|
Raporty o pochodzeniu Braci Kaczyńskich ulgą dla Polaków?
|
|
Co i jak Premier Władimir Władimirowicz Putin może powiedzieć na Westerplatte? (2)
Raporty o pochodzeniu Braci Kaczyńskich ulgą dla Polaków?
Kiedy był Prezydentem, unikał przyjazdu wysługując się asystentem, Siergiejem Jastrzembskim. A przecież mógł wtedy, jako głowa państwa, upomnieć Kaczyńskich za używanie obraźliwego terminu putinada.
Obecny Prezydent Miedwiediew odbył spotkania z Prezydentem Izraela i z Kanclerz Niemiec. Perez i Merkel potwierdzili rosyjski punkt widzenia odnośnie Drugiej Wojny Światowej. Również profesjonalne artykuły i filmy pochodzące z kręgów związanych z Kremlem o tej samej tematyce wydają się stanowić przygotowanie do wystąpienia Putina. Strachem napawa mnie to że nie sa wymierzone w polskiego odbiorcę, tylko w międzynarodową opinię publiczną. Wykonane profesjonalnie z użyciem oficjalnych języków ONZ. Nawet niemieccy historycy wypowiadają swoje opinie po angielsku.
Brak gospodarczego celu wizyty też budzi lęk. Wieloletnia umowa gazowa wygasa i nawet najwięksi polscy optymisci nie mają nadziei na podpisanie kolejnej na zbliżonych warunkach.
Okoliczności wizyty nie wykluczają propozycji ogłoszenia IV Rozbioru Polski.
Dlatego pojawienie się w Internecie profesjonalnych materiałów na temat Braci Kaczyńskich, a więc wątka osobistego, przyjmuję z ulgą. Mimo że materiały te wymagały ogromu pracy archiwistów i odczytywane są automatycznie dla uniknięcia identyfikacji lektora. Niewatpliwie sporzadzone przez instytucję o znacznych środkach.
Może Rosja zadowoli się międzynarodowym upokorzeniem Braci Kaczyńskich jako największych rusofobów Europy?
KIM SĄ KACZYŃSCY? Cz.1
http://www.youtube.com/watch?v=BgslDlN5QNA
KIM SĄ KACZYŃSCY Cz.2 - fakty, mity i wątpliwości
http://www.youtube.com/watch?v=Rf9M2eG5Zwk
Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich-Kalksteinów ...
http://www.youtube.com/watch?v=kvujGYuFe5s&feature=related
|
|
25 sierpień 2009
|
|
tłumacz
|
|
|
|
| Zupełnie jakbym czytał "exposła" (to nowy status społeczny) Nowaka. Poszukiwanie sensacji i zero wniosków. |
|
2009-08-25
Artur Łoboda
|
|
|
|
Jacy ci "żydzi" są pazerni, wciąż im mało...
maj 22, 2007
www.krakow.pl
|
Cała prawda jest "naked"
październik 11, 2008
Art
|
"Rz": Emerytury na kredyt
kwiecień 25, 2005
ccc
|
Ubierz swoją choinkę
grudzień 24, 2002
|
Biskupi
wrzesień 22, 2004
|
W USA stopy procentowe bez zmian
czerwiec 26, 2002
PAP
|
KRRiT: monitoring programowy Radia Maryja PAP
grudzień 3, 2002
PAP
|
Profesóry po linii partyjnej
maj 6, 2003
Artur Łoboda
|
Obywatel parias
czerwiec 4, 2005
Witold Filipowicz
|
Rozterki konserwatysty amerykańskiego
styczeń 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Artyści wybierają Unię Europejską
grudzień 12, 2005
|
Program dla bogaczy?
wrzesień 7, 2005
|
Awarie sieci energetycznych w USA i Kanadzie
sierpień 17, 2003
Adam Sandauer
|
Niemcy nie dadzą się wciądnąć w wojnę
styczeń 19, 2003
PAP
|
Kondolencje dla Madrytu
marzec 13, 2004
http://www.krakow.pl/
|
Niewolnictwo w historii USA
marzec 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
2006 - rok lepszego zła
styczeń 8, 2007
Olaf Swolkień
|
Postkomuna zacieśnia szeregi
luty 26, 2003
PAP
|
Biskupia zdrada
kwiecień 13, 2004
PAP
|
Ku?nia kłamstwa
luty 13, 2004
Adrian Dudkiewicz
|
|
|