ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Aktywistka pielęgniarska: Pracownicy służby zdrowia, którzy poparli politykę szpitali COVID-19, powinni stanąć przed sądem za zgony, które umożliwili 
23 marzec 2022      Arsenio Toledo
Wszyscy o tym marzą, nielicznym się udaje, pechowcy wpadają 
21 maj 2009      PAP
Przełomowe pozwy zbiorowe dodatkowo ujawniają zdumiewającą korupcję we wprowadzaniu szczepionek na COVID 
28 maj 2023      Joseph Mercola
Czesława Długoszek Antologia w Słupsku 
3 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Dane ubezpieczeniowe potwierdzają gwałtowny wzrost „nagłych zgonów” po wprowadzeniu szczepionki covidowej 
20 styczeń 2023     
Podsłuchy w Polsce. 
19 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Radioaktywne Chmury Nad Polską 
4 maj 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Jak w komunizmie  
19 sierpień 2017     
Małgorzata Chamidło-Błońska 
22 marzec 2017     
Kto z Państwa - dał Prokuraturze swoje pełnomocnictwo? 
9 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Niemcy to kupa gruzów – jak to wszystko doszło 
29 sierpień 2024     
Eksterminacja milionów zwierząt dla wsparcia kowidowego oszustwa eskimosów 
5 październik 2024     
Jak najdalej od Kościoła 
2 kwiecień 2012      Artur Łoboda
APEL NAUKOWCÓW I LEKARZY w sprawie szczepień na koronawirusa SARS-CoV-2 
15 maj 2022     
Własne dokumenty firmy Pfizer dowodzą, że WIEDZIELI, że ich szczepionki przeciw kowid nie są „bezpieczne i skuteczne”… i wiedzieli, że nanocząsteczki mRNA krążą w organizmie 
14 marzec 2022      Lance D Johnson
Rządy kontrolują światowe rezerwy paliwa – czy zwycięża kapitalizm państwowy? 
25 maj 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Kocham Szopena ! 
15 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Wnioski po Święcie Niepodległości 
12 listopad 2013      Artur Łoboda
12 czerwca 2012 roku w Warszawie 
11 czerwiec 2012      Artur Łoboda
Komorowski z WSI 
31 marzec 2015      gah

 
 

Kapitalizm w najczystszej postaci

Już raz przeżyliśmy w Polsce modelowy "kapitalizm" - gdy bankierzy przekupili Balcerowicza - by na ich polecenie niszczył polską gospodarkę.

Gdyby Społeczeństwo polskie dysponowało wtedy kapitałem - to z pewnością nie potrzebowałoby ani Balcerowicza, ani innych "naprawiaczy ekonomii".
Ale daliśmy się nabrać i w latach 90. wytransferowano z Polski 400 miliardów dolarów - co na tamte czasy było kwotą niewyobrażalną.

Dzisiaj mamy w skali światowej powrót kapitalizmu - w najbardziej ohydnej formie.

Wielki kapitał przekupił, a czasem wymusił na Rządach większości - rzekomo "demokratycznych" Państw - WPROWADZENIE TERRORU pseudopandemii.
(Nie poddała się temu tylko Białoruś.)

To nie ideologia - czy masońska szarlataneria, ale pieniądze zamieniły dotychczasowy Świat w Świat Orwella.

To pieniądze - a więc "kapitał" decyduje o postępowaniu wielu Rządów świata.
A Obywatele są tylko bezwolnymi niewolnikami kaprysów wielkiego kapitału.

Ale są jeszcze szanse obrony.
I dlatego wielki kapitał chce przejąć najważniejsze narzędzie władzy, a więc prawo kreowania pieniądza w skali globalnej.
I wtedy zgodnie z zapowiedzią Mayera Amschela Rothschilda: "pozwólcie mi emitować pieniądze każdego kraju na świecie..... a będę mieć kontrolę nad całym światem" - wszyscy staniemy się ich niewolnikami.

Przestrzegał przed tym po wielokroć Iwo Cyprian Pogonowski.
Ostatni raz w artykule z 2009 "Kto chce jednego rządu na świecie?"

http://zaprasza.net/a.php?article_id=30486

"Na pytanie: „Kto chce jednego rządu nad całym światem?,” można odpowiedzieć, że chce tego rządząca międzynarodowa elita finansowa, tacy ludzie jak Rotschildzi, Rockefellerzy lub Warburgowie.
„Będziemy mieli jeden rząd na świecie, wszystko jedno czy się to ludziom podoba czy nie.
Pozostaje tylko do wyjaśnienia, czy osiągnie się taki rząd nad światem za pomocą podboju czy pokojowo,” w 1933 roku, powiedział komisji senatu do spraw zagranicznych w Waszyngtonie, bankier międzynarodowy James Warburg, rodem z Hamburga, kuzyn architekta banku centralnego USA, czyli Federal Reserve, zalegalizowanego dwadzieścia lat wcześniej, w 1913 roku, dzięki staraniom Paul’a Moritz’a Warburg’a.


No więc realizują swój plan terrorem pseudopandemii i dzięki niej wprowadzą jeden - wirtualny pieniądz światowy - który sami będą bez ograniczeń "emitować".
I będą decydować: kto może z tego pieniądza korzystać.
W ten sposób eksterminować będą przeciwników władzy totalitarnej.
8 wrzesień 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Czyli "Seksmisja" wielopłciowa w realu.
Jak znam Polaków, to pozostaniemy w "dekadencji".

Nie wiem, czy Chińczycy dadzą się przerobić Warburgom. W sumie nawet Warburgowie to konstrukcje biologiczne, tak samo jak inne podatni na różne czy to wirusy, czy to trucizny, czy inne nowiczoki....

2020-09-08
Alina

 

A nie mówiłem, że Seksmisja.
Myślę, że po raz kolejny nasze marionetki rządzące staneły w obliczu wyboru, albo wariant jugosłowiański, albo serwilistyczny. I tak jak w 1989r. wybrały serwilistyczny.
Tylko co to zmienia? Czy śmierć w walce, czy przez miarowy upust sił życiowych. Śmierć to śmierć. A ta druga, chyba duuużo gorsza.
Chiny, moim zdaniem nie zaryzykują otwartej wojny z USA.
Prędzej uderzą na Rosję, a wojska USA są u nas po to, według mnie oczywiście, aby chronić zachodnią flankę Rosji na wypadek jej ewentualnego konfliktu z Chinami. I stąd akcja na Białorusi, ponieważ między USA, a Rosją znajdują się niemałe wpływy chińskie.

2020-09-08
Magellan

 

Nawet komunikaty wydają w jednolitej formie. Smoleńsk: "katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli poniżej bezpiecznego pułapu, do wyjaśnienia pozostaje kto (co) ich do tego skłonił". I tu Warburg: do wyjaśnienia, czy pokojowo, czy siłowo.
Horror.

2020-09-08
Magellan

 

No zgoda, niech to się nazywa kapitalizm, chociaż mowa jest o zwykłej bankowej żydowskiej grabieży. I tylko Chiny są zdolne położyć jej kres. Pytanie, czy po zwycięstwie Chiny przejmą cele banksterów, czy też będą realizować cele własne. Jeśli własne to jakie? Jaka jest prawdziwa kondycja przeciętnego Chińczyka? Moglibyśmy się zgodzić na podobną dla nas?

2020-09-08
hens

  

Archiwum

LOS DEEJAYOS POLAKOS
CZYLI DEE JAYSKA NĘDZA W POLSCE !!!

grudzień 13, 2002
Janek ‘YAHUDEEJ@Y’ Pawul
Bilans kosztów członkostwa Polski w UE
lipiec 2, 2006
Dariusz Kosiur
Maleńka cegiełka..
kwiecień 12, 2005
Krystyna
Aktor Dustin Hoffman: Bush manipuluje faktami dotyczącymi 9/11
grudzień 4, 2006
bibula.com
Postępowania zaciemniające
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Myslozbrodnie
czerwiec 2, 2007
przeslala Elzbieta
NIE dla baz USA w Polsce!
grudzień 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
Korea a Rozgrywki na Bliskim Wschodzie
czerwiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zły król czeka na nowe szaty. nadal ta forma współczesnej "demokracji" tak skutecznie kontynuowanej przez Fidela
październik 21, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Polska i Rosja, a film „Rok 1612”
styczeń 15, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Dlaczego Rosja chce być znowu superpotęgą?
październik 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Szczyt bezczelności
listopad 11, 2003
Bezrobotni pikietują kuluary Sejmu
grudzień 19, 2002
PAP
Kuczma - baranie - trzeba było przygotować żonę na fotel prezydenta
grudzień 27, 2003
PAP
Bush na trudności w utrzymaniu permanentnej okupacji Iraku
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Żyć i umrzeć w...szpitalu miejskim
marzec 3, 2008
Marek Olżyński
Ach te media. Fantazja u nich, że hej!
lipiec 30, 2004
PAP
Dobre imię Ameryki w stanie zagrożenia
wrzesień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kiedy przylecą pierwsze trumny...
lipiec 10, 2003
Andrzej Kumor
Stop wariatom prasowym!
czerwiec 23, 2006
Wojciech Romerowicz
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media