|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
więcej -> |
|
Tortury dyplomaty a zagrożenie Iranu
|
|

Reporter Associated Press, Ali Akbrar Dareni ogłosił 7go kwietnia, 2007, w artykule pod tytułem „USA zaprzecza komunikatowi Iranu, że CIA stosowało tortury [na aresztowanym dyplomacie].” Jalai Sharafi, zwolniony z aresztu w Iraku oskarżył CIA o torturowanie go w czasie przesłuchiwania go dniem i nocą na temat pomocy udzielanej przez Iran różnym grupom w Iraku, według komunikatu telewizyjnego, w zeszłą sobotę, w dzień po zawolnieniu 15stu Brytyjczyków z aresztu w Iranie, którzy byli aresztowani niedaleko wybrzeża Iranu.
„Zeznałem, że Iran ma tylko oficjalne stosunki z władzami w Iraku, poddano mnie torturom coraz bardziej intensywnym, używając rozmaitych metod dniem i nocą,” powiedział Sharafi, który twierdzi, że poddano go torturom psychologicznym i stosowano na nim rozmaitego rodzaju presję w więzieniu w Iraku.
Władze Iranu stwierdziły w dniu aresztowania Sharafi’ego, że został on pojmany przez oddział Izrakijczyków pod dowództwem Amerykanów, co potwierdziło kilku Irakijczyków, członków parlamentu, mimo zaprzeczeń przez amerykańskie władze okupacyjne. Natomiast asystent prezydenta Bush’a, Gordon Johndroe powiedział, że USA jest nie ma nic wspólnego z aresztem pana Sharafi i jest zadowolone z jego powrotu do Iranu.
Johndroe oskarżył Iran o nadużywanie przed kamerami telewizyjnymi Brytyjczyków zwolnionych z aresztu w Iranie, w celu odwrócenia uwagi od jakoby niedopuszczalnego zachowania się władz w Teheranie. Natomiast rzecznik CIA anonimowo powiedział, że CIA nie miało udziału w aresztowaniu i zwolnieniu pana Sharafi,’ego oraz zaprzeczył jakimkolwiek oskarżeniom o stosowanie lub przyzwoleniu na tortury przez CIA.
W raporcie w Sobotę komuunikat telewizyjny z Teheranu stwierdził, że podsekretarz stranu przy ambasadzie w Bagdadzie, pan Sharafi był porwany przez Irakijczyków na służbie i pod nadzorem CIA i że był on cięzko torturowany, oraz że ślady tortur są widoczne na jego ciele. Sharafi jest pacientem w szpitalu w Iranie, ale jego fotografia nie była pokazana w telewizji, w której komunikacie cytowano wypowiedż pana Sharafi’ego, że został on porwany przez agentów w czasie zakupów w Bagdadzie.
Agenci ci pokazali Sharafi’emu legitymacje ministerstwa obrony Iraku i używali samochodu władz okupacyjnych. Samochodem tym wywie?li go do bazy niedaleko lotniska w Bagdadzie, gdzie przesłuchiwali go w języku arabskim i w angielskim na temat wpływów Iranu na rząd premiera Nouri al-Maliki oraz na grupy szyitów. Jak widomo USA twierdzi, że Iran dostarcza funduszów i broni milicjom szyitów.
Sharafi zeznał, że po wstępnych przesłuchaniach i torturach, próbowano go namówić żeby współpracował z władzami okupacyjnymi, na co on odpowiedział, że nie uczyni niczego poza jego legalnymi obowiązkami. Pó?niej zwolniono go blisko lotniska pod naciskiem rządu premiera Maliki’ego.
Kilku spośród zwolnionych Brytyjczyków, zeznało w piątek, że w areszcie w Iranie mieli zawiązywane oczy i byli więzieni w pojedyńczych celach pod presją psychologiczną, żeby zeznali przed kamerami telewizyjnyni, że aresztowano ich na wodach przybrzeżnych Iranu, oraz że słyszeli oni fałszywą plotkę, jakoby jeden z pośród nich był zabity na drugi dzień po aresztowaniu go.
Władze w Teheranie określiły zeznania Brytyjczyków po powrocie ich do Anglji jako propagandę, podczas gdy władze brytyjskie potępiły pokazywanie w telewizji w Iranie aresztowanych 15stu Brytyjczyków w czasie ich aresztu w Iranie.
Syria twierdzi, że to na jej interwencję Iran wypuścił z aresztu tych 15 Brytyjczyków. Tymczasem Izrael oskarża Syrię o get pomaganie terrorystom Hezbollah, podczas gdy w rzeczywistości, Izrael nie chce oddać Syrji nielegalnie okupowanych syryjskich Wzgórz Golan. Właśnie między innymi z tego powodu neokonserwatywny rząd Bush’a prowadzi politykę wrogą Syrji.
Raport Greenpeace, opublikowany niedawno w Tel Awiwie, o potencjalnych skażeniach Izraela z powodu możliwych uszkodzeń jego własnych instalacji nuklearnych, przez przypadek lub przez pociski konwencjonalne w głowicach potencjalnej salwy odwetowej Iranu, przyczynił się do osłabienia politycznego radykałów w Izraelu i zrozumienia faktu, że Izrael niema żadnej gwarancji, że atak na Iran nie oznacza śmiertenego zagrożenia dla Izraela i okolicy w promieniu 400 km. z powodu zatrucia materiałami radioaktywnymi.
Jednocześnie niedawny spadek na giełdzie o 500 punktów jest ostrzeżeniem, że wojna w Zatoce Perskiej, z której pochodzi 25% paliwa na rynek światowy, oznaczałaby katastrofę ekonomiczną gospodarki globalnej z powodu skoku w zwyż cen paliwa. Tak więc powoli oś USA-Izrael prawdopodobnie dochodzi do przekonania, że atak na Iran faktycznie nie ma dla tejże osi żadnego sensu strategicznego i że stosowanie tortur tylko kompromituje w opinii światowej tych, którzy tortury stosują.
www.pogonowski.com
|
|
9 kwiecień 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
"Jednym kawior, drugim kaszanka"
grudzień 18, 2002
Tygodnik "Forum" / The Times - 2002.12.11
|
Niewidzialne imperium
sierpień 13, 2003
Zbigniew Labędzki
|
O naszym obecnym Starszym Bracie, przez poprzedniego.
About our Big Brother, by the previous one. (1)(2007.09.20)
wrzesień 20, 2007
tłumacz
|
Wybory: ocena zwycięzców i przegranych
październik 26, 2007
Adam Śmiech
|
Autopoprawka budżetu Krakowa na 2004r/
styczeń 29, 2004
www.krakow.pl
|
APEL
O Uczczenie pamieci ofiar stalinzmu i innych pokrzywdzonych w PRL I III RP
kwiecień 10, 2006
Leszek Skonka
|
Zamiast uzdrowienia relacji ekonomicznych - "promocja zatrudnienia"
styczeń 20, 2003
Artur Łoboda / PAP
|
Degeneracja ustroju demokratycznego
marzec 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ceny Paliwa Osłabiają Imperium USA
styczeń 4, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie kupujcie szmatławca
czerwiec 9, 2006
PAP
|
„Cud nad Wisłą” trzeba powtórzyć
sierpień 15, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Kontynuatorzy z SLD
Dziennikarze czerwoni od pokolen
czerwiec 23, 2003
Paweł Siergiejczyk
|
Opór przeciwko wyrzutniom "Tarczy"
luty 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Trzynastego nawet w grudniu jest wiosna
maj 18, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Elektroniczna kontrola
grudzień 26, 2005
Goska
|
Śladami nazistów
grudzień 1, 2007
Jolanta Góra
|
Generowanie konfliktów i polityka mediów.
Zamiast relacjonować, tworzą własna rzeczywistość
październik 24, 2004
Adam Sandauer
|
Psy szkolone w Polsce
październik 5, 2006
MARDUK
|
Poslowie platformy Tuska
październik 3, 2007
.
|
Polityka na Kaukazie
listopad 25, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|