|
Po wyborach
|
|
Komar : http://www.youtube.com/watch?v=res3mWfM9e4
Bardzo dziwna sprawa – w wyborach w II turze podpisywaliśmy się na spisach adresowych, na których NIE BYŁO naszych podpisów z I tury.
Podobno powinny tam być, bo jak się zdaje spis powinien być jeden na obie tury. Podpisywaliśmy się jednak na nowych formularzach spisowych.
Z lektury rozporządzenia PKW:
....„Dlaczego w komisjach nie było ksiąg, w których podpisywaliśmy się w pierwszej turze?!
Zastąpiono je nowymi księgami.
W ten sposób wyborcy, którzy wzięli udział tylko w II turze, nie mogli sprawdzić, czy "ktoś" nie podpisał się za nich w pierwszej turze.
To wbrew pozorom nie jest pytanie oszołoma.
W przypadku dorzucania kart do urny (ewentualnego - dodatek na potrzeby procesowe) konieczne były lewe podpisy za nieprzybyłych wyborców.
W drugiej turze mogli i powinni zauważyć to - ewentualne - oszustwo wyborcze.
Lecz ktoś oszustom ułatwił pracę? KTO? DLACZEGO?
W poprzednich wyborach 'dowożono' karty do głosowania.
O dziwo, w komisjach o tak wyjątkowo wysokiej frekwencji, że nie starczało w nich kart, wygrywała z olbrzymią przewagą Platforma. To - powiedzmy sobie ostrożnie - nasuwa dokładnie te same podejrzenia, co podmianka list wyborców 4 lipca!
Teraz wystarczy zazadac ksiag rejestrowych z pierwszej tury wyborow !
|
|
6 lipiec 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
Apel do ugrupowań centroprawicy
sierpień 15, 2003
przesłała Elżbieta
|
Wykluczenia Polaków w Polsce chcą żydowscy rasiści!
listopad 17, 2007
Grażyna
|
"kamienie przez Boga rzucone na szaniec..."
sierpień 2, 2004
zaprasza.net
|
Dla PAP to są "Dziwne praktyki w VW!"
wrzesień 14, 2008
PAP
|
Prawdziwa gra prezydenta
grudzień 13, 2002
Artur Łoboda
|
The Progress (the Creep) of Cancer named USA
listopad 14, 2008
Marek Głogoczowski
|
Mali i duzi
sierpień 5, 2003
Andrzej Kumor
|
Kolejne buble i robota dla Trybunału
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
Wcześniejsze wybory - czyj to spryt?
maj 26, 2008
Dariusz Kosiur
|
Belka nie jestem przeciwnikiem podatku liniowego, ale ja jestem
grudzień 23, 2002
Artur Łoboda
|
Rejtan
czerwiec 7, 2003
przesłała Elżbieta
|
Spieprzać dziady, czyli kolejny "prezydent wszystkich Polaków"
listopad 9, 2006
INTERIA.PL/RMF/PAP
|
E pluribus unum
maj 18, 2004
Andrzej Kumor
|
Pieniądze – Banki – Nędza - Niewola!
marzec 7, 2009
?ródło: http://www.propolonia.pl/
|
Dlaczego 2+2=4
czerwiec 24, 2008
Artur Łoboda
|
Ich poprzednicy trafili w "nagrodę" do Berezy Katuskiej
lipiec 14, 2008
Newsweek
|
Śmierć czatuje na sportowców a Temida na urzędników
marzec 2, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy Irakijczycy zjednoczą się przeciwko USA?
styczeń 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kompromitacja
wrzesień 15, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska potrzebuje nowych przywódców
wrzesień 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
|
|