|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
więcej -> |
|
Oliwa wypływa
|
|
Oliwa wypływa.
2007-11-24
Ten tytuł to fragment przysłowia „ Oliwa zawsze na wiesze wypływa”.
Przysłowia, które w skrócie można podsumować kłamstwo i tak wyjdzie na jaw.
Jakże często publicyści powracają do wcześniej poruszanych tematów.
Ja sobie pozwolę wrócić do tematu w cudzysłowie ulubionego byłego ( i na szczęście) ministra Ziobro, który rozkoszował się konferencjami prasowymi na których roztaczał
swoje chciejstwo.
Taką obłudą było rozliczenie zbrodniarzy komunistycznych a przede wszystkim odebranie emerytur i rent.
Pan Ziobro po pewnym czasie jak rak się wycofał twierdząc, że towarzystwo zbrodniarzy PRL posiada numery PESEL.
W artykule pytałem ministra Ziobro skąd oni mają PESEL skoro obowiązek wprowadzenia jest od końca lat 80tych.
Wracam do tego tematu na kanwie sprawy minister finansów Jacek Rostowski.
Zajrzałem na stronę internetową MSWiA wynik poszukiwań;
Formularze do pobrania
Zgłoszenie pobytu stałego
Zgłoszenie pobytu czasowego
Zgłoszenie wymeldowania z miejsca pobytu stałego
Zgłoszenie wymeldowania z miejsca pobytu czasowego ponad 2 miesiące
Wniosek o nadanie / zmianę numeru PESEL
Więc skąd taki Stefan Michnik na prawo do emerytury skoro do Szwecji uciekł w 1969r.
Który były stalinowski sędzia w randze kapitana, ma na swoim koncie, co najmniej dziewięć wyroków śmierci na niewinnych ludzi. W 1969 r. uciekł przed sprawiedliwością do Szwecji.
Pan Ziobro prawdopodobnie nie drążył tego tematu, czy boji się wyborczej brata Adama Michnika a może nie było klimatu politycznego MSWiA to była wówczas domena Ludwika Dorna vel Dornbaum.
A co z innymi takimi mordercami jak sędzia Mieczysław Widaj do dzisiaj pobiera 9 tys. zł emerytury za wydanie 106 wyroków śmierci, dlaczego jest on nietykalny.
A co z zbrodniarzami tak w togach jak i z tzw. mundurówki
tacy zbrodniarze jak Gen. Roman Romkowski - Natan Grunsapan-Kikiel - wiceminister bezpieczeństwa publicznego 1946-1954 Gen. Antoni Alster - Nachum Alster - wiceminister bezpieczeństwa publicznego, pierwszy zastępca przewodniczącego Komitetu ds. Bezpieczeństwa Publicznego i wiceminister MSW Leon Andrzejewski - Lejb Wolf Ajzen - dyrektor Gabinetu Ministra BP Leon Andrzejewski - Lejb Wolf Ajzen Krwawa luna - dyrektor Gabinetu Ministra BP Płk. Józef Światło - Izaak Fleischfarb - wicedyrektor Departamentu X MBP Salomon Morel - komendant obozu koncentracyjnego w Świętochłowicach i Jaworznie. (uciekł do Izraela) Mieczysław (Szmul) Gross - szef MO we Lublinie i Wrocławiu. John Sack, powołując się na niego, stwierdza, że 80% oficerów milicji w Lublinie i 50% tamtejszych milicjantów było Żydami. Lola Potok - naczelnik więzienia w Gliwicach Henryk Studencki - Chaim Studniberg - naczelnik Wydziału Więziennictwa WUBP w Katowicach, dyrektor Wydziału Więzień i Obozów na obszarze Śląska. Płk. Bielecki (Moniek Buchman) - szef WUBP Kraków Maria Górowska - Sand - urodzona w 1915, córka Moryca i Frajdy (z domu Einsenman). skazała na karę śmierci w procesie politycznym generała Augusta Fieldorfa. Od 1951 roku była sędzią Sądu Wojewódzkiego w Warszawie. Należała do sekcji tajnej - grona sędziów, wyznaczonych przez wiceministra MBP Romana Romkowskiego do wydawania wyroków na polskich patriotów.
Zajcew - morderca sądowy Piotr Samsonow - morderca sądowy Władysłw Sieracki - morderca sądowy Henryk Ligęza - morderca sądowy Aleksiej Milcyn - morderca sądowy Mieczysław Widaj - morderca sądowy Radkiewiczów, Różańskich, Światłów, Szyrów, Minców, Michników – Szechterów, Bratkowskich i tysięcy innych.
Wielu nie żyje.
Chcę, aby mnie zrozumiano że nie chcę, aby z Izraela czy innego państwa które roztoczyło nad nimi opiekę powrócili do Polski w celu uwięzienia.
Po pierwsze potężny koszt na budowę wię?nie dla tysięcy zbrodniarzy po drugie niech mieszkają tam gdzie mieszkają skoro ich obce władze chronią niech zabezpieczają
im opiekę zdrowotną.
Polska służba zdrowia i tak jest w opłakanej sytuacji.
Czego żądam a więc odebrania katom wysokich uposażeń!!!!!!!!.
Skoro wspomniałem o sędziach pozwolę sobie na ściągę : Sędzia kłamcą lustracyjnym
19.10.2005 17:09
Sędzia z Opolskiego Zbigniew Mieszkowski jest już ostatecznie kłamcą lustracyjnym. W środę Sąd Najwyższy oddalił jego kasację od wyroku Sądu Lustracyjnego. Sędzia zataił, że w latach 80. wynajmował swe mieszkanie na lokal kontaktowy SB.
Ilu takich jest w togach czynnych a ilu żyje kosztem ofiar biorąc wysokie emerytury.
Z tym pytaniem zwracam się do nowego ministra sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalskiego.
A tak na kanwie tych wywodów beznadziej MS Zbigniewa Ziobro, który szarmancko nagrodził prokuratorów warszawskich nagrodami nierzadko po 10 tyś.
Panie ministrze Ćwiąkalski czy mógłby pan sprawdzić ilu zostało nagrodzonych prokuratorów prowadzących postępowanie Sygn. Akt. II Kp. 1877/07 to postępowanie jest w stylu Riwina prokuratura mataczyła żeby tylko Ziobro nie został oskarżony panie ministrze na podstawie domniemania uważam że ci ludzie także dostali nagrody w dowód podziękowania za wasalstwo.
Żeby nie zostać oskarżony o kopanie leżącego PiSu wspomnę o ich renegatach.
Dziennik cytat: Dorn chciał zostać szefem klubu PiS.
Ludwik Dorn bardzo zabiegał o to, by zostać szefem klubu parlamentarnego PiS. "Dziennik" dotarł do listu, jaki zaraz po wyborach b. marszałek Sejmu wysłał do partyjnych kolegów. Rzuca on światło na powody, dlaczego Dorn zdecydował się stanąć w otwartej opozycji do Jarosława Kaczyńskiego, a ten zawiesił go w prawach członka partii.
Proponuję także usunąć posła Ziobro, czeka go mnóstwo oskarżeń ja też nie daruję i przygotowuję wznowienie postępowania.
Polacy ukuli twierdzenie, „Jeżeli nie wiesz, o co chodzi to na pewno pieniądze lub władze” znam sytuacje, że dla chorych ambicji niektórzy są gotowi zniszczyć partię czy organizację
pozarządową celem zaspokoić swoje często chorych ambicji.
„Używając przysłowia „po trupach do celu”.
Dorn były vice premierem, MSWiA, marszałek sejmu czy to tylko ambicje a może woda sodowa.
Propagandowy chrzest Ludwika Dorna vel Dornbaum miał mu zwiększyć popularność nie tylko w klerze. Kto dał się na to nabrać ????
Usunięcie go z PiS to jedyne lekarstwo na maniactwo wyższości tego pana.
Bogusław Maśliński
www.victoria.go.pl
|
|
26 listopad 2007
|
|
Bogusław
|
|
|
|
Czym może pomóc Polak przebywający na emigracji ?
maj 9, 2005
Augustyn z USA
|
Jakiego sięgnęliśmy dna
sierpień 28, 2004
|
Jacek Kuroń negocjował z SB
sierpień 29, 2006
PAP
|
Kielce
październik 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Czerwony książe" uciekł .....
maj 6, 2004
|
4 Rzeczpospolita w natarciu
grudzień 21, 2005
interia.pl
|
Wezwanie o natychmiastowe zaprzestanie walk
sierpień 9, 2006
Fundacja ICPPC
|
Pierwszy kamyk spuszczony - czy pociągnie lawinę?
październik 15, 2003
PAP
|
Drodzy Rodacy
kwiecień 18, 2003
|
Konfederacja nieuków
styczeń 10, 2004
ZS
|
Dyplom dla idioty - kontynuacja cyklu zapoczątkowanego przez Pana Witolda Filipowicza
grudzień 23, 2008
tłumacz
|
Nowy kierunek strategiczny?
sierpień 26, 2008
Ignacy Nowopolski
|
Zaginieni w aktach
wrzesień 5, 2002
Dorota Kania http://www.zw.com.pl
|
Unia Europejska i jej Konstytucja
marzec 22, 2005
Gregory Akko
|
Bezrobocie
styczeń 2, 2009
Dariusz Kosiur
|
Boja?liwi redaktorzy
wrzesień 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
2008.07.19. godzina 1200 serwis wiadomości
lipiec 19, 2008
tłumacz
|
Chavez kontra USA
lipiec 6, 2006
Mirosław Ikonowicz
|
2009.02.19. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 19, 2009
tłumacz
|
Nowa rubryka DOWCIPY POLSKIEGO WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI
luty 14, 2005
cywilizowany
|
więcej -> |
|