ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
więcej ->

 
 

LPR przeciw "referendalnej furtce"

Liga Polskich Rodzin zgłosiła wniosek o odrzucenie prezydenckiego projektu ustawy o referendach ogólnokrajowych. Pozostałe kluby opowiedziały się za dalszymi pracami nad projektem w komisji.

Głosowanie nad wnioskiem o odrzucenie projektu ma się odbyć w piątek w wieczornym bloku głosowań. Sejm debatował nad prezydenckim projektem, który reguluje zasady przeprowadzania referendum w sprawach dotyczących przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, zmian konstytucji i innych kwestii o szczególnym znaczeniu dla państwa. Szefowa Kancelarii Prezydenta Jolanta Szymanek-Deresz, która przedstawiła posłom projekt, powiedziała, że jego przyjęcie zakończy proces dostosowywania ustawodawstwa do konstytucji.

"To, co proponujecie w tej ustawie, to jest furtka na wypadek klęski waszych planów politycznych. Ustawa ta jest sprzeczna z konstytucją i próbuje wprowadzić nas do Unii Europejskiej na siłę" - mówił podczas debaty Roman Giertych z Ligi Polskich Rodzin. Według niego, samo wejście Polski do Unii jest sprzeczne z konstytucją. Również koło Katolicko-Narodowe wnioskowało o odrzucenie projektu.

Zdaniem Giertycha, istotą projektu "jest kwestia referendum akcesyjnego i uregulowania na siłę wejścia Polski do UE". "Rozpatrywaniem tego projektu rozpoczęła się walka o suwerenność" - ocenił. Według posła LPR, głosowanie w referendum nad wejściem Polski do UE będzie "głosowaniem za lub przeciw suwerenności".

Gdyby w referendum wzięła udział połowa lub mniej uprawnionych do głosowania, wtedy jego wynik nie będzie wiążący. Zgodnie z projektem, w takiej sytuacji rząd może wycofać umowę z procesu ratyfikacji i przystąpić np. do jej renegocjacji. Wówczas ewentualne kolejne referendum dotyczyłoby już nowej umowy. Jeśli rząd nie wycofa umowy z procesu ratyfikacji, to Sejm może albo zdecydować o ponownym referendum, albo o wyrażeniu zgody na jej ratyfikację przez Sejm i Senat - większością dwóch trzecich głosów, w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów oraz odpowiednio senatorów.

Aleksander Małachowski z Unii Pracy, odnosząc się do wypowiedzi Giertycha, powiedział, że "zastanawia się, czy nie trafił do kabaretu politycznego".

Lider Samoobrony Andrzej Lepper opowiedział się za przekazaniem projektu do komisji, ale jego zdaniem, wymaga on dużych zmian. Kazimierz Ujazdowski z Prawa i Sprawiedliwości powiedział, że jego ugrupowanie jest zdecydowanie za tym, by "prawdziwe referendum było silną instytucją ustrojową Rzeczpospolitej". Platforma Obywatelska opowiedziała się za przekazaniem projektu do komisji. Bogdan Klich z PO podkreślił, że "zaletą projektu jest jego przejrzystość". Również PSL jest za skierowaniem projektu do komisji. Józef Zych z PSL opowiedział się "za wnikliwym rozpatrzeniem wszystkich uwag zgłoszonych do projektu w czasie debaty".

"Prezydencki projekt jest dojrzały, spójny i bardzo dobry" - przekonywał w imieniu SLD Ryszard Kalisz. Jego zdaniem, przepisy projektu wypełniają literę konstytucji. "Klub SLD popiera projekt ustawy i wnosi o skierowanie go do komisji" - powiedział.
22 listopad 2002

PAP 

  

Archiwum

Irak
czerwiec 8, 2003
przesłala Elżbieta
Sanhedryn
sierpień 16, 2003
Andrzej Kumor
Coś dla ducha - Boże Narodzenie 2005
grudzień 27, 2005
zaprasza.net
Odszedł cesorz na słoneczną trawkę
styczeń 27, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Wolność słowa, czyli minister Sikorski, żandarmeria i pobicie lewaków
styczeń 27, 2007
Michał Nowicki
Przycichają gro?by osi USA-Izrael przeciwko Iranowi i cena paliwa spada
lipiec 31, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Niepokojący wzrost poparcia społeczeństwa polskiego dla idiotycznych pomysłów - konfiskata samochodów.
maj 17, 2007
tłumacz
POLSKA - UNIA 5
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Jak mówić dużo nie mówiąc nic
luty 27, 2003
Wspólnicy zbrodniarza
lipiec 6, 2004
Oświadczenie numer 1. złożone w Sądzie w dniu 1.12.2004.
grudzień 5, 2004
Dariusz Benedykt Ciesielski
Ludzie Kwaśniewskiego bronią się, ale pryncypała nie wydadzą
luty 9, 2003
zaprasza.net
Pyjas ofiarą prowokacji SB wobec Gierka?
czerwiec 27, 2008
interia.pl
Antyzwiązkowa krucjata
styczeń 24, 2004
Adrian Dudkiewicz
Łatwo "obrzucić błotem", trudniej przyznać się do błędu
grudzień 3, 2002
PAP
Dobrze że chociaż nieliczni... Amerykańscy aktorzy przeciw wojnie
luty 15, 2003
IAR
Ośla łąka
luty 15, 2004
SOBCZAK i SZPAK
Masowy eksodus i taka bida lekarzy w Polsce, że aż na medycenę trudno się dostać....
lipiec 14, 2006
Adam Sandauer
Eksperci od manipulacji
marzec 8, 2008
"Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę"
czyli likwidacja senatu

kwiecień 4, 2003
Adam Zieliński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media