ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
więcej ->

 
 

Apel o stawienie oporu syjonistycznemu okupantowi

Ludu Libanu!

Armia syjonistycznego wroga prowadzi już od trzech tygodni agresję na Liban. Agresję, która od samego początku przybrała formę wściekłej wojny na wyniszczenie. Piekła, które nie szczędzi żadnego człowieka ani piędzi ziemi, cywilnych instytucji, mediów ani infrastruktury. Mordercza machina syjonistyczna wzięła sobie ostatnio za cel nawet międzynarodowych obserwatorów.
Szalejąca dzicz znalazła pretekst w postaci porwania dwóch żołnierzy izraelskich. Jej działania wykraczają poza jakąkolwiek dozwoloną odpowied?, gdy łaknie zemsty na Libanie i jego ludzie. Jej celem jest zadanie największej możliwej szkody Libanowi, pod hasłem zniszczenia struktur wojskowych i struktur dowodzenia Hezbollahu, przy użyciu najbardziej niszczycielskich i śmiercionośnych broni, przy użyciu najbardziej tchórzowskich i barbarzyńskich środków. Stany Zjednoczone odsłoniły swą twarz degenerata, bezwstydnego uczestnika tej wojny. Tamtejsza administracja otwarcie wyraziła nadzieję na "jutrzenkę nowego Bliskiego Wschodu", tj. spełnienie jej planu przejęcia kontroli nad regionem, jego zasobami, i losem jego mieszkańców, planu, który poczęto realizować ponad trzy lata temu, najeżdżając na Irak.

Choć syjonistyczne lotnictwo, flota i artyleria wciąż mordują i niszczą, nie udało im się osiągnąć założonych celów. Zmusiło to syjonistów do wszczęcia ofensywy lądowej, której starali się unikać od czasu ich niesławnej ucieczki z Libanu w 2000 roku. Od tygodnia usiłują dokonać okupacji dystryktu Bint-Dżbeil, tj. węzła Marun ar-Ras, miasta Bint-Dżbeil i ich okolic. Ci mordercy raz jeszcze pragną okupacji i znieważenia naszej świętej ziemi, narzucenia warunków, jakie postawią oni sami oraz ich panowie, zabijając, masakrując, wydziedziczając. Syjonistyczna machina wojenna wyróżnia się w zbrodniczości i dzikości. Waszyngton zaś jak zwykle ją wspiera, choćby miało to oznaczać sprzeciwienie się reszcie świata!

Łajdacka agresja i jej niebezpieczne cele sprawiają, że na ludzie Libanu spoczywa poważna odpowiedzialność: sprzeciwu, oporu i złamania jej celów. Na rządzie libańskim spoczywa obowiązek odrzucenia polityki uległości i samozadowolenia, porzucenia snu o amerykańskiej czy międzynarodowej "ochronie". Stany Zjednoczone są współuczestnikiem agresji i muszą być dokładnie tak traktowane. Lud i rząd muszą zjednoczyć się w walce, podejmując wszelkie niezbędne kroki i środki w dziedzinie polityki, działań wojskowych, bezpieczeństwa i zapewnienia ludności środków egzystencji. By to osiągnąć, potrzeba rządu jedności narodowej, umiejącego rozpoznać skutki agresji i na tej podstawie rozpoznać przyjaciół i wrogów Libanu, rządu będącego prawdziwym sojusznikiem i partnerem bohaterów ruchu oporu, raz jeszcze przyczyniających się do chwały Libanu, broniących ojczyzny, jej suwerenności, jedności i istnienia w obliczu zbrodniczej amerykańsko-syjonistycznej machiny wojennej.

Ludu Libanu!

Izrael usiłuje dokonać reokupacji części libańskiej ziemi, zniszczyć libański naród i cywilizację.

Islamski ruch oporu z bohaterskim poświęceniem osiąga bohaterskie zwycięstwa. Nasza armia trwa niezłomnie po tym, jak jej oficerowie i żołnierze stali się celem tchórzowskich zamachów na ich życie. Teraz obowiązek wobec ojczyzny wzywa nas, byśmy dołączyli do walki ruchu oporu, przeciwstawiając się okupantom i ich zbrodniom. To nasz obowiązek jako partii politycznych, patriotycznych sił lewicowych i demokratycznych, osób, i bojowników, którzy zdążyli odegrać zaszczytną rolę broniąc przed agresją ojczyzny, od 1982 r. jako Libański Front Narodowego Oporu dokonując aktów heroizmu. Nasz lud to pamięta, pełen dumy i chwały.

Wzywamy naszą młodzież, by przypomniała sobie o tym doświadczeniu, wzięła zeń inspirację i przykład, przystępując do walki w ruchu oporu, trwając niezłomnie w swych miastach i wsiach. Wzywamy ją: niech chwyci za broń i wyjdzie naprzeciw hordom naje?d?cy, broniąc ojczyzny, jej suwerenności, jej ludu, i wszystkiego, co drogie naszym sercom.

To historyczne dni dla naszej ojczyzny. Nasz lud zatriumfuje, niosąc pochodnię wolności, suwerenności i jedności naszej ojczy?nie i narodowi arabskiemu, zwyciężając i gromiąc wszystkich pragnących łupów, najazdów i podbojów.

Libańska Partia Komunistyczna, 1 sierpnia 2006
9 sierpień 2006

Tłum.: Paweł Michał Bartolik. 

  

Archiwum

Z perspektywy "synów Seta"
sierpień 7, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Komuniści chronieni przez Żydów?
wrzesień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Jaruzelski: papież najwybitniejszym Polakiem XX wieku
sierpień 14, 2002
PAP
Uczcie się obcych kultur
grudzień 20, 2006
Artur Łoboda
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
Józef Beck wykonał plany Józefa Piłsudskiego i przyczynił się do klęski Hitlera
grudzień 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Zapisy w Konstytucji RP Polska potrzebuje pilnie poważnej naprawy cz.2
wrzesień 16, 2007
Dariusz Kosiur
Budżet katastrofy
październik 16, 2003
Prof. STEFAN KUROWSKI
Balcerowicz jednak powraca
marzec 2, 2007
INTERIA.PL/PAP
Polityczny kabaret
Ostatnie dni ex prezydenta Krakowa

grudzień 8, 2002
Artur Łoboda
Geszefciarze w sutannach i inni
styczeń 14, 2007
Artur Łoboda
100 tys. napromieniowanych
sierpień 18, 2005
Goska
Stan Wojenny II
grudzień 22, 2003
Super Express
Dyplom dla idioty - kontynuacja cyklu zapoczątkowanego przez Pana Witolda Filipowicza
grudzień 23, 2008
tłumacz
HEROINA à la Newsweek – moda marynarzy i artystów
styczeń 24, 2007
Zbigniew Jankowski
Rozwój gospodarczy najlepszym srodkiem na powstrzymanie wojen. Konferencji w Moskwie poswiecona infrastrukturze
maj 14, 2007
INSTYTUT SCHILLERA
WP jak TPSA
październik 17, 2003
Tomasz Sęk
Ziarno w popiele
sierpień 28, 2003
Artur Łoboda
Zawód - szpieg
grudzień 4, 2006
bez podpisu
"Polacy potrzebują ekumenizmu"
październik 24, 2004
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media