|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
więcej -> |
|
Wymiana dowodów do 2007 roku
|
|
Nowelizacja ustawy o dowodach osobistych ma zobowiązać do wymiany posiadanych "książeczkowych" dowodów osobistych w poszczególnych latach od 2003 r. tak, aby do końca 2007 r. wszystkie dowody zostały wymienione.
Komisja Spraw Wewnętrznych i Administracji, która w piątek zapoznała się z rządowym projektem, postanowiła zarekomendować Sejmowi uchwalenie nowelizacji ustawy o ewidencji ludności i dowodach osobistych.
Wprowadzając nowe dowody osobiste ustawodawca nie przewidział regulacji, które obligowałyby obywateli legitymujących się książeczkowymi dowodami osobistymi do ich rytmicznej wymiany - czytamy w uzasadnieniu do nowelizacji.
Projekt zakłada wprowadzenie obowiązku wymiany dowodów osobistych wydanych przed 2001 rokiem w następujących terminach:
przed końcem 2003 roku - wydanych w latach 1962-1972;
przed końcem 2004 roku - wydanych w latach 1973-1980;
przed końcem 2005 roku - wydanych w latach 1981-1991;
przed końcem 2006 roku - wydanych w latach 1992-1995;
przed końcem 2007 roku - wydanych w latach 1996-2000.
Zainteresowanie wymianą dowodów jest znikome - powiedział w piątek podczas posiedzenia komisji wiceminister SWiA Zbigniew Sobotka. Poinformował jednocześnie, że od 1 stycznia 2001 roku na ogólną liczbę wydanych 1 789 640 sztuk dowodów osobistych wymieniono tylko 863 573.
Obawiamy się, że pod koniec 2007 roku nastąpi spiętrzenie. Wszyscy rzucą się w ostatnich miesiącach do wymiany i po prostu system stanie się niewydolny - uzasadniał konieczność nowelizacji Sobotka.
Ogółem w obiegu jest około 28 mln dowodów starego typu.
Sobotka pytany przez członków komisji sejmowej o sankcje za nie wymienienie w terminie dokumentu odpowiedział, że wystarczającą sankcją będzie na przykład niemożność zrealizowania czeku w banku.
Początkowo nowe dowody miały mieć formę zafoliowanego kartonika. Ostatecznie jednak zdecydowano o formie plastikowych kart wielkości karty bankomatowej z chipem.
Zdaniem autorów projektu, gdyby nowelizacja ustawy nie została uchwalona przez Sejm, to należało by w 2007 roku przedłużyć termin ważności książeczkowych dowodów osobistych.
Ustawa o ewidencji ludności z 1997 r. miała wejść w życie w od początku 1999 roku, a termin ważności dowodów osobistych określono do dnia 31 grudnia 2005.
Jednakże termin wejścia w życie wskazanej ustawy dwukrotnie przesuwano i ostatecznie wprowadzono nowy dowód osobisty od 1 stycznia 2001 roku, a termin ważności książeczkowych dowodów osobistych przesunięto do 31 grudnia 2007 roku |
|
26 lipiec 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Baskonia czy Kraj Basków?
styczeń 5, 2005
Mirosław Naleziński
|
Rocznica śmierci Jana Pawła II
kwiecień 2, 2006
zaprasza.net
|
*Nowy Dzień* daje 5 milionów!
luty 26, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kto zniszczył WTC i zabił dzieci w Osetii?
wrzesień 4, 2004
Jan P. Karolak
|
Dobijająca liberalizacja
wrzesień 20, 2002
Marek Garbacz http://www.naszdziennik.pl
|
Dzielenie skóry na nied?wiedziu
październik 28, 2003
www.krakow.pl
|
Nas nie wygonią
kwiecień 9, 2003
słowa Marek Błaszczyk
|
Dziś niepotrzebne są preteksty, aby zaatakować Irak
styczeń 27, 2003
PAP
|
Jak Amerykanie Tracą Wolność
styczeń 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Za mordę niepokornych
styczeń 14, 2008
interia.pl
|
prezydent nie zmienia opinii o Huszczy
styczeń 7, 2004
|
Rozważania o wielokropku pochodzenia bezpańskiego
maj 17, 2008
Marek Jastrząb
|
Reakcja Europy to skandal !
lipiec 14, 2006
J.S.
|
Fiasko Izraelskiej Propagandy "Zagrożenia"
grudzień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
To Twoja kolejna "lektura obowiązkowa"
grudzień 31, 2006
mil.
|
Przepraszam
marzec 28, 2006
mik4
|
Bardzo trudne tematy
Rzekomy wywiad Gieremka z 1981roku
grudzień 5, 2002
|
Geszefciarze, czyli o standardach polityków
październik 13, 2007
Marek Olżyński
|
Polsat na różowo
czerwiec 4, 2004
|
Policyjne gwałty
maj 28, 2007
MirNal
|
więcej -> |
|