|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
więcej -> |
|
Sting i Penderecki przegrali z Rubikiem.
|
|
Sting i Penderecki przegrali z Rubikiem.
Zamówiona za 100 tys. zł u Piotra Rubika kantata "Zakochani w Krakowie" zainauguruje na początku czerwca uroczystości 750-lecia lokacji Krakowa. Oburzyli się tym krakowscy artyści.
To bardzo przykra wiadomość. Krakowska szkoła kompozytorów to najbardziej znacząca grupa w Polsce. Próbę jej pominięcia uważam za skandaliczną - twierdzi Stanisław Krawczyński, rektor Akademii Muzycznej w Krakowie.
- To prawdziwy skandal, żeby tak wielkie dzieło, jakim jest kantata czy oratorium, zamawiać u amatora. Kraków po prostu ignoruje środowisko własnych twórców - dodaje Krystyna Moszumańska-Nazar, kompozytorka, była rektor Akademii Muzycznej w Krakowie. - Żyjemy w świecie, którym rządzą prawa reklamy i medialnego nagłośnienia. Wielka szkoda, że nie dotyczy to naprawdę wartościowej sztuki.
Imprezę organizuje Krakowskie Biuro Festiwalowe. Jego szefowa twierdzi jednak, że to nie ono stoi za zaproszeniem Rubika. - Jesteśmy tylko wykonawcą tego przedsięwzięcia, które zleciła nam Rada Programowa Obchodów Jubileuszu Lokacji Królewskiego Stołecznego Miasta Krakowa - mówi Agnieszka Gilarska. - Nie chcę komentować tego wyboru, powiem tylko, że naszą propozycją był koncert jednej ze światowych gwiazd, jak Sting, U2, czy Red Hot Chili Peppers. Niestety, nasze pomysły nie spotkały się z pozytywnym odzewem.
Dyrektor Gilarska przyznaje też, że początkowo skomponowanie utworu zamierzano powierzyć Krzysztofowi Pendereckiemu. Rada programowa zdecydowała jednak inaczej. Zasiadają w niej radni miasta, urzędnicy i krakowscy artyści. Szefem artystycznym obchodów jest natomiast Adolf Weltschek, dyrektor krakowskiego teatru Groteska.
- Piotr Rubik i Zbigniew Książek (autor tekstów) to prawdziwe gwiazdy medialne. Ich muzyka będzie dobrze promować nasze miasto. Kraków otworzy się wreszcie na najszersze grono publiczności z całej Polski - przekonuje dyrektor Weltschek. Choć nie ukrywa, że sam głosował za Rubikiem, nie pamięta jednak, czyja to była inicjatywa. Nie chce też podejmować dyskusji o poziomie artystycznym tego projektu.
Zamówionej przez Kraków kantaty broni Zbigniew Książek, współautor święcących triumfy na listach przebojów oratoriów Rubika: - Gershwin musiał przejść przez to samo. Po premierze jego "Błękitnej rapsodii" oburzone przecież było zarówno środowisko jazzmanów, jak i artystów z kręgu muzyki poważnej - twierdzi. - Kraków chciał lekką, ludyczną rozrywkę. A my damy jeszcze więcej, bo kantatę "Zakochani w Krakowie" przygotowujemy z myślą o promocji Krakowa na cały świat!
- W mieście, w którym żyje tylu wybitnych kompozytorów, poczynając od Krzysztofa Pendereckiego, na Zbigniewie Preisnerze i Zygmuncie Koniecznym kończąc, zamawianie utworu u człowieka, który uprawia muzyczną hucpę, jest skandaliczne. Ktoś, kto odpowiada za tę decyzję, nie powinien rządzić kulturą w Krakowie, ale remizą strażacką w jakimś malutkim mieście - komentuje reżyser Artur Więcek "Baron". - Wiadomość ta napawa mnie oburzeniem i niesmakiem. No ale na Rynku Głównym w Krakowie było już przecież wszystko. Muzyka Piotra Rubika znakomicie więc będzie się komponować z zapachami smażonej kiełbasy czy krakowskiego grzańca.
|
|
13 styczeń 2007
|
|
|
|
|
|
Sztuka - antysztuka
lipiec 31, 2003
Andrzej Kumor
|
Zamglona przejrzystość władzy
wrzesień 6, 2005
Witold Filipowicz
|
Miał być. SOBCZAK i SZPAK
grudzień 31, 2002
http://www.angora.pl/
|
Skandal z lekiem corhydron
listopad 9, 2006
Adam Sandauer
|
Polskich zł ciąg dalszy
sierpień 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Licytacja hasła WOŚP
styczeń 10, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Mittal Steel Poland zwolni kilka tysięcy pracowników
styczeń 25, 2007
|
Zrobcie miejsce dla nowych obywateli
styczeń 22, 2003
Elzbieta
|
Były agent służb PRL w zarządzie Polskiego Radia
sierpień 29, 2002
PAP
|
USA: bezrobocie nie rośnie, ale nie jest dobrze
sierpień 3, 2002
IAR
|
Nieodrodny syn stalinowskiej agentury
sierpień 15, 2004
|
List od dzieci Kany do jastrzębi z Białego Domu
sierpień 9, 2006
Tłumaczenie: Paweł Michał Bartolik
|
Wannsee, Madagascar, Lenin, Hitler, and the Jews
marzec 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
To nie kryzys, to już patologia....
styczeń 13, 2007
Marek Olżyński
|
Poprzyjcie Giertycha
maj 15, 2006
break
|
Zyski nie dla Polski
lipiec 29, 2003
Artur Kowalski
|
Spadkobiercy zbrodni komunizmu
marzec 30, 2005
|
Zapomniane strajki
sierpień 9, 2003
przesłała Elżbieta
|
Polski suweren unijnego prawodastwa
październik 15, 2005
|
Czas miniony, niezapomniany. 365 dni 2006 roku.
styczeń 9, 2007
Marek Olżyński
|
więcej -> |
|