|
Faszyzm nie przejdzie w Polsce!
Co ma do powiedzenia polityczny śmieć
|
|
Od wielu lat - w odbywających się w Krakowie manifestacjach z okazji świąt narodowych, uczestniczą ludzie z Młodzieży Wszechpolskiej i ONR.
Idą zawsze na końcu pochodu.
Traktowani są jako polityczno-społeczny folklor bo jest to bardzo mała grupa.
Nikt w Krakowie nie waży się blokować wielotysięcznego pochodu z powodu przyłączenia się do niego kilkunastu, do kilkudziesięcioosobowej grupy członków wspomnianych partii.
Ale zupełnie inaczej jest w Warszawie. Tam panują zwyczaje rodem z Platformy Obywatelskiej.
W zeszłym roku manifestacja patriotyczna z okazji Święta Odzyskania Niepodległości została zablokowana pod pretekstem tego, że wśród jej uczestników byli członkowie organizacji nacjonalistycznych.
O ile mi wiadomo nacjonalizm nie jest zakazany przez polskie prawo.
Nie udowodniono, że wspomniane organizacje są faszystowskimi - czego zabrania polskie prawo.
W związku z tym zeszłoroczne manifestacje były legalne a Policja współpracująca z bojówkami lewackimi - w blokowaniu manifestacji patriotycznych dokonała przestępstwa przeciwko elementarnym zasadom demokracji.
Obowiązkiem Policji było odblokowanie trasy przemarszu manifestacji patriotycznych.
Gdyby w trakcie manifestacji patriotycznych doszło do promowania faszyzmu to Policja miała pełne prawo by interweniować.
Ponieważ nie interweniowała w roku ubiegłym - wobec manifestacji patriotycznej to mamy niepodważalny dowód, że pomagając lewakom blokować manifestację patriotyczna, Policja współuczestniczyła w przestępstwie!
Po zeszłorocznej hańbie Policji - uczestnicy patriotycznej manifestanci przyjęli bardziej bojowe nastawienie. A lewacy stali się jeszcze bardziej agresywni. Kiedy do manifestacji patriotycznej przyłączyło się kilku zadymiarzy to wynikła z tego awantura.
Lecz jej źródło tkwi niepodważalnie w zeszłorocznym postępowaniu Policji.
W roku bieżącym doszło do szeregu przestępstw i prowokacji ze strony neostalinowskich bojówek nazywających siebie "Porozumienie 11 Listopada".
Sprowadzili oni z Niemiec i całej Polski bojówkarzy, którzy mieli zablokować patriotyczna manifestację 11 listopada.
Władze Warszawy ułatwiły im zadanie pozwalając na zablokowanie manifestacji patriotycznej.
Co działo się na terenie Warszawy 11 listopada 2011 roku, możemy obserwować z wielu relacji niezależnych dziennikarzy obywatelskich.
W dniu dzisiejszym - tak zwany Premier RP - Donald Tusk pozwolił sobie na oburzające stwierdzenie: "polscy chuligani popierani przez PiS zranili policjantów" .
Wydarzenia 11 listopada były od początku prowokacją Platformy Obywatelskiej, która wykonując haniebne zadania walczy z polskim patriotyzmem.
Donald Tusk to propagator idei faszystowskich, hańbiących całą jego partię polityczną.
Platformowy faszyzm nie przejdzie w Polsce!
|
|
19 listopad 2011
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Ekonomia na codzień czyli historie lokalne.
kwiecień 5, 2004
Jan lucjan Wyciślak
|
Jozef Mackiewicz "Prawda w oczy nie kole"
marzec 18, 2008
...
|
Galeria, hotel, a potem kolejne hotele i biurowce
marzec 7, 2006
Magdalena Kursa
|
Trwa zamykanie nagonki na syna czerwonej krynickiej świni
grudzień 18, 2008
tłumacz
|
Wrocław: matka z czworgiem dzieci na bruku
sierpień 17, 2002
PAP
|
Świat wie o zagładzie i milczy
styczeń 28, 2005
zaprasza.net
|
Kłamstwo sto razy powtarzane
marzec 16, 2005
|
Spotkanie autorskie z Markiem Głogoczowskim
wrzesień 20, 2007
zaprasza.net
|
Aktualizacja strony http://zaprasza.net/kolton
W zwiazku z przyjeciem do Uni Europejskiej RUMANIA i BULGARIA nalezy popraw
lipiec 7, 2007
Henry Kolton
|
"Trzecia droga" Lecha Wałęsy
wrzesień 27, 2003
|
Staż dyskutanta
lipiec 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
WYPRZEDAŻ MAJˇTKU KOMUNALNEGO POLAKÓW
Samorządowcom ku rozwadze!
lipiec 28, 2007
Dariusz Kosiur
|
Hołd ofiarom grudnia 13.XX.1981 Dla mojego brata Antoniego Browarczyka
grudzień 13, 2005
Grażyna Browarczyk
|
Apekty cielesności - Chrześcijaństwo, a buntowniczy feminizm
kwiecień 11, 2007
Jan Wieczorek
|
Szukanie frajerów już się zaczęło
październik 18, 2003
|
Kosowo
luty 28, 2008
Artur Łoboda
|
Polska - bogaty kraj
maj 1, 2003
http://www.se.com.pl/
|
Ds. praw człowieka
sierpień 28, 2006
Bogusław
|
Marek Borowski: dobrze chronimy ziemię WP 2002-11-13 (10:46)
listopad 15, 2002
Sygnały dnia
|
Czy Polacy to idioci?
maj 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|