|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
więcej -> |
|
Areszty bez wyroku
|
|
Zapodany news na WP z 3 stycznia 2008 roku nie był zbytnio komentowany w mediach. Być może przeoczyłem ten fakt, ale nie wydaje mi się. Pytanie Europejskiego Trybunału Praw Człowieka o stosowanie przewlekłej sankcji tymczasowego aresztowania w Polsce POzostało bez szerszego echa.
Nie chciałbym tu kierować żadnej supozycji co do istoty bolszewickich metod stosowanych przez polski(?) wymiar (nie)sprawiedliwości. Bo i po co, skoro to i tak nic nie zmieni. Skoro nadal rzesza pseudo prokuratorów i sędziów stosuje metody wyuczone na metodzie szkoły Duracza. (sic)
Pozwolę sobie jedynie na przytoczenie, dla unaocznienia tego, co mają do powiedzenia w tym temacie czytelnicy WP i kilku innych portali. Zdaję sobie sprawę, że to zaledwie mikroskopijna cząsteczka krytycyzmu skierowanego pod adresem tych którzy te praktyki stosują.
Obok instytucji tymczasowego aresztowania istnieje jeszcze drugi poważny problem, który póki co nie został nagłośniony przez Trybunał, ale to tylko kwestia czasu. Poważnym naruszeniem podstawowych praw wolności człowieka jest fakt przetrzymania w polskich więzieniach, w których warunki można przyrównać do tych z końca lat 80(!) osób bez prawomocnych wyroków, którzy często latami oczekują na apelację wyroków pierwszej instancji!
W tym temacie RPO albo milczy albo udaje, że problemu nie ma. Dlatego też liczne publikacje Rzecznika RPO dr Kochanowskiego wydają (być może nawet są) zasłoną dymną dla istniejących problemów.
Teraz kilka ( wyjętych) cytatów komentarzy pod artykułem: Wstyd na całą Europę: Trybunał pyta Polskę o areszty bez wyroku http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?k...
Powrót Wolińskiej
zet 2008.01.03 20:12
Za czasów rządów "PiS" i ministra Ziobro nastąpił faktyczny powrót do praktyk stosowanych w najgorszym okresie dawnego ustroju. Za prokurator Wolińskiej przetrzymywano bez sądu kilka lat np. Jana Stachniuka z antykatolickiej grupy Zagruga. Teraz słyszymy nie tylko o Pęczaku czy Dochnalu (tzw. areszty wydobywcze), ale o znacznie większych rekordzistach, trzymanych bez procesu po kilka lat. To absolutny skandal i rzecz nadająca się do postawienia odpowiedzialnych przed Trybunałem Narodu Polskiego.
Wreszcie ktoś zajął się tą bulwersującą sprawą
Staś P. 2008.01.03 20:08
Nareszcie! Jestem adwokatem i nie wiem już mam tłumaczyć klientom i ich rodzinom , że mimo formalnie obowiązującej zasady domniemania niewinności aresztowanie "tymczasowe" stosowane jest niekiedy przez 3-4 lata (nawet bez nieprawomocnego wyroku).Jest to skandal! A potem dziwnym trafem wydawany wyrok (wymierzona kara pozbawienia wolności) dopasowywany jest do długości stosowanego w danej sprawie tymczasowego aresztowania. W mojej ocenie tymczasowe aresztowanie jest w Polsce rażąco nadużywane.
Dżungiel 2008.01.03 22:09
Rządy PiSu, LPRu i Samoobrony były złe, narastał niepokój wśród nas, zwolenników oraz członków SLD i Unii Wolności. Kaczyński był za mały, a Giertych za duży, razem wyglądali jak Pat i Pataszon. Nie zgadzali się z Wyborczą i TVNem, to zamach na wolne media! Krytykowali mędrca Wałęsę, bo nazwał ich chorymi, a prezydenta ......synem. Jak można krytykować laureata nagrody Nobla?! Chcieli walczyć z korupcją, a przecież w Polsce nie ma korupcji, po prostu radzimy sobie jak możemy
Polak 2008.01.03 22:51
Trzeba pamiętać, ze sam Kaczyński był tez ministrem sprawiedliwości. On i jego klika to przecież nomenklatura w polskim systemie sprawiedliwość. To zbrodniarze a nie politycy, to kryminaliści a nie prokuratorzy, to oprawcy a nie sędziowie, to gestapo a nie policja.
Włodzimierz HERSKI 2008.01.04 00:32
To prawda, ale o dwa lata za długo. Chociaż nie wykorzystał tych dwóch lat, bo był nasycony awersją do Łukaszenki. Mógł przecież wydzierżawić od niego tereny polskiego lagru Berezy Kartuskiej i tam zamykać bez sądu bezterminowo. Nikt by aresztowanych nie wyciągnął, co Łukaszenka może zagwarantować. No i Ziobro jako prawnik niedokończony skąd mógł widzieć ile lat może trzymać aresztowanych. Ale winę ponoszą sądy, bo to jest ich decyzja. A może dla przykładu pozbawić paru winnych uprawnień prokuratorskich czy sędziowskich i sprawę nagłośnić.
rej 2008.01.03 21:41
Dziwnie utożsamiacie min. Ziobrę z całym wymiarem sprawiedliwości i jakąś dziwną wszechwładzą, jaką miałby posiadać. Przecież to nie On dyktuje każdemu sędziemu, prokuratorowi, co ma robić! Te wypowiedzi wskazują nie tylko na zwykłą nienawiść do osoby min. Ziobry, który jako jedyny od 18 lat coś zrobił dobrego dla nas, ale i brak minimum wiedzy z zakresu prawodawstwa, ale także kultury i choćby trochę obiektywizmu w ocenie człowieka. Bez tej zajadliwości, wulgaryzmów ,jaka jest w większości wypowiedzi dyskusja miałaby inny charakter.
aaa 2008.01.03 21:01
Zbigniew zero to nędzna imitacja Felka Dzierżyńskiego i Berii- wiele razy stosował w stosunku do ludzi obcych mu ideowo metody rodem z najczarniejszych czasów stalinizmu- areszt wydobywczy, publiczne lżenie i poniżanie przeciwników itp. ale nie ma się czemu dziwić- tatuś to komuszy kacyk i jabłuszko niedaleko spadło...
Nadzieja na normalność...
Robert 2008.01.03 19:56
Areszt tymczasowy nie powinien służyć wygodzie prokuratorów. Powinien trwać do 2 tygodni, a w czasie jego trwania powinno się coś dziać w sprawie. Areszt powinien być absolutną koniecznością. Jeżeli ktoś w innej sprawie niż zabójstwo ucieknie z kraju bo nie zastosowano aresztu, to warto zauważyć że banicja jest bardzo uciążliwą karą i niewielu się na nią zdecyduje. Ukrywanie się przez dziesięciolecia też trudno nazwać normalnym życiem. To pisowcy tworzyli warunki karne dla przybyszów z Marsa a nie dla swoich rodaków. Panie prof. Ćwiąkalski, w panu nadzieja na normalność , na świadectwo że nie żyjemy w średniowiecznej Azji.
Itd., itp., et cetera.
Szukających więcej wypowiedzi w tym i pokrewnym temacie odsyłam do przeglądarek internetowych.
|
|
6 styczeń 2008
|
|
Marek Olżyński
|
|
|
|
Dmuchajmy na zimne
październik 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy wznowić protesty jeszcze w czasie kampanii wyborczej? - pytanie Primum Non Nocere
sierpień 8, 2005
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
|
Zagrożone Wartości USA
grudzień 31, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
2008.06.28. godzina 2000 Serwis wiadomości
czerwiec 28, 2008
tłumacz
|
AN OPEN LETTER TO THE EUROPEAN PARLIAMENT
marzec 14, 2005
Andrzej Gwiazda
|
E pluribus unum
maj 18, 2004
Andrzej Kumor
|
Nowojorska rada przeciwko Autonomii
sierpień 16, 2002
IAR
|
"W koło Macieju"
październik 6, 2006
przesłala Elżbieta
|
O naszym obecnym Wielkim Bracie, przez poprzedniego.
About our Big Brother, by the previous one (3) (2007-09-26)
wrzesień 26, 2007
tłumacz
|
Zagadka samochodów-pułapek z 11 września 2001
maj 9, 2007
marduk
|
Rosja jako " przyjaciel" Polski
sierpień 20, 2008
Jacobsdamm Warszawa.
|
Cenzor, cenzura, moderator, kretyn…
maj 31, 2006
zaprasza.net
|
Kraj bez perspektyw
lipiec 10, 2004
Adam Wielomski
|
Na pastwę szakali. ( Tym razem Brunono Schulz )
lipiec 10, 2002
PAP
|
Słowa krętacza
kwiecień 28, 2003
eva
|
Pewnego razu, Gomułka ...
luty 20, 2004
El
|
Jak stracili wladze
wrzesień 6, 2005
przeslala Elzbieta
|
Cyrk w cyrku
wrzesień 17, 2004
|
Polska wypowiada wojnę Irakowi !!!
luty 26, 2003
|
Ryszard Bugaj
Partia, czyli obrońca ancien regime'u
czerwiec 2, 2002
Idziemy do Europy
|
więcej -> |
|