|
Ile jest w Polsce niezależnych mediów?
|
|
Po półrocznej analizie wszystkich zjawisk związanych z tak zwaną "epidemią SARS CoV-2" doszedłem do wniosku, że jest to wielka mistyfikacja, a ludzie są zabijani antybiotykami, respiratorami i maskami na twarz.
Mogę się oczywiście mylić i przyjmę każdą - rzeczową krytyką moich spostrzeżeń.
Bo na tym polega prawdziwa wolność wypowiedzi.
Tymczasem prawie wszystkie media w Polsce blokują wszelkie próby rzeczowej dyskusji o zjawisku nazywanym epidemia koronawirusa.
Proszę zwrócić uwagę w szczególności na pisowskie media, które mają czelność nazywać siebie "niezależnymi".
To skala terroru medialnego w Polsce.
|
|
2 sierpień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Tak się dzieje, bo Ludzie zapomnieli to, co wiedzieli zwykli niepiśmienni, na przestrzeni ostatnich 4 tysięcy lat wiedzieli instynktownie.
A wiedzieli oni, że ciemiężyciela można zawsze zabić .... i nie będzie cię więcej prześladował.
Zrozumcie choćby to jedno: ciemiężyciel tak jak Ty, ma tylko jedno życie. |
|
2020-08-02
Marek Zadrożniak
|
 |
|
|
Ewolucja państwa komunistycznego doprowadziła do powstania nowego typu człowieka tj. medialnej prostytutki.
Cechą medialnej prostytutki jest to, że wie co powiedzieć w jakim medium. Są to wypowiedzi dedykowane w 100%.
|
|
2020-08-03
Marek Zadrożniak
|
 |
|
|
A jednak w końcu Pan zrozumiał o co może chodzić.
Przez 13 lat pisałem tu mądrzej, bądź głupiej, ale zawsze w szczerej intencji.
Wycofałem się w kwietniu, bo uznałem, że dyskusja jest bezprzedmiotowa, niemniej pozwalam sobie na wtręt, gdyż pierwszy spośród tu piszących jasno i jednoznacznie powiedziałem o co chodzi w tym cyrkowym atelier.
|
|
2020-08-03
Magellan
|
 |
|
|
Ta dyskusja miała cokolwiek inny wymiar.
Ja twierdziłem, że to nie jest wszystko mistyfikacja, bo ludzie naprawdę umierają i bardzo wyraźnie sugerowałem, że mogą być czymś zatruwani.
Dziś już wiadomo, że ludzie byli zatruwani antybiotykami i czystym tlenem w respiratorach.
Porzućmy te niepotrzebne zwady i proszę mi powiedzieć: czy istnieje możliwość prawna by mój pozew cywilny przeciwko Szumowskiemu doprowadził do rozprawy jeszcze w tym miesiącu?
Czy jest jakiś Sąd - bądź formuła prawna - która na to pozwala.
W pierwotnej formie jest to pozew o ochronę dóbr osobistych. Czeka już od kilku dni.
|
|
2020-08-03
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Na siłę nie ma.
Można wnosić skargę na przewlekłość, ale to po 11 miesiącach bezwładu sadu.
Inaczej, można wnosić o przyspieszenie rozpoznania sprawy, albowiem zwłoka grozi niepowetowaną szkodą dla powoda i tych, którzy z racji rozpoznania sprawy tracą na zwłoce.
I wskazać, że sędzia, jako funkcjonariusz publiczny nie wyznaczając wokandy naraża społeczeństwo na szkody, a to niedopełnienie obowiązków i przekroczenie uprawnień.
No i art. 40 konstytucji, tolerowanie T O R T U R, a i 44 blokowanie przedawnienia ze względów politycznych. |
|
2020-08-04
Magellan
|
 |
|
|
A podał Pan adres zamieszkania Szumowskiego?
Bo jak nie, to proszę go (czyli pozew) rozszerzyć podmiotowo o Skarb Państwa, solidarnie.
Inaczej zwrócą.
I od nowa "polska ludowa". |
|
2020-08-04
Magellan
|
 |
|
|
Za kilka miesięcy to Szumowski pewnie będzie daleko.
Mój pozew ma sens tylko dzięki temu, że wzywam go na świadka i pytaniami udowadniam matactwa.
Czy wniosek o przyspieszenie rozpoznania sprawy napisać w pozwie - czy odrębnie do Prezesa Sądu? |
|
2020-08-04
Artur Łoboda
|
 |
|
|
| Jako odrębne pismo. |
|
2020-08-04
Magellan
|
 |
|
|
Obawiam się, że nie będzie ten bałwan daleko.
Oni robią to metodycznie, planowo i to im wychodzi.
Tu nie ma "zmyły".
Jesteśmy totalnie bezradni.
Nie mamy sił i mocy.
A do tego jeszcze się kłócimy, o co im oczywiście chodzi.
Pisałem wiele lat. |
|
2020-08-04
Magellan
|
 |
|
|
Zadziwia mnie w tym wszystkim jedno. Z chwilą ogłoszenia tzw. "pandemii" i uruchomieniem wdrażania tych absurdalnych ograniczeń - nomen omen - maski opadły z gab.
Jeżeli jeszcze ktoś miał złudzenia, że tzw spiskowa teoria dziejów to fikcja, to zdrowy rozsądek nakazywał porzucić ten quasi dogmat. Każdemu rozsądnie myślącemu człowiekowi winno się stać świadomym, że rzeczywiste ośrodki władzy na świecie są zlokalizowane poza miejscami podanymi do wiadomości publicznej, jako oficjalne lokalizacje ośrodków władzy. Powinna taka osoba pojąć, to co jest oczywiste ,że wszystkie media są, li tylko tubami propagandy szerzonej i głoszonej z rzeczywistych ośrodków władzy. Że ośrodki te są ponadnarodowe, że kierują się chęcią, zapewne wykonania scenariusza napisanego w księdze apokalipsy, stąd zapewne takie brak sprzeciwu Kościoła i hierarchów, że jesteśmy dla nich cov - id. (Cov - bydło, id identyfikowani 19, ang).
I dziwi mnie, że wobec tak jawnego obnażenia, ci wobec których to obnażenie nastąpiło, chcą własną piersią bronić sprawców. Syndrom sztokholmski w ujęciu globalnym. |
|
2020-08-05
Magellan
|
 |
|
|
i jeszcze ps
oglądałem jakiś czas temu ceremonię otwarcia IO - Londyn. I tam, program choreograficzny to pandemia. IO - 2012, które w istocie przełożono z pierwotnej daty 1944r. A zatem syndrom roku 2012, akcentowany onegdaj mocno w środowiskach tzw. "ezoterycznych" i kontynuacja planu realizowanego w trakcie i z wykorzystaniem II wojny światowej.
Warto obejrzeć to przedstawienie. |
|
2020-08-05
Magellan
|
|
|
|
Fragment książki "Duch Apokalipsy" - CZĘŚĆ PIˇTA - 11 WRZEŚNIA 2001
wrzesień 11, 2006
Dorota Szczepańska
|
Antykomunistów wklad do likwidacji Ekonomicznie Niepodleglej Polski
luty 2, 2006
Marek Głogoczowski
|
Wagonowy Business – Businessmana
czerwiec 10, 2006
Dariusz Adamczewski
|
Co tanie to drogie
lipiec 22, 2004
|
We?my piły we własne ręce
grudzień 11, 2005
Mirosław Naleziński
|
Międzynarodowa konsternacja wokół niepraworządnych i niedemokratycznych praktyk polskich władz ...
styczeń 23, 2007
tłumacz
|
Polacy zaczynają mówić swoim własnym głosem
sierpień 10, 2005
Doda i Tomek Lubert
|
Rosjanie uważają eskalację wojenną za atak na ich kraj
listopad 19, 2006
instytut schillera - biuletyn informacyjny
|
Coś dla ducha - Boże Narodzenie 2005
grudzień 27, 2005
zaprasza.net
|
A może nie warto zaglądać na ten Portal?
marzec 1, 2007
Artur Łoboda
|
Jimmy Carter wszedł do jaskini zbójców
kwiecień 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pro domo sua
Dzieci maja '68
maj 30, 2003
Ewa Polak-Palkiewicz
|
Czy potrzebujemy repliki obozu w Dębicy?
marzec 15, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Bliżej naprawienia krzywd
kwiecień 13, 2006
Leszek Skonka- Wrocław
|
Prawdziwy portret "władzy"
luty 6, 2006
PAP
|
Lepiej było urodzić się Cyganem
styczeń 8, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Pierwszy Polak zginął w Afganistanie
sierpień 15, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Ran HaCofen i zbrodniczy Ehud Barak
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dwulicowy Napoleon, Pierwszy Pułk Szwoleżerów etc.
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Lewe monety
wrzesień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|