ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Również w Szwecji osoby starsze umierają po szczepieniach  
16 luty 2021      Obserwator
Matrix po krakowsku 
17 styczeń 2011      Artur Łoboda
Lenovo 
23 marzec 2020      Artur Łoboda
Co politycy mieli naprawdę na myśli? 
14 kwiecień 2016      Artur Łoboda
"Na zdrowie" 
2 styczeń 2021      Artur Łoboda
Wspólnicy morderców 
27 styczeń 2015      Artur Łoboda
Michalkiewicz ogłasza alarm!  
14 grudzień 2017     
Sprawdzona strategia Tuska 
17 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Czy to tylko biznes? Zgliszcza kultury polskiej u progu 2013 roku 
28 grudzień 2012      Artur Łoboda
Kukiz zgłupiał do reszty 
10 luty 2017     
Zygmunt Jan Prusiński ZATOKA INTYMNEGO PRZYMIERZA - część druga  
25 wrzesień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Biało-czarny świat prymitywów 
18 sierpień 2014      Artur Łoboda
Francja: Około 160 tys. osób protestowało przeciwko paszportom sanitarnym 
29 sierpień 2021     
Wybiórcza, a maseczki  
7 kwiecień 2020     
Pielęgniarki wypowiadają się na spotkaniu w ratuszu w Minnesocie na temat urazów związanych ze szczepionką COVID-19 i braku zgłoszeń do VAERS 
5 wrzesień 2021      Brian Shilhavy
Na co czeka szeryf. Przecież ma ich "na tacy".  
7 sierpień 2017     
Jestem wybitnym gościem w pokrzywach ! 
22 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Jak Zbigniew Ziobro pomaga okradać Polaków? (4) 
12 kwiecień 2019     
bardzo pouczająca rozmowa polskiego inżyniera ze szwedzkim biochemikiem 
3 styczeń 2021     
Covid-19 22 maja 2020 roku 
22 maj 2020     

 
 

Ministerstwo Zdrowia przyznaje, że „nie ma hodowli SARS-COV-2” lub „rejestru laboratoriów z hodowlą i zdolnością izolacyjną do testów”

 
Farsa zaczyna się rozpadać i nie wiemy już, co rząd zamierza wymyślić, media masowe manipulacji i sprzęt sanitarny sprzedają nam motocykl wirusa, który wydaje się bardziej fałszywy niż teza Pedro Sáncheza (premier Hiszpanii).
 
Na prośbę Stowarzyszenia Liberum, Biologists for Truth i osoby fizycznej skierowanej do Ministerstwa Zdrowia o udostępnienie informacji na temat wirusa, na który cierpimy z powodu prawdziwej dyktatury zdrowia i na który, pamiętajmy, szczepią eksperymentalnym lekiem, Ministerstwo Zdrowia musiało potwierdzić w dokumencie pisemnym, ponieważ był on związany przez Sąd.
Potwierdzili że nie mają wyizolowanego wirusa ani nie wyhodowali z niego wirusa.
 
 
 
 ODPOWIEDŹ MINISTERSTWA ZDROWIA W PDF DO POBRANIA

 
W rzeczywistości posunęli się nawet do przyznania, że ​​„nie ma hodowli SARS-COV-2” lub „rejestru laboratoriów z hodowlą i zdolnością izolacyjną do jego testów”.

Ponadto odbija piłkę i zrzuca całą odpowiedzialność za diagnozy i leczenie na pracowników służby zdrowia i uznaje, że „same testy zwykle nie wystarczają do wykrycia choroby”.
 
Tak, panowie.
Te testy, za pomocą których podjęto decyzje o odosobnieniu, zamknięciu, izolacji, leczeniu pacjentów, szczepieniach i absolutnie dyktatorskich środkach mających na celu pozbawienie wszystkich wolności, „zwykle nie wystarczają do określenia choroby”, według naszego ministerstwa.
A teraz wiadomość dla wszystkich zaszczepionych: weź ten dokument i idź do swojego lekarza rodzinnego, do przychodni i zacznij prosić o wyjaśnienia, ponieważ włożyli do twojego ciała coś, co kto to włożył, nawet nie wie, czy jest przydatne, czyli co jest w środku.
Czy ludzie obudzą się z tym, czy nadal będą spać?
 
Źródło:
 

https://www.eldiestro.es/2021/09/bombazo-sanidad-reconoce-que-no-dispone-de-cultivo-de-sars-cov-2-ni-registro-de-laboratorios-con-capacidad-de-cultivo-y-aislamiento-para-ensayos/

 
 
Tłumaczenie odpowiedzi Ministerstwa Zdrowia Hiszpanii:
 
 
W dniu 22 lipca 2021 r. Jednostka ds. Przejrzystości w Ministerstwie Zdrowia otrzymała wniosek o udostępnienie informacji publicznej zgodnie z Ustawą 19/2013 z dnia 9 grudnia o Przejrzystości, Dostępie do Informacji Publicznej i Dobrym Rządzie, który został zarejestrowany pod numerem
001-059144.


10 sierpnia 2021 r. wniosek ten wpłynął do Generalnej Dyrekcji Zdrowia Publicznego, od którego to momentu do rozwiązania zaczyna się liczyć miesięczny termin określony w artykule 20.1 ustawy 19/2013 z dnia 9 grudnia. 12 sierpnia 2021 r.
otrzymałeś powiadomienie o przedłużeniu poczty z powodów określonych w tym samym przepisie prawnym.
 
Po przeanalizowaniu Twojego wniosku, Dyrekcja Generalna postanawia przyznać Ci prawo dostępu do informacji.
Wskazujemy, że dostępne dla Ministerstwa Zdrowia dane w związku z pandemią SARS CoV-2 można znaleźć pod poniższymi linkami:
 
https://www.mscbs,gob es/profesionales/saludPublica/ccayes/alertasActual/nCov/home htm

https://www.mscbs gob es/profesionales/saludPublica/ccayes/alertasActual/nCov/documentos htm
 
 
W nich można uzyskać dostęp do różnych dokumentów informacji techniczno-naukowej, procedur i środków zapobiegania i kontroli zakażenia, przygotowania i reakcji na pandemię, zaleceń dotyczących klinicznego zarządzania domami, działań w kontekście odpowiedzi na COVID -19 według obszarów, kolektywów i grup oraz aspektów komunikacyjnych.

W szczególności, w odniesieniu do cykli PCR i testów antygenowych, można zapoznać się z informacjami w następującym dokumencie:
 
https://www.mscbs gob es/profesionales/saludPublica/ccayes/alertasActual/nCov/documentos/COVID19 Estrategi a vigilancia  y  control  e indicadores.pdf
 
Szczepionki przeciwko COVID-19 są obecnie podawane w Hiszpanii zgodnie ze strategią szczepień
Szczepienia COVID-19 w Hiszpanii [zatwierdzony przez Międzyterytorialną Radę Narodowego Systemu Zdrowia] i są bezpłatne dla obywateli.
W tym sensie nie wymagają recepty.
Możesz zapoznać się ze Strategią i jej aktualizacjami, a także podsumowaniem charakterystyki szczepionek i ich kartą techniczną pod następującym linkiem:
 
https:Uwww.mscbs gob.es/profesionales/saludPublica/ccayes/alertasActualfnCov/vacunaCovid19.htm
 
Skuteczność szczepionek mierzy się w idealnych warunkach laboratoryjnych, a następnie mierzy w rzeczywistej populacji, po podaniu szczepionek.
Informacje można znaleźć pod następującym linkiem:
 
 
https://www.mscbs.gob.es/profes jonales/saludPubI ica/ccayes/alertasActuallnCoy/documentos/20210820  INMUNI PAD  y  VACUNAS pdf
 
Możesz również zapoznać się z opracowaniami dotyczącymi tego aspektu w Bibliografii Aktualizacji Strategii, zwłaszcza 8.
 
hrtps:Uwww mscbs gob.es/profesionales/saludPublica/prevPromocion/vacunaciones/covid19/docs/COVID-19 Actu alizacion8  EstrategiaVacunacion pdf
 
Reakcje na szczepionki są badane w ramach nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii.
Możesz sprawdzić temat pod poniższym linkiem:
 
 
hrtps://www.aemps.gob.es/la-aemps/ultima-informacion-de-la- aemps-acerca-del-covid%e2%80%9119/vacunas-co ntra-la-covid%e2%80%9119/farmacovigilancia-de-vacunas/informes-periodicos-de-farmacovigilancia-de-vacunas­ covid-19/
 
 
Sekwencjonowanie genomowe wirusa SARS można sprawdzić pod następującym linkiem:
 
 
hrtps://www.mscbs.gob.es/profesionales/saludPublica/ccayes/alertasActual/nCov/documentos/ lntegracion de  Ia s ecuenciacion  genomica-en Ia vigilancia del  SABS-CoV-2 pdf
 
Ministerstwo Zdrowia nie posiada hodowli SARS-CoV-2 do badań i nie posiada rejestru laboratoriów posiadających zdolność do hodowli i izolacji do badań.


W odniesieniu do badań diagnostycznych na SARS-COV-2 oraz ogólnie do kwestii związanych z pandemią SARS-Cov-2, Ministerstwo Zdrowia pracuje z ww. dokumentami, które są aktualizowane zgodnie z potrzebą epidemiologiczną. umożliwiać podejmowanie decyzji w związku z zarządzaniem pandemią oraz rozpowszechnianie informacji osobom trzecim, które mogą z nich korzystać w swoim specyficznym środowisku.
W tym sensie najbardziej konceptualne i definicyjne kwestie pozostają bardziej w środowisku akademickim i dydaktycznym, przy czym Ministerstwo Zdrowia odgrywa bardziej drugorzędną rolę i nie działa w tych kwestiach w ramach swoich uprawnień.


Wreszcie, ocena pacjentów pod kątem ich stanu zdrowia, czy to COVID-19, czy innej choroby lub patologii, jest obowiązkiem referencyjnego personelu medycznego.
Same testy zwykle nie wystarczają do określenia choroby, wymagając diagnozy osoby, która była testowana.
Tak czy inaczej, definicję przypadku można znaleźć pod następującym linkiem:
 
 
hrtps:Uwww.mscbs.gob.es/profesionales/saludPublica/ccayes/alertasActual/nCov/documentos/COVID1 9 Estrategi a  vigilancia  y control e indicadores pdf
 
Od niniejszej uchwały, która kładzie kres postępowaniu administracyjnemu, administracyjna Skarga może zostać wniesiona do właściwego organu sądowego [Ustawa 39/2015 z dnia 1 października o wspólnej procedurze administracyjnej administracji publicznej oraz Ustawa 29/1998 , z dnia 13 lipca regulująca jurysdykcję spornoadministracyjną]. w ciągu dwóch miesięcy, lub wcześniej i opcjonalnie, złożyć wniosek do Rady ds. Przejrzystości i Dobrego Zarządzania w ciągu jednego miesiąca; w obu wypadkach termin będzie liczony od d f do następnego zawiadomienia o niniejszej uchwale.
8 październik 2021

 

  

Komentarze

  

Archiwum

Kto to był Pankracy ?
wrzesień 25, 2003
przesłała Elżbieta
Transkontynentalny akwedukt
sierpień 3, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Masowe bankructwa z winy menadżerów
lipiec 31, 2002
PAP
Kolejny rekord Nocy Muzeów
maj 23, 2007
25 razy o Wałęsie (1)
sierpień 16, 2005
Artur Łoboda
"Polacy nie chcą pracy" - kolejna manipulacja
lipiec 13, 2004
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (5)
listopad 14, 2003
Anna Kozioł
Sierpniowa Rocznica Hieroszimy i Nagasaki
sierpień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Świeczka diablu będzie palic sie dłużej
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
"Klucze Wład-ctwa", lub "Pierścienie Wład-ctwa" - czyli o sposobach wytwarzania Miazgi
czerwiec 17, 2006
Robert "RODMAN" Łapiński
Słowiańskie nostalgie i imperatyw globalizacji
grudzień 2, 2003
Marek Głogoczowski
Uczył Marcin Marcina ...
październik 31, 2005
Sterowanie Światem z Jerozolimy?
grudzień 31, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Wewnętrzni okupanci albo piąta liga
czerwiec 18, 2005
Artur Łoboda
Do niedowiarków
wrzesień 8, 2006
Artur Łoboda
Karuzela stanowisk
wrzesień 6, 2003
Bunt społeczny
listopad 8, 2003
Adrian Dudkiewicz
Polska 2010-2025
grudzień 20, 2005
Tomisław Jarosiewicz
Poland's pre-WWII activities helped to sow the seeds of defeat of Nazi Germany in the global war
kwiecień 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Miasto Tishmanowi
luty 21, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2021 Polskie Niezależne Media