ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Struktura mafijna w Krakowie (1) 
2 maj 2023     
Stan wojenny 13 grudnia 2020 roku  
13 grudzień 2020     
Znienawidzony przez platformowców film 
16 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Za co tak nienawidzą Matkę Polkę? 
8 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Pomniki zamiast żywych ludzi 
10 luty 2016      Artur Łoboda
Wokół promocji, rzekomo "pierwszego polskiego podręcznika do ekonomii kultury" 
28 styczeń 2014      Artur Łoboda
Kaczyński chciałby mu dorównać 
22 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Interesy z eskimosem 
30 maj 2022      Artur Łoboda
Serce Europy 
15 maj 2019      Artur Łoboda
Polityczny establishment III RP i FOZZ 
7 czerwiec 2009      Leszek Szymowski
NWO cenzuruje za pośrednictwem Eurowizji 
19 maj 2021     
Grunwald 2010 
24 luty 2010      Artur Łoboda
Trujące mikstury szczepionki mRNA: błąd w sztuce lekarskiej czy „ludobójstwo w zwolnionym tempie”? 
5 wrzesień 2021     
Tajny raport CDC ujawnia, że w październiku ubiegłego roku co najmniej 118 000 młodych ludzi „zmarło nagle” z powodu szczepień covidowych 
25 styczeń 2023     
Aforyzmy 1 - autor Zygmunt Jan Prusiński 
19 czerwiec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
"Szczepionka" na covid-19? 
27 marzec 2020      Artur Łoboda
Bogarodzico Dziewico 
27 lipiec 2013      Artur Łoboda
Grecka Tragedia  
14 luty 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Dlaczego Trump obraża niektóre kobiety? 
10 listopad 2016      Artur Łoboda
Młodzi oszukali samych siebie 
24 luty 2013      Artur Łoboda

 
 

Ministerstwo Zdrowia przyznaje, że „nie ma hodowli SARS-COV-2” lub „rejestru laboratoriów z hodowlą i zdolnością izolacyjną do testów”

 
Farsa zaczyna się rozpadać i nie wiemy już, co rząd zamierza wymyślić, media masowe manipulacji i sprzęt sanitarny sprzedają nam motocykl wirusa, który wydaje się bardziej fałszywy niż teza Pedro Sáncheza (premier Hiszpanii).
 
Na prośbę Stowarzyszenia Liberum, Biologists for Truth i osoby fizycznej skierowanej do Ministerstwa Zdrowia o udostępnienie informacji na temat wirusa, na który cierpimy z powodu prawdziwej dyktatury zdrowia i na który, pamiętajmy, szczepią eksperymentalnym lekiem, Ministerstwo Zdrowia musiało potwierdzić w dokumencie pisemnym, ponieważ był on związany przez Sąd.
Potwierdzili że nie mają wyizolowanego wirusa ani nie wyhodowali z niego wirusa.
 
 
 
 ODPOWIEDŹ MINISTERSTWA ZDROWIA W PDF DO POBRANIA

 
W rzeczywistości posunęli się nawet do przyznania, że ​​„nie ma hodowli SARS-COV-2” lub „rejestru laboratoriów z hodowlą i zdolnością izolacyjną do jego testów”.

Ponadto odbija piłkę i zrzuca całą odpowiedzialność za diagnozy i leczenie na pracowników służby zdrowia i uznaje, że „same testy zwykle nie wystarczają do wykrycia choroby”.
 
Tak, panowie.
Te testy, za pomocą których podjęto decyzje o odosobnieniu, zamknięciu, izolacji, leczeniu pacjentów, szczepieniach i absolutnie dyktatorskich środkach mających na celu pozbawienie wszystkich wolności, „zwykle nie wystarczają do określenia choroby”, według naszego ministerstwa.
A teraz wiadomość dla wszystkich zaszczepionych: weź ten dokument i idź do swojego lekarza rodzinnego, do przychodni i zacznij prosić o wyjaśnienia, ponieważ włożyli do twojego ciała coś, co kto to włożył, nawet nie wie, czy jest przydatne, czyli co jest w środku.
Czy ludzie obudzą się z tym, czy nadal będą spać?
 
Źródło:
 

https://www.eldiestro.es/2021/09/bombazo-sanidad-reconoce-que-no-dispone-de-cultivo-de-sars-cov-2-ni-registro-de-laboratorios-con-capacidad-de-cultivo-y-aislamiento-para-ensayos/

 
 
Tłumaczenie odpowiedzi Ministerstwa Zdrowia Hiszpanii:
 
 
W dniu 22 lipca 2021 r. Jednostka ds. Przejrzystości w Ministerstwie Zdrowia otrzymała wniosek o udostępnienie informacji publicznej zgodnie z Ustawą 19/2013 z dnia 9 grudnia o Przejrzystości, Dostępie do Informacji Publicznej i Dobrym Rządzie, który został zarejestrowany pod numerem
001-059144.


10 sierpnia 2021 r. wniosek ten wpłynął do Generalnej Dyrekcji Zdrowia Publicznego, od którego to momentu do rozwiązania zaczyna się liczyć miesięczny termin określony w artykule 20.1 ustawy 19/2013 z dnia 9 grudnia. 12 sierpnia 2021 r.
otrzymałeś powiadomienie o przedłużeniu poczty z powodów określonych w tym samym przepisie prawnym.
 
Po przeanalizowaniu Twojego wniosku, Dyrekcja Generalna postanawia przyznać Ci prawo dostępu do informacji.
Wskazujemy, że dostępne dla Ministerstwa Zdrowia dane w związku z pandemią SARS CoV-2 można znaleźć pod poniższymi linkami:
 
https://www.mscbs,gob es/profesionales/saludPublica/ccayes/alertasActual/nCov/home htm

https://www.mscbs gob es/profesionales/saludPublica/ccayes/alertasActual/nCov/documentos htm
 
 
W nich można uzyskać dostęp do różnych dokumentów informacji techniczno-naukowej, procedur i środków zapobiegania i kontroli zakażenia, przygotowania i reakcji na pandemię, zaleceń dotyczących klinicznego zarządzania domami, działań w kontekście odpowiedzi na COVID -19 według obszarów, kolektywów i grup oraz aspektów komunikacyjnych.

W szczególności, w odniesieniu do cykli PCR i testów antygenowych, można zapoznać się z informacjami w następującym dokumencie:
 
https://www.mscbs gob es/profesionales/saludPublica/ccayes/alertasActual/nCov/documentos/COVID19 Estrategi a vigilancia  y  control  e indicadores.pdf
 
Szczepionki przeciwko COVID-19 są obecnie podawane w Hiszpanii zgodnie ze strategią szczepień
Szczepienia COVID-19 w Hiszpanii [zatwierdzony przez Międzyterytorialną Radę Narodowego Systemu Zdrowia] i są bezpłatne dla obywateli.
W tym sensie nie wymagają recepty.
Możesz zapoznać się ze Strategią i jej aktualizacjami, a także podsumowaniem charakterystyki szczepionek i ich kartą techniczną pod następującym linkiem:
 
https:Uwww.mscbs gob.es/profesionales/saludPublica/ccayes/alertasActualfnCov/vacunaCovid19.htm
 
Skuteczność szczepionek mierzy się w idealnych warunkach laboratoryjnych, a następnie mierzy w rzeczywistej populacji, po podaniu szczepionek.
Informacje można znaleźć pod następującym linkiem:
 
 
https://www.mscbs.gob.es/profes jonales/saludPubI ica/ccayes/alertasActuallnCoy/documentos/20210820  INMUNI PAD  y  VACUNAS pdf
 
Możesz również zapoznać się z opracowaniami dotyczącymi tego aspektu w Bibliografii Aktualizacji Strategii, zwłaszcza 8.
 
hrtps:Uwww mscbs gob.es/profesionales/saludPublica/prevPromocion/vacunaciones/covid19/docs/COVID-19 Actu alizacion8  EstrategiaVacunacion pdf
 
Reakcje na szczepionki są badane w ramach nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii.
Możesz sprawdzić temat pod poniższym linkiem:
 
 
hrtps://www.aemps.gob.es/la-aemps/ultima-informacion-de-la- aemps-acerca-del-covid%e2%80%9119/vacunas-co ntra-la-covid%e2%80%9119/farmacovigilancia-de-vacunas/informes-periodicos-de-farmacovigilancia-de-vacunas­ covid-19/
 
 
Sekwencjonowanie genomowe wirusa SARS można sprawdzić pod następującym linkiem:
 
 
hrtps://www.mscbs.gob.es/profesionales/saludPublica/ccayes/alertasActual/nCov/documentos/ lntegracion de  Ia s ecuenciacion  genomica-en Ia vigilancia del  SABS-CoV-2 pdf
 
Ministerstwo Zdrowia nie posiada hodowli SARS-CoV-2 do badań i nie posiada rejestru laboratoriów posiadających zdolność do hodowli i izolacji do badań.


W odniesieniu do badań diagnostycznych na SARS-COV-2 oraz ogólnie do kwestii związanych z pandemią SARS-Cov-2, Ministerstwo Zdrowia pracuje z ww. dokumentami, które są aktualizowane zgodnie z potrzebą epidemiologiczną. umożliwiać podejmowanie decyzji w związku z zarządzaniem pandemią oraz rozpowszechnianie informacji osobom trzecim, które mogą z nich korzystać w swoim specyficznym środowisku.
W tym sensie najbardziej konceptualne i definicyjne kwestie pozostają bardziej w środowisku akademickim i dydaktycznym, przy czym Ministerstwo Zdrowia odgrywa bardziej drugorzędną rolę i nie działa w tych kwestiach w ramach swoich uprawnień.


Wreszcie, ocena pacjentów pod kątem ich stanu zdrowia, czy to COVID-19, czy innej choroby lub patologii, jest obowiązkiem referencyjnego personelu medycznego.
Same testy zwykle nie wystarczają do określenia choroby, wymagając diagnozy osoby, która była testowana.
Tak czy inaczej, definicję przypadku można znaleźć pod następującym linkiem:
 
 
hrtps:Uwww.mscbs.gob.es/profesionales/saludPublica/ccayes/alertasActual/nCov/documentos/COVID1 9 Estrategi a  vigilancia  y control e indicadores pdf
 
Od niniejszej uchwały, która kładzie kres postępowaniu administracyjnemu, administracyjna Skarga może zostać wniesiona do właściwego organu sądowego [Ustawa 39/2015 z dnia 1 października o wspólnej procedurze administracyjnej administracji publicznej oraz Ustawa 29/1998 , z dnia 13 lipca regulująca jurysdykcję spornoadministracyjną]. w ciągu dwóch miesięcy, lub wcześniej i opcjonalnie, złożyć wniosek do Rady ds. Przejrzystości i Dobrego Zarządzania w ciągu jednego miesiąca; w obu wypadkach termin będzie liczony od d f do następnego zawiadomienia o niniejszej uchwale.
8 październik 2021

 

  

Komentarze

  

Archiwum

Żądanie ujawnienie kulis prozydowskiej poltyki państwa polskiego
sierpień 27, 2007
tłumacz
Kulig na koszt niezaproszonych
maj 16, 2003
www.polandsecurities.com/orlen
Kwaśniewski liczy na kompromis RPP - Rząd
czerwiec 17, 2002
PAP
Egipskie imperium białego człowieka.
sierpień 31, 2006
Zbyszek Koreywo
Z frontu walki z faszyzmem
sierpień 4, 2006
®© Stanisław Michalkiewicz
Deja vu : Papież wyraził pełną solidarność z Żydami
styczeń 28, 2009
PAP
Królestwo złodziei i bezrobotnych
sierpień 23, 2003
przesłała Elżbieta
Jak funkcjonują największe gangi (2)
Konwersja, czyli odzyskać gotówkę

luty 25, 2005
Jarosław Supłacz
Żołnierzom poświęcone...
sierpień 24, 2008
jobstalker
Wyborów samorządowych ciąg dalszy<. Odbijanie piłeczki za 25 mln. złotych
grudzień 28, 2002
PAP
O Suwerenność Narodu Polskiego. Proklamacja
sierpień 26, 2007
Jerzy Rachowski
Przykra prawda historyczna
styczeń 25, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
Polska atrakcja turystyczna
maj 8, 2004
Andrzej Kumor
Zwierzę gatunku człowiek
grudzień 19, 2002
PAP
Wyniki na wiare
grudzień 13, 2002
Andrzej Kumor
Biblijni i współcześni rogacze
grudzień 3, 2006
zaprasza.net
"Prywatyzacja" polskich hut stali
sierpień 1, 2003
zn
Złudne poczucie niepewności w USA
kwiecień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Co takiego kryje przeszłość, że zamyka usta historykom IPN?
styczeń 31, 2008
Marek Olżyński
"Mnożenie dobra"
grudzień 1, 2006
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media