ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
więcej ->

 
 

"Gospodarka działa normalnie"



Mimo trudnej sytuacji politycznej, gospodarka działa normalnie i nie ma powodów, by obawiać się kryzysu - taką opinię wyraził wicepremier Jerzy Hausner na spotkaniu z biznesmenami z Polski i Europy, zgromadzonych na konferencji w Warszawie. Odpowiadając na pytania dziennikarzy, Jerzy Hausner powiedział, że chętnie pracowałby w nowym rządzie z Markiem Belką.

Zdaniem Jerzego Hausnera, realizacja jego planu naprawy finansów publicznych daje realną szansę na zmniejszenie bezrobocia do 15% już za 2 lata. Będzie oznaczać powstanie dużej liczby nowych miejsc pracy i przełożenie wzrostu gospodarczego na poprawę sytuacji gospodarstw domowych.

Minister, pytany przez dziennikarzy, czy obejmie funkcję ministra w rządzie Marka Belki, odparł, że bardzo lubi pracować i chętnie będzie pracować z Markiem Belką. Jerzy Hausner podkreślił jednak, że "nie jest to jeszcze etap obsadzania stanowisk, ale tworzenia oferty programowej".

Zdaniem Jerzego Hausnera, do tego, co zostało już zaproponowane w realizowanym programie gospodarczym, należy dodać nowe propozycje, dotyczące budownictwa mieszkaniowego, zdrowia i edukacji. Wicepremier przyznał, że są tu potrzebne nowe inicjatywy, których realizacja będzie możliwa dopiero, gdy uda się naprawić finanse publiczne.

Pytanie
O jakiej "gospodarce" Hausner mówi.
Od dawna nie ma polskiej gospodarki.
(Ewa)
1 kwiecień 2004

PAP 

  

Archiwum

Kryzys Banku Centralnego USA, Zagrożenie Inflacją
luty 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Gangsterzy ekonomiczni z całego Świata mówia w sprawie Balcerowicza jednym głosem
marzec 15, 2006
Przegląd prasy
Karuzela Szmaciaków
wrzesień 26, 2003
To już historia 2
Zamiar: zniszczyć państwo...

grudzień 6, 2002
Tygodnik Solidarność 14.XII. 2001
To nie jest dom wariatów - to rynsztok
styczeń 8, 2004
PAP
Walka szyitów z sunnitami
styczeń 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowa Książka "Masakra w Jedwabnem", Walka z Fałszowaniem Historii Polski
marzec 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Egipskie imperium białego człowieka.
sierpień 31, 2006
Zbyszek Koreywo
Meldunek z podróży do "czarnej dziury" Europy
sierpień 30, 2006
Marek Głogoczowski
"Polska zaniepokojona decyzją Korei Północnej "
styczeń 11, 2003
PAP
Bułgarski europoseł Stojanov: Cyganie żyją kosztem reszty społeczeństwa, Żydzi wykorzystują kryzysy ekonomiczne
styczeń 14, 2007
bibula- pismo niezależne
Pożegnanie ze skarbem
styczeń 16, 2003
PAWEŁ RESZKA http://rzeczpospolita.pl/
Fundamentalizm Żydowski i tresura nie-Żydów
listopad 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (2)
listopad 14, 2003
Leszek Skonka
POECI, ANIOŁY, DOBROĆ
listopad 19, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
"Prywatyzacja" polskich hut stali
sierpień 1, 2003
zn
Czy USA powinno uczyć się od Hezbollah?
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Awerroizm sejmowy
październik 8, 2006
Adam Wielomski
Rodzaje upojenia alkoholowego (znane tylko z opowieści!):
styczeń 4, 2004
Zmarł Kazimierz Dejmek
styczeń 1, 2003
Artur Łoboda / PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media