ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
więcej ->

 
 

prezydent nie zmienia opinii o Huszczy


Prezydent Aleksander Kwaśniewski nie zamierza zmieniać ani uzupełniać swojego stanowiska na temat Wiesława Huszczy - powiedziała szefowa prezydenckiego Biura Informacji Teresa Grabczyńska. Według niej, list Huszczy do prezydenta pozostanie najprawdopodobniej bez odpowiedzi.

"Prezydent wielokrotnie wypowiadał się publicznie na temat Wiesława Huszczy i nie zamierza ani niczego zmieniać, ani niczego uzupełniać w swoim stanowisku" - powiedziała szefowa prezydenckiego Biura Informacji.

5 grudnia prezydent, wypowiadając się na temat afery hazardowej, po raz kolejny określił swego dawnego współpracownika z czasów Socjaldemokracji RP mianem "człowieka o niskiej wiarygodności".

Huszcza zarzuca prezydentowi, że ten narusza jego godność osobistą. "Rzeczpospolita" opublikowała w środę list, który były kasjer lewicy wystosował do prezydenta w połowie grudnia ubiegłego roku.

"Pan Prezydent był łaskaw wypowiedzieć się pejoratywnie na temat mojej osoby, co oceniam jako nieuprawnione naruszenie godności osobistej" - napisał w liście Huszcza.

"Nie akceptuję praktyk, kiedy politycy, będący kiedyś w przyjaznych związkach, współpracujący w trudnych okolicznościach, nie potrafią zachować standardów tolerancji, zrozumienia i solidarności" - dodał.

Media wielokrotnie opisywały działalność byłego skarbnika PZPR i SdRP. "Rz" pisze, że według jej wiedzy Huszcza niebawem przerwie milczenie; pracuje z prawnikami nad oświadczeniem odnoszącym się do informacji na jego temat.
7 styczeń 2004

 

  

Archiwum

Szowiniści przeciw UE
marzec 25, 2004
PAP
Zła wola uwola
lipiec 18, 2006
Jeremi Jedlicz
Nieznane w Polsce sondaże dotyczące Iraku...
czerwiec 17, 2004
statystyk
Chenney obiecuje Żydom zwycięstwo
marzec 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonnowski
Wróżka
czerwiec 10, 2003
red. Krzysztof
Gospodarka Indii Szybko Rosnie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy zbliża się koniec dolara?
marzec 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Komitet Obrony Polskiej Ziemi "PLACÓWKA"
luty 7, 2003
Kanadyjskie przypadki wojenne w Afganistanie
październik 5, 2006
Wiesław Kwaśniewski
Fetysz niepodległości
luty 12, 2003
Leszek Skonka
Wojciech Papis apeluje o pomoc dla Matek pokrzywdzonych przez ZUS
luty 21, 2009
Wojciech Papis
Apel w sprawie lustracji Polonii
marzec 31, 2006
Why Hitler set fire to the Reichstag
lipiec 13, 2005
D.I.
Zapisy w Konstytucji RP (zmiany konieczne)
kwiecień 20, 2008
Dariusz Kosiur
Zaskoczenie
styczeń 1, 2008
Marek Olżyński
Radiowozy dla strażników
październik 27, 2004
Polska czlonkiem "osi zla" wg ruskiej Gaziety
listopad 25, 2006
martusia
ponad 90 % ...
luty 18, 2005
Kaszub
Nowe idzie, stare "jedzie"...
wrzesień 28, 2005
Idą, idą na wojnę polityczne matoły i słono płacą
marzec 18, 2007
przysłał ICP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media