ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Administracja Trumpa grozi sankcjami na MTK i atakiem na Hagę. "Odpowiedź na antysemickie uprzedzenia" 
24 listopad 2024      Timur Wesołowski
Poeta z Ustki w doborowym towarzystwie 
20 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Komentarz po śmierci Wajdy 
10 październik 2016      Artur Łoboda
Wojna na Ukrainie ma na celu odwrócenie uwagi ludzi od zgonów spowodowanych przez plandemię COVID i zgonów spowodowanych szczepionkami  
7 marzec 2022     
Jak Kaczyński coś mówi - to mówi 
2 luty 2018     
Scenariusz, który się w głowie nie mieści 
12 grudzień 2023      Artur Łoboda
Marsz Niepodległości 2014  
12 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Sprawdzian rządów PiS 
8 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Media milczą na temat protestów we Włoszech przeciwko Berluskoniemu 
8 grudzień 2009      Artur Łoboda
Za co Zachód nas nienawidzi? 
14 marzec 2015      Artur Łoboda
MINIATURKI 
16 sierpień 2017      Jolanta Michna
Szmery umierającego miasta 
23 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
"Epidemia nie ustępuje" 
10 czerwiec 2020     
Zniewalające gry finansowe 
27 marzec 2013      Artur Łoboda
Zacznijmy zadawać podstawowe pytania 
7 grudzień 2018     
Dyktatura ciemniaków - bis (3) 
13 wrzesień 2010      Artur Łoboda
Arytmetyka: pięć i pół do jednego  
31 marzec 2021     
Dziewczyna z parku orzechowego 
16 grudzień 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Globalne oszustwo klimatyczne 
8 grudzień 2019     
Lekarstwa przeciw szczepieniom na kowid 
15 kwiecień 2023      Artur Łoboda

 
 

"Walka o pokój"

Nowy Porządek Świata nie jest wymysłem współczesności, ale działał na umysły wielu psychopatów - już w XIX wieku.
Jeden z nich - syfilityk ze zdegenerowanym mózgiem (*) wymyślił sobie, że mordując elitę Narodu rosyjskiego - można z szarej masy - tępych i niewykształconych Rosjan uczynić potulne społeczeństwo przyszłości.
Przy finansowym wsparciu wielkiego kapitału wprowadził w czyn swoje zamiary. Przy czym tak naprawdę chodziło o przekazanie bogactw Rosji - w ręce zachodniego kapitału.

Lenin zrobił dokładnie to samo - co po 1989 roku dokonał Balcerowicz - ze swoją świtą. Zniszczył rosyjską gospodarkę, by na jej gruzach rozkwitła kolonialna gospodarka Zachodu.
I przez całe lata dwudzieste - ubiegłego wieku - tak było. Pod rządami bolszewickimi - z bogactwa Rosji korzystali zachodni kapitaliści.
Było to dokładne tak samo - jak pod rządami Jelcyna z tym, że w pierwszym wypadku rządził Rosją syfilityk, a w drugim alkoholik.
Fakt, że po latach Stalin pozbył się swoich konkurentów, a tym samym oparcia dala kapitalistów - nie zmienia istoty prawdziwego celu przewrotu bolszewików.
A było nim stworzenie z sterroryzowanego społeczeństwa - potulnie wykonującego polecenia nowych władców świata.

Mimo upływu stu lat - stoimy przed tym samym zagrożeniem.
"Nowa Władza nad Światem" - o wiadomych korzeniach dąży do przekształcenia ludzkości w kastę niewolników, którymi zarządzać będą wybrani.
Zmienne są tylko metody działania - z powodu ogromnego rozwoju techniki, którą wykorzystuje się dziś zarówno do masowych zbrodni na ludzkości - jak też zniewolenie społeczeństw.
Kiedy - w 1999 roku przepowiadałem obecną sytuację na świecie, najpierw traktowano mnie jak nawiedzonego. Ale - gdy nieopacznie pozwolono mi wyłożyć argumenty, trafiałem na ludzką agresję.
Byłem "przestępcą", bo burzyłem urojony ład w umysłach moich rozmówców.
Oni woleli - jak barany pójść na rzeź - niż wysilić swoje umysły i dostrzec błąd własnej naiwności.
Bo wskazanie czyjejś naiwności jest już niewybaczalne.

Jednym z przełomowych wydarzeń w współczesnym świecie była bandycka napaść na Irak.
Uczestniczyła w niej większość - tak zwanych "zachodnich cywilizacji".
Dzisiaj z zażenowaniem politycy tłumaczą się, że "nie znali stanu faktycznego i tego, że Irak nie posiada broni masowego rażenia".
To ma niby wytłumaczyć napad rozbójniczy - dla którego nie ma żadnego wytłumaczenia!
Izraela od dawna posiada broń masowego rażenia a jakoś nikt - nie wpada na pomysł napaści na to państwo.
Niezależnie od wszystkiego każdy - logicznie myślący człowiek wiedział, że Saddam Husain nie posiada takiej broni, bo bez problemu odnaleźliby ją eksperci, którzy miesiącami przeszukiwali Irak.
I rzecz najważniejsza - gdyby Husain rzeczywiście posiadał taką broń - to nie wpuściłby zachodnich ekspertów, a i jego postawa wobec Zachodu, byłaby bardziej zdecydowana.
I dlatego ja - osobiście i wszyscy publicyści z którymi się zadaję twierdziliśmy w 2002 roku, że Irak nie ma żadnej broni masowego rażenia, a syjoniści przygotowują bandycki napad na państwo wspierające Palestyńczyków.
To jest do sprawdzenia w archiwum tego forum.
Również to, że przestrzegaliśmy Lecha Kaczyńskiego - przed wysługiwaniem się syjonistom. Bo to oni są autorami obecnej formy Nowego Porządku Świata i to oni kierują współczesną "walką o pokój", która pochłonęła życie milionów ludzi.

Dzisiaj PiSowi wydaje się, że przemodeluje umysły Polaków - nie zmieniając bandyckiego fundamentu Państwa, a więc Konstytucji i aktów prawnych.

(*) Pośmiertne badania czaszki Lenina dowiodły, że przez wiele lat chorował na syfilizm.

20 listopad 2016

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Recenzja książki I W.Bojarskiego pt „ O PRZYSZLOSC POLSKI” Problemy i wyzwania XXI wieku - część pierwsza
kwiecień 11, 2006
prof. Zbigniew Dmochowski
Bandytów zwalniają, policjantów oskarżają
październik 5, 2005
PAP
Szef rady programowej PO
styczeń 25, 2004
Final Letter from President Saddam Hussein to the People of Iraq
styczeń 23, 2007
marduk
Miało być - nie będzie
sierpień 5, 2003
Damian Nogajski
 "Solidarność kłamstwa" na temat Grodna oraz Mińska
sierpień 12, 2005
Marek Głogoczewski
Myśląc Ojczyzna
sierpień 16, 2003
prof. dr hab. Piotr Jaroszyński
Czy mamy dziś do czynienia z rozbiorem Polski?
Czy to jest zdrada narodowa?

kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
Artykół cenzurowany:``89
sierpień 2, 2006
Marek Olżyński
Albo, albo
luty 21, 2006
Czy Izrael szpieguje USA?
czerwiec 11, 2007
przysłał ICP
Jak łatwo poniektórymi manipulować czyli o minach Giertycha
październik 31, 2007
Artur Łoboda
Najwięcej polskich dzieci głoduje w wakacje
sierpień 6, 2004
Umarł marksizm, niech żyje nihilizm?
listopad 3, 2007
Jerzy Rachowski
Wiersze tylko na Jutro
listopad 11, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Kurwica
listopad 3, 2005
Artur Łoboda
"Sondaż" czy kpiny ze społeczeństwa?
styczeń 24, 2003
PAP
Wywiad z Kentroversy
październik 23, 2007
marduk
Sprawa Kurdystanu utrudnia destabilizację Iranu przez USA
listopad 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Dyktatura czyni przygotowania
maj 8, 2003
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media