ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Program dla Polski (2) 
11 wrzesień 2012      Artur Łoboda
OPERACJA JACHIRA 
1 październik 2019      Alina
Jesteśmy właśnie świadkami jak PiS ratuje Platformę O-pruską 
14 maj 2020      Alina
50-lecie Encykliki Papieża Pawła VI – Populorum progressio 
26 marzec 2017      Paweł Ziółkowski
Palestyńczycy będą skazywani na 20 lat więzienia za rzucanie kamieniami 
4 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Strzeżcie się przede wszystkim agentów - są tam - gdzie się nie spodziewacie 
11 grudzień 2013      Artur Łoboda
Przykłady ludobójstwa stosowanego w wojnie kowidowej (1) 
26 kwiecień 2021     
Zmarł Albin Siwak.  
6 kwiecień 2019      Alina
Na pohybel durniom 
21 luty 2017     
Kryżowcy 
25 maj 2025      Artur Łoboda
Dziesiąte Wezwanie o uzasadnienie wysłania Yael Bartana - jako reprezentantki polskiej kultury na 54. Biennale Sztuki w Wenecji 
18 grudzień 2014      Artur Łoboda
Manipulacja ludzkimi umysłami - prawdziwa władza nad Polakami 
21 październik 2014      Artur Łoboda
Naród który "nie ma prawa głosować" 
20 maj 2025     
Dyrektor naukowy firmy Pfizer mówi, że „druga fala” to fałszywie dodatnie wyniki testów COVID, „Pandemia się skończyła”  
22 listopad 2020     
5 NAJLEPSZYCH rzeczy, które robią Amerykanie, które sprawiają, że są bardziej podatni na złapanie, a może nawet śmierć z powodu nadchodzących mutacji wirusa Covid-19 
13 kwiecień 2021     
Gdzie jest zabytkowy ołtarz z kościoła w Ustce ? Część IV 
27 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Źródła epidemii 
29 marzec 2020      Artur Łoboda
W sprawie roszczeń żydowskich 
15 styczeń 2018     
Fakty pokazują, że szpitale stały się placówkami ŚMIERCI i MORDERSTWA podczas covidu 
9 marzec 2024     
Izrael - odsłonięcie tajemnicy - Film dokumentalny Davida Sorensena 
25 listopad 2023     

 
 

Stany Zjednoczone pod żydowską okupacją

Na wstępie muszę wyjaśnić, że w tytule zawarty jest zbyt daleko posunięty skrót myślowy i już dawno nastała pora by stworzyć precyzyjne określenie dla nazwania grupy Żydów uczestniczących w globalnych oszustwach finansowych i dzięki skradzionym pieniądzom, wpływającym na wiele Rządów na świecie, a w szczególności na Rząd Stanów Zjednoczonych.
Określenie to potrzebne jest po to - by nie obrażać nielicznych - przyzwoitych Żydów przywołaniem tej nacji.
Ani słowo "banksterzy" - w którego tworzeniu współuczestniczyłem, ani "żydohołota" nie określa tego środowiska dostatecznie precyzyjnie.
Pozostawiam więc temat nazwy tych bandytów otwartym.
 
W kampaniach wyborczych na Prezydenta USA mamy do czynienia ze spektaklami kłamstw.
Żaden z Prezydentów USA nie realizuje obietnic wyborczych, ale KAŻDY prędzej- czy później realizuje program syjonistów.
Barak Obama deklarował się w kampanii wyborczej jako "gołąbek pokoju", a w realnej polityce okazał się jeszcze gorszy od swojego upośledzonego umysłowo poprzednika.
Jego polityka doprowadziła do śmierci setek tysięcy ludzi na Bliskim Wschodzie.
Nie inaczej jest z Donaldem Trumpem, który w kampanii wyborczej deklarował wycofanie Armii USA z Państw na całym świecie. Używał wtedy argumentacji ekonomicznych, ale Amerykanie uwierzyli, że mówi szczerze.
W początkowym okresie własnej prezydentury rzeczywiście ograniczył obecność amerykańskich żołnierzy za granicą.
Co się jednak mogło wydarzyć, że dzisiaj Donald Trump zachowuje się jak psychopatyczny morderca używający retoryki podobnej do Adolfa Hitlera?
Jako jedną z możliwych postawię tezę, że w czasie pobytu w Białym Domu kolejni Prezydenci są podtruwani tak - by stali się powolni na sugestie otoczenia.
Wiadomo, że Hitler był narkomanem, a Stalin alkoholikiem. A czym faszerowani są Prezydenci USA?
To może być już nowoczesna broń psychologiczna - na przykład pole magnetyczne rażące mózg.

Kto za tym stoi?
Odpowiedź jest oczywista: w czyim interesie działają Prezydenci USA łamiąc amerykańską Konstytucję i własne deklaracje polityczne?

Niezależnie od potencjalnej broni psychologicznej istnieje najstarsza broń - która razi bardziej niż broń konwencjonalna. To pieniądz.
„Pozwólcie mi emitować i kontrolować pieniądze kraju, a ja nie dbam o to, kto tworzy jego prawa”, powiedział kiedyś Mayer Rotschild.
Od 107 lat żydowscy gangsterzy kontrolują amerykańską walutę. Tą drogą kontrolują wszystkich Prezydentów USA.
Jedyny - który chciał się wyłamać, został zastrzelony w Dallas.

Niezależnie od tego - jakie deklaracje wyborcze składają kandydaci na Prezydenta USA to prędzej - czy później wykonają każde polecenie żydomasonerii.
Będzie to tak długo - jak długo Żydzi będą emitować amerykańską walutę i w ten sposób Stany Zjednoczone będą pod ich okupacją.

PS
Ostatnie żądania Trumpa by Irak zapłacił haracz za wycofanie się amerykańskich żołnierzy, najlepiej pokazują prawdziwe - bandyckie cele tej nacji.
Polskojęzyczny nieRząd na odwrót.
Zamiast wzmacniać Polską Armię to płaci haracz za pobyt amerykańskich żołnierzy na terenie Polski.

6 styczeń 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Problemem największym jest: KTO ODBIERZE ŻYDOM PRAWO EMISJI $$$ w USA?
Jak na razie bowiem ta sama nacja przymierza się do przejęcia całej Europy. Wystarczy, żeby wszystkie państwa przyjęły euro, to powtórzą wypróbowany od 1913 roku numer i tu.
Jeśli Pan Bóg wybrał sobie Polaków do poskromienia najbardziej pazernej nacji, musi nam jakoś pomóc. Przecież sami nie damy sobie rady i z imperium amerykańskim i z sowieckim, które to właśnie małymi kroczkami przejmuje instytucje UE.
Może już zaczyna pomagać, zsyłając piekielne ognie na Australię, jakby nie było kondominium władz z Londynu, a więc i londyńskiego "City", centrum diabelskiej ekonomii w Europie.
O innych narzędziach boskiej ingerencji boję się myśleć: potopy, skrajne susze, trzęsienia ziemi, albo skrajne ochłodzenie, wojny, głód, epidemie ...

2020-01-07
Alina

 

https://marucha.wordpress.com/2020/01/06/hollywood-zszokowany-ricky-gervais-na-ceremonii-zlotych-globow-szydzi-z-glupiego-podlego-i-zboczonego-towarzystwa/

2020-01-07
Alina

  

Archiwum

Czy Hezbollah ma szanse zwycięstwa?
sierpień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
......a Adaś nawet się nie zająknął w słowa.
wrzesień 9, 2006
Marek Olżyński
Głupcy, kiedy ich bieda dosięgnie, w przeciwieństwa uciekają
czerwiec 16, 2003
Artur Łoboda
Zwycięstwo Pawłokomy
maj 7, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Fałszywy obraz Hitlera w książce „Niepotrzebna Wojna”
lipiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Sztuczna inteligencja już w Polsce!
lipiec 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Samorządność" konferencyjna
wrzesień 28, 2003
Mirosław Zabierowski
Polityka na Kaukazie
listopad 25, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Polska - ostoja demokracji
wrzesień 15, 2007
PAP
"Nowy Bliski Wschód"
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowe Instrukcje
marzec 17, 2008
Artur Łoboda
List otwarty do Polskiego Społeczeństwa
maj 4, 2003
Elżbieta Gawlas
Prawdziwe "zawracanie kijem Wisły" Proces pułkownika Ryszarda Chwastka
grudzień 6, 2002
Lech Michałowski
Bush popychadłem Szarona?
maj 20, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Program dla Polski
sierpień 2, 2003
przesłała Elżbieta
Abp Gocłowski: grzeszy ten, kto uważa, że przed 1989 było lepiej
listopad 11, 2002
PAP
Marcowy opozycjonista mimo woli
luty 26, 2003
Leszek Skonka
"PORZˇDNI LUDZIE ZACZYNAJˇ SIĘ BAĆ" oświadczył Miller
czerwiec 16, 2002
analityk
Promowanie półgłówków czyli...
styczeń 11, 2008
25 razy o Wałęsie (1)
sierpień 16, 2005
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media