izrael, dokonywanego za pomocą poparcia USA. Jednocześnie hasło „wojna przeciwko terrorowi” jest nędzną namiastką hasła „obrony wolnego świata przed zdominowaniem go przez komunizm.”

Profesor Kkouri z American University w Bejrucie dodał: „Stany Zjednoczone pod rządami Bush’a uważają za terrorystę [lub antysemitę] kogokolwiek kto im się nie podoba, lub kto się nie podoba Izraelowi, dlatego tacy ludzie jak członkowie Hesbollah i Hamas, którzy bronią się w wojnie obronnej przeciwko okupacji israelskiej są określani jako terroryści, podczas gdy większość ludzi na świecie uważa, że tak Hezbollah jak i Hamas działa w ramach zupełnie uzasadnionej samoobrony, kiedy walczą oni przeciwko armii Izraela.”

Takie jak wyżej cytowane poglądy spotyka się prawie wszędzie na świecie. Niestety w USA, publiczność jest odizolowana przez media zdominowane przez kompleks wojskowo-przemysłowo-sjonistyczny od reszty swiata, co prowadzi Amerykanów do niebezpiecznej desorientacji.

Walka USA „o serca i umysły” muzułmanów, jest według Bush’a kluczowa, w pacyfikacji Iraku. Walka ta jest przegrywana przez oś USA-Izrael według sprawdzianów opinii wśród muzułmanów od Marokka do Indonezji. Profesor stosunków międzynarodowych na uniwersytecie w Nowym Jorku, obywatel Izraela, Alon Ben-Meir napisał: „W miarę jak masakra w Iraku dalej się toczy, Arabowie i cały świat muzułmański jest coraz bardziej oburzony z powodu cierpienia Irakijczyków, tak że nienawiść do USA osiąga coraz większe rozmiary.”

Jeszcze bardziej wzrasta nienawiść muzułmanów do Izraela, według artykułu opublikowanego 9go września, 2006, w Antiwar.com, przez Jim’a Lobe, pod tytułem „Po pięciu latach, Bush przegrywa wojnę przeciwko terrorowi.” Tymczasem Bush twierdzi, że wojna Izraela z Hezbollah w Libanie była częścią walki USA przeciwko Iranowi, oraz stanowiła integralną część globalnej wojny przciwko terrorowi. Jak widać z tych sprzecznych wypowiedzi, pojęcie terroru międzynarodowego jest rozumiane w USA zupełnie inaczej, niż poza granicami Stanow Zjednoczonych.

www.pogonowski.com
10 wrzesień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Przypomnienie
lipiec 20, 2006
Artur Łoboda
"Restrukturyzacja" = likwidacja
styczeń 11, 2003
zaprasza.net
Kiedy obudzą się Polacy ?
lipiec 25, 2003
Adrian Burchard
Precyzja strzału
luty 24, 2005
Ameryka to zadupie !!!
marzec 15, 2007
P. I.
Jak mydlić oczy po żydowsku?
sierpień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Śladami Gronkiewicz, czyli wydeptane ścieżki politycznego - sprzedajnego motłochu
luty 10, 2007
PAP
"Bo życie przerosło kabaret"
RZECZYWISTE  POPARCIE

czerwiec 19, 2003
Naturszczycy wracają
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
"Nie jesteśmy ani antyarabscy, ani tym bardziej antymuzułmańscy"
grudzień 17, 2002
PAP
Nie stać nas
październik 20, 2003
Angora
Arogancja za nasze pieniądze
grudzień 15, 2003
Prywatyzacja na lewych torach Zagraniczne spółki przejmują infrastrukturę komunikacyjną miast
listopad 20, 2002
http://www.naszdziennik.pl/
Komisja Trójstronna i Klub Bildberga
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
W obliczu zaostrzającego się konfliktu USA - Rosja...
czerwiec 5, 2007
aktualności pnlp
Wnioski po wypowiedzi prof.OHMA
styczeń 25, 2009
mik
Pan premier Kaczynski Zydom obiecal!!!!
marzec 3, 2007
zrodlo: http://www.jta.org/cgi-bin/iowa/breaking/1
Terazniejsza edukacja
listopad 30, 2005
Goska
Antypolonizm żydowski to nic nowego... (2)
lipiec 3, 2003
Mirosław J. Wiechowski
Czy to koniec obecnego systemu finansowego?
styczeń 7, 2009
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media