|
Alkoholik "ekspertem" liberalnych mediów
|
|
Krzysztof Stanowski to jedna z najjaśniejszych gwiazd obecnej kampanii wyborczej w Wyborach na Prezydenta RP.
Jego sarkazm i wręcz kabaretowe wypowiedzi doskonale demaskują obłudę liberalnych kandydatów na Prezydenta RP.
Dla mnie takie wyskoki Stanowskiego - stawiają Go w rzędzie uczciwych Polaków, którzy demaskują NIEUCZCIWOŚĆ polskiego systemu wyborczego.
Oszukana "Konstytucja Kwaśniewskiego" zwalnia bowiem kandydatów z wszelkiej odpowiedzialności za obietnice wyborcze.
A skoro tak - to Stanowski obiecuje "gruszki na wierzbie" i doskonale bawi widzów obłudną retoryką wyborczą.
Jego - bardzo dobrze przemyślane wypady spotkały się z ostrą krytyką ALKOHOLIKA, który pijany składał w imieniu "Państwa polskiego" wieńce na grobach ofiar stalinowskiego ludobójstwa w Katyniu!
Ten pijacki ŻUL, który uczynił bardzo dużo złego Polsce (mogę na ten temat wiele napisać) - posunął się do tego, że kwestionuje Prawo Polaków do biernego Prawa wyborczego i na wzór Rumunii i Francji namawia do postawienia dodatkowych barier w kandydowaniu na Urząd Prezydenta RP.
Mam nadzieję, że taka prostacka postawa Kwaśniewskiego - osiągnie przeciwny skutek - niż by sobie tego życzył ten alkoholik.
Dokładnie tak samo - jak było w trakcie "debaty wyborczej" w Końskich.
W latach 90. byłem sfrustrowany - gdy zobaczyłem jakie poparcie zyskała "Polska partia przyjaciół piwa".
Wtedy Państwo Polskie i Obywatele RP znajdowali się w bardzo trudnej sytuacji życiowej.
Ale dzisiaj sarkazm Stanowskiego jest doskonałym katharsis dla sceny politycznej RP.
Cytuję:
Kwaśniewski nie szczędził słów krytyki Krzysztofowi Stanowskiemu, którego wypowiedzi uznał za obraźliwe dla stanowiska prezydenta.
Były prezydent podkreślił, że polityka i wybory prezydenckie powinny być traktowane z szacunkiem, ponieważ organizują życie społeczne.
Uważa, że Stanowski nie traktuje tego poważnie, a to w jego ocenie jest niewłaściwe.
Kwaśniewski zwrócił również uwagę na Macieja Maciaka, którego widział po raz pierwszy.
Zaskoczyło go, że Maciak zdołał zebrać 100 tys. podpisów, co według niego wskazuje na zbyt łatwy proces rejestracji kandydatów.
Były prezydent zasugerował, że poza podpisami obywateli, kandydaci powinni zbierać także podpisy przedstawicieli parlamentu lub rad wojewódzkich, aby wykluczyć przypadkowych kandydatów.
Ot prawdziwy bolszewik, który uważa, że tylko "aktyw partyjny" ma prawo do zgłaszania "kandydatów".
|
|
14 kwiecień 2025
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Lustracja" wraca jak bumerang i dziala jak bumerang...
luty 22, 2005
Jerzy Malinski
|
Izrael planuje atak nuklearny na Iran
styczeń 8, 2007
Aschurbanipal
|
Posiada on akceptację środowiska politycznego, społecznego i przedstawicieli Kościoła.
marzec 6, 2006
PAP
|
Niedziela rano, przy pierwszej kawie
luty 18, 2008
Marek Olżyński
|
Dlaczego USA muszą zbombardować Iran?
maj 13, 2006
Dr Krassimir Petrov
|
Putin dla Time Magazin
grudzień 20, 2007
.
|
O gronach gniewu jeszcze ,CIUT
październik 25, 2006
T.P. OSZOLOM POLSKI.
|
The Festival of jewish "Mono Culture" in Lebanon
sierpień 4, 2006
Marek Głogoczowski
|
Giertych: papież nawołuje do zmiany polityki społecznej w Polsce
sierpień 20, 2002
PAP
|
Czyżby podstęp Busha?
luty 11, 2003
zaprasza.net
|
Kosowo było, jest i pozostanie serbskie
czerwiec 26, 2007
Adam Śmiech
|
Handel z Rosją
listopad 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Chciejstwo
luty 26, 2004
Ojczyzna.pl
|
"Operacja rozbrajania Iraku"
marzec 26, 2003
|
Specjaliści od kropek i plecenia
lipiec 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Lepper się nie nadaje
styczeń 15, 2006
PAP
|
7 pa?dziernika, sobota
wrzesień 25, 2006
Władysław Chmiel
|
Requiem umierającemu miastu
wrzesień 28, 2004
Artur Łoboda
|
Poprzez analogie do sedna sprawy
kwiecień 26, 2007
Marek Olżyński
|
Drugie dno przyznania Polsce i Ukrainie roli organizatorów ME
kwiecień 21, 2007
pnlp
|
|
|