ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
więcej ->

 
 

Szachowanie PRL-em


To co obserwujemy od dnia wczorajszego (11-01-2006) w Sejmie może niepokoić i niepokoi, głównie populistyczną PO, „Samoobronę” i LPR. Niepokoi wszystkich tych, którzy znale?li się obok SLD w opozycji. Taka sytuacja niepokoi przedstawicieli największych mediów, które w całości są w rękach obcego kapitału. Głównie to media antypolskie, które swoją rzetelność wykazały broniąc postkomunizmu III RP w wyborach do Sejmu i wyborach prezydenckich AD 2005.

Wczoraj i dziś zagęszczeniem atmosfery wokół mniejszościowego rządu PiS zajmują się nadal największe media w Polsce. W temacie: zagęszczania najaktywniejszą telewizją jest TVN, a w szczególności TVN 24. Za oficjalnie przyklejonym uśmiechem na ustach sączy się antypolski jad antypolskich mediów, które najwyra?niej upatrują w tym swój interes.

Przerwanie obrad Sejmu w dniu 10 stycznia 2006r. wobec braku woli realnej współpracy, wskazywanie przez PiS na konieczność wcześniejszych wyborów, nazywane są przez niektórych posłów zamachem stanu. Prym w takim nazewnictwie wiodą „tuzy” polskiej demokracji: Komorowski, Tusk.
Do roli cenzora polskojęzyczne media powołują osobę byłego pogrobowca PRL Marka Borowskiego, który w III RP – Polsce łotrów, szubrawców, agentów i pospolitych złodziei pokazał czym jest demokracja wg towarzyszy i agentów. Głównie te trzy osoby dziś najwięcej mają do zarzucenia polskiej demokracji. Sytuację w Sejmie okrzyknęli zamachem stanu, zamachem na demokrację, szantażem politycznym itd., itp., etc.

Większość polskojęzycznych mediów nazywa zaistniałą sytuację, w dniach 11 i 12 stycznia, uprawnianiem przez Prawo i Sprawiedliwość - szkodliwej polityki dla państwa. Piszą: „Parlament to nasze wspólne dobro”, z kolei redaktor naczelny "Trybuny" pisze, że "Jarosław Kaczyński i jego wierni giermkowie robią sobie żarty z demokracji". W podobnym tonie pisze reszta polskojęzycznej prasy.

Zarzucanie Markowi Jurkowi, iż ten jedynie służy interesom partyjnym PiS, to wyra?ny sygnał zagrożenia (?) Pokazuje jak wielkie oczy ma strach. Strach przed faktem jaki się dokonał. Wciskanie ciemnoty, szczególnie przez Komorowskiego, że jest inaczej, że demokracja została zagrożona, że trzeba jej bronić, itd. - jest pokrętną retoryką, która na celu ma jedno zadanie: słuchaczom i czytelnikom zrobić z mózgu pianę.

Przed czym, przed kim trzeba bronić polskiej demokracji i jakiej demokracji ? Czy trzeba polskiej demokracji - podobnej do tych polskojęzycznych mediów - bronić przed Polkami? Przed ich suwerenną decyzją, zwłaszcza tej części społeczeństwa, która dokonała wyboru dając PiS mandat do rządzenia krajem? Czy to jest powód tego strachu? Czy powodem jest zgoła inny fakt, mianowicie świadomość, iż polski Naród, Polacy nie chcą już więcej tej demokracji w wykonaniu SLD. Nie chcą też i tych, którzy szybko po przegraniu wyborów ulokowali się obok SLD i dziś bliżej im do opozycyjnych koalicjantów niż do nawiązania współpracy z rządem PiS. Uprawiają polityczną masturbację na oczach społeczeństwa nazywając ją gwałtem.

Jeśli dziś panowie Tusk, Komorowski nie widzą różnicy w stylu jakościowym i narodowym między obecnym rządem prawicowym PiS, któremu wszelkimi sposobami próbuje się wmówić dyktatorskie zapędy, a rządami komunistów i postkomunistów z SLD, to nasuwa się retoryczne pytanie: Czy PO reprezentuje jakąkolwiek wartość dodatnią dla polskiego Narodu? Czy podobnie jak wcześniej czynił to Sojusz lewicy Demokratycznej pod wielkimi słowami o państwie socjalnym, gdzie faktycznie ukrywała się mafia polityczno-gospodarcza uwieńczona władzą w pałacu prezydenckim - rezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego dążą do zachowania poprzedniego statusu – państwa kolesi, państwa rządzonego przez sprzedajnych polityków i urzędników publicznych – agentów i zdrajców?

Strach ma wielkie oczy, coraz częściej te oczy pokazują czego tak naprawdę się boją. A obawiają się dwóch rzeczy: ujawnienia prawdy i utraty przywilejów jakie zdobyły działając na szkodę polskiego Narodu, zdrady polskiej racji stanu.


Starogard Gd. 2006-01-12
13 styczeń 2006

Marek Olżyński 

  

Archiwum

Rocznicowe "kłamstwo oświęcimskie"
styczeń 26, 2005
Tajne Loty CIA do Lotnisk w Europie
grudzień 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Wiara
listopad 24, 2002
Artur Łoboda
Eksplozja Nacjonalizmu Islamskiego?
grudzień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Wspólnicy zbrodniarza
lipiec 6, 2004
Do prostego człowieka
marzec 23, 2003
Komu przeszkadza nagrywanie rozpraw sądowych?
styczeń 18, 2008
www.aferyprawa.com
Przedrefendalna kampania informacyjna
maj 24, 2003
Znale?ć człowieka
grudzień 5, 2006
Artur Łoboda
Demokratyczny totalitaryzm
maj 13, 2006
J. Duranowski, www.pnlp.org.pl
Program "Polska 2005" (III)
marzec 9, 2005
jeswiat
Platforma anty-winietuje
wrzesień 3, 2002
Art
Próby Judaizacji Oświęcimia i Sprawa Jedwabnego
kwiecień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"¬ródło naszej chwały"
kwiecień 21, 2005
Kiedy w Polsce pojawi się rozum .........
lipiec 8, 2008
Artur Łoboda
Lekcja, która niczego nie uczy
sierpień 27, 2004
Canada: opposing Zionist wars
sierpień 21, 2007
przysłał ICP
Elektroniczna kontrola
grudzień 26, 2005
Goska
Liniowy - błędny i szkodliwy
sierpień 2, 2003
prof. Jerzy Żyżyński
Jak zniewolic swiat ?
kwiecień 8, 2007
przesłała Elzbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media