|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
więcej -> |
|
Na krawędzi wojny ostatecznej
|
|

Polityka neokonserwatystów-syjonistów postawiła świat na krawędzi wojny ostatecznej, grożącej samobójstwem rasy ludzkiej - samobójstwem po raz pierwszy możliwym, w epoce nuklearnej, rozpoczętej przez USA za pomocą rzucenia bomb atomowych na Hiroszimę i na Nagasaki, gdzie celem była jedyna w Japonii katedra katolicka. Następnie w zdradziecki sposób, żydowscy uczeni i szpiedzy umożliwili Sowietom budowę bli?niaka bomb amerykańskich w Rosji, w zamian za pomoc w zaludnieniu Palestyny Żydami, napędzanymi przez kilkanaście powojennych pogromów inscenizowanych przez NKWD na terenie państw satelickich.
Po śmierci prezydenta John’a Kennedy’ego, rząd USA pozwolił nowopowstałemu państwu Izrael na budowę arsenału nuklearnego, który destabilizuje Bliski Wschód, jak też umożliwił Chinom budowę broni nuklearnej, żeby Chiny stanowiły „przeciw-wagę Związku Sowieckiego.” Jednocześnie wzrost wpływów lobby Izraela w USA, doprowadził do niezwykłej w historii i bardzo niestabilnej sytuacji, w której małe państewko Izrael, jest w stanie manipulować amerykańskim kolosem.
Sensacją dwudziestego pierwszego wieku w Azji, jest zaistnienie bliskiej współpracy wojskowej Rosji i Chin, odwiecznych wrogów geopolitycznych, po zerwaniu przez rząd Bush’a traktatu rozbrojeniowego Start II i nasileniu wyścigu zbrojeń nuklearnych, oraz nie sprowokowanej, napaści USA na Irak, przy jednoczesnych gro?bach ponownej zmiany reżymu w Teheranie, tak jak to Waszyngton uczynił w 1953 roku. Wówczas służby USA zainstalowały rząd szacha, oparty na aparacie terroru tajnej policji, szkolonej i kontrolowanej przez Mossad Izraela. Rezultatem była radykalizacja ludności Iarnu.
Termin „wojna ostateczna” („terminal war”) był używany przez profesora Noam’a Chomsky’ego, Żyda znanego z krytyki wpływów syjonistycznych w USA i przyjaciela profesora Normana Finkelstein’a, autora książki „Holocaust Inadustry,” krytyki żydowskiego ruchu roszczeniowego, który to ruch chce wymusić z Polski 65 miliardów dolarów na rzecz żydowskich klubów w USA.
Obecnie rozgorzała na świecie dyskusja czy amerykański projekt wyrzutni rakiet „Tarczy” jest tak zwanym „balonem próbnym” w grze politycznej mającej na celu zdominowanie Rosji przez oś USA-Izrael. W 1962 roku, kiedy Zawiązek Sowiecki stawiał na Kubie wyrzutnie rakiet o osiem minut lotu od Waszyngtonu, to doszło do porozumienia, że USA usunie swoje wyrzutnie z Włoch i z Turcji, w zamian za usunięcie wyrzutni sowieckich na Kubie, oraz gwarancji, że USA nie obali rządu Fidela Castro. Dzięki tej gwarancji Castro od ponad 50 lat panuje nad Kubą.
Ciekawe jest, do jakiego porozumienia dojdzie obecnie między USA i Rosją, kiedy USA niby planuje budowę wyrzutni rakiet „Tarczy” w Polsce, oddalonych o cztery minuty lotu od Moskwy.
Na razie rząd polski zgodził się na „Tarczę” i naraził Polskę na straty eksportu do Rosji. Tymczasem Rosja uruchomiła loty samolotów wokół USA z rakietami o zasięgu 3000 km, z głowicami nuklearnymi, mogącymi spadać na miasta USA, po kilku minutach lotu pocisku. Faktycznie USA i Rosja mogą się wzajemnie zniszczyć w ciągu pół godziny i uruchomić „wojnę ostateczną” ludzkości. Obecnie jakiekolwiek gwarancje bezpieczeństwa Polski dane przez USA są tak samo mało warte, jak gwarancje dane Polsce w 1939 roku.
Propaganda neokonserwatystów-syjonistów „mydli oczy” Amerykanów i twierdzi, że to Rosja zaczyna nową „Zimną Wojnę.” Artykuł pod tytułem „Zimna Wojna Putina” ukazał się na stronie redakcji gazety „The Wall Street Journal” z 26 grudnia, 2007, autorstwa Leona Aron’a neokonserwatywnego planisty z „Amercan Enterprise Institute.” Artykuł ten jest ilustrowany fotografią wspólną prezydentów Wladimira Putina i Mahmoud’a Ahmadinedżad’a w czasie spotkania na szczycie państw położonych wokół Morza Kaspijskiego, 16go pa?dziernika, 2007. Aron opublikował książkę swoich felietonów pod tytułem: „Russia’s Revolution: Essays 1989-2006.”
Aron zaczyna od zacytowania ostrzeżenia generała Jury’ego Balujewskiego, że wystrzał rakiety Tarczy USA z Polski, może automatycznie spowodować salwę odwetową rosyjskich pocisków nuklearnych. Aron twierdzi, że obecnie wypowiedzi z Moskwy stały się bardziej kłopotliwe dla Waszyngtonu, niż kiedykolwiek od 1991 roku, ponieważ, konfrontacja przeciwko USA wynika ze stanu polityki wewnętrznej i potrzeby obrony Rosji przed stratą kontroli nad zasobami energii oraz dominacją przez obce kapitały.
Aron przypomina, że za Jecyna zaczęło się od szukania „drogi do wspólnego domu europejskiego” a skończyło się za Putina, na oficjalnym stwierdzeniu w Moskwie, że upadek Związku Sowieckiego „był największą geopolityczną katastrofą 20go wieku.” Rosja jest teraz „suwerenną demokracją,” która nie daje się dalej okradać przez oligarchów i korporacje międzynarodowe, oraz nie zgodzi się na podział Rosji na kilka państw. Obecnie Aron oburza się, że Rosja nie chce zgodzić się na budowanie „Tarczy” USA w Polsce, oddalonej o cztery minuty lotu pocisku do Moskwy. Aron chce żeby czytelnik wierzył, że pociski strzelane z Polski, mają przechwytywać pociski z Iranu, w drodze do niszczenia miast w USA. Naturalnie, nikt w Moskwie, w taką propagandę syjonistyczną, nie wierzy.
Aron pisze, że ekspansja NATO na wschód zagraża Rosji, ale że nieprzejednany opór Rosji przeciwko „Tarczy,” jest nieuzasadniony, ponieważ Tarcza, według niego, jest „sprawą trywialną, łatwą do załatwienia.” Oczywiście ewentualność zbombardowania nuklearnego Polski przez rosyjskie bomby nuklearne jest rzeczą „raczej trywialną” dla megalomana żydowskiego, który ma nadzieję podporządkować Izraelowi Bliski Wschód, włącznie z Iranem. I tu właśnie trafiła przysłowiowa kosa na kamień.
Iran nie tylko zakupił elektrownię nuklearną od Rosji, ale również za 700 milionów dolarów kupił ruchome wyrzutnie przeciwlotniczych rakiet, w dodatku do samolotów wojskowych i czołgów. Aron narzeka, że Rosja pomaga Iranowi mieć otwartą opcję kilkuletniej budowy broni nuklearnych. Tymczasem oś USA-Izrael, broni izraelskiego monopolu nuklearnego na Bliskim Wschodzie, włącznie z około 300 bombami nuklearnymi, zdobytymi przez Izrael za pomocą pogwałcenia traktatu przeciwko rozpowszechnianiu broni nuklearnych, podpisanemu przez 190 pastw, włącznie z Iranem, który ten traktat przestrzega.
Aron pisze, że grozi atak USA na Iran i gro?ba ta daje okazję Rosji zajęcia pozycji arbitra jako jedyna potęga, która jest w stanie być przeciwwagą przeciwko amerykańskiej maszynie wojennej. Naturalnie w atmosferze zagrażania Iranowi przez oś USA-Izrael, cena ropy naftowej łatwo może, według Aron’a, skoczyć ze stu dolarów za beczułkę do 130 dolarów tylko z powodu wojny nerwów. Naturalnie, cena ta może się podwoić z korzyścią dla Rosji, na wypadek zablokowania Zatoki Perskiej przez Iran w cieśninie Hormuz. Aron insynuuje, że broń nuklearna w Iranie w przyszłości zagrażałaby również Rosji, ale jak zwykle pomija w ogóle destabilizujące znaczenie wielkiego arsenału nuklearnego Izraela.
Możliwość utrzymania się przy władzy Putina jako premiera, stanie się pewna, z chwilą zwycięstwa w wyborach prezydenckich w Rosji, Dimitry’ego Medewdewa. Zamiast porównywać „batiuszkę” Putina do carów, Aron porównuje go do Stalina. Reakcje Moskwy na projekt „Tarczy” w Polsce, Aron nazywa „nieprzyjemnym gadaniem” („nasty retoric”), które jakoby szkodzi stosunkom Rosji z USA i zaleca, żeby nie załamywać rąk z powodu „tracenia Rosji” i ma nadzieję, że pod rządami Medwedewa, Rosja będzie lepiej podporządkowywać się osi USA-Izrael, niż pod rządami Putina. Aron pomija prawdziwe strategiczne znaczenie wyrzutni rakiet „Tarczy” w Polsce i faktu, że sam prospekt budowy tych wyrzutni stawia świat na krawędzi wojny ostatecznej.
WWW.pogonowski.com |
|
27 grudzień 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Udupić dizajn!
kwiecień 23, 2005
Mirnal
|
Apel o wiernosc Polsce
marzec 7, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Nie wracajcie do Polski!
maj 4, 2006
|
Tysiąc w beciku i Tysiąc w Strasburgu
marzec 21, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nie chcą dopuścić?
lipiec 19, 2004
|
Amerykańskie mniejsze zło
listopad 11, 2008
Artur Łoboda
|
Czy jest sens mieszać się w nie swoje sprawy i na jakie profity z wojny liczy Polska?
sierpień 12, 2008
Gregory Akko
|
"Wujek Józek" fragment książki "Duch Apokalipsy" Johna Higginsa. Z Rodziału pt. "Czaszka i Kości" czyli "Skull and Bone
październik 10, 2006
John Higgins
|
CIA pomagała Janowi Pawłowi II
umentalny "Karol Wojtyła: człowiek, który zmienił historię", w którym były szef CIA ujawnia,
marzec 23, 2006
AFP
|
"Pełzający przewrót"
październik 18, 2004
|
Opowieść wigilijna 2005
grudzień 23, 2005
Marek Olżyński
|
Memorandum CIA w sprawie destabilizacji Wenezueli
grudzień 3, 2007
James Petras
|
Dziwne dla Polaków Daty
listopad 27, 2007
Dariusz Kosiur
|
Katyn massacre film & Jewish conduct in Poland
luty 2, 2008
przysłał Israel Shamir
|
O.Mogielski: Czuję się oczerniony
marzec 16, 2008
PAP
|
Odezwa
czerwiec 25, 2003
przesłała Elżbieta
|
2009.02.26. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 26, 2009
tłumacz
|
Faszyzm Po Żydowsku
lipiec 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Problem żydowski wg Theodorakisa
wrzesień 7, 2004
|
Szesnaście zasad państwa normalnego
luty 3, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
więcej -> |
|