ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
więcej ->

 
 

Dał nam przykład boliwarianin


W Ameryce Południowej nie pierwszy raz, postępowanie zwykłych ludzi stało się zaprzeczeniem rozpowszechnianej fałszywej idei wolnego rynku. Ponad 30 tys. południowoamerykańskich robotników pracuje w przedsiębiorstwach zamkniętych wcześniej przez właścicieli i ponownie otwartych przez pracowników. Ten proces dotyczy Argentyny, Brazylii, Urugwaju i Wenezueli. W Wenezueli np. okupowano 1200 firm i fabryk, które wcześniej zamknięto z powodu upadłości. Tak zrobiło bowiem wielu lokalnych i zagranicznych inwestorów w odpowiedzi na Rewolucję Boliwariańską. Zamknęli oni firmy i opuścili Wenezuelę. Robotnicy zajęli fabryki i wezwali do ich nacjonalizacji i ustanowienia robotniczego samorządu. W 2005 roku rząd wenezuelski wydał dekrety wywłaszczające upadłe zakłady co miało umożliwić robotnikom rozpoczęcie w nich produkcji. Dzięki temu w taki sposób działa tam 20 firm. W 2006 roku robotnicy z państwowego, współ - zarządzanego przez załogę zakładu INVEVAL utworzyli FRETECO (Rewolucyjny Front Pracowników Współ-zarządzanych i Okupowanych Przedsiębiorstw), by opracować strategię ruchu robotniczej okupacji fabryk i zwiększać liczbę przedsiębiorstw pod robotniczą kontrolą. Robotnicy pokazują, że mogą sami zarządzać upadłymi przedsiębiorstwami i to w sposób rzeczywiście demokratyczny. Aby udoskonalać swoje możliwości zarządzania studiują ten kierunek na państwowym uniwersytecie.



¬ródło: Trybuna Robotnicza, nr 9 (21) 2007



Jak widać możliwe jest takie zarządzanie przedsiębiorstwem przez robotników, aby było ono rentowne i przynosiło także korzyść pracującym. Możliwe jest rzeczywiście demokratyczne rządzenie firmą, tak aby wszyscy mieli swój głos i nie bali się powiedzieć jakie mają zarzuty czy też problemy. Obraz robotników z krajów Ameryki Południowej jest całkiem inny niż ten, o którym mówią w Polsce, gdzie przez ostatnich kilkanaście lat pokazywano tylko ludzi wywalonych na bruk z zakładu po jego upadku i pozostawionych samych sobie. Możliwości jakie prezentują robotnicy z Wenezueli to przykład zaprzeczenia pseudoteorii o tym, że sprawnie firmą potrafi zarządzać tylko “kadra menedżerska”, często niewiele robiąca, a tak naprawdę wykonująca bezmyślnie polecenia z góry i uciskająca pracowników sobie podległych tak jak to ma miejsce w PKN ORLEN, który niszczy mienie i robotników Inowrocławskich Kopalń Soli “SOLINO”.
9 marzec 2007

pnlp 

  

Archiwum

Komuniści chronieni przez Żydów?
wrzesień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
News lepszy od porannej kawy
listopad 30, 2007
Marek Olżyński
Politycy
listopad 22, 2004
Atomowy szantaż
sierpień 30, 2003
prof. Iwo Cypraian Pogonowski
Chutzpah Czyli Bezczelność Ekstremistów żydowskich
marzec 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"Cały świat jest sceną"
październik 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" Rozdział 9
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
Wallerstein: Tarcza antyrakietowa: szalony pomysł czy racjonalny cel?
lipiec 25, 2007
Immanuel Wallerstein
Elity leczą się lepiej
październik 15, 2003
Janusz Rolicki
"Cnota Nienawiści"
sierpień 27, 2008
Iwo Cyrian Pogonowski
Antyhellenizm jako "misja cywilizacyjna" Zachodu
listopad 6, 2006
dr Marek Głogoczowski
Czeka nas umieranie w samotności
lipiec 31, 2004
Artur Łoboda
Czy ograniczać wielkość gospodarstwa rolnego?
lipiec 26, 2002
PAP
Złodziejskie rekomendacje
kwiecień 24, 2003
Artur Łoboda
Winiety ? czy grabież w biay dzień ?
sierpień 20, 2002
11 wrzesnia video po polsku
listopad 4, 2006
Marek Głogoczowski
Atak na Bejrut jako akt terroru i jego skutki
sierpień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wannsee, Madagascar, Lenin, Hitler, and the Jews
marzec 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Fundacja Sorosa dyskryminowana w Rosji
lipiec 30, 2002
PAP
Śladami nazistów
grudzień 1, 2007
Jolanta Góra
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media