ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
więcej ->

 
 

Brytyjski Żyd będzie nadzorował treningi policji w całej Unii Europejskiej, w zakresie tzw. przestępstw nienawiści i antysemi

http://www.bibula.com/new/display.php?textid=00786

Brytyjski Żyd został wybrany przez Organizację Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OSCE) do prowadzenia treningu policji w zakresie tzw. przestępstw z nienawiści (Hate Crime). Mark Whine, członek brytyjskiej grupy szkolącej policję brytyjską oraz dyrektor organizacji CST zajmującej się dotychczas, jak się stwierdza "bezpieczeństwem brytyjskich Żydów", będzie nadzorował treningi policji w całej Unii Europejskiej. "Policja będzie instruowana w zakresie rozpoznawania i monitorowania przestępstw nienawiści oraz zwalczania ich." - mówi Whine. Zakres obejmuje przypadki tzw. antysemityzmu, rasizmu i innych tzw. przestępstw na tle nienawiści.



KOMENTARZ BIBUŁY: Po takim treningu, prowadzonym przez takich speców dopiero dowiemy się co to jest ten antysemityzm i kto jest antysemitą. Policja europejska stając się tym samym policją jew-ropejską, przemieni się zatem w ośrodek czuwania nad niepoprawnie myślącymi, czyli tymi którzy np. zechcą wskazać palcem na, dajmy na to Żyda-złodzieja albo Żyda-mordercę - działającego tu i teraz czy też tego z historii. Krytyka bowiem pewnej grupy zastrzeżona jest i będzie tylko do tej grupy (warto zauważyć to już dzisiaj, gdzie np. książki krytyczne pisane na najbardziej drażliwe tematy, zastrzeżone są tylko dla Żydów - vide Finkelstein, który co prawda nie jest lubiany przez jewrejski Światowy Kongres, to jednak włos z głowy mu nie spada, w przeciwieństwie do krytykujących te same kwestie gojów). Aj, a jakiż to dopiero będzie gro?ny antysemita roznoszący "antysemicką" literaturę w postaci nieocenzurowanych wydań Pisma Świętego. Nieocenzurowanych, bo do tego czasu odpowiednie "międzyreligijne komisje teologiczne" pozmieniają co trzeba i tam gdzie trzeba.

http://jta.org/page_view_breaking_story.asp?intid=5985
11 grudzień 2006

BIBUŁA - pismo 

  

Archiwum

Niezależne Obchody Rocznicy Strajków Sierpniowych 1980 we Wrocławiu
sierpień 24, 2005
Leszek
Apel o tłumaczenia
styczeń 16, 2006
Jerzy Paruszewski
Nasza niby strasznie czuła cywilizacja walczy na dzieci.
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
Szejk z Przemyśla, czyli cicho sza idą „rzeszowiacy”
maj 5, 2006
Marek Olżyński
sdfsaf
październik 4, 2005
adssa
Stan Wojenny II
grudzień 22, 2003
Super Express
UE w Wąchocku
grudzień 27, 2003
przesłała Elżbieta
Demokracja według W.M.
grudzień 17, 2007
W.M.
Inne oblicze nazizmu
kwiecień 6, 2004
Tajne Loty CIA do Lotnisk w Europie
grudzień 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Wolna Polska
czerwiec 28, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
Irak jako nieudana super-baza osi USA-Izrael?
maj 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
CZY ISTNIEJE PAŃSTWO POLSKIE?
listopad 6, 2003
Józef Darski
Wystąpienie Colina Powella podczas obchodów rocznicy wybuchu Powstania
sierpień 2, 2004
PAP
Mowo Polska i Polacy
październik 2, 2006
mik4
Czy zbrodnia przeciw narodowi jest zbrodnią przeciw ludzkości?
kwiecień 18, 2003
zaprasza.net
Błogosławieni, którzy nie pomyśleli a uwierzyli
marzec 30, 2004
Polska widziana przez pryzmat prowincjonalnego miasteczka...
sierpień 7, 2008
jobstalker
Nasza Polska: Obrońmy Polskę!
luty 4, 2003
Erozja wszystkiego
wrzesień 25, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media