ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
więcej ->

 
 

Wszystkie dzieci są ICH

Polskę obiegła wiadomość, że w Starych Babicach wredni rodzice trzymają córkę w drewnianej skrzyni. Wiadomość napompowała szukająca sensacji TVN. Cała Polska współczuła (przez tydzień...) biednej małej Marcie – i zastanawiała się: jak znale?ć jej dobry dom dziecka i jak ukarać przebrzydłych rodziców.
Po miesiącu opadł dym – i ukazała się prawda – szeroko opisywana przez „Życie Warszawy” – i poparta zarówno przez bardzo lewicowy „Przegląd”, jak i mój ultra-prawicowy „Najwyższy CZAS!”.
Państwo M. to nie są ludzie zamożni – mieszkają w przerobionym na dom warsztacie. Ale wychowywali czterech synów (widziałem się z dwoma – mogę zapewnić, że wspaniałe chłopaki!). Jeden dorosły, z domu wyfrunął – pozostali mają 17, 15 i 12 lat. I ową siedmiolatkę, nieco upośledzoną umysłowo. Ich ojciec jest nadpobudliwy – ale synom to nie zaszkodziło w niczym. Matka – bardzo poważnie chora.

Prokuratura zareagowała błyskawicznie: wniosła do sądu, fałszując fakty, o aresztowanie rodziców i odebranie im małej Marty. U pp. Małgorzaty i Marka Myślińskich pojawiła się policja z odpowiednim nakazem. W domu był 15-letni syn, któremu siłą (pod pistoletem!) wyrwano z rąk siostrę (ta metoda, jak wiadomo, świetnie wpływa na psychikę dzieci). Trudno: policja miała nakaz...

Dziecko jest w szpitalu, gdzie lekarze wydają rodzicom jak najlepsze świadectwo: matka prowadziła nawet zeszyt, gdzie dokonywała obserwacji dziecka. Bracia także siostrę bardzo kochają. Rodzina jest zżyta ze sobą.
Marta nie była w żadnej „skrzyni” – tylko wyrwała pręty łóżeczka, więc ojciec obił je dyktą...
Oboje rodzice siedzą w więzieniu, czekając na proces. Lekarze nie mają pojęcia, co robić z małą, która rozrabia w najlepsze w szpitalu; koszt jest ogromny, mała jest bardzo ruchliwa...
A p. Krystyna Perkowska, prokuratorka, zamiast siedzieć w więzieniu za stosowanie faszystowskich metod i nadużycie stanowiska – uważa się za „obrończynię dzieci”!!
Powiedzmy jasno: „faszyzm” – to nie pogromy Żydów, to nie parademarsze na ulicach...
Faszyzm – to brutalna przemoc machiny państwowej nad jednostką i rodziną. To bezduszna biurokracja.
Adolf Eichmann nikogo nie mordował – on tylko wystawiał nakazy, by np. dzieci z Zamojszczyzny przekazać niemieckim rodzinom, gdzie będą miały lepsze warunki.

Zwyczajny faszyzm...

I jeśli nie tupniemy nogą i nie walniemy pięścią – jutro może to spotkać każdego. Bo Zło rozzuchwala się, gdy nie napotyka oporu. Dziś pp. Myślińscy – jutro ja albo ktoś z Państwa.

I proszę się nie łudzić, że spotkało to „jakichś-tam” pp. Myślińskich: a prostym ludziom to już wolno porywać dzieci pod lufą pistoletu? Zresztą: parę lat temu najlepszemu polskiemu publicyście, p. Stanisławowi Michalkiewiczowi, b. sędziemu Trybunału Stanu (!), usiłowano zabrać dzieci, bo „matka zostawiła je w domu bez nadzoru” (na 20 minut, śpiące)!!

Zaraz: przecież to było dziecko pp. Michalkiewiczów?!

A – nie!! Faszyści – tacy jak p. Perkowska – ślinią się z upodobaniem mówiąc: „wszystkie dzieci są nasze”. „Nasze” – czyli ICH. Dziecko w państwie faszystowskim nie należy do rodziców – tylko do państwa. Czyli:
ONI mogą z moim dzieckiem – z Pani dzieckiem – zrobić co chcą!
Dopóki nie zrozumiemy, że dziecko należy do rodziców; że lepsza zła matka i biedny dom – niż bogaty dom dziecka; że dziecko ma prawo do ochrony przed urzędasami, którzy mnożą się jak króliki i wyszukują wciąż nowe tereny zainteresowania, by tworzyć nowe posady (aha: posady muszą być bezpieczne – p. Prokurator nie zajmuje się gangsterami, bo mogą dać w mordę!), dopóki p. Perkowska nie znajdzie się w kryminale – dla odstraszenia potencjalnych naśladowczyń (przypominam: ci urzędnicy sądowi, którzy krzywdzili ludzi w czasach stalinowskich, dziś odpowiadają przed sądami – i przysięgam, że p. Perkowska nie będzie czekać 40 lat!!), a rodzinie Myślińskich nie zostanie wypłacone solidne odszkodowanie za jej cierpienia – nikt w Polsce nie będzie mógł spać spokojnie!

Janusz KORWIN-MIKKE
18 listopad 2003

http://angora.pl 

  

Archiwum

The National Newspaper Association
marzec 29, 2003
Koszty aneksji do UE (3)
marzec 17, 2003
Piotr Wesołowski
Co i z czym kojarzy się Adamowi Michnikowi
wrzesień 4, 2007
Izabela Grelowska
Petycja studentów i profesorów żydowskich
lipiec 2, 2002
PAP
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" Rozdział 8
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
Antyfaszysta roku 2003 aresztowany!
styczeń 4, 2007
hahaha antifa
Proste rozwiązania
październik 22, 2003
Polskie Jutro
Ruch Przełomu Narodowego
czerwiec 19, 2008
Dariusz Kosiur
Apel o wycinkę drzew przydrożnych
kwiecień 16, 2005
Edward Wo?niak
Demokracja made in Poland
sierpień 31, 2007
Colas Bregnon
Znaczenie obrony przeciwlotniczej Iranu
listopad 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Obywatelski brak zgody na strach
czerwiec 1, 2008
Marek Jastrząb
Kwestia honoru
listopad 22, 2007
Artur Łoboda
Z poradnika agitatora
czerwiec 19, 2003
Andrzej Kumor
Polska nauka zasugerowana zerem bezwzględnym
marzec 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Stan wojenny był konieczny"
grudzień 17, 2006
Olaf Swolkień
Atak z Europy Wschodniej
marzec 3, 2007
z.m.k.
Nowe referendum
listopad 25, 2003
Niedziela
Hektary na halę
styczeń 29, 2004
Dziennik Polski
Jaką możecie dać mi gwarancję...
listopad 23, 2004
opolskoma
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media