ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
więcej ->

 
 

Powikłana logika epoki nuklearnej






Państwa posiadające broń nuklearną, mogą terroryzowć państwa nie posiadające tej broni grożbą zniszczenia ich miast, zabicia setek tysięcy niewinnych ludzi i radio-aktywnego zakażenia ich kraju. Państwowy terroryzm polega na stosowaniu broni nuklernej, jak to uczyniło USA w Hieroszima i w Nagasaki, lub za pomocą ultimatum, jakie zastosował Izrael, gdy miał pierwsze dwie bomby nuklearne, w 1967 roku, grożąc Egiptowi i Syrii zniszczeniem Kairu i Damaszku, jeżli wojska egipskie i syryjskie, nie zatrzymają się na granicach nowo podbitych przez wojska izraelskie terenów arabskich.

Tak więc posiadanie broni nuklearnej pozwala niszczyć miasta i popełniać ludobójstwo za pomocą przyciskania guzików, samemu będąc zupełnie bezpiecznym. Amerykańskie bombardowanie Jugosławii, choć nie nuklearne, ale z wysokości powyżej zasięgu broni przeciw-lotniczej, było aktem terroru, chociaż nie za pomocą broni masowego rażenia.

W obecnym stanie rzeczy państwami suwerennymi, są jedynie państwa posiadające broń nuklearną, zwłaszcza te, które dysponują salwą odwetową, po doświadczeniu ataku nuklearnego napastnika. Nuklearna salwa odwetowa („second-strike delivery system”) nie jest dostępna rządowi w Teheranie. Jak wiemy Iran nie ma nowoczesnej broni nuklearnej, a jednocześnie jest zagrożony przez Izrael i przez USA. Mimo to w zasięgu rakiet Iranu, które mogą mieć radio-aktywne, tak zwane, „brudne głowice,” znajduje się Izrael, flota amerykańska w Zatoce Perskiej i naturalnie wojsko amerykańskie w Iraku.

Iran jest czwartym największym eksporterem ropy naftowej i gazu ziemnego, tak że na wypadek stosowania sankcji karnych, przeciwko Iranowi, może on, w ramach odwetu, wstrzymywać wybiórczo eksport do takich państw, jak Francja. Iran może też zablokować eksport ropy naftowej z Zatoki Perskiej i na wypadek działań wojennych zaminować tę strategiczną zatokę i swoje przybrzeżne wody. Taki obrót sprawy wywołałby ciężki kryzys na światowym rynku płynnego paliwa.

Ponieważ Izrael jest głównym inicjatorem konfliktu na Bliskim Wschodzie i broni zaciekle swego monopolu nuklearnego w tym regionie świata, więc sprawa ataku na Iran zależy od kalkulacji ryzyka sjonistów rządzących w Tel Awiwie. Sjonistom w neokonserwatywnym rządzie Bush’a, pod wpływem żydowskiego lobby, udało się doprowadzić do amerykańskiego ataku na Irak „dla dobra Izraela.” Obecnie jednak sam atak na Iran, również „dla dobra Izraela,” może wyglądać mniej atrakcyjnie z izraelskiego punktu widzenia skutki.

Jednak optymiści interpretują ostatnie wystąpienia Bush’a pozytywnie. Na konferencji prasowej, 20go marca. 2006, Bush powiedział, że ma nadzieję rozwiazać kryzys nuklearny z Iranem, na drodze dyplomatycznej, ale obiecuje on użyć całej pełni sił wojska amerkańskiego w obronie Izraela, „najważniejszego sojusznika” USA – dziś jakoby zagrożonego samymi „pobożnymi życzeniami” wymazania Izraela z mapy, jak o tym mówił prezydent Iranu Mahmoud Ahmadinejad. Oczywiście Teheran nie ma i długo jeszcze nie będzie mieć, broni masowego rażenia, więc nie może zagrażać taką bronią Izraelowi posiadającemu setki bomb nuklearnych.

Pokój w Palestynie i zażegnanie konfliktu Izraela i USA przeciwko islamowi jest trudne, wobec zbrodni Żydów na Palestyńczykach. Ben Gurion powiedział kiedyś Nahum’owi Goldmann’owi, prezesowi Światowego Związku Żydów: „Jeżeli byłbym przywódcą arabskim, to nigdy nie mógłbym pogodzić się z Izraelem, ponieważ zabraliśmy Arabom ich ziemię, którą Żydzi posiadali od 2000 lat temu. Arabowie nie ponoszą winy za nazistów, Hitlera i Oświęcim. Oni widzą tylko to, że Żydzi zabrali im ziemię. Dlaczego mieliby się oni z tym pogodzić?”

Akiva Ejdar z pisma Haaretz przyznał, że Żydzi, neokonserwatyści, tacy jak Douglas Feith and Richard Perle, pomagają interesom Izraela, kosztem lojalności wobec USA.
Radykalni sjoniści dążą, do wymuszenia powszechnego uznania żydowskiej wyższości nad nie-Żydami, zwłaszcza Arabami. Są oni gotowi brać duże ryzyko, a jednocześnie mają tradycję walki w perfidny i zdradziecki sposób. Dlatego wielu pesymistycznych obserwatorów uważa, że Bush, kontrolowany przez Żydów, spuścił z agresywnego tonu, w ramach żydowskiego „obmanu.” Chodzi o to, żeby zmniejszyć czujność obrony Iranu i z nienacka uderzyć na Iran (albo z poparciem Rady Bezpieczeństwa ONZ, lub bez tego poparcia).

Randal Mark napisał w antiwar.com, w artykule pod tytułem „Nonproliferation: From Noble Lie to Pretext for War,” („Od Niewinnego Kłamstwa do Pretekstu do Wojny”) że atak USA na Iran, z objektywnego punktu widzenia, jest szaleństwem, ale nie można ignorować faktu, że zniszczenia poniesie głównie Iran. Powikłana i niebezpieczna dla ludzkości jest logika i strategia epoki nuklearnej, czego przykładem jest obecne zagrożenie Iranu przez USA i Izrael.

www.pogonowski.com
22 marzec 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

JAK UNIKAĆ MYŚLOZBRODNII I POZOSTAĆ BOHATEREM
listopad 6, 2003
Józef Darski
Nowe barbarzynstwo
kwiecień 14, 2003
przesłała Elżbieta
Eskalacja mordów i rola John’a Negroponte
styczeń 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Juan Powoli Wzrasta w Sile w Stosunku do Dolara
luty 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Patrick J. Buchanan Umierać za... Estonię?
maj 8, 2007
marduk
Kilka uwag odnośnie wyborów prezydenckich
październik 24, 2005
Artur Łoboda
Spadek prestiżu USA na Bliskim Wschodzie
styczeń 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kunsultingowanie
sierpień 30, 2002
Jan
Do wiadomości PiS.
październik 27, 2005
Jan G. Grudniewski
Trzęsawisko
kwiecień 10, 2003
Wojciech Wlazlinski
Aristotelian deciphering of YHWH’s "logos"
marzec 27, 2006
Marek Glogoczowski, Ph.D.
Odpowied? na pytania, których nie postawiono
listopad 30, 2005
in teria.pl
Wywiad z US(Army)rakiem i wynikająca zen nauka (dla koscioła)
lipiec 24, 2004
Marek Głogoczowski
Luksemburczycy i Norwegowie są najbogatsi w Europie, choć nie należą do UE
grudzień 19, 2002
PAP
„Historia nauczycielką życia”
Przemówienie Hitlera z 1935 roku

luty 19, 2003
Patrząc z niesmakiem
sierpień 1, 2003
Andrzej Kumor
NOWA DEMOKRACJA. Jak rządzić w XXI wieku?
styczeń 15, 2003
PHILIP GOULD The Spectator
Chcieliście UE, no to ją macie (1)
styczeń 11, 2005
A brief history of the Polish language
czerwiec 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy na poniższe pytania będą odpowiedzi?
luty 3, 2005
Dr Stefan Pagowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media