ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Samouczek I 
6 luty 2011      Bogusław
Wymuszone leki wszystkich obywateli 
25 marzec 2023     
Co wiemy o covid-19  
15 kwiecień 2020     
O czym w Europie się nie mówi... Czy alkoholizm Junckera może wpływać na jego działania w KE? 
21 marzec 2017      Bronisław Wildstein
Przeszedłem infekcję koronawirusa 
22 październik 2020     
Powstanie styczniowe 2020 
15 styczeń 2021      Artur Łoboda
EuroMajdan - krok ku demokracji czy dyktaturze? 
19 listopad 2014      Stowarzyszenie Wspólnota Polska
Wyrazy współczucia dla Rosjan 
24 styczeń 2011      zaprasza.net
Zmagania o wyższość Żydów 
9 maj 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Jeżeli w Polsce rządzić będzie PiS...? 
12 styczeń 2014      Artur Łoboda
Rozwój wypadków w Polsce - ku przestrodze 
11 marzec 2016      Artur Łoboda
Małgorzata Omilanowska - Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Przypomnienie o pytaniu zadanym w Trybie Prawa prasowego 
30 wrzesień 2014      Artur Łoboda
Zgony z powodu szczepionek COVID są o 407% wyższe niż wszystkie łączne zgony wcześniej zgłoszone z powodu innych szczepionek 
31 lipiec 2021     
Dwudziesta rocznica zburzenia muru berlińskiego 
9 listopad 2009      Artur Łoboda
Być Polakiem - Iwo Cyprian Pogonowski 
5 luty 2013      Artur Łoboda
Sodomici chcą oddawać swą krew  
9 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Kultura dyskryminowana 
18 luty 2015      Artur Łoboda
Chanuka w Sejmie 
19 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Gdzie jest zabytkowy ołtarz z kościoła w Ustce ? Część V 
27 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Państwo żydowskie jest ludobójcze, ale czy społeczeństwo izraelskie też jest chore? 
2 czerwiec 2024      Ilana Mercer

 
 

Perspektywy dystopii

Jeśli system nie tylko ma problemy do rozwiązania, ale sam system jest problemem, pomoże tylko radykalna zmiana.
Przedruk z „Nowego wspaniałego świata 2030”.„Naprawdę wydajnym państwem totalitarnym byłoby państwo, w którym wszechpotężna egzekutywa władców politycznych i ich armia menedżerów rządzi populacją robotników przymusowych, których nie trzeba do niczego zmuszać, ponieważ kochają swoje niewolnictwo” – napisał Aldous Huxley proroczo w swoim klasycznym „Nowym wspaniałym świecie”.


Pomimo „postępu”, - jaki wyłaniający się globalny totalitaryzm dokonał z pomocą inscenizacji „Corony”, najgorsze plany samozwańczej elity wciąż mogą zostać przez nas pokrzyżowane.
Warunkiem tego jest jednak to, aby coraz więcej ludzi budziło się i nie pozwalało uśpić pozornie statecznej symulacji demokracji.
Wymagane są teraz bezlitosne analizy i zdecydowane działania.
Ta niezbędna bezwzględność ma imię: Ullrich Mies.
W swojej nowej książce sprawdzony wiosenny bojownik oporu zebrał eseje ważnych i odważnych myślicieli, którzy sprawdzili się w obecnym wyzwaniu.
Fragment tekstu jest wstępem do opublikowanej przez Miesa antologii „Nowy wspaniały świat 2030: Od upadku demokracji i powstania porządku totalitarnego”.
 
Autorzy i redaktorzy tej książki rozumieją „pandemię” korony jako zainscenizowane okno czasowe – „okno możliwości” (1):
korona jako scenariusz wyjścia, przełączenia i zakłócenia, a także operacja fałszywej flagi (2),
ponieważ „ globaliści „Uznali, że swoim globalistycznym modelem kapitalizmu popchną planetę„ pod ścianę ”i sami mogą stać się ofiarami warunków, które zostały spowodowane.

Z naszego punktu widzenia rzeczywiste cele „pandemii” koronowej są zupełnie inne niż – jak rzekomo twierdzono – ochrona zdrowia ludzi przed śmiertelnym wirusem.

Autorzy dołączają do ekspertyzy naukowej reprezentowanej przez setki nękanych, potępianych i zmuszanych międzynarodowych lekarzy (3).
Eksperci ci doszli do wniosków diametralnie sprzecznych z publiczną propagandą, rządami i władzami związanymi instrukcjami (4).

„Komitet Fundacji Corona” (5) podczas dziesiątek kilkugodzinnych spotkań rzucił światło na gigantyczną zbrodnię , umożliwiając wypowiedzenie się ponad 100 ekspertom (6).

Tygodnik Democratic Resistance (7), założony w kwietniu 2020 r., oraz duża liczba niemieckojęzycznych mediów krytycznych wobec rządów, w tym Rubikon , KenFM , Multipolar i NachDenkSeiten, a także niezliczone media zagraniczne z obszaru anglojęzycznego, o których tutaj nie wspomniano , byli przekonani od samego początku, że ta „pandemia” była zasadniczo niewłaściwa, ponieważ sprzeczności, arbitralność i rządowy terror stawały się coraz bardziej oczywiste w miarę upływu czasu.

Od wiosny 2020 roku ukazały się niezliczone książki, które dotyczą treści tzw. pandemii.


  Same te prace udowadniają, że „pandemia” korony i związane z nią blokady są gigantycznym manewrem oszustwa, operacją psychologiczną (PSYOP) i „przewrotem z góry”.


Zamierzonym produktem wtórnym tego PSYOP jest całkowity podział społeczeństwa na wrogie obozy.
Sam wydawca idzie jeszcze dalej i określa planowany kryzys koronowy jako wielokrotną operację wojenną przeciwko narodom.
 
Ponieważ w „Pięknym Nowym Świecie”, który rozwija się na naszych oczach jak w przyspieszonym tempie, po Konstytucji i praworządności pozostały tylko ruiny, proces samooczyszczania w – niemieckim – krajobrazie politycznym, instytucjonalnym i medialnym jest całkowicie niemożliwy z realistycznego punktu widzenia, ponieważ niemiecki system sądownictwa jest w dużej mierze zakłócony i zinfiltrowany przez skorumpowane kadry partyjne.
 
Posiadacze władzy będą starali się zapobiec jakiemukolwiek oświeceniu i nadal będą nadużywać swoich wpływów medialnych, aby stworzyć zgodny klimat opinii, ponieważ w przeciwnym razie trudno byłoby uniknąć wojny domowej.
Tym bardziej cieszy, że w momencie, w którym kończy się termin redakcji tej książki, nastąpił pewien ruch w tuszowaniu z USA.

Senat USA (8) podejmuje gigantyczny skandal, a niektóre media badają teraz rolę Anthony'ego Fauciego (9) w kontekście reżimu korony.
Ponadto w USA i Kanadzie toczą się niezliczone pozwy sądowe z milionami spraw sądowych.
 
We wcześniejszych publikacjach nazywałem ten gigantyczny kartel władzy „finansowym kapitalistyczno-państwowym terrorystyczno-militarno-przemysłowym kompleksem komunikacyjnym” (FSMIKK), z przemysłem bezpieczeństwa i tajnymi służbami szeroko zaliczonymi do „państwowego terrorysty” (10).

 Aby móc odpowiednio uchwycić ten antydemokratyczny kartel, w tym skorumpowany świat nauki, think tanki, w tym „Głębokie i skorumpowane rządy”, oraz rozumieć w całości jako spisek przeciwko żywotnym interesom narodów, termin „głębokie państwo” ( 11) został ustanowiony.

Zgodnie z tym punktem widzenia, głębokie państwo to rzeczywisty rząd (12) – „ciemne państwo” (13) lub „rząd cieni”, który działa z orientacją długoterminową, której nie można ani wybrać, ani odrzucić.
I dlatego wybory odgrywają żadną lub w najlepszym razie podrzędną rolę.
Narody są zakładnikami Głębokiego Państwa.
 
Jak zawsze w historii, narody nie mają nic do powiedzenia, a urojenia władzy, grabież, a także urojenia skierowane do wewnątrz i na zewnątrz klas rządzących i ich elit funkcjonalnych w rządach, policji, wojsku i władzach - od arbitralności i cenzury po ucisk i wojna - finanse i cierpienie.
 
Ale to nie wszystko:
zglobalizowany kapitalizm – znacząco od zakończenia konkurencji systemowej i upadku ZSRR – zjednoczył światowe „elity” w coraz bardziej powiązane sieci, tak że obecnie jesteśmy transnarodową klasą kapitalistyczną – transnarodowym kapitalistą.

Klasa (TCC ) - potrafi mówić (14).
William Robinson pisze w swojej książce „Global Capitalism and the Crisis of Humanity” (15), że 500 lat kapitalizmu doprowadziło do globalnej zmiany w epokach, w których cała ludzka działalność została przekształcona w kapitał.
Cały świat stał się jednolitym rynkiem.
Globalny obieg kapitału jest rdzeniem międzynarodowej burżuazji „transnarodowej klasy kapitalistycznej”, która działa w oligopolistycznych klastrach na całym świecie.
 
Te elitarne klastry utworzyły strategiczne ponadnarodowe sojusze poprzez fuzje i przejęcia przedsiębiorstw w celu jeszcze silniejszej koncentracji bogactwa i kapitału.
Ten proces tworzy hegemoniczne elity.
Nadmierna akumulacja kapitału prowadzi do inwestycji spekulacyjnych i ostatecznie do wojen.
Transnarodowa Klasa Kapitalistów chroni swoje interesy poprzez globalne organizacje, takie jak Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Grupa Siedmiu (G7), Grupa Dwudziestu (G20), Światowe Forum Ekonomiczne / Davos, Komisja Trójstronna, Bilderberg Grupa, Bank rozliczeń międzynarodowych oraz niezliczone think tanki i inne stowarzyszenia ponadnarodowe (16).


  Jeśli kryzys koronowy wyjaśnił jedną rzecz, to był to fakt, że ponadnarodowa klasa kapitalistyczna i jej globalne elity funkcjonalne współpracują ze sobą w głęboko usieciowiony sposób w rządach - transnarodowe elity władzy (TPE).


US Deep State określa wytyczne polityki na całym Zachodzie.
Dlatego używam terminów „globalne głębsze państwo”, „globaliści”, „kartel światowych potęg” lub – jeśli chodzi o narodowy kontekst tej aglomeracji władzy – rządzące „elity” jako synonimy dla tej książki.
Wojskowym ramieniem przemocy zachodnich klas kapitalistycznych jest NATO.
 
Agresywny sojusz wojskowy chroni interesy gospodarcze i ekspansjonistyczne pragnienia zachodniej klasy kapitalistycznej.
Rozumiem kryzys koronowy jako globalną operację wojenną, zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną, a rzeczywisty kryzys środowiskowy (17), który globaliści w znacznym stopniu wywołali w ciągu ostatnich 50 lat, chcą teraz wykorzystać jako model biznesowy w realizacji ich totalitarnego „Nowego Porządku Świata”.


O co toczy się gra

 
Claudia von Werlhof w imponujący sposób podsumowuje to, co będzie sednem nadchodzących lat.
Ona również jest przekonana, że ​​wymuszona „pandemia” jest gigantycznym manewrem dywersyjnym i aktem ludzkiego stresu z „Global Deep State”:


„Dzisiaj można zaobserwować, że znajdujemy się w środku upadku nowoczesności, wymuszonego „z góry” i usprawiedliwionego kryzysem pandemicznym – załamaniem się jej systemu monetarnego, jej wolnej przedsiębiorczości i wymuszonego wzrostu, jej miejsc pracy, jej systemu politycznego i wolności - oraz praw człowieka ich ludzi.
Tylko niektóre korporacje i ich technologie są wyłączone z upadku, zwłaszcza „nowe” technologie tzw. 4. rewolucji przemysłowej – cyfryzacja AI, inżynieria genetyczna, biologia syntetyczna, nanotechnologia, geoinżynieria i kontrola umysłu” (18). 


Według von Werlhofa jest to celowo „inscenizowany upadek nowoczesności”.
A po tym upadku ma nastąpić totalitarna reorganizacja świata na podstawie tzw. Zielonego Nowego Ładu.
Jednak system wojenny zorientowany na kapitał ma zostać utrzymany lub rozszerzony, a ludzkość ma zostać odbudowana zgodnie z fantazjami techno-fetyszystów.
Czyniąc to, ludzkość zostaje „transhumanizowana” i tym samym zredukowana „do funkcji i komponentów wewnątrz maszynerii”.


„Pandemia polityczna”

 
Najpóźniej od lutego 2020 r. mamy do czynienia z pandemią szczególnego rodzaju na Zachodzie, czyli plagą polityczno-medialną.
Ta poważna, wszechobecna i żrąca choroba polityczna oznacza ostatni etap zachodniego kapitalizmu katastroficznego i przejście do „Nowego Porządku Świata”.
Jako „głębokie i skorumpowane rządy”, rządy, jako niszczące kule demokracji, realizują wolę globalistów i podżegaczy wojennych NATO, przez co media głównego nurtu przekształciły się w wywrotowy przemysł propagandowy.
 
Oświeceni ludzie ruchów demokratycznych przejrzą polityczną propagandę, która została narzucona światu wraz z kryzysem koronowym.
Jest dla nich jasne, że jest to „pandemia polityczna”, spisek zaaranżowany na całym świecie.
Dzięki Coronie „Global Deep State” stworzył okno czasowe niezbędne do rozbicia samego świata.
 
Celem tej książki jest wyśledzenie „kartelu światowych potęg”, który jest odpowiedzialny za tę „pandemię polityczną”, oraz dowiedzenie się, do jakich celów dąży i jaki będzie nasz świat w 2030 r. – oraz ze względu na szybkość tych procesów które mają miejsce możliwie wcześniej pokazaniw- jak mogłyby to wyglądać.

  Ponieważ globaliści są wciąż dalecy od realizacji swojego zboczonego świata, a opór wśród ludności rośnie, najgorszych katastrof można jeszcze uniknąć.

Ponadto uważam, że korekta warunków na podstawie systemu rządzącego jest całkowicie wykluczona, a więc jest to możliwe tylko poprzez radykalny nowy początek.
Moim zdaniem obejmuje to:

 • rozwiązanie stron w ich dotychczasowej formie i funkcji,

 • rozwiązanie skorumpowanych kompleksów lobby,

 • rozwiązanie tajnych służb, a przynajmniej ich masowa redukcja,

 • Wypowiedzenie wszelkich umów z międzynarodową branżą prawniczą i konsultingową, która od dziesięcioleci tworzy ustawy przeciwko interesom ludności w ministerstwach,

 • Przywrócenie Unii Europejskiej jako „Europy narodów”, a nie gospodarki korporacyjnej i elit władzy,

 • Wystąpienie z NATO, rozwiązanie wszystkich kontraktów na rozmieszczenie wojsk,

 • Wyjście z Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego jako projekty tłumienia międzynarodowych finansów i kapitału inwestycyjnego,

 • Redukcja wojska do obrony narodowej,

 • Przetwarzanie spisku koronowego poprzez postawienie w stan oskarżenia osób odpowiedzialnych w polityce i mediach oraz postawienie ich przed trybunałem,

 • wzmocnienie demokracji bezpośredniej,

 • pierwsze ustanowienie rozdziału władz,

 • Całkowita reorganizacja mediów, czyli podporządkowanie demokratycznej kontroli ludu.


 
 
Źródła i komentarze:

(1) https://www.weforum.org/focus/the-great-reset ; Philip Inman, Pandemia to szansa na zresetowanie globalnej gospodarki, mówi książę Karol, Guardian , 3 czerwca 2020 r.: https://www.theguardian.com/uk-news/2020/jun/03/pandemic-is-chance-to- reset-global-economy-mówi-książę-
karol

(2) Flo Osrainik, The Corona Dossier. Fałszywa flaga przeciwko wolności, prawom człowieka i demokracji, Neuenkirchen 2021

(3) https://www.nichtohneuns.de/virus/

(4) https://t.me/coronaDaten

(5) „Komitet Corona” to jedna inicjatywa kierowana przez prawników Reinera Fuellmicha, Viviane Fischer, Justusa Hoffmanna i Antonię Fischer, która w formie trybunału analizuje wydarzenia związane z niemieckim reżimem koronacyjnym.

(6) Fundacja Corona Committee: https://corona-ausschuss.de/sitzungen/

(7) https://www.nichtohneuns.de/zeitung/

(8) https://www.bitchute.com/video/4gf6JNAMgqPg /

(9) https://www.bitchute.com/video/Fe5EfSaNJzLG/ ; https://de.wikipedia.org/wiki/Anthony_Fauci

(10) Ullrich Mies, Brain Pollution in the Age of Counter-Enlightenment, w: Ders (red.), Mega-Manipulation. Uwarunkowania ideologiczne w demokracji fasadowej, Frankfurt 2020, s. 73 do 86

(11) Mike Lofgren, The Deep State. Upadek konstytucji i powstanie rządu cieni, Nowy Jork 2016; Peter Dale Scott, Amerykańskie głębokie państwo. Wall Street, Big Oil and the Attack on US Democracy, Londyn 2015

(12) Zob.: Mike Lofgren, Kernelemente des Tiefen Staates der USA, W Ullrich Mies, Jens Wernicke (red.), Loc. Cit., strony 97 do 110

( 13) Bernd Hamm, Koniec demokracji, jaką znamy, w: Ullrich Mies, Jens Wernicke (red.), Facade Democracy i Tiefer Staat. W drodze do ery autorytarnej, Wiedeń 2017, s. 27 do 46

(14) William I. Robinson, Global Capitalism and the Crisis of Humanity, New York 2014

(15) Ibid.

(16) Zob.: Peter Phillips i in., Sprzedawanie imperium, wojny i kapitalizmu. Public Relations Propaganda Firms in Service to Transnational Capitalist Class, w: Mickey Huff, Andy Lee Roth, Censored 2017, 40th Anniversary Edition, Nowy Jork, Oakland, 2016, strony 285 do 315, tutaj strony 293 i

(17) Zob.: Ullrich Mies, Planetary Supergau, w: Jens Wernicke, Dirk Pohlmann (red.), Die Öko-Katastrophe. Ratowanie planety oznacza obalenie rządzących elit, wydanie 2., Moguncja 2019, s. 263 do 275

(18) https://keinstatus.at/claudia-von-werlhof/menschendaemmerung/
 
 

 
 
Ullrich Mies jest naukowcem społecznym i politycznym. Studiował w Duisburgu i Kingston na Jamajce. Jego główne zainteresowania to międzynarodowe konflikty polityczne, zorganizowany brak pokoju, terroryzm państwowy, neoliberalizm, erozja demokracji, krytyka kapitalizmu i militaryzmu oraz ochrona bioróżnorodności. Od 1994 pracuje na własny rachunek i od 30 lat mieszka w Holandii. Pisze dla Rubikonu, Neue Rheinische Zeitung, Neue Debatte i wielu innych. W 2017 r. wraz z Jensem Wernicke opublikowali „Fasada Demokracja i głębokie państwo: w drodze do epoki autorytarnej”, w 2019 wyłączny redaktor książki „Głębokie państwo uderza: jak świat zachodni tworzy kryzysy i przygotowuje wojny”, a w 2020 r. tej książki „MegaManipulacja: uwarunkowania ideologiczne w demokracji fasadowej”.

Źródło:

https://www.rubikon.news/artikel/dystopische-aussichten
24 wrzesień 2021

Ullrich Mies 

  

Komentarze

  

Archiwum

Szewczyk: Kosowo - fałszywe państwo
luty 22, 2008
Patrycja Szewczyk
Kanibale
wrzesień 16, 2003
Oświadczenie przewodniczącego Primum Non Nocere
czerwiec 4, 2004
dr Adam Sandauer -prezes Stowarzyszenia
Poprzyjcie Giertycha
maj 15, 2006
break
Solą w oczy
marzec 10, 2005
Wojciech Gryc
Dziennikarska (nie)rzetelność
grudzień 8, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prezydent Olsztyna
luty 15, 2008
Wikipedia
Po raz kolejny oszukani przez UE
luty 4, 2003
PAP
Uwagi MERYTORYCZNE odnośnie zastosowania w polityce modeli z teorii gier. System pierwiastkowy.
czerwiec 14, 2007
tłumacz
Siła koszmarów – manipulowanie strachem
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Poprawki w konstytucji UE
marzec 15, 2005
PAP
Prasa w USA: słowa papieża skierowane szczególnie do Polaków
sierpień 19, 2002
PAP
Proksa triumfuje
marzec 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nieznana w Polsce Białoruś
marzec 1, 2008
tłumacz
Czy mają za co dziękowac ?
maj 20, 2005
przesłała Elzbieta
Odebrać dzieci
styczeń 5, 2009
Bogusław
List prywatny
maj 27, 2003
przesłała Elżbieta
Sejmowe komisje za liberalizacją zasad finansowania partii
lipiec 17, 2002
PAP
Ekskluzywny wywiad dla polskiej TV
sierpień 31, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Europejski Obszar Gospodarczy zamiast UE
maj 25, 2003
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media