ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
więcej ->

 
 

Z pamietnika..

I rosłem sobie ja dzięcie,męskie w stanie szczęsliwego szczeniectwa..w domu w którym choc nie byl idealny ..panowała pozytywna atmosfera zrozumienia życzliwosci do swiata i bliżnich..
I było pięknie..potem nadeszły te też piekne lata młode..kiedy oodczułem potrzebe pokochania jakiejś damskiej istoty..
A kiedy życie spełniło moje zyczenie..kiedy Jˇ wreszcie spotkałem..w samooszołomieniu..moja rozkołysana optymizmem młodosci wyobraznia..tworzyła w mojej głowie../i moze tylko w mojej głowie../
ósmy cud swiata z niej...piękny jej obrazek..pełen walorow,kolorow wdziekow zalet i urokow o ktorych istnieniu ona sama jak sie póżniej okazalo ..nie miała najbledszego pojęcia...
A potem przyszlo zycie,przyszły dzieci,przyszło długie ,przymusowe bo dzieci małe ,wypełnione nadzieja naiwną i po próżnicy oczekiwanie..
Na jakis od NIEJ znak mały..zrozumienia...życzliwosci...partnerstwa..wspólnosci... I choc latami nic takiego sie nie pokazało przez cały czas..ciagle starałem się ja Kochać..
Jˇ ,ktora przez długie następnych 15+ lat nieustannie powołujac się na swoje w naszą psią konstytucje.. grubym drukiem wpisane RÓWNOUPRAWNIENIE klamstwa i egoizmu...czyli głupoty.. z serdecznoscia i szczeroscią..
ciagle mi o tych jej prawach i rownouprawnieniu przypominała
,nigdy nie przestając przy tym wskazywac na czuwających
w radiowozach za naszym oknem ..na straży jej praw i naszej psiej konstytucji psów-policjantow
I zgodnie z prawem upieprzala mi zycie codziennie przysparzajac corz to innych duperelo-kłopoto-problemów..
I zgodnie z prawem obrzydzala mi zycie tym jej nieustającym wymądrzaniem się i powtarzaniem za kretyńska tvp24 steków z zachodu poglądów trujacych..ciasnych.. pseudodobrych.. nibynowych ..
z zach.głupot i kłamstw..
szkodzacych jej samej ,mnie i dzieciom naszym..
I tak dzien po dniu,sprawa po sprawie ..w nadmiernej trosce o zachowanie wiernosci literom prawa... Z NAJWIEKSZˇ PILNOSCIA zamieniała
MOJE PIEKNE I WIELKIE UCZUCIE MIŁOSCI DO NIEJ
w kupe smieciwa
W NIENAWIŚĆ
ta
suka..
głupia..
I nijak nie chce byc inaczej bo jak...włosy długie to chocby doktorat...z praw niec nie pomoze ..rozum ciagle krotki..a i serduszko jak w tej pchle malusie, malusienienkie.... z pamiętnika psa Fafika ..ktory se swobodnie fika ...już ,z psiego na nasz przełozył..
przełozył ...TŁUMOCZ
21 sierpień 2007

TŁUMOCZ 

  

Archiwum

Potakiwacze Izraela w USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
I po szkodzie Polak głupi
październik 13, 2005
Refleks szachisty
listopad 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Miał być. SOBCZAK i SZPAK
grudzień 31, 2002
http://www.angora.pl/
Kiedy Polacy zaczną mówić prawdę?
lipiec 29, 2008
Artur Łoboda
Czy mają za co dziękowac ?
maj 20, 2005
przesłała Elzbieta
2006 - był rokiem politycznego szamba, burz i skandali...
styczeń 2, 2007
Zdzisław Raczkowski
Bez retuszu-Jerzy Robert Nowak
październik 20, 2003
Adrian Dudkiewicz
Odebrać dzieci
styczeń 5, 2009
Bogusław
Niech panie latają z panami
marzec 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Geje pomiędzy ofiarami
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Komu bru?dzi ks. T. Isakowicz – Zalewski?
styczeń 31, 2009
Dariusz Kosiur
Prawo łaski
styczeń 20, 2006
Andrzej Grabowski
Hausner chce "zgody" z NBP i RPP
styczeń 24, 2003
Artur Łoboda / PAP
Polityczna poprawność
lipiec 12, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Jak Bush się szarogęsi w Krakowie
maj 30, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Odbojnica ratuje życie
marzec 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wyznawcy mamony, czy prawdziwe oblicze Kościoła?
grudzień 17, 2005
PAP
Haniebny - czy tylko głupi?
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
Zarzut antysemityzmu
maj 29, 2008
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media