ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
więcej ->

 
 

Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net

Przeglądając strony internetowe trafiłem na:
http://www.polonica.net/ListaZydow_zmienione-nazwiska.htm

Znalazłem tam szowinistyczną wypowied? przypisywaną przez autora strony,mojemu ojcu, Arturowi Sandauerowi:
"...Żydowski pisarz Artur Sandauer uważa to za normalne i tak bezczelnie uzasadnił żydowską przemoc i dominację:
"W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce - mówi Sandeuer - to żydowska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję, a
Polacy masy pracujące.". Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie. Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi - pisałSandauer - a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej
głowy" - pouczał żyd Artur Sandauer....."


Wypowied? ta, jest zasadniczo sprzeczna z tym co głosił i pisał przez całe życie Artur Sandauer. Jestem przekonany iż została ona zmyślona. Zwróciłem się do autora strony, wysyłając e maila e maila, by albo przedstawił materiały ?ródłowe zawierające przypisywaną mojemu ojcu wypowied?, albo by wypowied? została wykasowana ze strony www.polonica.net jako nieprawdziwa.

Odpowiedzi od www.polonica.net oczywiście nie otrzymałem, a paszkwil umieszczony jest nadal.

Wobec wielu innych kłamstw zamieszczonych na tej samej stronie, informuję iż oszczerstwem jest twierdzeniom www.polonica.net iż Artur Sandauer w czasie wojny i okupacji sowieckiej "kolaborował" z władzami. Pracował po prostu jako nauczyciel w szkole podstawowej. W czasie okupacji niemieckiej najpierw przebywał w gettcie z którego
wydostał się kanałami w trakcie łapanki. Po stronie aryjskiej był ukrywany przez ojczyma swego ucznia. Po wyzwoleniu był korespondentem wojennym i pó?niej korespondentem w czasie procesu w Norymberdze. Następnie pracował w redakcji Odrodzenia. Ponieważ pod koniec lat 40-tych występował przeciwko socrealizmowi i stalinizacji życia kulturalnego otrzymał zakaz publikacji własnej twórczości. Do czasu "odwilży" zarabiał na życie pracując jako tłumacz literacki. Jako ten który nie uległ naciskom stalinowskim, po pa?dzierniku 56 r. został odznaczony orderem Polonia Restituta.

Po wprowadzeniu stanu wojennego, niestety nie uczestniczył w bojkocie mediów państwowych, poparł gen. Jaruzelskiego i wszedł w skład Narodowej Rady Kultury.

Nie zajmowałby się paszkwilem www.polonica.net, gdyby nie to iż inni nieodpowiedzialni internauci bezkrytycznie cytują kłamstwa publikowane przez www.polonica.net jako "?ródła" swoich informacji np:
http://forumzn.katalogi.pl/temat3735_strona17/
http://poland.indymedia.org/pl/2005/11/17405.shtml
http://users.nethit.pl/forum/read/paltalk/3699534/
28 styczeń 2006

Adam Sandauer 

  

Archiwum

Polityczny kabaret
Ostatnie dni ex prezydenta Krakowa

grudzień 8, 2002
Artur Łoboda
Najpierw naprawic krzywdy
luty 13, 2007
przesłała Elżbieta
Gruzja przestrogą dla Polaków w sprawie Tarczy
sierpień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska będzie płacić Żydom.
październik 14, 2006
Dorota
Mylące Mity o Unii Europejskiej
czerwiec 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Obniżka deficytu budżetu wyhamuje tempo wzrostu - Rosati
grudzień 13, 2002
PAP
Wannsee, Madagascar, Lenin, Hitler, and the Jews
marzec 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Prokuratorzy na usługach bezpieki
listopad 14, 2005
Klaudiusz Wesołek
"Rakiety Patriot będą chronić Warszawę"
listopad 8, 2008
wiadomosci.onet.pl
W oczekiwaniu na nowe
październik 8, 2005
Kazimierz Murasiewicz
III wojna światowa
wrzesień 1, 2004
Jak usprawnić system podatkowy?
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński
Belka nie jestem przeciwnikiem podatku liniowego, ale ja jestem
grudzień 23, 2002
Artur Łoboda
Bronimy prawdziwego św. Mikołaja
listopad 30, 2004
Metoda na przejęcie ostatniego polskiego banku
lipiec 23, 2004
PAP
Na upały - zimny prysznic
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
„Islamo-faszym” czy „energo-faszyzm?”
styczeń 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Co tanie to drogie
lipiec 22, 2004
Wynarodawianie XXI wieku
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
Osioł trojański Ameryki w Europie doceniony...
lipiec 23, 2004
piśmienny
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media