ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
więcej ->

 
 

Dziś paserzy zakładają partie polityczne

Była minister skarbu prof. Aldona Kamela-Sowińska oznajmiła w sobotę w Poznaniu, że zakłada partię - Inicjatywa dla Polski. Ugrupowanie ma mieć charakter centroprawicowy.


"Potrzebujemy czegoś normalnego. Zwykłej uczciwości, przyzwoitości, zwykłego dotrzymywania słowa. I tego wszystkiego co lubimy w kręgach rodzinnych, towarzyskich czy zawodowych - szacunku" - powiedziała podczas konferencji prasowej prof. Aldona Kamela-Sowińska.

Zjazd założycielski nowego ugrupowania ma odbyć się w pierwszej połowie czerwca tego roku.

Kamela-Sowińska zapowiedziała, że "jest gotowa wziąć na siebie odpowiedzialność za trud przygotowania Inicjatywy dla Polski do zbliżających się wyborów".

Według byłej minister skarbu, priorytetem nowego ugrupowania politycznego będzie walka z bezrobociem - obniżenie go do poziomu krajów UE, czyli 5-7 proc., odpolitycznienie gospodarki, zmiana podejścia do majątku narodowego oraz uznanie małych i średnich przedsiębiorstw za filar rozwoju gospodarczego.

W założeniach programowych Inicjatywy dla Polski napisano również, że należy wprowadzić: 20-procentowy podatek dochodowy dla firm, 15-procentową, jednolitą stawkę VAT, zerową stawkę dla najmniej zarabiających, a dla pozostałych 18-procentowy podatek liniowy.

Według poznańskich działaczy Inicjatywy dla Polski, lokalne struktury nowej partii mają działać w województwach: wielkopolskim, lubuskim, śląskim, opolskim i warmińsko-mazurskim.

Prof. Aldona Kamela-Sowińska jest wykładowcą poznańskiej Akademii Ekonomicznej, była ministrem skarbu w rządzie Jerzego Buzka. Kandydowała do urzędu prezydenta Poznania - poparło ją ponad 20 tys. osób.
(PAP)

A my pytamy :

kiedy w końcu działalnością Kamela-Sowińskiej w rządzie Buzka, zajmie się prokuratura?
(zaprasza.net)
12 kwiecień 2003

 

  

Archiwum

Debata obłudy
październik 11, 2007
Bogusław
Jałowa machinacja
marzec 11, 2003
Koniec liceum w pałacyku
grudzień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Moses
marzec 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
UŻYTECZNE PRAWA RZˇDZACE PRACˇ ZAWODOWˇ
sierpień 19, 2002
Referendum w sprawie Unii sfałszowane?
wrzesień 21, 2004
Jerzy Zarakowski
III Kongres Polski Suwerennej - z nadzieją w Nowy Rok 2005
styczeń 4, 2005
Paweł Ziemiński
Dlaczego w Polsce jest tak ?le - bo mamy 660 tys emerytów mundurowych w wieku 35 lat i oni zjadają wszystkie pieniadze z ZUS
styczeń 15, 2008
HENRY
IV Rzeczpospolita Ludowa?!
kwiecień 30, 2006
Inteligenci jadą do Stoczni Gdańskiej (jak powstała grupa "ekspertów" MKS)
czerwiec 2, 2002
Tadeusz Kowalik
Statystyka
luty 22, 2008
Marek Jastrząb
Syndrom Olewnika
styczeń 26, 2009
Witold Filipowicz
Polskie Huty Stali już nie polskie
październik 27, 2003
IAR
Fenomen "amerykanizmu" jako religii purytańskiej o podłożu syjonistycznym
styczeń 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czas na kompromisy
wrzesień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zjazd folks-europejców
luty 16, 2004
Jak usprawnić system podatkowy?
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński
Stacja Kraków - wioska
sierpień 25, 2004
www.krakow.pl
Europejskie "standardy"
sierpień 23, 2003
PAP
Harpagoni, na start! (2)
kwiecień 15, 2008
Marek Jastrząb
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media