|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
więcej -> |
|
Dopłaty do leczenia ?
|
|
Media informują że przygotowywane jest szeroka lista ( ok. 3 tys. ) procedur medycznych które będą stosowane za dopłatą ze strony pacjenta lub w po pełnym sfinansowaniu ich przez pacjenta. To znaczne ograniczenie zakresu leczenia, finansowanego ze środków publicznych uzasadniane jest brakiem pieniędzy w systemie ochrony zdrowia:
http://www.dziennik.pl/polityka/article109754/Zobacz_za_co_szpital_kaze_zaplacic.html
http://wiadomosci.onet.pl/1674899,11,item.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4844588.html
Stowarzyszenie Pacjentów Primum Non Nocere, przypomina iż wraz z wprowadzeniem zasady płacenia szpitalom przez NFZ (niegdyś Kasy Chorych ) za każdą hospitalizację pacjenta ( rok 1999 przy wprowadzeniu Kas Chorych ), wzrosła ilość hospitalizacji w Polse o ponad 30%. W stacjonarnych zakładach opieki zdrowotnej przebywało:
w 2005 r - 6.7 mln osób
w 2000 r.- 6.0 mln osób
w 1995 r. - 5.1 mnl osób
( Dane pochodzą ze str. 257 małego rocznika statystycznego rok 2007 dostępnego ze strony:
http://www.stat.gov.pl/gus/45_737_PLK_HTML.htm )
Ponieważ nasze społeczeństwo nie stało się bardziej chorowite, rodzi to podejrzenie przeprowadzania zbędnych lub częściowo zbędnych hospitalizacji dla zwiększenia środków uzyskiwanych przez szpitale od NFZ.
Znaczna część środków uzyskanych tą drogą, nie może być użyta przez szpital na leczenie innych rzeczywiście chorych. Wynika to z faktu iż zbędne hospitalizacje pociągają konieczność obsługi ludzi bez potrzeby hospitalizowanych ( usługi hotelowe, diagnostyka, pensje personelu ). Ponadto zbędne hospitalizacje obciążają ZUS kosztami zwolnień lekarskich.
Jako wstępne działanie dla uzdrowienia systemu, konieczne jest przeprowadzenie rzetelnej analizy i kontroli systemowej wydatków.
Z roku na rok, jako społeczeństwo, wydajemy coraz więcej na system ochrony zdrowia, a jednocześnie mamy coraz to mniejszy dostęp do leczenia finansowanego ze środków publicznych. Ograniczanie darmowych świadczeń i obciążanie społeczeństwa dopłatami do leczenia, bez przeprowadzenia wcześniej rzetelnej analizy wypływu pieniędzy publicznych i uszczelnienia systemu, w obecnej chwili budzi podejrzenie obciążania społeczeństwa, kosztami tolerowania niegospodarności.
przewodniczący Stowarzyszenia Primum Non Nocere |
|
17 styczeń 2008
|
|
A. Sandauer
|
|
|
|
Ratowanie stoczni
marzec 28, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Oficjalne zatwierdzenie Putina na Premiera 8 maja 2008 przekształciło sie w expose programowe
maj 9, 2008
tłumacz
|
Analfabetyzm prawny w sądach
marzec 26, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Sądy traktują podejrzanych nierówno
październik 24, 2005
Marek Komorowski
|
Cwaniacy w sieci
październik 30, 2005
Marek Olżyński
|
Jak kali.... to ?le, jak Kalego..........
lipiec 16, 2002
PAP
|
Prima Aprilis w Kijowie
kwiecień 2, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Następny cel Teheran (Next target Tehran)
styczeń 17, 2007
Dan Plesch, The Guardian
|
Promowanie półgłówków czyli...
styczeń 11, 2008
|
Odpowied? na pytania, których nie postawiono
listopad 30, 2005
in teria.pl
|
Ciasna Linda
wrzesień 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Paszportowa pułapka
sierpień 26, 2003
przesłala Elżbieta
|
Krzywdy wyrządzone Czechom przez Polskę
kwiecień 17, 2005
czechofil
|
Akcja bezpośrednia, czyli o bezużyteczności uległości
luty 14, 2007
Piotr Ciszewski
|
Iracki rozgardiasz
wrzesień 23, 2003
Andrzej Kumor
|
Bezprawie i coraz mniej ochotników na "wojnę z terrorem"
czerwiec 13, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Łapaj złodzieja" - według Tuska
wrzesień 27, 2007
PAP
|
SOBCZAK i SZPAK - Protest
czerwiec 6, 2004
angora.pl
|
Kościół na zakręcie
październik 8, 2005
onet.pl
|
Czego spodziewamy się po swoim życiu?
czerwiec 30, 2008
Marek Jastrząb
|
więcej -> |
|