ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
więcej ->

 
 

"Największa afera III RP"

Prezydent Lech Kaczyński uważa, że sprawa inwigilacji prawicy jest największą aferą III Rzeczpospolitej i trzeba ją wyjaśnić.


We wtorek wieczorem w programie 2 TVP prezydent wyraził nadzieję, że tą sprawą zajmie się prokuratura.

- Tylko dzieci mogą wierzyć, że tą aferą w istocie kierował płk. (Jan) Lesiak. To musiało być dużo, dużo wyżej. I tę sprawę trzeba wyjaśnić - zaznaczył L.Kaczyński.

Jak dodał, celem było "z porządnych ludzi, którzy walczyli z ówczesnym tzw. układem (...) zrobić łajdaków, a z łajdaków - porządnych ludzi".

Na pytanie, czy jest zwolennikiem otwarcia tzw. zbioru zastrzeżonego IPN, prezydent powiedział, że nie widzi żadnego powodu, żeby te dokumenty miały być w dalszym ciągu zamknięte. Jak dodał, jeżeli miałyby się tam znale?ć dokumenty, których ujawnienie zagrażałby polskiej racji stanu, to powinny zostać wykluczone z ujawnienia.

W tzw. zbiorze zastrzeżonym umieszczone są akta tajne ze względu na dzisiejsze interesy państwa( np. akta agentów wywiadu PRL będących obywatelami innych państw). Jego akta nie są ujawniane przez IPN na ogólnych zasadach. Ten zbiór to ok. 2 promile ogólnego zasobu archiwalnego IPN.

Za sprawę "bardzo delikatną" uznał prezydent lustrację duchownych. - Jestem zwolennikiem tego, że jeżeli mają być ujawnione nazwiska osób, które współpracowały, sprzeniewierzyły się nie tylko obywatelskim obowiązkom, nie tylko zasadom uczciwości, ale też misji kapłańskiej, to nie powinno to dotyczyć tylko i wyłącznie tych, którzy należą do osób znanych ale i szeregowych - powiedział L. Kaczyński.

Zdaniem prezydenta, największym zagrożeniem dla Polski "na pewno nie są obecne rządy, które usiłują odkryć te prawdy, które dotąd były zakrywane, te struktury, które miały charakter całkowicie ukryty".

- To idzie ciężko, tutaj trwają kontruderzenia (...). Jeżeli ta walka zostanie wygrana, to na pewno nie Polacy są głównym zagrożeniem dla Polski - powiedział prezydent.

Jego zdaniem, głównym zagrożeniem dla Polski jest "taka sytuacja, w której zostaniemy sprowadzeni do roli peryferyjnej części pewnego quasi-państwa".

- Struktura państwa będzie miała swoją własną dynamikę, w ramach której naród, który jest wprawdzie dość duży, ale dużo mu brakuje do osiągnięcia przeciętnego choćby rozwoju gospodarczego (...), nie będzie miał we własnych sprawach zbyt wiele do powiedzenia, a rozwiązania mu aplikowane często nie będą zupełnie pasowały do tutejszej rzeczywistości - ocenił L.Kaczyński.

Według prezydenta, inne zagrożenie dla Polski jest związane z tym, że "być może są jeszcze chętni, aby z niej uczynić sferę swoich wpływów".

W części rozmowy dotyczącej sytuacji w górnictwie L.Kaczyński powiedział m.in. że "jeżeli trwa walka o to, żeby wyciągnąć dalsze pieniądze, to ja tutaj chciałbym porozmawiać i uczynię to z przewodniczącym "Solidarności" Januszem Śniadkiem". - Bardzo zależy mi na tym, żeby kopalnie węgla kamiennego w Polsce pozostały - mówił prezydent.

Komentując strajki lekarzy i zapowiedzi strajków górników L.Kaczyński powiedział, że "to dziwne, że jak prawica dochodzi do władzy, to napięcia społeczne rosną".

- Oczywiście, środowisko lekarskie jest marnie opłacane (...) ale nie ma rządu, który zrobiłby tyle co ten, żeby zmienić ten stan rzeczy. I akurat w tej chwili są bardzo ostre strajki - dziwił się prezydent.

Prezydent odniósł się też do imigracji Polaków za pracą do innych krajów. Stwierdził, że w tych wyjazdach nie ma nic złego "pod warunkiem, że ci ludzie, po kilku latach pracy wracają do Polski z wyższymi kwalifikacjami". - Nie zawsze tak jest i ten problem istnieje, ja sobie z tego zdaję sprawę - powiedział.

L.Kaczyński odpowiadał też na pytania dotyczące spraw międzynarodowych.

W trakcie niedzielnego wystąpienia na kongresie PiS w Łodzi prezes tej partii J.Kaczyński powiedział m.in., że skończyła się polityka asymetrii w dziedzinie polskich stosunków zagranicznych. - MSZ zostało odzyskane! - oświadczył.

Prezydent pytany, co miał na myśli prezes PiS powiedział: - Mieliśmy do czynienia z pewnym brakiem jednolitości(...). Dowiadujemy się nagle, że Polska zgadza się na rurociąg północny i zamierza go finansować (...), a pó?niej okazało się, że dokumenty w tej sprawie krążyły już od grudnia.

L.Kaczyński uważa, że poprawa stosunków Polski z Rosją ma dla nas istotne znaczenie. - Być może uda nam się poprawić stosunki z Moskwą, być może nie - powiedział.

Według prezydenta, "najwcześniejszym terminem" jego spotkania z prezydentem Władimirem Putinem był wrzesień. Prezydent przyznał, że ze strony Rosji na stosunkach z nami ciąży sprawa Katynia. - To jest dla nich pewien kłopot psychiczny - dodał.

L.Kaczyński opowiedział się też za bliskim stosunkami Polski z Ukrainą.

Prezydent pytany, czy pojawiła się propozycja ze strony rządu USA objęcia Polski tzw. tarczą antyrakietową, zapowiedział, że sprawa ta będzie omawiana na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Zapowiedział też spotkanie w Waszyngtonie szefów dyplomacji Polski i USA.
6 czerwiec 2006

PAP 

  

Archiwum

Antypodatkowe
grudzień 24, 2003
Gazeta Prawna
MSP czeka na ocenę ryzyka politycznego sprzedaży akcji RG
lipiec 26, 2002
PAP
Polonia w "Prima Aprilis" 2005
kwiecień 2, 2005
km
USA, Iran – a sprawa polska
maj 8, 2006
Janusz Korwin-Mikke
Czego nie powiedział profesor Poznański
styczeń 23, 2005
Artur Łoboda
Profesór od obietnic
maj 22, 2004
Czym może pomóc Polak przebywający na emigracji ?
maj 9, 2005
Augustyn z USA
Polska Wojna Futbolowa - Rady dla Prezesa L.
styczeń 31, 2007
tłumacz
Wina ministrów
sierpień 28, 2007
Marek Olżyński
Akt oskarżenia w sprawie śląskiej afery korupcyjnej
czerwiec 28, 2002
PAP
Laureat nagrody Nobla i odkrywca DNA „rasistą”
październik 23, 2007
infopatria
Kiedy traci się wpływy, zostaje się kozłem ofiarnym
maj 27, 2003
PAP
Belka nie jestem przeciwnikiem podatku liniowego, ale ja jestem
grudzień 23, 2002
Artur Łoboda
Odepchnięte dziecięcą nóżką
luty 26, 2008
Bronisław Łagowski
Przyczyny ubóstwa Rzeczypospolitej
styczeń 5, 2006
przeslala Elzbieta
BCP może wycofać się z BIG BG i PZU
sierpień 3, 2002
Ł. Świerżewski, B. Tomaszkiewicz Puls Biznesu
CZY ZNOWU ARBEIT MACHT FREI ???
maj 15, 2008
Helga
Rodzaje upojenia alkoholowego (znane tylko z opowieści!):
styczeń 4, 2004
Promocja Krakowa w Berlinie
kwiecień 3, 2004
www.krakow.pl
"Bunt w wojsku, salwa w Biały Dom"
styczeń 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media