ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Wyjście z sytuacji bez wyjścia 
2 październik 2012      Artur Łoboda
Oto prawdziwa historia o rakotwórczym małpim wirusie SV40 i jego tajnym dodaniu do szczepionek przeciwko polio 
29 grudzień 2023      Ethan Huff
„Z grypą żyjemy normalnie” 
5 grudzień 2020     
Porzućcie bryczki! Wezwanie do Polaków 
18 listopad 2011      Artur Łoboda
Dane osobowe na sprzedaż 
22 sierpień 2010      Goska
Wspólna rynek i wspólna waluta Chin, Japonii, Korei Połdniowej, etc. jako zagrożenie Światowego Imperium USA? 
27 lipiec 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Tresowanie zwolenników PiS 
16 maj 2016      Artur Łoboda
„Mini-Moscow” and „Maxi-Copenhagen” symptoms of THOUSAND YEARS WAR of ‘Global Khazrstan’ against Gentiles 
22 grudzień 2009      Marek Głogoczowski
Szmelc polskich finansów publicznych 
2 lipiec 2015      Artur Łoboda
Klin na politycznego kaca 
9 listopad 2015      Artur Łoboda
Brytyjskie wsparcie dla ludobójstwa w Palestynie 
10 marzec 2024      Tony Greenstein
Porażka Platformy w Elblągu 
16 kwiecień 2013      Elzbieta
W jakimś sensie jesteśmy odpowiedzialni za tą zbrodnię 
10 listopad 2024     
GITAROWY BLUES W OTWOCKU - Wtedy brzmiałem nutą muzyczną, bardzo rozśpiewany... 
24 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Już wiemy komu potrzebne są "mutacje wirusa" 
24 styczeń 2021      Artur Łoboda
Prasłowiańskie Święto Wiosny 
16 kwiecień 2012     
Senat zatwierdza szeroko zakrojone sankcje wobec Iranu. Izrael i USA odbywają największe (utajnione) manewry w historii 
31 październik 2009      Rebel
Dziwne - skupiają się na końcówce zdarzenia, zamiast na początku 
28 grudzień 2016      Alina
Białe drzewo i erotyk 
14 grudzień 2024      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Kolejny krok syjonistów do przodu 
22 styczeń 2022      Artur Łoboda

 
 

KONFLIKT Rosja-Ukraina: Doskonała okazja WEF do rozpoczęcia „Cyber Pandemii”

 
 
W lipcu 2020 r. Klaus Schwab ostrzegł świat przed niszczycielskim i kompleksowym atakiem cybernetycznym, który zrujnuje system finansowy (żegnajcie depozyty, emerytury, fundusze inwestycyjne, polisy ubezpieczeniowe), media (żegnaj wodo, gazie, prądzie), transport (żegnajcie samoloty). , kontrola ruchu lotniczego, inteligentne samochody, sygnalizacja świetlna, statki towarowe, pociągi itp.), edukacja, opieka zdrowotna, przemysł, zakłady karne, sam internet i prawie wszystko, co większość ludzi w krajach rozwiniętych uważa za oczywiste.
 

Obawy te skłoniły WEF do rozpoczęcia larpów Event 201 (live action role-playing)  o nazwie „CyberPolygon.
Odbyły się w 2020, 2021 i mają się odbyć w 2022 roku.
 
W grudniu 2020 r. „The Russians™️” zhakowali SolarWinds  (ponad 300 000 klientów) i FireEye  – zdobywając najlepsze narzędzia hakerskie ORAZ tylne drzwi do WSZYSTKICH firm, które były klientami tych dwóch firm.
Praktycznie wszystkie firmy F500, główne gminy, departamenty rządowe itp. były klientami.
 

 
 
W 2021 r. The Russians™️/Chinese/Anonymous zhakowali główny rurociąg , JBS Foods , Kaseya , Accellion , Epik DNS , Molson Coors , a nawet Microsoft .
 
W grudniu 2021 r . członkowie „Collective StrengtH” – w skład którego wchodzą Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Izrael, Szwajcaria, Austria, Niemcy, Włochy, Tajlandia i Holandia – współpracowali z BIS, MFW i Bankiem Światowym, aby symulować skutki kataklizmu cyber-atak na globalny system finansowy.
Jeśli przeczytasz ten artykuł, zobaczysz, że symulują czekanie 10 dni – aby zapewnić MAKSYMALNĄ dewastację – zanim cokolwiek zrobią.
 
W 2022 r. zhakowano GiveSendGo, a lista darczyńców kanadyjskich zwolenników białej supremacji, neonazistów, powstańców, antyszczepionkowców, antynaukowych i anty-LGBTQ okupantów Ottawy została ujawniona przez nienazwane podmioty.
Chociaż Aubrey Cottle – członek Anonimowy przyznał się, że to zrobił  – nie zostało to zweryfikowane.
 
Ktokolwiek z tych życzliwych dusz – które zrobiły to, co musiały zrobić, aby obronić się przed zagrożeniami dla naszej demokracji – nie zadał sobie trudu, aby dowiedzieć się treści czarnej książki (książek) Ghislaine Maxwell, ani zbadać jakiejkolwiek innej kwestii, która była „niebezpieczna dla naszej demokracji”, w tym kontrowersyjnych wyborów w USA, a nawet wycieku danych z procesu, które FDA i Pfizer, ktorzy próbują ukryć przed ludźmi je przez kolejne 75 lat.
 
NAGLE Anonim powraca – tym razem broniąc demokracji Ukrainy przed Rosjanami – rozpoczynając CYBER WOJNĘ przeciwko Rosji .
 
Nie jestem typem bukmachera, ale po tym, jak zobaczyłem, jak EVENT 201 LARP stał się rzeczywistością zaledwie 2 miesiące po jego zakończeniu, instynkt podpowiada mi, że ta cybereskalacja zapewni idealną przykrywkę do rozpętania prawdziwej cyberpandemii, za którą można obwiniać Rosjan™️.
 
Jaki jest najszybszy sposób na urzeczywistnienie „nic nie będziesz posiadać i będziesz szczęśliwy”?
Zniszcz WSZYSTKIE bogactwa finansowe, które nie są fizyczne.
Tak, kryptowaluty nie są odporne, ponieważ ich wartość wynosi ZERO, gdy giełdy, depozytariusze, a nawet internet nie działają.
 
 
Źródło:
StrangeSounds.org
17 marzec 2022

StrangeSounds 

  

Komentarze

  

Archiwum

Niedziela rano, przy pierwszej kawie
luty 18, 2008
Marek Olżyński
Wspólnik Tomasza Grossa
luty 19, 2007
Artur Łoboda
Zawód - szpieg
grudzień 4, 2006
bez podpisu
Śladami Gronkiewicz, czyli wydeptane ścieżki politycznego - sprzedajnego motłochu
luty 10, 2007
PAP
Którzy zabijają naszą wiarę
listopad 28, 2006
Artur Łoboda
NBP: Rząd broni złotego do upadłego
marzec 16, 2006
Miś więcej wart od menela
październik 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
11 listopada 2004
listopad 12, 2004
Artur Łoboda
Nowy bankier czwartej Polski
styczeń 10, 2007
AFP/interia.pl
Dlaczego prof. Bronisław Geremek jak ognia unika lustracji?
kwiecień 26, 2007
Zdzisław Raczkowski
Zły Omen?
marzec 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Nick Berg - egzekucja
czerwiec 13, 2004
czytelnik
Jeszcze będziemy miło wspominać Busha :)
luty 9, 2008
marduk
W niecałe 24 godziny z 27 na 28 lutego 2008 Żydzi zamordowali 30 Palestyńczyków. 10 z nich to niemowlęta i dzieci - wideo
luty 29, 2008
uruknet
Huwbejbini XXI wieku
luty 7, 2003
zaprasza.net
Sztuka zarządzania, czyli co ma przyszłość w biznesie
styczeń 1, 0000
CZESŁAW RYCHLEWSKI (Trybuna )
Z Kanady
sierpień 31, 2003
Andrzej Kumor
Europejczyk
maj 12, 2003
Smacznego. SOBCZAK i SZPAK
styczeń 20, 2003
http://angora.pl/
O BANANACH I OPOZYCJI... i jeszcze raz o bananach
styczeń 9, 2003
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media