ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Czyżby nowa odsłona "Sonderaktion Krakau" (???) 
31 styczeń 2016      Krzysztof Pasierbiewicz
Wysoko na górze partyjnej - marzec 1968 
7 marzec 2018     
2012 Olimpiada w Londynie 
10 wrzesień 2010      Goska
Kobieta księżyca 
31 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Placebo intelektu 
20 styczeń 2017     
Stalinowskie państwo podatkowe 
16 luty 2020     
Do końca PO oszukiwało 
12 maj 2015      Artur Łoboda
Polnische wirtschaft 
4 październik 2020      Artur Łoboda
Inwigilacja 
12 luty 2016      Artur Łoboda
Szczepienia COVID zwiększają ryzyko udaru o 11 361 procent 
8 maj 2022      Ethan Huff
Logo stulecia 
14 listopad 2016      Artur Łoboda
Korzyść z wyjścia Anglii... 
30 styczeń 2020     
Węzeł gordyjski 1 - frankowicze 
25 maj 2015      Artur Łoboda
Świat psychopatów 
19 styczeń 2012      Artur Łoboda
Amechiny i Usrael - dwie symbiozy? 
2 sierpień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Krakowiacy & Fryderyk Chopin  
22 maj 2013      Artur Łoboda
Odpowiedzialność lekarzy za ostrzeganie opinii publicznej na całym świecie o poważnej zbrodni państwowej i ukrywanie tej przestępczości 
11 lipiec 2021      Stephen Frost
Wsadź głowę do mikrofalówki! 
3 wrzesień 2020     
Polska to narodowa kultura 
20 sierpień 2014      Artur Łoboda
Lipcowy wiersz miłości 
26 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Ministerstwo Zdrowia przyznaje, że „nie ma hodowli SARS-COV-2” lub „rejestru laboratoriów z hodowlą i zdolnością izolacyjną do testów”

 
Farsa zaczyna się rozpadać i nie wiemy już, co rząd zamierza wymyślić, media masowe manipulacji i sprzęt sanitarny sprzedają nam motocykl wirusa, który wydaje się bardziej fałszywy niż teza Pedro Sáncheza (premier Hiszpanii).
 
Na prośbę Stowarzyszenia Liberum, Biologists for Truth i osoby fizycznej skierowanej do Ministerstwa Zdrowia o udostępnienie informacji na temat wirusa, na który cierpimy z powodu prawdziwej dyktatury zdrowia i na który, pamiętajmy, szczepią eksperymentalnym lekiem, Ministerstwo Zdrowia musiało potwierdzić w dokumencie pisemnym, ponieważ był on związany przez Sąd.
Potwierdzili że nie mają wyizolowanego wirusa ani nie wyhodowali z niego wirusa.
 
 
 
 ODPOWIEDŹ MINISTERSTWA ZDROWIA W PDF DO POBRANIA

 
W rzeczywistości posunęli się nawet do przyznania, że ​​„nie ma hodowli SARS-COV-2” lub „rejestru laboratoriów z hodowlą i zdolnością izolacyjną do jego testów”.

Ponadto odbija piłkę i zrzuca całą odpowiedzialność za diagnozy i leczenie na pracowników służby zdrowia i uznaje, że „same testy zwykle nie wystarczają do wykrycia choroby”.
 
Tak, panowie.
Te testy, za pomocą których podjęto decyzje o odosobnieniu, zamknięciu, izolacji, leczeniu pacjentów, szczepieniach i absolutnie dyktatorskich środkach mających na celu pozbawienie wszystkich wolności, „zwykle nie wystarczają do określenia choroby”, według naszego ministerstwa.
A teraz wiadomość dla wszystkich zaszczepionych: weź ten dokument i idź do swojego lekarza rodzinnego, do przychodni i zacznij prosić o wyjaśnienia, ponieważ włożyli do twojego ciała coś, co kto to włożył, nawet nie wie, czy jest przydatne, czyli co jest w środku.
Czy ludzie obudzą się z tym, czy nadal będą spać?
 
Źródło:
 

https://www.eldiestro.es/2021/09/bombazo-sanidad-reconoce-que-no-dispone-de-cultivo-de-sars-cov-2-ni-registro-de-laboratorios-con-capacidad-de-cultivo-y-aislamiento-para-ensayos/

 
 
Tłumaczenie odpowiedzi Ministerstwa Zdrowia Hiszpanii:
 
 
W dniu 22 lipca 2021 r. Jednostka ds. Przejrzystości w Ministerstwie Zdrowia otrzymała wniosek o udostępnienie informacji publicznej zgodnie z Ustawą 19/2013 z dnia 9 grudnia o Przejrzystości, Dostępie do Informacji Publicznej i Dobrym Rządzie, który został zarejestrowany pod numerem
001-059144.


10 sierpnia 2021 r. wniosek ten wpłynął do Generalnej Dyrekcji Zdrowia Publicznego, od którego to momentu do rozwiązania zaczyna się liczyć miesięczny termin określony w artykule 20.1 ustawy 19/2013 z dnia 9 grudnia. 12 sierpnia 2021 r.
otrzymałeś powiadomienie o przedłużeniu poczty z powodów określonych w tym samym przepisie prawnym.
 
Po przeanalizowaniu Twojego wniosku, Dyrekcja Generalna postanawia przyznać Ci prawo dostępu do informacji.
Wskazujemy, że dostępne dla Ministerstwa Zdrowia dane w związku z pandemią SARS CoV-2 można znaleźć pod poniższymi linkami:
 
https://www.mscbs,gob es/profesionales/saludPublica/ccayes/alertasActual/nCov/home htm

https://www.mscbs gob es/profesionales/saludPublica/ccayes/alertasActual/nCov/documentos htm
 
 
W nich można uzyskać dostęp do różnych dokumentów informacji techniczno-naukowej, procedur i środków zapobiegania i kontroli zakażenia, przygotowania i reakcji na pandemię, zaleceń dotyczących klinicznego zarządzania domami, działań w kontekście odpowiedzi na COVID -19 według obszarów, kolektywów i grup oraz aspektów komunikacyjnych.

W szczególności, w odniesieniu do cykli PCR i testów antygenowych, można zapoznać się z informacjami w następującym dokumencie:
 
https://www.mscbs gob es/profesionales/saludPublica/ccayes/alertasActual/nCov/documentos/COVID19 Estrategi a vigilancia  y  control  e indicadores.pdf
 
Szczepionki przeciwko COVID-19 są obecnie podawane w Hiszpanii zgodnie ze strategią szczepień
Szczepienia COVID-19 w Hiszpanii [zatwierdzony przez Międzyterytorialną Radę Narodowego Systemu Zdrowia] i są bezpłatne dla obywateli.
W tym sensie nie wymagają recepty.
Możesz zapoznać się ze Strategią i jej aktualizacjami, a także podsumowaniem charakterystyki szczepionek i ich kartą techniczną pod następującym linkiem:
 
https:Uwww.mscbs gob.es/profesionales/saludPublica/ccayes/alertasActualfnCov/vacunaCovid19.htm
 
Skuteczność szczepionek mierzy się w idealnych warunkach laboratoryjnych, a następnie mierzy w rzeczywistej populacji, po podaniu szczepionek.
Informacje można znaleźć pod następującym linkiem:
 
 
https://www.mscbs.gob.es/profes jonales/saludPubI ica/ccayes/alertasActuallnCoy/documentos/20210820  INMUNI PAD  y  VACUNAS pdf
 
Możesz również zapoznać się z opracowaniami dotyczącymi tego aspektu w Bibliografii Aktualizacji Strategii, zwłaszcza 8.
 
hrtps:Uwww mscbs gob.es/profesionales/saludPublica/prevPromocion/vacunaciones/covid19/docs/COVID-19 Actu alizacion8  EstrategiaVacunacion pdf
 
Reakcje na szczepionki są badane w ramach nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii.
Możesz sprawdzić temat pod poniższym linkiem:
 
 
hrtps://www.aemps.gob.es/la-aemps/ultima-informacion-de-la- aemps-acerca-del-covid%e2%80%9119/vacunas-co ntra-la-covid%e2%80%9119/farmacovigilancia-de-vacunas/informes-periodicos-de-farmacovigilancia-de-vacunas­ covid-19/
 
 
Sekwencjonowanie genomowe wirusa SARS można sprawdzić pod następującym linkiem:
 
 
hrtps://www.mscbs.gob.es/profesionales/saludPublica/ccayes/alertasActual/nCov/documentos/ lntegracion de  Ia s ecuenciacion  genomica-en Ia vigilancia del  SABS-CoV-2 pdf
 
Ministerstwo Zdrowia nie posiada hodowli SARS-CoV-2 do badań i nie posiada rejestru laboratoriów posiadających zdolność do hodowli i izolacji do badań.


W odniesieniu do badań diagnostycznych na SARS-COV-2 oraz ogólnie do kwestii związanych z pandemią SARS-Cov-2, Ministerstwo Zdrowia pracuje z ww. dokumentami, które są aktualizowane zgodnie z potrzebą epidemiologiczną. umożliwiać podejmowanie decyzji w związku z zarządzaniem pandemią oraz rozpowszechnianie informacji osobom trzecim, które mogą z nich korzystać w swoim specyficznym środowisku.
W tym sensie najbardziej konceptualne i definicyjne kwestie pozostają bardziej w środowisku akademickim i dydaktycznym, przy czym Ministerstwo Zdrowia odgrywa bardziej drugorzędną rolę i nie działa w tych kwestiach w ramach swoich uprawnień.


Wreszcie, ocena pacjentów pod kątem ich stanu zdrowia, czy to COVID-19, czy innej choroby lub patologii, jest obowiązkiem referencyjnego personelu medycznego.
Same testy zwykle nie wystarczają do określenia choroby, wymagając diagnozy osoby, która była testowana.
Tak czy inaczej, definicję przypadku można znaleźć pod następującym linkiem:
 
 
hrtps:Uwww.mscbs.gob.es/profesionales/saludPublica/ccayes/alertasActual/nCov/documentos/COVID1 9 Estrategi a  vigilancia  y control e indicadores pdf
 
Od niniejszej uchwały, która kładzie kres postępowaniu administracyjnemu, administracyjna Skarga może zostać wniesiona do właściwego organu sądowego [Ustawa 39/2015 z dnia 1 października o wspólnej procedurze administracyjnej administracji publicznej oraz Ustawa 29/1998 , z dnia 13 lipca regulująca jurysdykcję spornoadministracyjną]. w ciągu dwóch miesięcy, lub wcześniej i opcjonalnie, złożyć wniosek do Rady ds. Przejrzystości i Dobrego Zarządzania w ciągu jednego miesiąca; w obu wypadkach termin będzie liczony od d f do następnego zawiadomienia o niniejszej uchwale.
8 październik 2021

 

  

Komentarze

  

Archiwum

Nowe referendum
listopad 25, 2003
Niedziela
Domagają się wyniesienia Stalina na ołtarze
listopad 27, 2008
PAP
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
maj 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nie dałem łapówki "Szaremu"
kwiecień 3, 2006
Marek Stefan Szmidt
Internet potężniejącą górą danych
styczeń 27, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Pruska Unia Europejska, PRUSKIE POWIERNICTWO - NSDAP XXI WIEKU Jerze Skoryna
grudzień 26, 2006
Jerzy Skoryna
.by mike whitney....onz 9-20-o6
wrzesień 28, 2006
m.whitney.
Miller nie miał racji! Ziobro nie jest zerem! Wszak zero to liczba nieujemna...
maj 26, 2007
tłumacz
Ta sama sekta
luty 28, 2007
PAP
Miasto Tishmanowi
luty 21, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
Polacy muszą być mądrzejsi od innych
lipiec 15, 2008
Artur Łoboda
Matka - nadzieja
październik 25, 2004
Zbigniew Skowroński
Gal Anonim
luty 16, 2005
Mirosław Naleziński
Kryzys państwa
sierpień 9, 2003
Mieczysław Ryba
Referat wygloszony 16 maja 2003 w Kanadzie
Unia Europejska

maj 23, 2003
przesłała Elżbieta
Antyfaszysta roku 2003 aresztowany!
styczeń 4, 2007
hahaha antifa
Los Europy
sierpień 25, 2003
ABCnet
Polityka Wschodnia RP
marzec 31, 2006
Adam Wielomski
Requiem umierającemu miastu
wrzesień 28, 2004
Artur Łoboda
"Jesteśmy w Unii"
maj 4, 2004
Piotr Mączyński
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media